Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

November 20, - November 22, 2015

NM 9-Ball - H.M. Kongens Pokal

Add players

Please wait...
9-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Damianos Giallourakis
Oslo BK
7 (7/0) 95 (63/32)
66%
360
2 Vegar Kristiansen
Stoppball Nidaros BK
7 (6/1) 90 (62/28)
69%
264
3 Kenneth Rognstad
Gjøvik&Raufoss BK
8 (6/2) 102 (59/43)
58%
180
3 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
5 (4/1) 71 (44/27)
62%
180
5 Jørgen Nilsen
BEX BK
6 (4/2) 78 (44/34)
56%
120
5 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
5 (4/1) 67 (37/30)
55%
120
5 Mark McGauley
Oslo BK
5 (4/1) 59 (38/21)
64%
120
5 Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Ask BC
5 (4/1) 75 (43/32)
57%
120
9 Bjørn Johan Lorange
Oslo BK
5 (4/1) 63 (42/21)
67%
72
Show more
9 Espen M. Andersen
Trondheim BK
6 (4/2) 79 (43/36)
54%
72
9 Henrik Hagen
BEX BK
5 (3/2) 68 (38/30)
56%
72
9 Jan Morten Arnesen
Fredrikstad BK
5 (4/1) 68 (40/28)
59%
90
9 Kristoffer Mindrebøe
Oslo BK
4 (3/1) 45 (31/14)
69%
72
9 Matias Sætre
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 46 (29/17)
63%
72
9 Olav Skrudland
Svithun BK
3 (3/0) 35 (27/8)
77%
0
9 Matey Ullah
Unique BK
6 (4/2) 70 (43/27)
61%
72
17 Alexander Lundekvam Hansen
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 44 (21/23)
48%
30
17 Anders Brannfjell
Arctic BK
3 (2/1) 35 (19/16)
54%
24
17 Ine Helvik
Svithun BK
6 (4/2) 71 (39/32)
55%
24
17 Jan Erik Gundersen
Oslo BK
5 (3/2) 51 (29/22)
57%
30
17 Jan Gustav Imingen
Arctic BK
4 (3/1) 48 (30/18)
63%
24
17 Jan Helge Kordts
Os Biljard og Snookerklubb
4 (3/1) 46 (26/20)
57%
30
17 Jan Ove Kvalsund Hansen
Herøy BK
5 (3/2) 58 (33/25)
57%
30
17 Kent Halldin
Oslo BK
5 (3/2) 53 (27/26)
51%
24
17 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
4 (2/2) 50 (21/29)
42%
24
17 Pål Andre Martinsen
Fredrikstad BK
6 (4/2) 73 (36/37)
49%
30
17 Robert Farinetti
BEX BK
4 (2/2) 44 (21/23)
48%
30
17 Roger Rasmussen
Oslo BK
4 (2/2) 40 (20/20)
50%
24
17 Ronny Oldervik
Stoppball Nidaros BK
3 (2/1) 39 (26/13)
67%
24
17 Tommy Wolff
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 40 (25/15)
63%
24
17 Vegar Lind
Stoppball Nidaros BK
4 (2/2) 48 (21/27)
44%
24
17 Helge Gjerde
Trondheim BK
4 (2/2) 42 (19/23)
45%
24
33 Thomas Stavang Pedersen
Oslo BK
3 (1/2) 33 (14/19)
42%
9
33 Conrad Ott
Bergen BK
5 (3/2) 64 (32/32)
50%
7
33 Egil Arne Sørensen
Oslo BK
4 (2/2) 53 (28/25)
53%
7
33 Eirik Riisnæs
Oslo BK
4 (2/2) 54 (27/27)
50%
7
33 Eystein Gangfløt
Fredrikstad BK
4 (2/2) 42 (24/18)
57%
12
33 Frank Hjeldnes
Oslo BK
3 (1/2) 39 (17/22)
44%
9
33 Gard Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 51 (22/29)
43%
7
33 Hasan Emre Vural
Unique BK
4 (2/2) 45 (24/21)
53%
7
33 Henning Solem
Herøy BK
3 (1/2) 31 (11/20)
35%
9
33 Jostein Jullum
Kongsvinger BK
3 (1/2) 32 (14/18)
44%
9
33 Kendall Kion
Oslo BK
4 (2/2) 43 (20/23)
47%
9
33 Marius Nørsterud
Oslo BK
4 (2/2) 41 (21/20)
51%
9
33 Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Fredrikstad BK
3 (1/2) 36 (16/20)
44%
9
33 Runar Larsstuen
Gjøvik&Raufoss BK
2 (1/1) 24 (12/12)
50%
0
33 Tom Bjerke
Gjøvik&Raufoss BK
3 (1/2) 41 (21/20)
51%
7
33 Umar Hayat Ali
Oslo Snooker
3 (1/2) 36 (14/22)
39%
12
49 Dag Arve Gjerde
Herøy BK
4 (2/2) 50 (23/27)
46%
5
49 Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 41 (22/19)
54%
4
49 Elkhem Eisajan
Ask BC
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
4
49 Geir Tollefsrud
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
6
49 Jan Thomassen
Oslo Biljard1 PS
3 (1/2) 33 (16/17)
48%
5
49 Jonas Sanchez Gangfløt
Fredrikstad BK
3 (1/2) 34 (18/16)
53%
5
49 June Therese Håndstad
Stoppball Nidaros BK
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
5
49 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 28 (8/20)
29%
5
49 Knut Egil Michaelsen
Kongsvinger BK
3 (1/2) 32 (14/18)
44%
4
49 Lars Harby
Oslo BK
3 (1/2) 31 (16/15)
52%
5
49 Magne Saltnessand
Trondheim BK
4 (2/2) 45 (21/24)
47%
5
49 Martin Asphaug
Asker BK
3 (1/2) 34 (14/20)
41%
5
49 Robert Gelin Rysjedal
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 26 (11/15)
42%
5
49 Thomas Pedersen
Oslo Biljard1 PS
3 (1/2) 35 (17/18)
49%
5
49 Tor Einar Bjerke
Svithun BK
3 (1/2) 28 (10/18)
36%
5
49 Yousef Austrheim
Unique BK
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
6
65 Anders F Johansen
Oslo BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
65 Anas Khan
Unique BK
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
2
65 Arild Kråkvik
Oslo BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
65 Arild Moilanen
Reisa BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
2
65 Arne Wiese-Hansen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 18 (2/16)
11%
2
65 Arnhild Eiken
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 31 (9/22)
29%
1
65 Askild Sjøeng
Unique BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
65 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
3 (1/2) 33 (16/17)
48%
2
65 Dag Hugo Aspheim
Horten BK
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
1
65 Daniel Huldal Schjelderup
Herøy BK
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
2
65 Emil Bjørkmann
Gjøvik&Raufoss BK
3 (1/2) 30 (12/18)
40%
1
65 Espen Eriksen
Trondheim BK
3 (1/2) 34 (15/19)
44%
1
65 Håkon Walland
Oslo BK
3 (1/2) 35 (13/22)
37%
2
65 Hans Kristian Hansen
Vestby BK
2 (0/2) 19 (3/16)
16%
2
65 Kent Hansen
Oslo BK
2 (1/1) 21 (10/11)
48%
0
65 Kjartan Maraas
Oslo Biljard1 PS
2 (0/2) 24 (8/16)
33%
2
65 Kjersti Maageng Nordaas
Oslo BK
2 (0/2) 18 (2/16)
11%
1
65 Kjetil Aasane Fredriksen
Kongsberg BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
1
65 Larry Skogheim
Asker BK
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
2
65 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 21 (5/16)
24%
2
65 Øystein Mølmann
Tromsø BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
65 Roy Karlsen
Asker BK
2 (0/2) 23 (7/16)
30%
1
65 Desak Sri Pustini
Oslo BK
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
2
65 Svein Rune Notøy
Herøy BK
2 (0/2) 26 (12/14)
46%
2
65 Torstein Hall
Asker BK
3 (1/2) 29 (11/18)
38%
1
65 Vilde Mary Dingsøyr Holme
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 29 (8/21)
28%
2
65 John Ove Løvdal
Vestby BK
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
2
65 Ole Anders Veseth
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
2
65 Bjørn Erik Thorsteinsen
Fredrikstad BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
65 Eilif Hystad
Grenland BK
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
1
65 Vidar Tom Stjernesund
Oslo BK
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
1
Entry deadline Nov 16, 2015, 11:59 PM (local time)
Starts Nov 20, 2015, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (95 Participants)
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Divisjon 2 Øst 2015, Divisjon 1 Sør 2015, Divisjon 1 Øst 2015, Divisjon 1 Vest 2015, Divisjon 1 Nord 2 2015, Divisjon 1 Nord 1 2015, Divisjon 2 Vest 2015, Divisjon 1 Midt 2015 and Elite Pool 2015
Organizer Oslo BK and Norges Biljardforbund
Contact Jan Terje Øyen (janterjeoyen@gmail.com, 92267075)
More info
Velkommen til årets høydepunkt!
TBR om 1 på spot: Vedlegg 2B - WPA Regler for Pool
2.2 - Opplegg i 9-Ball
TBR om 3-ball regel: 10.3.13 - 3-ball-regel (kun i Pool)
TBR om brekkboks: 10.3.14 - Brekk-boks

Alle Elitespillere seedes
Gjeldende regler er:
1 på spot
3-ball regel
Brekkboks innenfor

Det skal spilles 4 runder + Elitekvalik på søndag. Må derfor starte litt tidligere enn vanlig.

Distanse 7 i første runde og på tapersiden.
Distanse 9 ellers.
Opprop fredag kl 17:45

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Pål Martinsen
Jan Erik Gundersen
Fri 21:00  Table 1
2   
Robert Farinetti
Walk Over
 
3   
Ole Tobias Gangfløt
Geir Tollefsrud
Fri 21:00  Table 15
4   
Kjartan Maraas
Bjørn Erik Thorsteinsen
Fri 21:00 
5   
Robert Gelin Rysjedal
Emil Bjørkmann
Fri 19:30  Table 2
6   
Eystein Gangfløt
Eirik Riisnæs
Fri 19:30  Table 6
7   
Anas Khan
Bjørn Bratteberg
Fri 19:30  Table 4
8   
Kent Halldin
Bjørn Johan Lorange
Fri 19:30  Table 1
9   
Hasan Emre Vural
Jan Ove Kvalsund Hansen
Fri 19:30  Table 5
10   
Jan Helge Kordts
Eilif Hystad
Fri 19:30  Table 7
11   
Yousef Austrheim
Kenneth Rognstad
Fri 19:30  Table 8
12   
Øystein Mølmann
Hans Kristian Hansen
 
13   
Gard Eiken Flage
Elkhem Eisajan
Fri 19:30  Table 9
14   
Jan Gustav Imingen
Vidar Tom Stjernesund
Fri 19:30  Table 10
15   
Svein Rune Notøy
Conrad Ott
Fri 19:30  Table 11
16   
Espen Eriksen
Marius Nørsterud
Fri 19:30  Table 12
17   
Håkon Walland
Thomas Pedersen
Fri 18:00  Table 1
18   
Dag Arve Gjerde
Larry Skogheim
Fri 18:00  Table 2
19   
Ine Helvik
Lars Harby
Fri 18:00  Table 3
20   
John Ove Løvdal
Helge Gjerde
Fri 18:00  Table 4
21   
Jan Morten Arnesen
Jonas René Sanchez Gangfløt
Fri 18:00  Table 5
22   
Desak Sri Stinessen
Kent Hansen
Fri 18:00  Table 8
23   
Tor Einar Bjerke
Magne Saltnessand
Fri 18:00  Table 9
24   
Roy Karlsen
Anders Finvold Johansen
 
25   
Kjersti Maageng Nordaas
Kjetil Fredriksen
 
26   
Dag Jøran Aralden
Kim Ronny Nygård
Fri 18:00  Table 10
27   
Torstein Hall
Daniel Huldal Schjelderup
Fri 18:00  Table 11
28   
Alexander Lundekvam Hansen
Arnhild Eiken
Fri 18:00  Table 12
29   
Egil Arne Sørensen
Kendall Onstad
Fri 18:00  Table 13
30   
Anders Brannfjell
June Therese Håndstad
Fri 18:00  Table 14
31   
Martin Asphaug
Ole Anders Veseth
Fri 18:00  Table 15
32   
Vilde Mary Dingsøyr Holme
Dag Hugo Aspheim
Fri 18:00  Table 16

Winner round 1

33   
Mats Schjetne
Pål Martinsen
Sat 11:30  Table 13
34   
Robert Farinetti
Knut Egil Michaelsen
Fri 21:00  Table 4
35   
Arild Moilanen
Ole Tobias Gangfløt
 
36   
Kjartan Maraas
Olav Skrudland
Sat 09:30  Table 10
37   
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Emil Bjørkmann
Sat 09:30  Table 1
38   
Eirik Riisnæs
Jan Thomassen
Fri 21:00  Table 13
39   
Vegar Lind
Bjørn Bratteberg
Sat 11:30  Table 14
40   
Bjørn Johan Lorange
Roger Rasmussen
Sat 09:30  Table 2
41   
Tom Bjerke
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 11:30  Table 8
42   
Jan Helge Kordts
Nina Torvund
Sat 09:30  Table 3
43   
Matey Ullah
Kenneth Rognstad
Fri 21:00  Table 2
44   
Hans Kristian Hansen
Mark McGauley
Sat 09:30  Table 4
45   
Espen M. Andersen
Gard Eiken Flage
Sat 09:30  Table 6
46   
Jan Gustav Imingen
Arne Wiese-Hansen
Fri 21:00 
47   
Umar Hayat Ali
Conrad Ott
Fri 21:00  Table 12
48   
Espen Eriksen
Damianos Giallourakis
Sat 11:30  Table 15
49   
Tommy Wolff
Håkon Walland
Sat 11:30  Table 6
50   
Dag Arve Gjerde
Frank Hjeldnes
Fri 21:00  Table 3
51   
Knut Inge Røstvold
Ine Helvik
Fri 21:00  Table 14
52   
Helge Gjerde
Askild Sjøeng Hansen
Sat 09:30  Table 6
53   
Henrik Hagen
Jan Morten Arnesen
Sat 09:30  Table 7
54   
Kent Hansen
Runar Larsstuen
Sat 09:30  Table 8
55   
Henning Solem
Magne Saltnessand
Fri 21:00  Table 5
56   
Roy Karlsen
Vegar Kristiansen
Sat 11:30  Table 5
57   
Ronny Oldervik
Kjersti Maageng Nordaas
Sat 09:30  Table 16
58   
Dag Jøran Aralden
Thomas Stavang Pedersen
Sat 09:30  Table 13
59   
Jostein Jullum
Torstein Hall
Fri 21:00  Table 7
60   
Arnhild Eiken
Matias Sætre
Sat 09:30  Table 14
61   
Jørgen Nilsen
Egil Arne Sørensen
Sat 09:30  Table 15
62   
Anders Brannfjell
Arild Kråkvik
 
63   
Pål Fillipsveen
Martin Asphaug
Fri 21:00  Table 6
64   
Vilde Mary Dingsøyr Holme
Kristoffer Mindrebøe
Sat 13:00  Table 1

Loser round 1

65   
Jan Erik Gundersen
Vilde Mary Dingsøyr Holme
Sat 15:00  Table 16
66   
Walk Over
Martin Asphaug
 
67   
Geir Tollefsrud
Arild Kråkvik
 
68   
Bjørn Erik Thorsteinsen
Jørgen Nilsen
Sat 13:30 
69   
Robert Gelin Rysjedal
Arnhild Eiken
Sat 13:30  Table 4
70   
Eystein Gangfløt
Torstein Hall
Sat 15:00  Table 15
71   
Anas Khan
Dag Jøran Aralden
Sat 15:00  Table 14
72   
Kent Halldin
Kjersti Maageng Nordaas
Sat 13:30  Table 5
73   
Hasan Emre Vural
Roy Karlsen
Sat 15:00  Table 13
74   
Eilif Hystad
Magne Saltnessand
Sat 15:00  Table 9
75   
Yousef Austrheim
Kent Hansen
Sat 13:30  Table 3
76   
Øystein Mølmann
Henrik Hagen
 
77   
Elkhem Eisajan
Askild Sjøeng Hansen
Sat 15:00 
78   
Vidar Tom Stjernesund
Ine Helvik
Sat 13:30  Table 2
79   
Svein Rune Notøy
Dag Arve Gjerde
Sat 13:30  Table 16
80   
Marius Nørsterud
Håkon Walland
Sat 15:00  Table 8
81   
Thomas Pedersen
Espen Eriksen
Sat 15:00  Table 6
82   
Larry Skogheim
Conrad Ott
Sat 15:00  Table 5
83   
Lars Harby
Arne Wiese-Hansen
Sat 13:30  Table 15
84   
John Ove Løvdal
Espen M. Andersen
Sat 15:00  Table 3
85   
Jonas René Sanchez Gangfløt
Hans Kristian Hansen
Sat 15:00  Table 2
86   
Desak Sri Stinessen
Matey Ullah
Sat 13:30  Table 7
87   
Tor Einar Bjerke
Nina Torvund
Sat 16:30  Table 9
88   
Anders Finvold Johansen
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 16:30 
89   
Kjetil Fredriksen
Roger Rasmussen
 
90   
Kim Ronny Nygård
Bjørn Bratteberg
Sat 16:30  Table 10
91   
Daniel Huldal Schjelderup
Jan Thomassen
Sat 13:30  Table 13
92   
Alexander Lundekvam Hansen
Emil Bjørkmann
Sat 13:30  Table 9
93   
Kendall Onstad
Kjartan Maraas
Sat 13:30  Table 8
94   
June Therese Håndstad
Arild Moilanen
 
95   
Ole Anders Veseth
Knut Egil Michaelsen
Sat 13:30  Table 6
96   
Dag Hugo Aspheim
Pål Martinsen
Sat 13:30  Table 10

Winners qualification

97   
Mats Schjetne
Robert Farinetti
Sat 16:30  Table 2
98   
Ole Tobias Gangfløt
Olav Skrudland
Sat 16:30  Table 3
99   
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Eirik Riisnæs
Sat 16:30  Table 4
100   
Vegar Lind
Bjørn Johan Lorange
Sat 16:30  Table 16
101   
Tom Bjerke
Jan Helge Kordts
Sat 16:30  Table 5
102   
Kenneth Rognstad
Mark McGauley
Sat 16:30  Table 1
103   
Gard Eiken Flage
Jan Gustav Imingen
Sat 16:30  Table 6
104   
Umar Hayat Ali
Damianos Giallourakis
Sat 16:30  Table 7
105   
Tommy Wolff
Frank Hjeldnes
Sat 16:30  Table 8
106   
Knut Inge Røstvold
Helge Gjerde
Sat 18:00  Table 8
107   
Jan Morten Arnesen
Runar Larsstuen
Sat 18:00  Table 12
108   
Henning Solem
Vegar Kristiansen
Sat 16:30  Table 15
109   
Ronny Oldervik
Thomas Stavang Pedersen
Sat 16:30  Table 14
110   
Jostein Jullum
Matias Sætre
Sat 16:30  Table 12
111   
Egil Arne Sørensen
Anders Brannfjell
Sat 18:00  Table 10
112   
Pål Fillipsveen
Kristoffer Mindrebøe
Sat 16:30  Table 13

Loser round 2

113   
Jan Erik Gundersen
Martin Asphaug
Sat 18:00  Table 9
114   
Geir Tollefsrud
Jørgen Nilsen
Sat 18:00  Table 7
115   
Robert Gelin Rysjedal
Eystein Gangfløt
Sat 18:00  Table 4
116   
Dag Jøran Aralden
Kent Halldin
Sat 18:00  Table 3
117   
Hasan Emre Vural
Magne Saltnessand
Sat 18:00  Table 2
118   
Yousef Austrheim
Henrik Hagen
Sat 18:00  Table 1
119   
Elkhem Eisajan
Ine Helvik
Sat 18:00  Table 6
120   
Dag Arve Gjerde
Marius Nørsterud
Sat 18:00  Table 11
121   
Thomas Pedersen
Conrad Ott
Sat 18:00  Table 16
122   
Lars Harby
Espen M. Andersen
Sat 18:00  Table 14
123   
Jonas René Sanchez Gangfløt
Matey Ullah
Sat 19:30  Table 16
124   
Tor Einar Bjerke
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 19:30  Table 5
125   
Roger Rasmussen
Kim Ronny Nygård
Sat 19:30  Table 10
126   
Jan Thomassen
Alexander Lundekvam Hansen
Sat 19:30  Table 7
127   
Kendall Onstad
June Therese Håndstad
Sat 19:30  Table 15
128   
Knut Egil Michaelsen
Pål Martinsen
Sat 19:30  Table 2

Losers qualification

129   
Jan Erik Gundersen
Umar Hayat Ali
Sat 19:30  Table 8
130   
Jørgen Nilsen
Gard Eiken Flage
Sat 19:30  Table 4
131   
Eystein Gangfløt
Kenneth Rognstad
Sat 19:30  Table 9
132   
Kent Halldin
Tom Bjerke
Sat 19:30  Table 3
133   
Hasan Emre Vural
Vegar Lind
Sat 19:30  Table 6
134   
Henrik Hagen
Eirik Riisnæs
Sat 19:30  Table 14
135   
Ine Helvik
Ole Tobias Gangfløt
Sat 19:30  Table 13
136   
Marius Nørsterud
Robert Farinetti
Sat 19:30  Table 1
137   
Conrad Ott
Pål Fillipsveen
Sat 19:30  Table 12
138   
Espen M. Andersen
Egil Arne Sørensen
Sat 21:00  Table 1
139   
Matey Ullah
Jostein Jullum
Sat 21:00  Table 8
140   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Thomas Stavang Pedersen
Sat 21:00  Table 10
141   
Roger Rasmussen
Henning Solem
Sat 21:00  Table 5
142   
Alexander Lundekvam Hansen
Runar Larsstuen
Sat 21:00 
143   
Kendall Onstad
Helge Gjerde
Sat 21:00  Table 14
144   
Pål Martinsen
Frank Hjeldnes
Sat 21:00  Table 12

Last thirtytwo

145   
Mats Schjetne
Vegar Lind
Sat 21:30  Table 12
146   
Olav Skrudland
Alexander Lundekvam Hansen
Sat 21:30  Table 13
147   
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Ine Helvik
Sat 21:30  Table 14
148   
Bjørn Johan Lorange
Kent Halldin
Sat 21:30  Table 15
149   
Jan Helge Kordts
Matey Ullah
Sat 21:30  Table 16
150   
Mark McGauley
Helge Gjerde
Sat 21:30  Table 1
151   
Jan Gustav Imingen
Henrik Hagen
Sat 21:30  Table 2
152   
Damianos Giallourakis
Pål Martinsen
Sat 21:30  Table 3
153   
Tommy Wolff
Espen M. Andersen
Sat 21:30  Table 4
154   
Knut Inge Røstvold
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 21:30  Table 5
155   
Jan Morten Arnesen
Robert Farinetti
Sat 21:30  Table 6
156   
Vegar Kristiansen
Jan Erik Gundersen
Sat 21:30  Table 7
157   
Ronny Oldervik
Jørgen Nilsen
Sat 21:30  Table 8
158   
Matias Sætre
Pål Fillipsveen
Sat 21:30  Table 9
159   
Anders Brannfjell
Kenneth Rognstad
Sat 21:30  Table 10
160   
Kristoffer Mindrebøe
Roger Rasmussen
Sat 21:30  Table 11

Last sixteen

161   
Mats Schjetne
Olav Skrudland
Sun 09:30  Table 2
162   
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Bjørn Johan Lorange
Sun 09:30  Table 5
163   
Matey Ullah
Mark McGauley
Sun 09:30  Table 6
164   
Henrik Hagen
Damianos Giallourakis
Sun 09:30  Table 4
165   
Espen M. Andersen
Knut Inge Røstvold
Sun 09:30  Table 8
166   
Jan Morten Arnesen
Vegar Kristiansen
Sun 09:30  Table 1
167   
Jørgen Nilsen
Matias Sætre
Sun 09:30  Table 3
168   
Kenneth Rognstad
Kristoffer Mindrebøe
Sun 09:30  Table 7

Quarter final

169   
Mats Schjetne
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Sun 11:30  Table 2
170   
Mark McGauley
Damianos Giallourakis
Sun 11:30  Table 1
171   
Knut Inge Røstvold
Vegar Kristiansen
Sun 11:30  Table 3
172   
Jørgen Nilsen
Kenneth Rognstad
Sun 11:30  Table 4

Semi final

173   
Mats Schjetne
Damianos Giallourakis
Sun 13:30  Table 2
174   
Vegar Kristiansen
Kenneth Rognstad
Sun 13:30  Table 1

Final

175   
Damianos Giallourakis
Vegar Kristiansen
Sun 15:30  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants (95)

    Sponsorer