Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 3 - September 5, 2021

NM Åpen klasse - HMK pokal

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
7 (7/0) 80 (54/26)
68%
100
2 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
7 (6/1) 89 (49/40)
55%
87
3 Henrik Hagen
BEX BK
7 (5/2) 78 (49/29)
63%
77
3 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
6 (5/1) 67 (45/22)
67%
77
5 Joakim Haugen
Oslo BK
5 (4/1) 50 (31/19)
62%
64
5 Ronny Oldervik
Stoppball Nidaros BK
5 (4/1) 58 (34/24)
59%
64
5 Thomas Aleksander Fjæran
Ask BC
5 (4/1) 59 (35/24)
59%
64
5 Didrik Vatne
Gjøvik&Raufoss BK
5 (4/1) 61 (37/24)
61%
64
9 Albert Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
4 (3/1) 45 (24/21)
53%
44
Show more
9 Erik Gårdelöf
Oslo BK
4 (3/1) 44 (28/16)
64%
44
9 Jonas Kvalsund Hansen
Herøy BK
4 (3/1) 49 (29/20)
59%
44
9 Pål Andre Martinsen
Plankebyen BK
5 (4/1) 57 (32/25)
56%
44
9 Tommy Wolff
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 48 (29/19)
60%
44
9 Henrik Olsson
Oslo BK
4 (3/1) 45 (26/19)
58%
44
9 Ivan Blomqvist
Oslo BK
7 (5/2) 74 (44/30)
59%
44
9 Rolf G. Sedsbøe Jensen
Østkanten Biljardklubb
7 (5/2) 75 (41/34)
55%
44
17 Christian Johannessen
Oslo BK
3 (2/1) 37 (21/16)
57%
16
17 Even Letnes Wærnes
Stoppball Nidaros BK
4 (2/2) 42 (20/22)
48%
16
17 Ine Helvik
Svithun BK
3 (2/1) 33 (17/16)
52%
16
17 Jan Kjetil Nordrum
Gjøvik&Raufoss BK
4 (2/2) 42 (24/18)
57%
16
17 Jan Morten Arnesen
Plankebyen BK
4 (2/2) 42 (17/25)
40%
16
17 Jan Thomassen
Østkanten Biljardklubb
5 (3/2) 48 (24/24)
50%
16
17 Jonas Sanchez Gangfløt
Fredrikstad BK
4 (2/2) 42 (19/23)
45%
16
17 Jørgen Nilsen
BEX BK
4 (2/2) 44 (21/23)
48%
16
17 Lars Harby
Østkanten Biljardklubb
6 (4/2) 58 (33/25)
57%
16
17 Mark McGauley
Oslo BK
5 (3/2) 50 (27/23)
54%
16
17 Roger Rasmussen
Ask BC
3 (2/1) 35 (17/18)
49%
16
17 Allan Søgnen
Grenland BK
4 (2/2) 37 (18/19)
49%
16
17 John E.Erstad
Alta BK
4 (2/2) 44 (22/22)
50%
16
17 Paweł Zalewski
Svithun BK
5 (3/2) 49 (28/21)
57%
16
17 Geir Holmqvist
Ask BC
5 (3/2) 53 (30/23)
57%
16
17 Kim Soo Garmark
Oslo BK
6 (4/2) 61 (34/27)
56%
16
33 Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 33 (17/16)
52%
10
33 Espen M. Andersen
Trondheim BK
3 (1/2) 28 (10/18)
36%
10
33 Jan Gustav Imingen
Arctic BK
4 (2/2) 44 (23/21)
52%
10
33 Jan Ove Kvalsund Hansen
Herøy BK
3 (1/2) 32 (14/18)
44%
10
33 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
3 (1/2) 29 (15/14)
52%
10
33 Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Fredrikstad BK
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
10
33 Robert Farinetti
BEX BK
3 (1/2) 32 (16/16)
50%
10
33 Ronny Kraft
Trondheim BK
4 (2/2) 44 (21/23)
48%
10
33 Rudi Andre Wolff
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 32 (14/18)
44%
10
33 Goran Nikolic
Oslo BK
4 (2/2) 40 (21/19)
53%
10
33 Jozef Kwit
Oslo BK
4 (2/2) 39 (18/21)
46%
10
33 Lars Jørgen Langrind
Kongsberg BK
5 (3/2) 51 (28/23)
55%
10
33 Nejat Baranji
Ask BC
3 (1/2) 32 (12/20)
38%
10
33 Lucas Baranji
Ask BC
4 (2/2) 45 (20/25)
44%
10
33 Simen Ekern Bakken
Gjøvik&Raufoss BK
5 (3/2) 48 (26/22)
54%
10
33 Bernt Olav Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 38 (18/20)
47%
10
49 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
3 (1/2) 29 (13/16)
45%
6
49 Emil Andreassen
Vestby BK
2 (0/2) 14 (1/13)
7%
6
49 Kensi Kion
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 30 (13/17)
43%
6
49 Knut Egil Michaelsen
Kongsvinger BK
3 (1/2) 31 (15/16)
48%
6
49 Marius Nørsterud
Oslo BK
3 (1/2) 26 (12/14)
46%
6
49 Moises Farfan
Plankebyen BK
2 (0/2) 18 (5/13)
28%
6
49 Mona Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 37 (19/18)
51%
6
49 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 34 (17/17)
50%
6
49 Umar Hayat Ali
Oslo Snooker
4 (2/2) 38 (23/15)
61%
6
49 kjetil Fredriksen
Kongsberg BK
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
6
49 Kjell Martin Andersen
Grenland BK
4 (2/2) 40 (20/20)
50%
6
49 Bastian Andreassen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 32 (16/16)
50%
6
49 Erol Dane Mula
Oslo BK
4 (2/2) 43 (24/19)
56%
6
49 Terje Kristoffersen
Oslo BK
4 (2/2) 38 (19/19)
50%
6
49 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
4 (2/2) 37 (21/16)
57%
6
49 Ida Amundsen Holtet
Oslo BK
1 (0/1) 6 (0/6)
0%
6
65 Christian Wikeby
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 17 (4/13)
24%
4
65 Franck Nybo
Vestby BK
3 (1/2) 32 (13/19)
41%
4
65 Henrik Flatås
Trondheim BK
3 (1/2) 28 (13/15)
46%
4
65 Ingolf Höns
Ask BC
2 (0/2) 23 (10/13)
43%
4
65 June Therese Håndstad
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
2 (0/2) 18 (5/13)
28%
4
65 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 18 (5/13)
28%
4
65 Robert Grønlie
Trondheim BK
3 (1/2) 31 (14/17)
45%
4
65 Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 31 (13/18)
42%
4
65 Tommy Waskaas Andersen
Grenland BK
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
4
65 Trond-Michael Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
4
65 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 16 (3/13)
19%
4
65 Marius Farås
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 19 (6/13)
32%
4
65 Stig Nesvik
Oslo BK
2 (0/2) 14 (1/13)
7%
4
65 Adam Alwin
Svithun BK
2 (0/2) 21 (8/13)
38%
4
65 Giena Tanilon
Fredrikstad BK
2 (0/2) 22 (9/13)
41%
4
65 Bjørn Santos Rasmussen
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
2 (0/2) 20 (7/13)
35%
4
65 Stig Berntsen
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
2 (0/2) 19 (6/13)
32%
4
65 Rune Christoffer Berntsen
Vesterålen Biljardklubb
2 (0/2) 15 (2/13)
13%
4
65 Gunnar Aronsen
Trondheim BK
2 (0/2) 17 (4/13)
24%
4
65 Tom Kristiansen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 21 (8/13)
38%
4
65 John-Ivar Rubach
Trondheim BK
2 (0/2) 18 (5/13)
28%
4
65 Anders Nordli
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 17 (4/13)
24%
4
65 Andreas Wahr-Hansen
Oslo BK
2 (0/2) 17 (4/13)
24%
4
65 Marjan Maka
Marken IL, Kong Oscar BK
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
4
65 Tommy Eggen
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 14 (1/13)
7%
4
65 Riaz Ali
Ask BC
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
4
8880 Raymond Kandola
Plankebyen BK
2 (1/1) 23 (13/10)
57%
0
9993 Jan Atle Kofoed
Oslo BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9993 Øystein Mølmann
Oslo BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Entry deadline Aug 29, 2021, 5:59 PM (local time)
Starts Sep 3, 2021, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (93 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Pool 21/22
Organizer Oslo BK
Contact Egil Arne Sørensen
More info
Coronavettregler NM 10-Ball

Selv om det er åpnet opp for konkurranser og aktivitet på tvers av geografiske områder, minner vi om at pandemien ikke er over. Det er de nasjonale bestemmelser og anbefalinger som nå gjelder for idrettsarrangement i Oslo. Det er fortsatt viktig å overholde allmenne smittevernråd, og bidra der man kan for å unngå nye smitteutbrudd.

- Husk at alt som er lov ikke nødvendigvis er klokt.

Nedenfor følger noen generelle smittevernsregler og -anbefalinger i forbindelse med NM 10-Ball:
• Hold deg hjemme hvis du er syk
• Hold hendene rene
• Hold 1 meters avstand når du ikke spiller (gjelder ikke samme husstand)
• Håndhilsing skal unngås
• Begrens antall personer du møter
• Registrer deg i besøksloggen dersom du ikke spiller i turneringen
• Bruk sunn fornuft

Det er ikke påbudt med munnbind, men dersom det til tider er mange personer i lokalene på Ensjø, kan det allikevel være fornuftig å bruke dette.

Arrangøren skal legge til rette for at det er mulig å holde 1 meters avstand i kafeteria/kiosk, tribune og øvrig fellesområde, samt sørge for at det er tilstrekkelig med desinfiseringsmiddel i lokalet.

Brekk regler : http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?turneringsbestemmelser.htm

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Paweł Zalewski
Lars Jørgen Langrind
Fri 17:28  Table 1
2   
Moises Farfan
Walk Over
 
3   
Christian Wikeby
Tommy Waskaas Andersen
Fri 17:28  Table 2
4   
Goran Nikolic
Pål Andre Martinsen
Fri 17:28  Table 3
5   
Umar Hayat Ali
Marius Nørsterud
Fri 17:28  Table 4
6   
Kim Soo Garmark
Bernt Olav Lundetræ
Fri 17:28  Table 5
7   
Ingolf Höns
Ronny Kraft
Fri 18:59  Table 5
8   
Kjell Martin Andersen
Kensi Kion
Fri 17:29  Table 6
9   
Ida Amundsen Holtet
Geir Holmqvist
Fri 18:00  Table 7
10   
Marjan Maka
Tommy Eggen
Fri 17:30  Table 7
11   
Robert Grønlie
Adam Alwin
Fri 19:34  Table 8
12   
Nina Torvund
Stig Nesvik
Fri 18:39  Table 4
13   
Mona Lundetræ
Gunnar Aronsen
Fri 20:16  Table 12
14   
Andreas Wahr-Hansen
Jozef Kwit
Fri 17:31  Table 8
15   
Giena Tanilon
Lucas Baranji
Fri 17:32  Table 9
16   
Erol Dane Mula
Tom Kristiansen
Fri 17:32  Table 10
17   
Rune Christoffer Berntsen
Lars Harby
Fri 17:32  Table 11
18   
Bastian Andreassen
Walk Over
 
19   
kjetil Fredriksen
Øystein Mølmann
Fri 18:00  Table 12
20   
Ivan Blomqvist
Kim Ronny Nygård
Fri 19:13  Table 11
21   
Daniel Lorentzen-Styr
Marius Farås
Fri 17:34  Table 14
22   
Jan Thomassen
Simen Ekern Bakken
Fri 19:37  Table 3
23   
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Knut Egil Michaelsen
Fri 19:09  Table 6
24   
Bjørn Santos Rasmussen
Raymond Kandola
Fri 19:36  Table 14
25   
Henrik Flatås
Anders Nordli
Fri 18:51  Table 12
26   
Nejat Baranji
Jan Atle Kofoed
Fri 19:30 
27   
Stig Berntsen
Franck Nybo
Fri 17:34  Table 15
28   
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
June Therese Håndstad
Fri 19:26  Table 2
29   
Trond-Michael Borrie Stensrød
Astrid Eiken Flage
Fri 18:46  Table 13
30   
Bjørn Bratteberg
Terje Kristoffersen
Fri 17:39  Table 16
31   
Walk Over
Emil Andreassen
 
32   
Riaz Ali
John-Ivar Rubach
Fri 18:53  Table 7

Winner round 1

Race to 7
33   
Mats Brujordet Schjetne
Lars Jørgen Langrind
Fri 23:11  Table 10
34   
Moises Farfan
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Fri 21:59  Table 17
35   
Dag-jøran Aralden
Tommy Waskaas Andersen
Fri 20:43  Table 3
36   
Pål Andre Martinsen
Mark McGauley
Fri 22:29  Table 4
37   
Christian Johannessen
Umar Hayat Ali
Fri 22:02  Table 8
38   
Kim Soo Garmark
Jonas Sanchez Gangfløt
Fri 21:11  Table 4
39   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Ronny Kraft
Fri 21:15  Table 14
40   
Kjell Martin Andersen
R1
Joakim Haugen
Fri 21:34  Table 12
41   
Didrik Vatne
Geir Holmqvist
Fri 21:48  Table 9
42   
Marjan Maka
Jørgen Nilsen
Fri 19:42  Table 4
43   
Even Letnes Wærnes
Robert Grønlie
Fri 21:05  Table 5
44   
Nina Torvund
Erik Gårdelöf
Fri 21:03  Table 6
45   
Henrik Hagen
Mona Lundetræ
Fri 22:04  Table 1
46   
Jozef Kwit
Henrik Olsson
Fri 19:57  Table 15
47   
Rudi Andre Wolff
Lucas Baranji
Fri 20:46  Table 13
48   
Erol Dane Mula
Ole Kristian Rudshavn
R2
Fri 22:34  Table 5
49   
Ronny Oldervik
Lars Harby
Fri 21:42  Table 10
50   
Bastian Andreassen
Jan Morten Arnesen
Fri 20:38  Table 7
51   
Knut Inge Røstvold
kjetil Fredriksen
Fri 21:00  Table 11
52   
Ivan Blomqvist
Jonas Kvalsund Hansen
R1
Fri 22:06  Table 13
53   
Albert Roman Borrie Stensrød
Daniel Lorentzen-Styr
Fri 22:17  Table 2
54   
Simen Ekern Bakken
Robert Farinetti
Fri 20:53  Table 8
55   
John E.Erstad
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Fri 21:14  Table 16
56   
Raymond Kandola
R1
Roger Rasmussen
Fri 23:11  Table 6
57   
Thomas Aleksander Fjæran
Henrik Flatås
Fri 21:50  Table 11
58   
Nejat Baranji
Jan Gustav Imingen
R1
Fri 20:08  Table 9
59   
Espen M. Andersen
Franck Nybo
Fri 20:48  Table 2
60   
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Tommy Wolff
Fri 22:11  Table 3
61   
Jan Kjetil Nordrum
Trond-Michael Borrie Stensrød
Fri 21:46  Table 15
62   
Terje Kristoffersen
Ine Helvik
R1
Fri 20:33  Table 1
63   
Allan Søgnen
Emil Andreassen
Fri 20:26  Table 10
64   
Riaz Ali
Emil André Gangfløt
R2
Fri 22:12  Table 6

Loser round 1

Race to 6
65   
Paweł Zalewski
Riaz Ali
Sat 10:56  Table 1
66   
Walk Over
Emil Andreassen
 
67   
Christian Wikeby
Terje Kristoffersen
Sat 09:40  Table 1
68   
Goran Nikolic
Trond-Michael Borrie Stensrød
Sat 11:08  Table 3
69   
Marius Nørsterud
R1
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Sat 10:59  Table 11
70   
Bernt Olav Lundetræ
Franck Nybo
Sat 09:40  Table 2
71   
Ingolf Höns
Jan Gustav Imingen
Sat 09:41  Table 8
72   
Kensi Kion
Henrik Flatås
Sat 11:02  Table 2
73   
Ida Amundsen Holtet
Raymond Kandola
Sat 10:00 
74   
Tommy Eggen
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Sat 09:41  Table 9
75   
Adam Alwin
Simen Ekern Bakken
Sat 09:41  Table 11
76   
Stig Nesvik
Daniel Lorentzen-Styr
Sat 11:23  Table 8
77   
Gunnar Aronsen
Ivan Blomqvist
Sat 09:43  Table 12
78   
Andreas Wahr-Hansen
kjetil Fredriksen
Sat 09:41  Table 3
79   
Giena Tanilon
Bastian Andreassen
R1
Sat 09:41  Table 4
80   
Tom Kristiansen
Lars Harby
Sat 10:52  Table 10
81   
Rune Christoffer Berntsen
Erol Dane Mula
Sat 11:22  Table 7
82   
Walk Over
Lucas Baranji
 
83   
Øystein Mølmann
Jozef Kwit
Sat 10:00 
84   
Kim Ronny Nygård
Mona Lundetræ
Sat 11:47  Table 6
85   
Marius Farås
Nina Torvund
Sat 09:42  Table 5
86   
Jan Thomassen
Robert Grønlie
Sat 09:42  Table 6
87   
Knut Egil Michaelsen
Marjan Maka
Sat 09:42  Table 7
88   
Bjørn Santos Rasmussen
Geir Holmqvist
Sat 10:47  Table 9
89   
Anders Nordli
Kjell Martin Andersen
R1
Sat 11:13  Table 12
90   
Jan Atle Kofoed
Ronny Kraft
Sat 10:00 
91   
Stig Berntsen
Kim Soo Garmark
Sat 09:42  Table 10
92   
June Therese Håndstad
Umar Hayat Ali
Sat 11:41  Table 13
93   
Astrid Eiken Flage
Mark McGauley
Sat 12:47  Table 13
94   
Bjørn Bratteberg
Tommy Waskaas Andersen
Sat 09:42  Table 13
95   
Walk Over
Moises Farfan
 
96   
John-Ivar Rubach
Lars Jørgen Langrind
R1
Sat 11:20  Table 4

Winners qualification

Race to 7
97   
Mats Brujordet Schjetne
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Sat 12:35  Table 7
98   
Dag-jøran Aralden
Pål Andre Martinsen
Sat 12:42  Table 4
99   
Christian Johannessen
Jonas Sanchez Gangfløt
Sat 12:34  Table 10
100   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Joakim Haugen
Sat 12:39  Table 15
101   
Didrik Vatne
Jørgen Nilsen
Sat 12:43  Table 16
102   
Even Letnes Wærnes
Erik Gårdelöf
Sat 12:40  Table 2
103   
Henrik Hagen
Henrik Olsson
Sat 12:43  Table 8
104   
Rudi Andre Wolff
Ole Kristian Rudshavn
R1
Sat 13:30  Table 7
105   
Ronny Oldervik
Jan Morten Arnesen
Sat 12:32  Table 14
106   
Knut Inge Røstvold
Jonas Kvalsund Hansen
Sat 12:37  Table 1
107   
Albert Roman Borrie Stensrød
Robert Farinetti
Sat 12:46  Table 11
108   
John E.Erstad
Roger Rasmussen
Sat 13:32  Table 14
109   
Thomas Aleksander Fjæran
Nejat Baranji
Sat 12:39  Table 3
110   
Espen M. Andersen
Tommy Wolff
Sat 12:38  Table 12
111   
Jan Kjetil Nordrum
Ine Helvik
Sat 12:32  Table 5
112   
Allan Søgnen
Emil André Gangfløt
Sat 12:33  Table 9

Loser round 2

Race to 6
113   
Paweł Zalewski
Emil Andreassen
Sat 14:35  Table 6
114   
Terje Kristoffersen
Goran Nikolic
Sat 13:47  Table 13
115   
Marius Nørsterud
Bernt Olav Lundetræ
Sat 13:47  Table 15
116   
Jan Gustav Imingen
Kensi Kion
Sat 14:53  Table 8
117   
Ida Amundsen Holtet
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Sat 14:42  Table 14
118   
Simen Ekern Bakken
Daniel Lorentzen-Styr
Sat 14:02  Table 10
119   
Ivan Blomqvist
kjetil Fredriksen
R1
Sat 14:13  Table 3
120   
Bastian Andreassen
Lars Harby
Sat 13:50  Table 9
121   
Erol Dane Mula
Lucas Baranji
Sat 14:38  Table 12
122   
Jozef Kwit
Mona Lundetræ
Sat 14:16  Table 2
123   
Nina Torvund
Jan Thomassen
Sat 14:17  Table 16
124   
Knut Egil Michaelsen
Geir Holmqvist
Sat 14:24  Table 1
125   
Kjell Martin Andersen
Ronny Kraft
Sat 14:20  Table 4
126   
Kim Soo Garmark
R1
Umar Hayat Ali
Sat 14:42  Table 5
127   
Mark McGauley
Bjørn Bratteberg
Sat 14:07  Table 12
128   
Moises Farfan
Lars Jørgen Langrind
Sat 14:05  Table 11

Losers qualification

Race to 7
129   
Paweł Zalewski
Rudi Andre Wolff
R1
Sat 15:49  Table 4
130   
Goran Nikolic
Henrik Hagen
Sat 15:23  Table 10
131   
Bernt Olav Lundetræ
Even Letnes Wærnes
Sat 15:39  Table 11
132   
Jan Gustav Imingen
R1
Jørgen Nilsen
Sat 15:56  Table 1
133   
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 15:55  Table 15
134   
Simen Ekern Bakken
Jonas Sanchez Gangfløt
Sat 15:31  Table 6
135   
Ivan Blomqvist
Dag-jøran Aralden
Sat 15:36  Table 3
136   
Lars Harby
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Sat 15:41  Table 13
137   
Lucas Baranji
Allan Søgnen
Sat 16:42  Table 13
138   
Jozef Kwit
Jan Kjetil Nordrum
Sat 16:19  Table 5
139   
Jan Thomassen
R1
Espen M. Andersen
Sat 15:53  Table 14
140   
Geir Holmqvist
Nejat Baranji
Sat 15:58  Table 16
141   
Ronny Kraft
R1
John E.Erstad
Sat 15:53  Table 9
142   
Kim Soo Garmark
R1
Robert Farinetti
Sat 16:43  Table 10
143   
Mark McGauley
Knut Inge Røstvold
Sat 15:59  Table 8
144   
Lars Jørgen Langrind
Jan Morten Arnesen
Sat 15:14  Table 7

Last thirtytwo

Race to 8
145   
Mats Brujordet Schjetne
Lars Harby
Sat 18:49  Table 1
146   
Pål Andre Martinsen
Jørgen Nilsen
Sat 18:49  Table 2
147   
Christian Johannessen
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Sat 18:49  Table 3
148   
Joakim Haugen
Jonas Sanchez Gangfløt
Sat 18:49  Table 4
149   
Didrik Vatne
Jan Thomassen
Sat 18:49  Table 5
150   
Erik Gårdelöf
Allan Søgnen
Sat 18:49  Table 6
151   
Henrik Olsson
Even Letnes Wærnes
Sat 18:49  Table 7
152   
Ole Kristian Rudshavn
R1
John E.Erstad
Sat 18:49  Table 9
153   
Ronny Oldervik
Mark McGauley
Sat 18:49  Table 16
154   
Jonas Kvalsund Hansen
R1
Jan Kjetil Nordrum
Sat 18:49  Table 11
155   
Albert Roman Borrie Stensrød
Paweł Zalewski
Sat 18:49  Table 12
156   
Roger Rasmussen
Henrik Hagen
Sat 18:49  Table 13
157   
Thomas Aleksander Fjæran
Jan Morten Arnesen
Sat 18:49  Table 14
158   
Tommy Wolff
R1
Kim Soo Garmark
Sat 18:49  Table 10
159   
Ine Helvik
Ivan Blomqvist
Sat 18:49  Table 15
160   
Emil André Gangfløt
R2
Geir Holmqvist
Sat 18:49  Table 8

Last sixteen

Race to 8
161   
Mats Brujordet Schjetne
Pål Andre Martinsen
Sun 09:24  Table 9
162   
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Joakim Haugen
R1
Sun 09:24  Table 8
163   
Didrik Vatne
Erik Gårdelöf
Sun 09:24  Table 7
164   
Henrik Olsson
Ole Kristian Rudshavn
R2
Sun 09:24  Table 5
165   
Ronny Oldervik
Jonas Kvalsund Hansen
R1
Sun 09:24  Table 6
166   
Albert Roman Borrie Stensrød
Henrik Hagen
Sun 09:24  Table 4
167   
Thomas Aleksander Fjæran
Tommy Wolff
Sun 09:24  Table 3
168   
Ivan Blomqvist
Emil André Gangfløt
Sun 09:24  Table 10

Quarter final

Race to 8
169   
Mats Brujordet Schjetne
Joakim Haugen
Sun 12:26  Table 5
170   
Didrik Vatne
R1
Ole Kristian Rudshavn
R1
Sun 12:26  Table 9
171   
Ronny Oldervik
Henrik Hagen
Sun 12:26  Table 3
172   
Thomas Aleksander Fjæran
Emil André Gangfløt
R1
Sun 12:26  Table 8

Semi final

Race to 8
173   
Mats Brujordet Schjetne
Ole Kristian Rudshavn
R1
Sun 15:10  Table 7
174   
Henrik Hagen
Emil André Gangfløt
R2
Sun 15:10  Table 9

Final

Race to 8
175   
Ole Kristian Rudshavn
R1
Emil André Gangfløt
Sun 17:28  Table 10

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer