Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 25 - September 27, 2020

NM Åpen Klasse

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Roger Rasmussen
Ask BC
7 (6/1) 85 (51/34)
60%
2 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
7 (5/2) 81 (44/37)
54%
3 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
5 (4/1) 59 (36/23)
61%
3 Ronny Oldervik
Stoppball Nidaros BK
5 (4/1) 58 (35/23)
60%
5 Even Letnes Wærnes
Stoppball Nidaros BK
7 (5/2) 80 (46/34)
58%
5 Jan Kjetil Nordrum
Gjøvik&Raufoss BK
5 (3/2) 49 (29/20)
59%
5 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
6 (4/2) 75 (38/37)
51%
5 Thomas Aleksander Fjæran
Ask BC
4 (3/1) 44 (29/15)
66%
9 Albert Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
3 (2/1) 33 (15/18)
45%
Show more
9 Erik Gårdelöf
Oslo BK
4 (2/2) 42 (21/21)
50%
9 Jonas Kvalsund Hansen
Herøy BK
4 (2/2) 41 (25/16)
61%
9 Matias Sætre
Herøy BK
3 (2/1) 37 (21/16)
57%
9 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
3 (2/1) 30 (19/11)
63%
9 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
3 (2/1) 33 (20/13)
61%
9 Didrik Vatne
Ask BC
3 (2/1) 39 (19/20)
49%
9 Henrik Herrebrøden
Unique BK
6 (4/2) 60 (39/21)
65%
17 Espen M. Andersen
Trondheim BK
5 (3/2) 45 (27/18)
60%
17 Jan Ove Kvalsund Hansen
Herøy BK
3 (1/2) 33 (13/20)
39%
17 Jardar Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 35 (15/20)
43%
17 Kenneth Rognstad
Gjøvik&Raufoss BK
4 (2/2) 46 (24/22)
52%
17 Rudi Andre Wolff
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 38 (18/20)
47%
17 Trond-Michael Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
4 (2/2) 41 (18/23)
44%
17 Helge Gjerde
Trondheim BK
5 (3/2) 48 (24/24)
50%
17 Bernt Olav Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 44 (24/20)
55%
25 Christian Wikeby
Østkanten Biljardklubb
4 (2/2) 41 (23/18)
56%
25 Henrik Flatås
Trondheim BK
4 (2/2) 37 (16/21)
43%
25 Magnus Sæther
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 15 (1/14)
7%
25 Mona Bergstø
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
25 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
4 (2/2) 40 (20/20)
50%
25 Svein Rune Notøy
Herøy BK
3 (1/2) 33 (13/20)
39%
25 Paweł Zalewski
Svithun BK
3 (1/2) 29 (14/15)
48%
25 Hamed Khowazack
Trondheim BK
3 (1/2) 31 (13/18)
42%
33 Henrik Hauge Pettersen
Herøy BK
3 (1/2) 27 (12/15)
44%
33 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
33 Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Fredrikstad BK
3 (1/2) 35 (18/17)
51%
33 Ole Anders Veseth
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
33 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
33 Stig Hellebust
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 15 (1/14)
7%
33 Giena Tanilon
Fredrikstad BK
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
33 Line Kjørsvik
Stoppball Nidaros BK
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
33 Kim Owe Elverum
Trondheim BK
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
33 John-Ivar Rubach
Trondheim BK
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
33 Anders Nordli
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
33 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
Entry deadline Sep 20, 2020, 5:59 PM (local time)
Starts Sep 25, 2020, 5:00 PM (local time)
Format Double elimination (45 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Trondheim BK
Contact Ronny Kraft (rokraft@online.no, 95292997)
More info
Trondheim BK har gleden av å invitere til NM 10-ball!

Disiplin: 10 ball
Distanser: 6 og 8
Brekkregel: utside brekkboks
Bord: 2 Brunswick, og 6 Dynamic
Duk: Simonis 760.
Kulesett: Aramith
Belysning: lysstoffrør
Spillestart: fredag 25.09. kl 17.00
Finale spilles senest kl 15 søndag.
Det blir satt opp en stream som viser 2 bord.

Det er 5 Thon hotell i Trondheim sentrum, som alle er relativt nært bussforbindelse.

Buss nummer 11 og 22 går til og fra sentrum, og stopper rett nedenfor salongen (1 min å gå). Salongen ligger i Nardoveien 12, inngang på oversiden.

Det vil bli solgt varm og kald mat og drikke inkl. middag, og et utvalg av kioskvarer.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Stig Hellebust
Espen M. Andersen
Fri 18:03  Table 3
2   
Mona Bergstø
Walk Over
 
3   
Rudi Andre Wolff
R1
Svein Rune Notøy
Fri 18:03  Table 1
4   
Paweł Zalewski
Robert Grønlie
Fri 18:00  Table 2
5   
Helge Gjerde
Ole Anders Veseth
Fri 18:03  Table 4
6   
John-Ivar Rubach
Pål Daud Fillipsveen
R1
Fri 18:03  Table 5
7   
Bernt Olav Lundetræ
Hamed Khowazack
Fri 18:03  Table 6
8   
Nina Torvund
Christian Wikeby
Fri 18:03  Table 7
9   
Kim Owe Elverum
Henrik Hauge Pettersen
R1
Fri 19:45  Table 2
10   
Astrid Eiken Flage
Walk Over
 
11   
Henrik Herrebrøden
Giena Tanilon
Fri 19:45  Table 1
12   
Henrik Flatås
Kim Ronny Nygård
Fri 19:45  Table 7
13   
Anders Nordli
Trond-Michael Borrie Stensrød
Fri 19:45  Table 8
14   
Daniel Lorentzen-Styr
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Fri 19:45  Table 4
15   
Walk Over
Magnus Sæther
 
16   
Even Letnes Wærnes
Line Kjørsvik
Fri 19:45  Table 3

Winner round 1

Race to 7
17   
Mats Brujordet Schjetne
Espen M. Andersen
Sat 09:40  Table 8
18   
Mona Bergstø
Jardar Eiken Flage
Sat 09:40  Table 6
19   
Kenneth Rognstad
Rudi Andre Wolff
Sat 09:40  Table 3
20   
Paweł Zalewski
Thomas Aleksander Fjæran
Sat 09:40  Table 1
21   
Ronny Oldervik
Helge Gjerde
Sat 09:40  Table 7
22   
Pål Daud Fillipsveen
Jan Kjetil Nordrum
R1
Sat 09:40  Table 4
23   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Bernt Olav Lundetræ
Sat 09:40  Table 2
24   
Christian Wikeby
Matias Sætre
Sat 09:40  Table 5
25   
Emil André Gangfløt
Henrik Hauge Pettersen
Sat 11:20  Table 5
26   
Astrid Eiken Flage
Knut Inge Røstvold
Sat 11:20  Table 8
27   
Roger Rasmussen
Henrik Herrebrøden
Sat 11:20  Table 7
28   
Henrik Flatås
Ole Kristian Rudshavn
R1
Sat 11:20  Table 6
29   
Erik Gårdelöf
Trond-Michael Borrie Stensrød
Sat 11:20  Table 1
30   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Albert Roman Borrie Stensrød
R1
Sat 11:22  Table 4
31   
Jonas Kvalsund Hansen
R1
Magnus Sæther
Sat 11:20  Table 2
32   
Even Letnes Wærnes
Didrik Vatne
Sat 11:20  Table 3

Loser round 1

Race to 7
33   
Stig Hellebust
Even Letnes Wærnes
Sat 13:26  Table 7
34   
Walk Over
Magnus Sæther
 
35   
Svein Rune Notøy
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Sat 12:53  Table 1
36   
Robert Grønlie
Trond-Michael Borrie Stensrød
Sat 12:30 
37   
Ole Anders Veseth
Henrik Flatås
Sat 12:35  Table 5
38   
John-Ivar Rubach
Henrik Herrebrøden
Sat 13:14  Table 8
39   
Hamed Khowazack
Astrid Eiken Flage
Sat 12:49  Table 4
40   
Nina Torvund
Henrik Hauge Pettersen
Sat 12:31  Table 6
41   
Kim Owe Elverum
Christian Wikeby
Sat 12:16  Table 2
42   
Walk Over
Jan Ove Kvalsund Hansen
 
43   
Giena Tanilon
Pål Daud Fillipsveen
Sat 13:39  Table 2
44   
Kim Ronny Nygård
Helge Gjerde
Sat 13:26  Table 3
45   
Anders Nordli
Paweł Zalewski
Sat 14:02  Table 8
46   
Daniel Lorentzen-Styr
Kenneth Rognstad
Sat 14:20  Table 6
47   
Walk Over
Mona Bergstø
 
48   
Line Kjørsvik
Espen M. Andersen
Sat 13:41  Table 5

Winners qualification

Race to 7
49   
Mats Brujordet Schjetne
Jardar Eiken Flage
Sat 15:06  Table 5
50   
Rudi Andre Wolff
Thomas Aleksander Fjæran
Sat 15:30  Table 6
51   
Ronny Oldervik
Jan Kjetil Nordrum
Sat 15:00  Table 4
52   
Bernt Olav Lundetræ
Matias Sætre
Sat 15:06  Table 8
53   
Emil André Gangfløt
Knut Inge Røstvold
Sat 14:59  Table 7
54   
Roger Rasmussen
Ole Kristian Rudshavn
R1
Sat 14:59  Table 3
55   
Erik Gårdelöf
Albert Roman Borrie Stensrød
R1
Sat 15:23  Table 2
56   
Jonas Kvalsund Hansen
Didrik Vatne
Sat 14:59  Table 1

Loser round 2

Race to 7
57   
Even Letnes Wærnes
Magnus Sæther
Sat 16:31  Table 4
58   
Svein Rune Notøy
Trond-Michael Borrie Stensrød
Sat 16:45  Table 1
59   
Henrik Flatås
Henrik Herrebrøden
Sat 16:48  Table 8
60   
Hamed Khowazack
Nina Torvund
Sat 16:31  Table 7
61   
Christian Wikeby
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 16:39  Table 3
62   
Pål Daud Fillipsveen
Helge Gjerde
Sat 16:30  Table 5
63   
Paweł Zalewski
Kenneth Rognstad
Sat 17:12  Table 2
64   
Mona Bergstø
Espen M. Andersen
Sat 17:01  Table 6

Losers qualification

Race to 7
65   
Even Letnes Wærnes
Bernt Olav Lundetræ
Sat 18:25  Table 6
66   
Trond-Michael Borrie Stensrød
Jan Kjetil Nordrum
Sat 18:39  Table 2
67   
Henrik Herrebrøden
R2
Rudi Andre Wolff
Sat 18:22  Table 5
68   
Nina Torvund
Jardar Eiken Flage
Sat 18:35  Table 1
69   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Jonas Kvalsund Hansen
R1
Sat 18:21  Table 8
70   
Helge Gjerde
Erik Gårdelöf
Sat 18:16  Table 4
71   
Kenneth Rognstad
Roger Rasmussen
Sat 18:40  Table 7
72   
Espen M. Andersen
Emil André Gangfløt
Sat 18:20  Table 3

Last sixteen

Race to 8
73   
Mats Brujordet Schjetne
Emil André Gangfløt
Sun 08:42  Table 3
74   
Thomas Aleksander Fjæran
Jonas Kvalsund Hansen
R1
Sun 08:43  Table 1
75   
Ronny Oldervik
Henrik Herrebrøden
Sun 08:43  Table 2
76   
Matias Sætre
Even Letnes Wærnes
Sun 08:43  Table 6
77   
Knut Inge Røstvold
Erik Gårdelöf
R1
Sun 08:43  Table 5
78   
Ole Kristian Rudshavn
Nina Torvund
Sun 08:43  Table 8
79   
Albert Roman Borrie Stensrød
Jan Kjetil Nordrum
Sun 08:43  Table 7
80   
Didrik Vatne
Roger Rasmussen
Sun 08:43  Table 4

Quarter final

Race to 8
81   
Emil André Gangfløt
Thomas Aleksander Fjæran
Sun 11:17  Table 8
82   
Ronny Oldervik
Even Letnes Wærnes
Sun 11:17  Table 1
83   
Knut Inge Røstvold
Nina Torvund
R1
Sun 11:17  Table 4
84   
Jan Kjetil Nordrum
Roger Rasmussen
Sun 11:17  Table 3

Semi final

Race to 8
85   
Emil André Gangfløt
Ronny Oldervik
Sun 13:32  Table 4
86   
Knut Inge Røstvold
Roger Rasmussen
Sun 13:32  Table 3

Final

Race to 8
87   
Emil André Gangfløt
Roger Rasmussen
Sun 15:09  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer