Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 28 - January 29, 2023

Regionsmesterskap Øst

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Didrik Vatne
Gjøvik&Raufoss BK
6 (6/0) 62 (42/20)
68%
100
2 Christian Johannessen
Oslo BK
6 (5/1) 57 (37/20)
65%
87
3 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
5 (4/1) 52 (32/20)
62%
77
3 Geir Holmqvist
Ask BC
6 (4/2) 71 (37/34)
52%
77
5 Henrik Olsson
Oslo BK
5 (3/2) 55 (33/22)
60%
64
5 Kenneth Mydland
Fredrikstad BK
7 (5/2) 66 (40/26)
61%
64
5 Rolf G. Sedsbøe Jensen
Østkanten Biljardklubb
5 (3/2) 56 (30/26)
54%
64
5 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
7 (5/2) 70 (40/30)
57%
64
9 Albert-Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
3 (2/1) 31 (16/15)
52%
44
Show more
9 Erik Gårdelöf
Oslo BK
3 (2/1) 36 (20/16)
56%
44
9 Knut Egil Michaelsen
Kongsvinger BK
3 (2/1) 33 (16/17)
48%
44
9 Thomas Fjæran
Ask BC
4 (2/2) 44 (23/21)
52%
44
9 Kjell Martin Andersen
Grenland BK
5 (3/2) 52 (25/27)
48%
44
9 Veejay Adriano
Grenland BK
4 (2/2) 38 (18/20)
47%
44
9 Ivan Blomqvist
Oslo BK
3 (2/1) 35 (20/15)
57%
44
9 Kim Soo Garmark
Oslo BK
3 (2/1) 26 (16/10)
62%
44
17 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
3 (1/2) 35 (17/18)
49%
16
17 Goran Nikolic
Oslo BK
3 (1/2) 29 (12/17)
41%
16
17 Lars Jørgen Langrind
Kongsberg BK
3 (1/2) 31 (14/17)
45%
16
17 Roy Steffensen
Oslo BK
3 (1/2) 30 (13/17)
43%
16
17 Paweł Zalewski
Svithun BK
3 (1/2) 26 (11/15)
42%
16
17 Bastian Andreassen
Fredrikstad BK
4 (2/2) 36 (18/18)
50%
16
17 Levi Pavdeja
Oslo BK
3 (1/2) 29 (12/17)
41%
16
17 Henning Ingvorsen
Østkanten Biljardklubb
4 (2/2) 35 (19/16)
54%
16
25 Jan Thomassen
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 18 (5/13)
28%
13
25 Kent Hansen
Unique BK
4 (2/2) 35 (15/20)
43%
13
25 Kjartan Maraas
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 19 (6/13)
32%
13
25 Stig Nesvik
Oslo BK
4 (2/2) 32 (15/17)
47%
13
25 Mindaugas Jomantas
Oslo BK
3 (1/2) 27 (12/15)
44%
13
25 Erol Dane Mula
Oslo BK
2 (0/2) 19 (6/13)
32%
13
25 Simen Jøndal
Oslo BK
2 (0/2) 14 (1/13)
7%
13
25 Grzegorz Tabor
Oslo BK
4 (2/2) 38 (20/18)
53%
13
33 Aria Senemar
Unique BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
10
33 Christian Wikeby
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 28 (14/14)
50%
10
33 Lars Harby
Oslo BK
2 (0/2) 24 (11/13)
46%
10
33 Joakim Langkås
Grenland BK
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
10
33 Isa Malik
Oslo BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
10
33 Ida Amundsen Holtet
Oslo BK
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
10
33 Riaz Ali
Ask BC
3 (1/2) 25 (9/16)
36%
10
33 Odd Magnus Eidstø
Fredrikstad BK
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
10
Entry deadline Jan 23, 2023, 5:59 PM (local time)
Starts Jan 28, 2023, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (40 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Oslo BK and Norges Biljardforbund
Contact Egil Arne Sørensen
More info
Spilleform:
a.Dobbelcup eller puljespill.
b.Ved dobbelcup se 10.4.3.3. - Spilleskjema.
c.Dersom antall tilgjengelige bord, antall deltakere og den tiden som står til rådighet tilsier at det ikke er mulig å gjennomføre turneringen fordelt på stipulert antall puljer, skal turneringen innledes med dobbelcup.

1. Deltakelse: RM er åpent for alle utøvere som innfrir følgende vilkår:
a.Gyldig medlemskap i klubb tilknyttet NB.
b.Innehar gyldig lisens i NB.

2. Påmelding:
a.Påmeldingsfrist er kl. 17:59 fem dager før turneringsstart.
b.Trekning og tidsskjema skal foreligge kl. 23:59 tre dager før turneringsstart.
c.Klagefrist er satt til kl. 11:59 to dager før turneringsstart.
d.Eventuell ny trekning skal foreligge kl. 23:59 samme dag.

3. Startavgift:
Kr. 440,-
Ungdom U17/U19, Student og Honnør betaler kr. 330,-

4. Rating og seeding foretas i henhold til 10.5 - Seeding og 10.10 - Norgesrating
5. Premier:
Medaljer til 1. til 3. plass (det spilles ingen bronsefinale, 2 utøvere får 3. plass).
Pokal til 1.plass.
Pengepremier totalt Kr. 4.000,-
•1. plass Kr. 2.000,-
•2. plass Kr. 1.000,-
•3. plass Kr. 500,-

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Ole Kristian Rudshavn
Walk Over
 
2   
Joakim Langkås
Kent Hansen
Sat 10:02  Table 16
3   
Goran Nikolic
Walk Over
 
4   
Walk Over
Pål Daud Fillipsveen
 
5   
Ivan Blomqvist
Walk Over
 
6   
Walk Over
Levi Pavdeja
 
7   
Bastian Andreassen
Grzegorz Tabor
Sat 10:02  Table 15
8   
Walk Over
Geir Holmqvist
 
9   
Albert-Roman Borrie Stensrød
Walk Over
 
10   
Henning Ingvorsen
Christian Wikeby
Sat 10:02  Table 14
11   
Roy Steffensen
Walk Over
 
12   
Walk Over
Rolf G. Sedsbøe Jensen
 
13   
Lars Jørgen Langrind
Walk Over
 
14   
Walk Over
Paweł Zalewski
 
15   
Stig Nesvik
Aria Senemar
Sat 10:02  Table 13
16   
Walk Over
Christian Johannessen
 
17   
Thomas Fjæran
Walk Over
 
18   
Ida Amundsen Holtet
Kenneth Mydland
Sat 10:02  Table 12
19   
Erol Dane Mula
Walk Over
 
20   
Walk Over
Knut Egil Michaelsen
 
21   
Henrik Olsson
Walk Over
 
22   
Walk Over
Jan Thomassen
 
23   
Mindaugas Jomantas
Riaz Ali
Sat 10:02  Table 11
24   
Walk Over
Erik Gårdelöf
 
25   
Lars Harby
Walk Over
 
26   
Isa Malik
Kjell Martin Andersen
Sat 10:02  Table 10
27   
Simen Jøndal
Walk Over
 
28   
Walk Over
Kim Soo Garmark
 
29   
Veejay Adriano
Walk Over
 
30   
Walk Over
Kjartan Maraas
 
31   
Odd Magnus Eidstø
Daniel Lorentzen-Styr
Sat 10:02  Table 9
32   
Walk Over
Didrik Vatne
 

Winner round 1

Race to 7
33   
Ole Kristian Rudshavn
R1
Kent Hansen
Sat 11:06  Table 2
34   
Goran Nikolic
Pål Daud Fillipsveen
Sat 10:03  Table 8
35   
Ivan Blomqvist
Levi Pavdeja
Sat 10:03  Table 7
36   
Grzegorz Tabor
Geir Holmqvist
R1
Sat 11:05  Table 16
37   
Albert-Roman Borrie Stensrød
R1
Christian Wikeby
Sat 10:52  Table 9
38   
Roy Steffensen
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Sat 10:20  Table 6
39   
Lars Jørgen Langrind
Paweł Zalewski
Sat 10:03  Table 5
40   
Stig Nesvik
Christian Johannessen
Sat 11:19  Table 5
41   
Thomas Fjæran
Kenneth Mydland
Sat 10:54  Table 14
42   
Erol Dane Mula
Knut Egil Michaelsen
Sat 10:03  Table 4
43   
Henrik Olsson
R1
Jan Thomassen
Sat 10:03  Table 3
44   
Riaz Ali
Erik Gårdelöf
Sat 11:17  Table 1
45   
Lars Harby
R1
Kjell Martin Andersen
R1
Sat 11:10  Table 7
46   
Simen Jøndal
Kim Soo Garmark
Sat 10:03  Table 2
47   
Veejay Adriano
Kjartan Maraas
Sat 10:03  Table 1
48   
Daniel Lorentzen-Styr
Didrik Vatne
R1
Sat 11:10  Table 10

Loser round 1

Race to 7
49   
Walk Over
Joakim Langkås
 
50   
Walk Over
Walk Over
 
51   
Walk Over
Walk Over
 
52   
Bastian Andreassen
Walk Over
 
53   
Walk Over
Henning Ingvorsen
 
54   
Walk Over
Walk Over
 
55   
Walk Over
Walk Over
 
56   
Aria Senemar
Walk Over
 
57   
Walk Over
Ida Amundsen Holtet
 
58   
Walk Over
Walk Over
 
59   
Walk Over
Walk Over
 
60   
Mindaugas Jomantas
Walk Over
 
61   
Walk Over
Isa Malik
 
62   
Walk Over
Walk Over
 
63   
Walk Over
Walk Over
 
64   
Odd Magnus Eidstø
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
65   
Joakim Langkås
Daniel Lorentzen-Styr
Sat 12:45  Table 13
66   
Walk Over
Kjartan Maraas
 
67   
Walk Over
Simen Jøndal
 
68   
Bastian Andreassen
Lars Harby
Sat 12:48  Table 10
69   
Henning Ingvorsen
Riaz Ali
Sat 12:36  Table 12
70   
Walk Over
Jan Thomassen
 
71   
Walk Over
Erol Dane Mula
 
72   
Aria Senemar
Kenneth Mydland
Sat 12:21  Table 4
73   
Ida Amundsen Holtet
Stig Nesvik
Sat 12:26  Table 5
74   
Walk Over
Paweł Zalewski
 
75   
Walk Over
Roy Steffensen
 
76   
Mindaugas Jomantas
Christian Wikeby
Sat 12:27  Table 16
77   
Isa Malik
Grzegorz Tabor
Sat 12:27  Table 15
78   
Walk Over
Levi Pavdeja
 
79   
Walk Over
Goran Nikolic
 
80   
Odd Magnus Eidstø
Kent Hansen
Sat 12:06  Table 2

Winners qualification

Race to 7
81   
Ole Kristian Rudshavn
Pål Daud Fillipsveen
Sat 12:06  Table 6
82   
Ivan Blomqvist
R1
Geir Holmqvist
R1
Sat 12:36  Table 1
83   
Albert-Roman Borrie Stensrød
R1
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Sat 12:17  Table 9
84   
Lars Jørgen Langrind
Christian Johannessen
Sat 12:30  Table 3
85   
Thomas Fjæran
Knut Egil Michaelsen
Sat 12:20  Table 8
86   
Henrik Olsson
Erik Gårdelöf
Sat 12:38  Table 11
87   
Kjell Martin Andersen
Kim Soo Garmark
Sat 12:49  Table 14
88   
Veejay Adriano
Didrik Vatne
Sat 12:48  Table 7

Loser round 3

Race to 6
89   
Daniel Lorentzen-Styr
Kjartan Maraas
Sat 14:15  Table 1
90   
Simen Jøndal
Bastian Andreassen
R1
Sat 14:13  Table 5
91   
Henning Ingvorsen
Jan Thomassen
Sat 13:18  Table 6
92   
Erol Dane Mula
Kenneth Mydland
Sat 13:39  Table 2
93   
Stig Nesvik
Paweł Zalewski
Sat 14:03  Table 7
94   
Roy Steffensen
Mindaugas Jomantas
Sat 13:32  Table 4
95   
Grzegorz Tabor
Levi Pavdeja
Sat 13:25  Table 9
96   
Goran Nikolic
Kent Hansen
Sat 13:37  Table 3

Losers qualification

Race to 7
97   
Daniel Lorentzen-Styr
Lars Jørgen Langrind
Sat 15:06  Table 5
98   
Bastian Andreassen
R1
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Sat 14:52  Table 7
99   
Henning Ingvorsen
Geir Holmqvist
Sat 14:46  Table 2
100   
Kenneth Mydland
Pål Daud Fillipsveen
Sat 14:52  Table 6
101   
Paweł Zalewski
Veejay Adriano
Sat 14:51  Table 8
102   
Roy Steffensen
Kjell Martin Andersen
R1
Sat 14:48  Table 10
103   
Levi Pavdeja
Henrik Olsson
Sat 14:51  Table 9
104   
Goran Nikolic
Thomas Fjæran
Sat 15:05  Table 1

Last sixteen

Race to 7
105   
Ole Kristian Rudshavn
Veejay Adriano
Sat 16:55  Table 1
106   
Ivan Blomqvist
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Sat 16:55  Table 10
107   
Albert-Roman Borrie Stensrød
Kenneth Mydland
Sat 16:55  Table 9
108   
Christian Johannessen
Kjell Martin Andersen
Sat 16:55  Table 6
109   
Knut Egil Michaelsen
Daniel Lorentzen-Styr
Sat 16:55  Table 4
110   
Erik Gårdelöf
Geir Holmqvist
R1
Sat 16:56  Table 8
111   
Kim Soo Garmark
Henrik Olsson
Sat 16:56  Table 7
112   
Didrik Vatne
Thomas Fjæran
Sat 16:56  Table 2

Quarter final

Race to 7
113   
Ole Kristian Rudshavn
R1
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Sat 18:42  Table 10
114   
Kenneth Mydland
Christian Johannessen
Sat 18:19  Table 7
115   
Daniel Lorentzen-Styr
Geir Holmqvist
R1
Sat 18:18  Table 2
116   
Henrik Olsson
Didrik Vatne
Sat 18:11  Table 1

Semi final

Race to 7
117   
Ole Kristian Rudshavn
Christian Johannessen
Sat 20:20  Table 1
118   
Geir Holmqvist
Didrik Vatne
Sat 20:20  Table 2

Final

Race to 7
119   
Christian Johannessen
Didrik Vatne
Sat 21:32  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer