Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 22 - February 24, 2019

NM NC2 Elite

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
7 (7/0) 74 (52/22)
70%
120
2 Vegar Kristiansen
Stoppball Nidaros BK
7 (6/1) 68 (50/18)
74%
104
3 Jonas Kvalsund Hansen
Herøy BK
7 (5/2) 78 (44/34)
56%
89
3 Roger Rasmussen
Oslo BK
6 (5/1) 63 (37/26)
59%
89
5 Even Letnes Wærnes
Stoppball Nidaros BK
5 (3/2) 52 (27/25)
52%
92
5 Philip Sanchez Gangfløt
Fredrikstad BK
5 (4/1) 54 (31/23)
57%
73
5 Tommy Wolff
Hyllestad IL, BG
5 (4/1) 49 (30/19)
61%
73
5 Vegar Lind
Stoppball Nidaros BK
6 (4/2) 66 (32/34)
48%
73
9 Emil André Gangfløt
Ask BC
4 (3/1) 44 (27/17)
61%
59
Show more
9 Ine Helvik
Svithun BK
5 (3/2) 59 (31/28)
53%
74
9 Jan Ove Kvalsund Hansen
Herøy BK
5 (3/2) 50 (29/21)
58%
59
9 Jonas Sanchez Gangfløt
Fredrikstad BK
4 (3/1) 40 (27/13)
68%
59
9 Kenneth Rognstad
Gjøvik&Raufoss BK
4 (3/1) 39 (26/13)
67%
59
9 Robert Grønlie
Trondheim BK
5 (3/2) 54 (30/24)
56%
74
9 Alexander Hansen
Fauske BK
4 (3/1) 46 (25/21)
54%
74
9 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
4 (3/1) 40 (25/15)
63%
59
17 Albert Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
4 (2/2) 39 (20/19)
51%
44
17 Anders Brannfjell
Arctic BK
4 (2/2) 34 (18/16)
53%
44
17 Bjørnar Tveraas
Trondheim BK
4 (3/1) 43 (24/19)
56%
44
17 Espen M. Andersen
Trondheim BK
4 (2/2) 43 (22/21)
51%
35
17 Gard Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 45 (23/22)
51%
35
17 Henning Solem
Herøy BK
4 (2/2) 39 (18/21)
46%
44
17 Jahn Marius Wærnes
Stoppball Nidaros BK
4 (2/2) 37 (14/23)
38%
44
17 Jardar Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 29 (18/11)
62%
35
17 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
4 (2/2) 43 (24/19)
56%
44
17 Matias Sætre
Herøy BK
3 (2/1) 29 (20/9)
69%
35
17 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
6 (4/2) 57 (31/26)
54%
44
17 Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Fredrikstad BK
3 (2/1) 32 (19/13)
59%
35
17 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
3 (2/1) 29 (17/12)
59%
35
17 Svein Rune Notøy
Herøy BK
4 (2/2) 44 (22/22)
50%
44
17 Didrik Vatne
Ask BC
3 (2/1) 31 (19/12)
61%
35
17 Per Hagen
Oslo BK
4 (2/2) 41 (21/20)
51%
35
33 Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 31 (16/15)
52%
19
33 Eirik Riisnæs
Horten BK
4 (2/2) 41 (21/20)
51%
19
33 Henrik Flatås
Trondheim BK
3 (1/2) 25 (7/18)
28%
24
33 Henrik Hauge Pettersen
Herøy BK
3 (1/2) 35 (17/18)
49%
19
33 Jason Hansen
Svithun BK
3 (1/2) 34 (17/17)
50%
19
33 Olav Skrudland
BEX BK
3 (1/2) 34 (19/15)
56%
24
33 Tore Hansen
Trondheim Snooker
3 (1/2) 24 (9/15)
38%
24
33 Trond-Michael Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
3 (1/2) 35 (15/20)
43%
24
33 Jozef Kwit
Oslo BK
3 (1/2) 32 (14/18)
44%
24
33 Jim-Olav Fors
Oslo BK
4 (2/2) 42 (21/21)
50%
32
33 Bastian Andreassen
Unique BK
3 (1/2) 29 (10/19)
34%
24
33 Jack Nordby
Oslo BK
3 (1/2) 28 (9/19)
32%
32
33 Vegard Notøy
Herøy BK
3 (1/2) 28 (9/19)
32%
24
33 Alf Regy Lid
Fredrikstad BK
3 (1/2) 33 (13/20)
39%
24
33 Roy Skogvold
Biljard1 Trondheim
3 (1/2) 30 (12/18)
40%
24
33 Simen Jøndal
Oslo BK
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
32
49 Dag Arve Gjerde
Herøy BK
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
14
49 Eystein Gangfløt
Fredrikstad BK
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
18
49 Gjermund Flage
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
14
49 June Therese Håndstad
Stoppball Nidaros BK
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
14
49 Kent Hansen
Oslo BK
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
14
49 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
11
49 Robert Gelin Rysjedal
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
11
49 Roger Helland
Herøy BK
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
18
49 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
18
49 Stig Nesvik
Oslo BK
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
18
49 Giena Tanilon
Fredrikstad BK
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
14
49 Snorre Wold
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 15 (1/14)
7%
14
49 Knut Isaksen
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
11
49 Lars Petter Løkken
Trondheim BK
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
14
49 Ivan Tadic
Oslo BK
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
18
65 Espen Eriksen
Trondheim BK
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
9
65 Preben Vike
Herøy BK
3 (1/2) 32 (12/20)
38%
12
65 Erol Dane Mula
Oslo BK
3 (1/2) 32 (14/18)
44%
12
65 Kim Owe Elverum
Trondheim BK
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
9
Entry deadline Feb 20, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Feb 22, 2019, 5:00 PM (local time)
Format Double elimination (68 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Midt 2019, Elite Pool 2019, 1. Divisjon Nord1 2019, 1. Divisjon Nord2 2019, 1. Divisjon Sør 2019, 1. Divisjon Vest 2019, 2. Divisjon Vest 2019, 1. Divisjon Øst 2019 and 2. Divisjon Øst 2019
Organizer Trondheim BK
Contact Ronny Kraft (rokraft@online.no, 95292997)
More info
Trondheim biljardklubb i samarbeid med Stoppball Nidaros Biljardklubb har gleden av å invitere til NM 10-ball 2019.
Vi ønsker hele biljard-Norge hjertelig velkommen til oss i Nardoveien 12.
Vi har opprettet et samarbeid med Scandic Lerkendal som ligger i klæbuveien 127, ca 3 min unna med bil.
Dette er et fantastisk hotell og er det som ligger aller nærmest salongen.
Pris for enkelrom pr natt er 960,- og 1160,- for dobbelrom, prisen inkluderer en hærlig frokost.

For bestilling av hotellrom, kontakt hotellet på mail; lerkendal@scandichotels.com eller på tlf. 21615101.
Oppgi bookingkode "BIL220219" og du får avtaleprisen vår.
Bookingkoden er gyldig frem til og med 08. februar.

Vi har kiosk med matservering hele helgen.
Er det noe du lurer på er det bare å ta kontakt med oss.
Vi ber om at hver enkelt setter seg inn i turneringsreglementet til NB.
http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?turneringsbestemmelser.htm

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Alf Regy Lid
Bjørnar Tveraas
Fri 17:14  Table 1 TB
2   
Eystein Gangfløt
Walk Over
 
3   
Walk Over
Svein Rune Notøy
 
4   
Alexander Hansen
Walk Over
 
5   
Walk Over
Stig Nesvik
 
6   
Vegard Notøy
Walk Over
 
7   
Walk Over
Trond-Michael Borrie Stensrød
 
8   
Bastian Andreassen
Walk Over
 
9   
Walk Over
Henrik Flatås
 
10   
Tore Hansen
Walk Over
 
11   
Walk Over
Jack Nordby
 
12   
Kent Hansen
Walk Over
 
13   
Walk Over
Ine Helvik
 
14   
Gjermund Flage
Walk Over
 
15   
Walk Over
Anders Brannfjell
 
16   
Kim Owe Elverum
Preben Vike
Fri 17:15  Table 2 TB
17   
Nina Torvund
Jim-Olav Fors
Fri 18:22  Table 5 TB
18   
Giena Tanilon
Walk Over
 
19   
Walk Over
Ivan Tadic
 
20   
Simen Jøndal
Walk Over
 
21   
Walk Over
Snorre Wold
 
22   
Olav Skrudland
Walk Over
 
23   
Walk Over
Henning Solem
 
24   
Albert Roman Stensrød
Walk Over
 
25   
Walk Over
Robert Grønlie
 
26   
Dag Arve Gjerde
Walk Over
 
27   
Walk Over
Jahn Marius Wærnes
 
28   
Roger Helland
Walk Over
 
29   
Walk Over
Astrid Eiken Flage
 
30   
Jozef Kwit
Walk Over
 
31   
Walk Over
Even Letnes Wærnes
 
32   
Espen Eriksen
Erol Dane Mula
Fri 17:15  Table 6 TB

Winner round 1

Race to 7
33   
Eirik Riisnæs
Bjørnar Tveraas
Fri 19:22  Table 4 TB
34   
Eystein Gangfløt
Roy Skogvold
Fri 17:15  Table 3 TB
35   
Kim Ronny Nygård
Svein Rune Notøy
Fri 18:05  Table 7 TB
36   
Alexander Hansen
Gard Eiken Flage
Fri 18:53  Table 3 TB
37   
Per Hagen
Stig Nesvik
Fri 18:22  Table 8 TB
38   
Vegard Notøy
Pål Daud Fillipsveen
Fri 18:13  Table 4 TB
39   
Robert Gelin Rysjedal
Trond-Michael Borrie Stensrød
Fri 18:35  Table 6 TB
40   
Bastian Andreassen
Jardar Eiken Flage
Fri 18:49  Table 1 TB
41   
Matias Sætre
Henrik Flatås
Fri 20:25  Table 6 TB
42   
Tore Hansen
June Therese Håndstad
Fri 19:54 
43   
Didrik Vatne
Jack Nordby
Fri 19:54  Table 5 TB
44   
Kent Hansen
Jason Hansen
Fri 19:40  Table 2 TB
45   
Vegar Lind
Ine Helvik
Fri 19:41  Table 8 TB
46   
Gjermund Flage
Kenneth Rognstad
Fri 21:28  Table 6 TB
47   
Lars Petter Løkken
Anders Brannfjell
Fri 20:50  Table 4 TB
48   
Preben Vike
Mats Brujordet Schjetne
Fri 20:53  Table 8 TB
49   
Roger Rasmussen
Nina Torvund
Fri 20:28  Table 3 TB
50   
Giena Tanilon
Knut Inge Røstvold
Fri 20:48  Table 2 TB
51   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Ivan Tadic
Fri 21:03  Table 1 TB
52   
Simen Jøndal
Dag-jøran Aralden
Fri 21:06  Table 5 TB
53   
Tommy Wolff
Snorre Wold
Fri 19:30  Table 1 KI
54   
Olav Skrudland
Espen M. Andersen
Fri 19:48  Table 4 KI
55   
Knut Isaksen
Henning Solem
Fri 20:44  Table 1 KI
56   
Albert Roman Stensrød
Emil André Gangfløt
Fri 21:45  Table 3 TB
57   
Jonas Kvalsund Hansen
Robert Grønlie
Fri 21:27  Table 7 TB
58   
Dag Arve Gjerde
Philip Sanchez Gangfløt
Fri 20:23  Table 2 KI
59   
Jonas Sanchez Gangfløt
Jahn Marius Wærnes
Fri 19:30  Table 2 KI
60   
Roger Helland
Jan Ove Kvalsund Hansen
Fri 21:48  Table 8 TB
61   
Ole Kristian Rudshavn
Astrid Eiken Flage
Fri 19:41  Table 1 TB
62   
Jozef Kwit
Henrik Hauge Pettersen
Fri 20:51  Table 3 KI
63   
Bjørn Erik Øverland
Even Letnes Wærnes
Fri 21:00 
64   
Erol Dane Mula
Vegar Kristiansen
Fri 19:30  Table 3 KI

Loser round 1

Race to 7
65   
Alf Regy Lid
Erol Dane Mula
Sat 10:12  Table 4 TB
66   
Walk Over
Bjørn Erik Øverland
 
67   
Walk Over
Jozef Kwit
 
68   
Walk Over
Astrid Eiken Flage
 
69   
Walk Over
Roger Helland
 
70   
Walk Over
Jahn Marius Wærnes
 
71   
Walk Over
Dag Arve Gjerde
 
72   
Walk Over
Jonas Kvalsund Hansen
 
73   
Walk Over
Albert Roman Stensrød
 
74   
Walk Over
Knut Isaksen
 
75   
Walk Over
Olav Skrudland
 
76   
Walk Over
Snorre Wold
 
77   
Walk Over
Simen Jøndal
 
78   
Walk Over
Ivan Tadic
 
79   
Walk Over
Giena Tanilon
 
80   
Kim Owe Elverum
Nina Torvund
Sat 10:24  Table 2 TB
81   
Jim-Olav Fors
Preben Vike
Sat 09:57  Table 5 TB
82   
Walk Over
Lars Petter Løkken
 
83   
Walk Over
Gjermund Flage
 
84   
Walk Over
Ine Helvik
 
85   
Walk Over
Kent Hansen
 
86   
Walk Over
Jack Nordby
 
87   
Walk Over
June Therese Håndstad
 
88   
Walk Over
Henrik Flatås
 
89   
Walk Over
Bastian Andreassen
 
90   
Walk Over
Robert Gelin Rysjedal
 
91   
Walk Over
Vegard Notøy
 
92   
Walk Over
Stig Nesvik
 
93   
Walk Over
Gard Eiken Flage
 
94   
Walk Over
Kim Ronny Nygård
 
95   
Walk Over
Eystein Gangfløt
 
96   
Espen Eriksen
Eirik Riisnæs
Sat 10:24  Table 3 TB

Winners qualification

Race to 7
97   
Bjørnar Tveraas
Roy Skogvold
Sat 09:00  Table 8 TB
98   
Svein Rune Notøy
Alexander Hansen
Sat 09:00 
99   
Per Hagen
Pål Daud Fillipsveen
Sat 09:00  Table 1 TB
100   
Trond-Michael Borrie Stensrød
Jardar Eiken Flage
Sat 09:00  Table 6 TB
101   
Matias Sætre
Tore Hansen
Sat 10:36  Table 1 TB
102   
Didrik Vatne
Jason Hansen
Sat 10:30  Table 7 TB
103   
Vegar Lind
Kenneth Rognstad
Sat 10:32  Table 8 TB
104   
Anders Brannfjell
Mats Brujordet Schjetne
Sat 10:46  Table 6 TB
105   
Roger Rasmussen
Knut Inge Røstvold
Sat 11:25  Table 8 TB
106   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Dag-jøran Aralden
Sat 11:53  Table 2 TB
107   
Tommy Wolff
Espen M. Andersen
Sat 11:59  Table 3 TB
108   
Henning Solem
Emil André Gangfløt
Sat 11:45  Table 1 TB
109   
Robert Grønlie
Philip Sanchez Gangfløt
Sat 12:04  Table 5 TB
110   
Jonas Sanchez Gangfløt
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 11:41  Table 6 TB
111   
Ole Kristian Rudshavn
Henrik Hauge Pettersen
Sat 12:07  Table 7 TB
112   
Even Letnes Wærnes
Vegar Kristiansen
Sat 11:38  Table 4 TB

Loser round 2

Race to 7
113   
Alf Regy Lid
Bjørn Erik Øverland
Sat 13:30 
114   
Jozef Kwit
Astrid Eiken Flage
Sat 12:55  Table 8 TB
115   
Roger Helland
Jahn Marius Wærnes
Sat 12:55  Table 4 TB
116   
Dag Arve Gjerde
Jonas Kvalsund Hansen
Sat 13:06  Table 3 TB
117   
Albert Roman Stensrød
Knut Isaksen
Sat 13:17  Table 7 TB
118   
Olav Skrudland
Snorre Wold
Sat 13:25  Table 2 TB
119   
Simen Jøndal
Ivan Tadic
Sat 12:56  Table 1 TB
120   
Giena Tanilon
Nina Torvund
Sat 12:56  Table 6 TB
121   
Jim-Olav Fors
Lars Petter Løkken
Sat 13:40  Table 5 TB
122   
Gjermund Flage
Ine Helvik
Sat 14:47  Table 6 TB
123   
Kent Hansen
Jack Nordby
Sat 14:47  Table 1 TB
124   
June Therese Håndstad
Henrik Flatås
Sat 14:44  Table 3 TB
125   
Bastian Andreassen
Robert Gelin Rysjedal
Sat 14:20  Table 2 TB
126   
Vegard Notøy
Stig Nesvik
Sat 14:33  Table 4 TB
127   
Gard Eiken Flage
Kim Ronny Nygård
Sat 14:33  Table 7 TB
128   
Eystein Gangfløt
Eirik Riisnæs
Sat 14:51  Table 8 TB

Losers qualification

Race to 7
129   
Alf Regy Lid
Anders Brannfjell
Sat 15:33  Table 7 TB
130   
Jozef Kwit
Vegar Lind
Sat 15:50  Table 8 TB
131   
Jahn Marius Wærnes
Jason Hansen
Sat 16:34  Table 4 TB
132   
Jonas Kvalsund Hansen
Tore Hansen
Sat 16:36  Table 3 TB
133   
Albert Roman Stensrød
Trond-Michael Borrie Stensrød
Sat 16:37  Table 7 TB
134   
Olav Skrudland
Per Hagen
Sat 15:47  Table 2 TB
135   
Simen Jøndal
Svein Rune Notøy
Sat 15:06  Table 5 TB
136   
Nina Torvund
Roy Skogvold
Sat 16:25  Table 1 TB
137   
Jim-Olav Fors
Even Letnes Wærnes
Sat 17:10  Table 2 TB
138   
Ine Helvik
Henrik Hauge Pettersen
Sat 17:24  Table 5 TB
139   
Jack Nordby
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 17:10  Table 5 TB
140   
Henrik Flatås
Robert Grønlie
Sat 17:27  Table 8 TB
141   
Bastian Andreassen
Henning Solem
Sat 17:40  Table 1 TB
142   
Vegard Notøy
Espen M. Andersen
Sat 17:51  Table 4 TB
143   
Gard Eiken Flage
Dag-jøran Aralden
Sat 18:08  Table 7 TB
144   
Eirik Riisnæs
Knut Inge Røstvold
Sat 17:10  Table 6 TB

Last thirtytwo

Race to 7
145   
Bjørnar Tveraas
Even Letnes Wærnes
Sat 19:29  Table 7 TB
146   
Alexander Hansen
Albert Roman Stensrød
Sat 19:29  Table 6 TB
147   
Pål Daud Fillipsveen
Ine Helvik
Sat 19:29  Table 2 TB
148   
Jardar Eiken Flage
Jonas Kvalsund Hansen
Sat 19:29  Table 8 TB
149   
Matias Sætre
Vegar Lind
Sat 19:29  Table 4 TB
150   
Didrik Vatne
Robert Grønlie
Sat 19:29  Table 3 TB
151   
Kenneth Rognstad
Svein Rune Notøy
Sat 19:29  Table 1 TB
152   
Mats Brujordet Schjetne
Henning Solem
Sat 19:29  Table 5 TB
153   
Roger Rasmussen
Gard Eiken Flage
Sat 21:08  Table 4 TB
154   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 20:42  Table 8 TB
155   
Tommy Wolff
Nina Torvund
Sat 20:52  Table 6 TB
156   
Emil André Gangfløt
Knut Inge Røstvold
Sat 20:59  Table 7 TB
157   
Philip Sanchez Gangfløt
Espen M. Andersen
Sat 20:37  Table 1 TB
158   
Jonas Sanchez Gangfløt
Per Hagen
Sat 20:52  Table 2 TB
159   
Ole Kristian Rudshavn
Anders Brannfjell
Sat 20:59  Table 5 TB
160   
Vegar Kristiansen
Jahn Marius Wærnes
Sat 20:09  Table 5 TB

Last sixteen

Race to 7
161   
Even Letnes Wærnes
Alexander Hansen
Sun 09:30  Table 3 TB
162   
Ine Helvik
Jonas Kvalsund Hansen
Sun 09:30  Table 6 TB
163   
Vegar Lind
Robert Grønlie
Sun 09:30  Table 8 TB
164   
Kenneth Rognstad
Mats Brujordet Schjetne
Sun 09:33  Table 4 TB
165   
Roger Rasmussen
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sun 09:33  Table 1 TB
166   
Tommy Wolff
Emil André Gangfløt
Sun 09:33  Table 7 TB
167   
Philip Sanchez Gangfløt
Jonas Sanchez Gangfløt
Sun 09:33  Table 2 TB
168   
Ole Kristian Rudshavn
Vegar Kristiansen
Sun 09:33  Table 5 TB

Quarter final

Race to 8
169   
Even Letnes Wærnes
Jonas Kvalsund Hansen
Sun 11:31  Table 8 TB
170   
Vegar Lind
Mats Brujordet Schjetne
Sun 11:31  Table 7 TB
171   
Roger Rasmussen
Tommy Wolff
Sun 11:32  Table 3 TB
172   
Philip Sanchez Gangfløt
Vegar Kristiansen
Sun 11:32  Table 1 TB

Semi final

Race to 8
173   
Jonas Kvalsund Hansen
Mats Brujordet Schjetne
Sun 13:27 
174   
Roger Rasmussen
Vegar Kristiansen
Sun 13:27  Table 7 TB

Final

Race to 8
175   
Mats Brujordet Schjetne
Vegar Kristiansen
Sun 14:55  Table 3 TB

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants (68)

    Sponsorer