Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 8 - September 10, 2023

Trondheim Open 2023

10-Ball
Overfør 1000,- voksen / 750,- junior for å bekrefte din deltakelse til TBK`s kontonummer: 4200 01 99839 Merk med Navn og TO.
Overfør 1000,- voksen / 750,- junior for å bekrefte din deltakelse til TBK`s kontonummer: 4200 01 99839 Merk med Navn og TO.

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Norway Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
7 (7/0) 85 (56/29)
66%
2 Poland Szymon Kural
7 (6/1) 89 (53/36)
60%
3 Norway Ronny Oldervik
Stoppball Nidaros BK
6 (5/1) 79 (46/33)
58%
3 Finland Petri Makkonen
6 (5/1) 76 (47/29)
62%
5 Norway Albert-Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
5 (4/1) 61 (33/28)
54%
5 Norway Nina Torvund
Trondheim BK
5 (4/1) 68 (38/30)
56%
5 Norway Ibra Nordland
Oslo BK
6 (4/2) 83 (41/42)
49%
5 Mariusz Skoneczny
6 (4/2) 77 (43/34)
56%
9 Norway Audun Risan Heimsjø
Trondheim Snooker
5 (3/2) 69 (35/34)
51%
Show more
9 Norway Espen M. Andersen
Trondheim BK
6 (4/2) 77 (41/36)
53%
9 Norway Even Letnes Wærnes
Stoppball Nidaros BK
4 (3/1) 55 (29/26)
53%
9 Norway Ronny Kraft
Trondheim BK
5 (3/2) 64 (34/30)
53%
9 Norway Robin Hauge Pettersen
Herøy BK
7 (5/2) 91 (50/41)
55%
9 Sweden Gustav Liljeby
Gefle Biljardklubb
6 (4/2) 76 (45/31)
59%
9 Norway Jørn Kjølaas
Trondheim BK
4 (3/1) 49 (29/20)
59%
9 Norway Kim Soo Garmark
Oslo BK
4 (3/1) 51 (28/23)
55%
17 Norway Martin Rottem Dahle
Stoppball Nidaros BK
4 (2/2) 54 (26/28)
48%
17 Norway Roger Lysholm
Stoppball Nidaros BK
3 (2/1) 39 (22/17)
56%
17 Norway Emil Braserud
Oslo BK
4 (3/1) 58 (31/27)
53%
17 Norway Ahmed Abiev
Bryne Biljardklubb
4 (2/2) 52 (26/26)
50%
17 Norway Torstein TrickWik Wik
Stoppball Nidaros BK
6 (4/2) 79 (40/39)
51%
17 Sweden Henrik Olsson
Oslo BK
3 (2/1) 41 (21/20)
51%
17 Norway Ole Kvalsvik
Herøy BK
4 (2/2) 54 (27/27)
50%
17 Sweden Zan Sammalisto
Sandviken biljardförening
6 (4/2) 81 (42/39)
52%
17 Poland Paweł Zalewski
Oslo BK
4 (3/1) 53 (29/24)
55%
17 Norway Rune Christoffer Berntsen
Vesterålen Biljardklubb
4 (2/2) 56 (26/30)
46%
17 Sweden Marcus Chamat
Gefle Biljardklubb
3 (2/1) 39 (23/16)
59%
17 Ukraine Daria Siranchuk
4 (2/2) 57 (29/28)
51%
17 Slovakia Jakub Koniar
3 (2/1) 37 (20/17)
54%
17 Norway Benjamin Herland Aralden
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 67 (35/32)
52%
17 Norway Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
6 (4/2) 80 (41/39)
51%
17 Norway Kjetil Myrbakk
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
4 (3/1) 53 (27/26)
51%
33 Norway Arild Moilanen
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
3 (1/2) 36 (16/20)
44%
33 Norway Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 39 (18/21)
46%
33 Norway Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
4 (2/2) 52 (24/28)
46%
33 Norway Roger Rasmussen
Ask BC
3 (1/2) 38 (20/18)
53%
33 Norway Svein Rune Notøy
Molde Biljardklubb
4 (2/2) 56 (29/27)
52%
33 Norway Allan Søgnen
Grenland BK
3 (1/2) 37 (14/23)
38%
33 Norway Reidar Schive-Berg
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 38 (19/19)
50%
33 North Korea Kim Owe Elverum
Trondheim BK
3 (1/2) 38 (16/22)
42%
33 Sweden Jörgen svedlund
Sandviken biljardförening
3 (1/2) 42 (20/22)
48%
33 Czech Republic David Žalman
4 (2/2) 48 (22/26)
46%
33 Sweden Oscar Wåhlen
Gefle Biljardklubb
4 (2/2) 53 (26/27)
49%
33 Norway Morten Nordsveen
Biljard1 Trondheim
5 (3/2) 67 (33/34)
49%
33 Norway Magnus K Saltnessand
Trondheim BK
4 (2/2) 57 (30/27)
53%
33 Norway Stian Garvik
Herøy BK
3 (1/2) 42 (19/23)
45%
33 Sweden Mahmut Mutto
Kville Biljard Club
3 (1/2) 40 (17/23)
43%
33 Sweden Sten Järledal
Gefle Biljardklubb
3 (1/2) 44 (21/23)
48%
49 Sweden Erik Gårdelöf
Oslo BK
3 (1/2) 36 (14/22)
39%
49 Norway Espen Eriksen
Trondheim BK
4 (2/2) 55 (26/29)
47%
49 Norway Magne Saltnessand
Trondheim BK
2 (0/2) 28 (12/16)
43%
49 Norway Trond-Michael Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
2 (0/2) 23 (7/16)
30%
49 Norway Mona Kleveland
Trondheim BK
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
49 Norway Astrid Eiken Flage
Trondheim BK
4 (2/2) 54 (26/28)
48%
49 Norway Carl Johan Claussen
Trondheim BK
4 (2/2) 53 (27/26)
51%
49 Norway Morten Rakfjord
Trondheim BK
2 (0/2) 25 (9/16)
36%
49 Norway Karl Magnus Næss
Trondheim BK
3 (1/2) 41 (18/23)
44%
49 Philippines Erol Dane Mula
Oslo BK
2 (0/2) 27 (11/16)
41%
49 Sweden Eleonore Larsson
Gefle Biljardklubb
3 (1/2) 44 (22/22)
50%
49 Norway Marius Falch Fiveltun
Trondheim BK
3 (1/2) 44 (21/23)
48%
49 Austria Lena Primus
2 (0/2) 27 (11/16)
41%
49 Norway Isa Malik
Oslo BK
4 (2/2) 53 (26/27)
49%
49 Norway Iver Solvang
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
2 (0/2) 27 (11/16)
41%
49 Syria Mohamed Salkiny
Oslo BK
4 (2/2) 51 (26/25)
51%
65 Norway Henrik Flatås
Trondheim BK
2 (1/1) 29 (15/14)
52%
65 Norway Renate Backelin
Ask BC
2 (0/2) 29 (13/16)
45%
65 Norway Steinar Moe
Trondheim BK
2 (0/2) 27 (11/16)
41%
65 Norway Knut Isaksen
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
65 Norway Stig Berntsen
Vesterålen Biljardklubb
3 (1/2) 39 (19/20)
49%
65 Norway Lars Petter Løkken
Trondheim BK
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
65 Norway Jørgen Blomseth
Trondheim BK
3 (1/2) 39 (19/20)
49%
65 Norway Michael Bøkseth
Trondheim BK
2 (0/2) 29 (13/16)
45%
65 Norway Alvar Väärt
Trondheim BK
2 (0/2) 28 (12/16)
43%
65 Norway Victoria Hauge Pettersen
Herøy BK
3 (1/2) 40 (20/20)
50%
65 Norway Torkil Terminator Gjengseth
Trondheim BK
2 (0/2) 28 (12/16)
43%
65 Norway Øyvind Grindstein Vinje
Fredrikstad BK
2 (0/2) 29 (13/16)
45%
65 Norway Tor Anton Welo
3 (1/2) 43 (21/22)
49%
65 Norway Andreas Myrvoll
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
2 (0/2) 28 (12/16)
43%
65 Norway Ola Larsen
Trondheim BK
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
65 Norway John-Ivar Rubach
Trondheim BK
2 (0/2) 28 (12/16)
43%
65 Norway Joakim Skauvik
Molde Biljardklubb
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
65 Norway Dan Reidar Ærø
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
2 (0/2) 24 (8/16)
33%
65 Greece Tasos Mertzanis
Trondheim BK
2 (0/2) 27 (11/16)
41%
65 Sweden Sören Nilsson
Stockholms Biljardsällskap
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
65 Norway Odin Svedjan Moe
Trondheim BK
3 (1/2) 42 (20/22)
48%
Starts Sep 8, 2023, 5:00 PM Until Sep 10, 2023 (local time)
Entry deadline Sep 3, 2023, 5:59 PM (local time)
Organizer Trondheim BK
Contact Ronny Kraft (rokraft@online.no, 95292997)
Format Double to Single elimination (85 Participants)
Race to 8
Handicap With handicap
More info
Endringer i handicap kan forekomme frem til spillestart / Changes in handicap may occur until tournament start

Trondheim Biljardklubb fyller 25 år og har gleden av å invitere til Trondheim Open 2023!

10-ball
Maks 96 deltakere
Distanse 8, handicap 0-6
Vinner brekker
Breakbox

Kleskode: klubbskjorte med konrevativ bukse og sko

Påmeldingsavgift:
Voksen: 85 euro / 1.000 nok
Junior: 65 euro / 750 nok

Påmelding:
Ved påmelding MÅ man betale for turneringen før fredag hver uke kl.18.00. De som ikke har betalt før dette blir slettet fra listene.
Bindene påmelding.
Betaling gjøres her:

Overfør 1000,- voksen / 750,- junior for å bekrefte din deltakelse til TBK`s kontonummer: 4200 01 99839
Merk med Navn og TO.

Pengepremier: 100.000 nok

Praktisk informasjon:

Lokasjon
Adresse: Hornebergvegen 4 7038 Trondheim
Inngang inn rød dør på høyre langside av bygget
Gratis parkering

Offentlig transport
Nærmeste busstopp: Hornebergvegen
Fra sentrum: Buss nr. 24 (fra Prinsens Gate P1 til Hornebergvegen)
Se AtB appen for flere ruter

Overnatting
Det er to Thon Hotel i sentrum: Thon Hotel Trondheim og Thon Hotel Nidaros
Firmaavtale: http://www.thonhotels.no/?firma=TH105903

Kiosk
Varm og kald mat, snacks, sjokolade, frukt, kalde og varme drikker
Betaling med kort eller Vipps

Det kommer minimum 8 utenlandske spillere av god europeisk kvalitet.
Dette er en gylden mulighet for nordmenn og få matchet seg internasjonalt uten å måtte dra utenlandsk.

På Lørdag kveld vil det bli en sosial sammenkomst som sent vil glemmes.
Mer info om denne kommer etter hvert.

Hi,

Trondheim Biljardklubb is celebrating their 25th anniversary by inviting to Trondheim Open 2023!

📅 8th to 10th of September
📍 Trondheim, Norway (Hornebergvegen 4)

10-ball
96 players
Race to 8, handicap 0-6
Breakbox
Winner breaks
Entry fee: €85 / NOK 1 000

🏆Total prize money: 100.000 NOK (10.000 USD)

Dresscode: national or club shirt, conservative pants and shoes.

Join us in celebrating this anniversary in beautiful Trondheim by registering now.

If interested, send an email to:
📧 Ronny@biljardforbundet.no

Video / Livestream

Schedule

BETA Try the new playing schedule (beta). Try now!
Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
Norway
Morten Nordsveen
3
Norway
Renate Backelin
5
Fri 17:57  Table 8
2   
Norway
Rune Christoffer Berntsen
Walk Over
 
3   
Norway
Benjamin Herland Aralden
5
Norway
Marius Falch Fiveltun
2
Fri 16:52 
4   
Norway
Henrik Flatås
3
Norway
Torkil Terminator Gjengseth
6
Fri 16:51 
5   
Norway
Jørgen Blomseth
4
Norway
Lars Petter Løkken
3
Fri 16:51 
6   
Norway
Ole Kvalsvik
Walk Over
 
7   
Walk Over
Norway
Magne Saltnessand
 
8   
Norway
Ola Larsen
4
Norway
Stig Berntsen
3
Fri 16:52 
9   
Norway
Astrid Eiken Flage
4
Norway
Alvar Väärt
5
Fri 16:52 
10   
Sweden
Jörgen svedlund
Walk Over
 
11   
Norway
Joakim Skauvik
4
Sweden
Oscar Wåhlen
3
Fri 16:52 
12   
Norway
Dan Reidar Ærø
3
Norway
Victoria Hauge Pettersen
5
Fri 16:51 
13   
Greece
Anastasios Mertzanis
3
Norway
Kjetil Myrbakk
3
Fri 16:52 
14   
Norway
Svein Rune Notøy
3
Norway
Espen Eriksen
3
Fri 16:52 
15   
Walk Over
Norway
Reidar Schive-Berg
 
16   
Norway
Steinar Moe
3
Norway
Emil Braserud
2
Fri 16:52 
17   
Norway
Carl Johan Claussen
3
Sweden
Sören Nilsson
3
Fri 16:47  Table 2
18   
Norway
Stian Garvik
Walk Over
 
19   
Norway
Odin Svedjan Moe
5
Norway
Michael Bøkseth
6
Fri 16:48  Table 3
20   
Norway
Isa Malik
4
Norway
Knut Isaksen
3
Fri 16:48  Table 4
21   
Syria
Mohamed Salkiny
3
Norway
Karl Magnus Næss
3
Fri 16:48  Table 5
22   
North Korea
Kim Owe Elverum
Walk Over
 
23   
Walk Over
Norway
Iver Solvang
 
24   
Norway
John-Ivar Rubach
3
Norway
Torstein TrickWik Wik
3
Fri 18:13  Table 5
25   
Poland
Paweł Zalewski
2
R1
Norway
Magnus K Saltnessand
5
Fri 16:49  Table 6
26   
Norway
Ibra Nordland
Walk Over
 
27   
Walk Over
Norway
Trond-Michael Borrie Stensrød
 
28   
Sweden
Eleonore Larsson
5
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
2
R1
Fri 16:49  Table 7
29   
Sweden
Zan Sammalisto
3
Norway
Mona Kleveland
5
Fri 16:49  Table 1
30   
Norway
Øyvind Grindstein Vinje
4
Norway
Tor Anton Welo
5
Fri 16:49  Table 8
31   
Walk Over
Philippines
Erol Dane Mula
 
32   
Norway
Robin Hauge Pettersen
2
Norway
Andreas Myrvoll
4
Fri 17:58  Table 6

Winner round 1

Race to 8
33   
Sweden
Marcus Chamat
0
R2
Norway
Morten Nordsveen
3
Fri 19:38  Table 3
34   
Norway
Rune Christoffer Berntsen
4
Austria
Lena Primus
3
Fri 17:25  Table 3
35   
Norway
Knut Inge Røstvold
2
Norway
Benjamin Herland Aralden
5
Fri 18:18 
36   
Norway
Henrik Flatås
3
Sweden
Henrik Olsson
1
R1
Fri 18:16 
37   
Finland
Petri Makkonen
0
R2
Norway
Jørgen Blomseth
4
Fri 18:08 
38   
Norway
Ole Kvalsvik
4
Norway
Allan Søgnen
1
Fri 18:09 
39   
Sweden
Mahmut Mutto
1
Norway
Magne Saltnessand
3
Fri 18:10 
40   
Norway
Stig Berntsen
3
Slovakia
Jakub Koniar
0
Fri 18:15 
41   
Poland
Szymon Kural
0
Norway
Astrid Eiken Flage
4
Fri 18:12 
42   
Sweden
Jörgen svedlund
3
Ukraine
Siranchuk Daria
3
Fri 17:40  Table 4
43   
Norway
Dag-jøran Aralden
2
Sweden
Oscar Wåhlen
3
Fri 18:14 
44   
Norway
Victoria Hauge Pettersen
5
Norway
Roger Lysholm
1
Fri 19:32 
45   
Norway
Espen M. Andersen
2
Norway
Kjetil Myrbakk
3
Fri 19:39 
46   
Norway
Espen Eriksen
3
Sweden
Sten Järledal
1
Fri 19:45 
47   
Norway
Morten Rakfjord
3
Norway
Reidar Schive-Berg
3
Fri 19:40 
48   
Norway
Emil Braserud
2
Czech Republic
David Žalman
0
Fri 19:47 
49   
Norway
Mats Brujordet Schjetne
0
Norway
Carl Johan Claussen
3
Fri 18:33  Table 3
50   
Norway
Stian Garvik
4
Norway
Ahmed Abiev
2
Fri 18:20 
51   
Norway
Even Letnes Wærnes
2
Norway
Odin Svedjan Moe
5
Fri 18:07 
52   
Norway
Isa Malik
4
Norway
Audun Risan Heimsjø
2
Fri 19:31 
53   
Norway
Kim Soo Garmark
1
R2
Syria
Mohamed Salkiny
3
Fri 20:27  Table 8
54   
North Korea
Kim Owe Elverum
4
Sweden
Gustav Liljeby
1
Fri 19:31 
55   
Norway
Martin Rottem Dahle
2
R1
Norway
Iver Solvang
4
Fri 18:24 
56   
Norway
Torstein TrickWik Wik
3
Norway
Albert-Roman Borrie Stensrød
0
Fri 19:50  Table 5
57   
Sweden
Erik Gårdelöf
0
Poland
Paweł Zalewski
2
Fri 19:29  Table 2
58   
Norway
Ibra Nordland
2
Norway
Roger Rasmussen
1
Fri 17:54  Table 1
59   
Norway
Ronny Kraft
2
Norway
Trond-Michael Borrie Stensrød
4
Fri 18:11  Table 7
60   
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
2
R1
Norway
Ronny Oldervik
1
R2
Fri 19:27  Table 6
61   
Norway
Arild Moilanen
1
Sweden
Zan Sammalisto
3
Fri 19:26  Table 8
62   
Norway
Tor Anton Welo
5
Norway
Jørn Kjølaas
1
Fri 19:39  Table 7
63   
Norway
Nina Torvund
3
Philippines
Erol Dane Mula
3
Fri 19:34  Table 4
64   
Norway
Robin Hauge Pettersen
2
Mariusz Skoneczny
0
Fri 19:36  Table 1

Loser round 1

Race to 8
65   
Norway
Renate Backelin
5
Norway
Robin Hauge Pettersen
2
Sat 09:53 
66   
Walk Over
Philippines
Erol Dane Mula
 
67   
Norway
Marius Falch Fiveltun
2
Norway
Tor Anton Welo
5
Sat 09:53 
68   
Norway
Torkil Terminator Gjengseth
6
Sweden
Zan Sammalisto
3
Sat 09:53 
69   
Norway
Lars Petter Løkken
3
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
2
R1
Sat 09:53 
70   
Walk Over
Norway
Trond-Michael Borrie Stensrød
 
71   
Walk Over
Norway
Roger Rasmussen
 
72   
Norway
Ola Larsen
4
Sweden
Erik Gårdelöf
0
Sat 09:53 
73   
Norway
Alvar Väärt
5
Norway
Torstein TrickWik Wik
3
Sat 09:57 
74   
Walk Over
Norway
Iver Solvang
 
75   
Norway
Joakim Skauvik
4
Sweden
Gustav Liljeby
1
Sat 09:54 
76   
Norway
Dan Reidar Ærø
3
Syria
Mohamed Salkiny
3
Sat 09:54 
77   
Greece
Anastasios Mertzanis
3
Norway
Isa Malik
4
Sat 09:45 
78   
Norway
Svein Rune Notøy
3
Norway
Odin Svedjan Moe
5
Sat 09:45 
79   
Walk Over
Norway
Stian Garvik
 
80   
Norway
Steinar Moe
3
Norway
Carl Johan Claussen
3
R1
Sat 09:45 
81   
Sweden
Sören Nilsson
3
Czech Republic
David Žalman
0
Sat 09:45 
82   
Walk Over
Norway
Morten Rakfjord
 
83   
Norway
Michael Bøkseth
6
Norway
Espen Eriksen
3
Sat 10:28  Table 6
84   
Norway
Knut Isaksen
3
Norway
Espen M. Andersen
2
Sat 09:42  Table 1
85   
Norway
Karl Magnus Næss
3
Norway
Victoria Hauge Pettersen
5
Sat 09:42  Table 2
86   
Walk Over
Sweden
Oscar Wåhlen
 
87   
Walk Over
Sweden
Jörgen svedlund
 
88   
Norway
John-Ivar Rubach
3
Norway
Astrid Eiken Flage
4
Sat 09:42  Table 3
89   
Norway
Magnus K Saltnessand
5
Norway
Stig Berntsen
3
Sat 09:42  Table 4
90   
Walk Over
Norway
Magne Saltnessand
 
91   
Walk Over
Norway
Ole Kvalsvik
 
92   
Sweden
Eleonore Larsson
5
Norway
Jørgen Blomseth
4
Sat 09:42  Table 5
93   
Norway
Mona Kleveland
5
Norway
Henrik Flatås
3
Sat 09:42  Table 6
94   
Norway
Øyvind Grindstein Vinje
4
Norway
Knut Inge Røstvold
2
Sat 09:42  Table 7
95   
Walk Over
Austria
Lena Primus
 
96   
Norway
Andreas Myrvoll
4
Norway
Morten Nordsveen
3
Sat 09:42  Table 8

Winners qualification

Race to 8
97   
Sweden
Marcus Chamat
0
Norway
Rune Christoffer Berntsen
4
Sat 11:06  Table 5
98   
Norway
Benjamin Herland Aralden
5
Sweden
Henrik Olsson
1
Sat 11:45  Table 6
99   
Finland
Petri Makkonen
0
Norway
Allan Søgnen
1
Sat 10:57  Table 7
100   
Sweden
Mahmut Mutto
1
Slovakia
Jakub Koniar
0
Sat 10:47  Table 4
101   
Poland
Szymon Kural
0
R1
Ukraine
Siranchuk Daria
3
Sat 11:02  Table 2
102   
Norway
Dag-jøran Aralden
2
Norway
Roger Lysholm
1
Sat 11:03  Table 1
103   
Norway
Kjetil Myrbakk
3
Sweden
Sten Järledal
1
R1
Sat 11:14  Table 3
104   
Norway
Reidar Schive-Berg
3
Norway
Emil Braserud
2
Sat 11:02  Table 8
105   
Norway
Mats Brujordet Schjetne
0
Norway
Ahmed Abiev
2
Sat 12:10  Table 7
106   
Norway
Even Letnes Wærnes
2
Norway
Audun Risan Heimsjø
2
Sat 12:32  Table 8
107   
Norway
Kim Soo Garmark
1
North Korea
Kim Owe Elverum
4
Sat 13:28  Table 7
108   
Norway
Martin Rottem Dahle
2
Norway
Albert-Roman Borrie Stensrød
0
Sat 12:50  Table 2
109   
Poland
Paweł Zalewski
2
Norway
Ibra Nordland
2
Sat 12:44  Table 6
110   
Norway
Ronny Kraft
2
R1
Norway
Ronny Oldervik
1
R2
Sat 12:40  Table 3
111   
Norway
Arild Moilanen
1
Norway
Jørn Kjølaas
1
Sat 12:19  Table 1
112   
Norway
Nina Torvund
3
Mariusz Skoneczny
0
Sat 12:32  Table 5

Loser round 2

Race to 8
113   
Norway
Robin Hauge Pettersen
2
Philippines
Erol Dane Mula
3
Sat 11:15 
114   
Norway
Marius Falch Fiveltun
2
Sweden
Zan Sammalisto
3
Sat 11:17 
115   
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
2
R2
Norway
Trond-Michael Borrie Stensrød
4
Sat 11:18 
116   
Norway
Roger Rasmussen
1
Sweden
Erik Gårdelöf
0
Sat 11:16 
117   
Norway
Torstein TrickWik Wik
3
Norway
Iver Solvang
4
Sat 11:17 
118   
Sweden
Gustav Liljeby
1
Syria
Mohamed Salkiny
3
Sat 11:18 
119   
Norway
Isa Malik
4
Norway
Svein Rune Notøy
3
Sat 11:17 
120   
Norway
Stian Garvik
4
Norway
Carl Johan Claussen
3
Sat 11:16 
121   
Czech Republic
David Žalman
0
Norway
Morten Rakfjord
3
Sat 12:50 
122   
Norway
Espen Eriksen
3
Norway
Espen M. Andersen
2
Sat 13:13  Table 1
123   
Norway
Karl Magnus Næss
3
Sweden
Oscar Wåhlen
3
Sat 12:39 
124   
Sweden
Jörgen svedlund
3
Norway
Astrid Eiken Flage
4
Sat 12:36 
125   
Norway
Magnus K Saltnessand
5
Norway
Magne Saltnessand
3
Sat 12:37 
126   
Norway
Ole Kvalsvik
4
Sweden
Eleonore Larsson
5
Sat 12:32 
127   
Norway
Mona Kleveland
5
Norway
Knut Inge Røstvold
2
Sat 12:06  Table 4
128   
Austria
Lena Primus
3
Norway
Morten Nordsveen
3
Sat 12:56  Table 4

Losers qualification

Race to 8
129   
Norway
Robin Hauge Pettersen
2
R2
Norway
Reidar Schive-Berg
3
Sat 14:31 
130   
Sweden
Zan Sammalisto
3
Sweden
Sten Järledal
1
Sat 14:33 
131   
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
2
Norway
Dag-jøran Aralden
2
Sat 14:34 
132   
Norway
Roger Rasmussen
1
Ukraine
Siranchuk Daria
3
Sat 14:38 
133   
Norway
Torstein TrickWik Wik
3
Sweden
Mahmut Mutto
1
Sat 14:31 
134   
Sweden
Gustav Liljeby
1
Norway
Allan Søgnen
1
Sat 14:34 
135   
Norway
Svein Rune Notøy
3
Norway
Benjamin Herland Aralden
5
Sat 14:32 
136   
Norway
Stian Garvik
4
Norway
Rune Christoffer Berntsen
4
Sat 14:34 
137   
Czech Republic
David Žalman
0
Mariusz Skoneczny
0
R4
Sat 15:13  Table 3
138   
Norway
Espen M. Andersen
2
Norway
Arild Moilanen
1
Sat 14:12  Table 1
139   
Sweden
Oscar Wåhlen
3
Norway
Ronny Kraft
2
R1
Sat 15:06  Table 7
140   
Sweden
Jörgen svedlund
3
Norway
Ibra Nordland
2
Sat 14:35  Table 2
141   
Norway
Magnus K Saltnessand
5
Norway
Martin Rottem Dahle
2
R1
Sat 14:30  Table 5
142   
Norway
Ole Kvalsvik
4
North Korea
Kim Owe Elverum
4
Sat 14:28  Table 8
143   
Norway
Knut Inge Røstvold
2
Norway
Audun Risan Heimsjø
2
Sat 14:15  Table 4
144   
Norway
Morten Nordsveen
3
Norway
Ahmed Abiev
2
Sat 14:25  Table 6

Last thirtytwo

Race to 8
145   
Sweden
Marcus Chamat
0
Norway
Audun Risan Heimsjø
2
Sat 16:31  Table 1
146   
Sweden
Henrik Olsson
1
Mariusz Skoneczny
0
Sat 16:31  Table 2
147   
Finland
Petri Makkonen
0
Norway
Benjamin Herland Aralden
5
Sat 16:31  Table 3
148   
Slovakia
Jakub Koniar
0
Norway
Robin Hauge Pettersen
2
Sat 16:31  Table 4
149   
Poland
Szymon Kural
0
R1
Norway
Ole Kvalsvik
4
Sat 16:31  Table 5
150   
Norway
Roger Lysholm
1
Norway
Ronny Kraft
2
Sat 16:31  Table 6
151   
Norway
Kjetil Myrbakk
3
Sweden
Gustav Liljeby
1
R2
Sat 16:31  Table 7
152   
Norway
Emil Braserud
2
Norway
Ibra Nordland
2
Sat 16:31  Table 8
153   
Norway
Mats Brujordet Schjetne
0
Norway
Torstein TrickWik Wik
3
Sat 18:22  Table 1
154   
Norway
Even Letnes Wærnes
2
Norway
Martin Rottem Dahle
2
Sat 18:17  Table 6
155   
Norway
Kim Soo Garmark
1
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
2
Sat 17:49  Table 7
156   
Norway
Albert-Roman Borrie Stensrød
0
R1
Ukraine
Siranchuk Daria
3
Sat 17:54  Table 2
157   
Poland
Paweł Zalewski
2
Norway
Espen M. Andersen
2
Sat 17:48  Table 5
158   
Norway
Ronny Oldervik
1
Norway
Rune Christoffer Berntsen
4
Sat 17:57  Table 4
159   
Norway
Jørn Kjølaas
1
Norway
Ahmed Abiev
2
Sat 17:49  Table 8
160   
Norway
Nina Torvund
3
Sweden
Zan Sammalisto
3
Sat 17:57  Table 3

Last sixteen

Race to 8
161   
Norway
Audun Risan Heimsjø
2
Mariusz Skoneczny
0
Sun 09:17  Table 1
162   
Finland
Petri Makkonen
0
Norway
Robin Hauge Pettersen
2
Sun 09:17  Table 2
163   
Poland
Szymon Kural
0
R1
Norway
Ronny Kraft
2
Sun 09:17  Table 3
164   
Sweden
Gustav Liljeby
1
Norway
Ibra Nordland
2
Sun 09:17  Table 4
165   
Norway
Mats Brujordet Schjetne
0
Norway
Even Letnes Wærnes
2
Sun 09:17  Table 5
166   
Norway
Kim Soo Garmark
1
Norway
Albert-Roman Borrie Stensrød
0
Sun 09:17  Table 6
167   
Norway
Espen M. Andersen
2
Norway
Ronny Oldervik
1
Sun 09:18  Table 7
168   
Norway
Jørn Kjølaas
1
Norway
Nina Torvund
3
Sun 09:18  Table 8

Quarter final

Race to 8
169   
Mariusz Skoneczny
0
Finland
Petri Makkonen
0
Sun 10:54  Table 1
170   
Poland
Szymon Kural
0
R3
Norway
Ibra Nordland
2
R1
Sun 10:54  Table 7
171   
Norway
Mats Brujordet Schjetne
0
Norway
Albert-Roman Borrie Stensrød
0
Sun 10:54  Table 3
172   
Norway
Ronny Oldervik
1
Norway
Nina Torvund
3
Sun 10:54  Table 2

Semi final

Race to 8
173   
Finland
Petri Makkonen
0
R1
Poland
Szymon Kural
0
R1
Sun 12:47  Table 1
174   
Norway
Mats Brujordet Schjetne
0
Norway
Ronny Oldervik
1
Sun 12:47  Table 2

Final

Race to 8
175   
Poland
Szymon Kural
0
Norway
Mats Brujordet Schjetne
0
Sun 14:44  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants