Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 1 - December 3, 2017

NM 9-Ball (NC7 Elite)

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Vegar Kristiansen
Stoppball Nidaros BK
7 (7/0) 95 (63/32)
66%
120
2 Steffen Wolff
Hyllestad IL, BG
9 (7/2) 126 (73/53)
58%
104
3 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
6 (5/1) 70 (50/20)
71%
92
3 Tron Vidar Engebakk
Unique BK
6 (5/1) 84 (49/35)
58%
92
5 Jørgen Nilsen
BEX BK
6 (5/1) 72 (47/25)
65%
77
5 Kenneth Rognstad
Gjøvik&Raufoss BK
5 (4/1) 67 (39/28)
58%
77
5 Matias Sætre
Herøy BK
5 (4/1) 64 (44/20)
69%
77
5 Thomas Aleksander Fjæran
Ask BC
5 (4/1) 68 (41/27)
60%
77
9 Anders Brannfjell
Arctic BK
4 (3/1) 55 (32/23)
58%
53
Show more
9 Arild Moilanen
Reisa BK
5 (4/1) 67 (40/27)
60%
53
9 Christian Johannessen
Oslo BK
7 (5/2) 87 (52/35)
60%
66
9 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
5 (4/1) 59 (40/19)
68%
66
9 Erik Gårdelöf
Oslo BK
6 (4/2) 78 (43/35)
55%
53
9 Kent Halldin
Oslo BK
5 (4/1) 70 (42/28)
60%
66
9 Roger Rasmussen
Ask BC
4 (3/1) 49 (29/20)
59%
53
9 Tommy Myhre
Grenland BK
6 (4/2) 85 (43/42)
51%
66
17 Thomas Stavang Pedersen
4 (3/1) 57 (33/24)
58%
24
17 Albert Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
5 (3/2) 60 (32/28)
53%
32
17 Brage Arnesen
TSI BK
6 (4/2) 74 (40/34)
54%
24
17 Damianos Giallourakis
Oslo BK
5 (3/2) 66 (40/26)
61%
24
17 Eirik Riisnæs
Horten BK
3 (2/1) 43 (24/19)
56%
19
17 Espen M. Andersen
Trondheim BK
4 (2/2) 52 (25/27)
48%
19
17 Fredrik Førde
Svithun BK
4 (2/2) 50 (22/28)
44%
19
17 Gard Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 55 (29/26)
53%
19
17 Jan Ove Kvalsund Hansen
Herøy BK
5 (3/2) 66 (34/32)
52%
24
17 Robert Grønlie
Trondheim BK
6 (4/2) 78 (44/34)
56%
24
17 Robin Nathan
Unique BK
5 (3/2) 59 (31/28)
53%
32
17 Ronny Kraft
Trondheim BK
5 (3/2) 71 (36/35)
51%
19
17 Sajid Raheem
BEX BK
4 (2/2) 56 (29/27)
52%
24
17 Robin Hagerup Ertesvåg
Oslo BK
3 (2/1) 44 (26/18)
59%
19
17 Didrik Vatne
Ask BC
5 (3/2) 63 (37/26)
59%
24
17 Per Hagen
Oslo BK
6 (4/2) 77 (41/36)
53%
32
33 Christel Hanah Johnsen
Storgata BK
5 (3/2) 60 (32/28)
53%
20
33 Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 60 (38/22)
63%
15
33 Daniel Huldal Schjelderup
Herøy BK
5 (3/2) 54 (29/25)
54%
15
33 Finn-Ari Syrrist
Grenland BK
4 (3/1) 56 (30/26)
54%
20
33 Jan Helge Kordts
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 40 (18/22)
45%
12
33 Jan Morten Arnesen
Plankebyen BK
4 (2/2) 53 (28/25)
53%
15
33 Jonas Sanchez Gangfløt
Fredrikstad BK
5 (3/2) 55 (28/27)
51%
12
33 Jonas Kvalsund Hansen
Herøy BK
5 (3/2) 71 (38/33)
54%
15
33 Knut Egil Michaelsen
Kongsvinger BK
4 (2/2) 53 (25/28)
47%
15
33 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
4 (2/2) 47 (22/25)
47%
15
33 Lars Harby
Østkanten Biljardklubb
5 (3/2) 64 (33/31)
52%
15
33 Martin Asphaug
Asker BK
4 (2/2) 53 (27/26)
51%
15
33 Pål Andre Martinsen
Plankebyen BK
5 (3/2) 62 (33/29)
53%
15
33 Tommy Wolff
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 51 (27/24)
53%
12
33 Umar Hayat Ali
Oslo Snooker
4 (2/2) 53 (28/25)
53%
20
33 Henning Svensson
Oslo BK
5 (3/2) 66 (36/30)
55%
15
49 Geir Tollefsrud
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 24 (8/16)
33%
12
49 Gjermund Flage
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 49 (23/26)
47%
7
49 Henrik Hauge Pettersen
Herøy BK
4 (2/2) 46 (20/26)
43%
9
49 Jan Thomassen
Østkanten Biljardklubb
4 (2/2) 54 (25/29)
46%
9
49 Jardar Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 49 (28/21)
57%
9
49 Kent Hansen
Oslo BK
4 (2/2) 57 (26/31)
46%
12
49 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 45 (23/22)
51%
9
49 Øyvind Jensen
TSI BK
4 (2/2) 51 (26/25)
51%
9
49 Raymond Kandola
Plankebyen BK
4 (2/2) 49 (25/24)
51%
12
49 Robert Gelin Rysjedal
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 49 (24/25)
49%
9
49 Roy Karlsen
Asker BK
4 (2/2) 54 (26/28)
48%
9
49 Stein-Tore Nybakk
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 55 (27/28)
49%
9
49 Allan Søgnen
Grenland BK
4 (2/2) 50 (27/23)
54%
9
49 Kurt Asbjørn Enoksen
TSI BK
4 (2/2) 46 (20/26)
43%
9
49 Bjørn Erik Øverland
Oslo BK
4 (2/2) 42 (22/20)
52%
12
49 Sabahudin Comor
Fredrikstad BK
4 (2/2) 44 (23/21)
52%
24
65 Aria Senemar
Oslo BK
3 (1/2) 40 (21/19)
53%
6
65 Arild Sørum
Unique BK
3 (1/2) 37 (17/20)
46%
6
65 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
3 (1/2) 42 (20/22)
48%
6
65 Eirik Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 39 (18/21)
46%
6
65 Emil Andreassen
Vestby BK
2 (0/2) 24 (8/16)
33%
8
65 Espen Kristiansen
Fredrikstad BK
2 (1/1) 22 (11/11)
50%
8
65 Eystein Gangfløt
Fredrikstad BK
3 (1/2) 38 (15/23)
39%
8
65 Ine Helvik
Svithun BK
3 (1/2) 40 (20/20)
50%
5
65 Ingolf Höns
Ask BC
3 (1/2) 39 (17/22)
44%
6
65 Kendall Mikayla Onstad
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 38 (15/23)
39%
6
65 Kjartan Maraas
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 35 (15/20)
43%
6
65 Maron Pettersen
Herøy BK
2 (0/2) 25 (9/16)
36%
8
65 Michelle Sandman
Ask BC
2 (0/2) 20 (4/16)
20%
8
65 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 42 (19/23)
45%
8
65 Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Fredrikstad BK
3 (1/2) 40 (17/23)
43%
6
65 Robin Svedin
Reisa BK
3 (1/2) 39 (19/20)
49%
6
65 Simon Ebsa
Horten BK
3 (1/2) 34 (12/22)
35%
6
65 Desak Sri Pustini
Oslo BK
2 (0/2) 21 (5/16)
24%
8
65 Thomas Bjorland
Svithun BK
2 (0/2) 21 (5/16)
24%
6
65 Tormod Rygge
Vestby BK
2 (0/2) 23 (7/16)
30%
8
65 Trond Ivar Larsen
Grenland BK
3 (1/2) 36 (15/21)
42%
8
65 Ahad Rashid
Unique BK
2 (0/2) 23 (7/16)
30%
8
65 Marius Farås
Gjøvik&Raufoss BK
3 (1/2) 34 (10/24)
29%
8
65 Vegard Daapan
Grenland BK
3 (1/2) 33 (13/20)
39%
8
65 Preben Vike
Herøy BK
2 (0/2) 23 (7/16)
30%
8
65 Alexander Hansen
Fauske BK
3 (1/2) 37 (15/22)
41%
6
65 Katja Wolff
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 32 (14/18)
44%
8
65 Kjell Martin Saga Andersen
Horten BK
3 (1/2) 42 (20/22)
48%
8
65 Elias Rytterager Johnsen
Horten BK
3 (1/2) 38 (15/23)
39%
8
65 Stig Ringebo
Oslo BK
2 (1/1) 24 (12/12)
50%
6
65 Anders Lie
Fredrikstad BK
2 (0/2) 22 (6/16)
27%
8
65 Jack Nordby
Oslo BK
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
8
97 Asle M. Johansen
Oslo BK
2 (0/2) 21 (5/16)
24%
4
97 Børre Kofoed Karaka
Oslo BK
2 (0/2) 27 (11/16)
41%
4
97 Christian Wikeby
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 22 (6/16)
27%
4
97 Johnny Ellingsen
Svithun BK
2 (0/2) 21 (5/16)
24%
3
97 Jone Ree Skjelbred
Svithun BK
2 (0/2) 25 (9/16)
36%
3
97 June Therese Håndstad
Stoppball Nidaros BK
2 (0/2) 25 (9/16)
36%
3
97 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
2 (0/2) 27 (11/16)
41%
2
97 Rune Antonsen
Kongsberg BK
2 (0/2) 22 (6/16)
27%
3
97 Thomas Benjamin Gundersen
Kongsberg BK
2 (0/2) 23 (7/16)
30%
3
97 Thomas Pedersen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 24 (8/16)
33%
3
97 Tom Bjerke
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 25 (9/16)
36%
2
97 Vegar Lind
Stoppball Nidaros BK
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
2
97 Roger Daniel Helland
Herøy BK
2 (0/2) 19 (3/16)
16%
4
97 Jozef Kwit
Oslo BK
2 (0/2) 24 (8/16)
33%
8
97 Stig Nesvik
Oslo BK
2 (0/2) 24 (8/16)
33%
4
97 Jeremiah Torres
Unique BK
2 (0/2) 25 (9/16)
36%
4
97 Geir Fosse
Svithun BK
2 (0/2) 17 (1/16)
6%
3
97 Giena Tanilon
Fredrikstad BK
2 (0/2) 23 (7/16)
30%
8
97 Connie Witzøe
Trondheim BK
2 (0/2) 20 (4/16)
20%
3
Entry deadline Nov 29, 2017, 6:00 PM (local time)
Starts Dec 1, 2017, 5:00 PM (local time)
Format Double elimination (115 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 3. Divisjon Øst 2017, 1. Divisjon Vest 2017, 1. Divisjon Sør 2017, 1. Divisjon Midt 2017, 1. Divisjon Nord 2 2017, 2. Divisjon Øst 2017, 2. Divisjon Vest 2017, 1. Divisjon Øst 2017, Elite pool 2017 and 1. Divisjon Nord 1 2017
Organizer Oslo BK
More info
NM 9-Ball har fått tildelt H.M. Kongens Pokal!
Regjerende Norgesmester i 9-Ball er Kristoffer Mindrebøe fra Oslo BK.

Klarer vi å sette ny deltakerrekord i år? Ifjor var det 120 påmeldte!

Alle er uansett velkomne til Oslo Biljardsenter for konklusjonen av årets eliteserie! Turneringen gir også rankingpoeng i øvrige divisjoner og vil avgjøre hvilke spillere som kvalifiserer seg til å spille elite kvalifisering på søndagen!

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
Vegar Kristiansen
Walk Over
 
2   
Ahad Rashid
Christel Hanah Johnsen
Fri 17:11  Table 1
3   
Thomas Pedersen
Umar Hayat Ali
Fri 17:11  Table 2
4   
Kjell Martin Andersen
Kent Hansen
Fri 18:26  Table 16
5   
Gard Eiken Flage
Henning Svensson
Fri 18:38  Table 13
6   
Geir Fosse
Kim Ronny Nygård
Fri 19:25  Table 11
7   
Stein-Tore Nybakk
Tommy Myhre
Fri 18:28  Table 4
8   
Robert Grønlie
Pål Daud Fillipsveen
Fri 20:07  Table 5
9   
Kenneth Rognstad
Walk Over
 
10   
Øyvind Jensen
Michelle Sandman
Fri 19:10  Table 1
11   
Raymond Kandola
Jonas Kvalsund Hansen
Fri 17:58 
12   
Jeremiah Torres
Erik Gårdelöf
Fri 17:11  Table 3
13   
Steffen Wolff
Stig Nesvik
Fri 18:22 
14   
Per Hagen
Allan Søgnen
Fri 17:11  Table 4
15   
Kendall Onstad
Jack Nordby
Fri 19:54  Table 15
16   
Walk Over
Roger Rasmussen
 
17   
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Walk Over
 
18   
Christian Johannessen
Anders Lie
Fri 17:11  Table 5
19   
Jardar Eiken Flage
Eystein Gangfløt
Fri 18:30  Table 12
20   
Rune Antonsen
Martin Asphaug
Fri 17:11  Table 6
21   
Tom Bjerke
Jan Ove Kvalsund Hansen
Fri 18:41  Table 9
22   
Alexander Hansen
Pål Andre Martinsen
Fri 18:33  Table 15
23   
Robert Gelin Rysjedal
Preben Vike
Fri 18:16  Table 14
24   
Walk Over
Eirik Riisnæs
 
25   
Espen M. Andersen
Walk Over
 
26   
Simon Ebsa
Jan Morten Arnesen
Fri 17:11  Table 7
27   
Emil André Gangfløt
Johnny Ellingsen
Fri 18:15  Table 8
28   
Eirik Tonning Hatløy
Gjermund Flage
Fri 20:07 
29   
Katja Wolff
Stig Ringebo
Fri 18:11  Table 11
30   
Giena Tanilon
Sajid Raheem
Fri 19:12  Table 10
31   
Espen Kristiansen
Desak Sri Stinessen
Fri 17:11  Table 8
32   
Walk Over
Tron Vidar Engebakk
 
33   
Matias Sætre
Walk Over
 
34   
Brage Arnesen
Geir Tollefsrud
Fri 17:59  Table 10
35   
Robin Nathan
Asle M. Johansen
Fri 17:11  Table 9
36   
Henrik Hauge Pettersen
Didrik Vatne
Fri 17:55  Table 3
37   
Tommy Wolff
Jozef Kwit
Fri 18:25  Table 1
38   
Jan Thomassen
Nina Torvund
Fri 18:47  Table 6
39   
Robin Svedin
Jone Ree Skjelbred
Fri 19:18  Table 8
40   
Kent Halldin
Jonas Sanchez Gangfløt
Fri 17:11  Table 10
41   
Anders Brannfjell
Walk Over
 
42   
Thomas Bjorland
Sabahudin Comor
Fri 19:56  Table 16
43   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Dag-jøran Aralden
Fri 19:30  Table 2
44   
Christian Wikeby
Ronny Kraft
Fri 20:19  Table 10
45   
Bjørn Erik Øverland
Elias Rytterager Johnsen
Fri 17:12  Table 12
46   
Albert Roman Stensrød
Roger Daniel Helland
Fri 19:59  Table 15
47   
Lars Harby
Tormod Rygge
Fri 17:12  Table 13
48   
Walk Over
Robin Hagerup Ertesvåg
 
49   
Jan Helge Kordts
Walk Over
 
50   
Knut Egil Michaelsen
Kurt Asbjørn Enoksen
Fri 19:28  Table 7
51   
Bjørn Bratteberg
June Therese Håndstad
Fri 20:37  Table 1
52   
Kjartan Maraas
Arild Moilanen
Fri 20:03  Table 6
53   
Jørgen Nilsen
Arild Sørum
Fri 17:12  Table 11
54   
Børre Kofoed Karaka
Marius Farås
Fri 17:12 
55   
Daniel Huldal Schjelderup
Emil Andreassen
Fri 19:36  Table 3
56   
Walk Over
Fredrik Førde
 
57   
Vegar Lind
Ingolf Höns
Fri 19:57  Table 13
58   
Trond Ivar Larsen
Thomas Stavang Pedersen
Fri 17:12  Table 14
59   
Damianos Giallourakis
Vegard Daapan
Fri 19:49  Table 12
60   
Thomas Benjamin Gundersen
Ine Helvik
Fri 17:12  Table 16
61   
Connie Witzøe
Knut Inge Røstvold
Fri 19:41  Table 14
62   
Aria Senemar
Finn-Ari Syrrist
Fri 20:27  Table 8
63   
Maron Pettersen
Roy Karlsen
Fri 20:00  Table 4
64   
Walk Over
Mats Brujordet Schjetne
 

Winner round 1

Race to 9
65   
Vegar Kristiansen
Christel Hanah Johnsen
Sat 08:55  Table 12
66   
Umar Hayat Ali
Kent Hansen
Fri 21:30  Table 15
67   
Gard Eiken Flage
Kim Ronny Nygård
Fri 21:57  Table 5
68   
Tommy Myhre
Robert Grønlie
Fri 22:14  Table 12
69   
Kenneth Rognstad
Øyvind Jensen
Fri 20:33  Table 11
70   
Jonas Kvalsund Hansen
Erik Gårdelöf
Fri 20:49  Table 7
71   
Steffen Wolff
Allan Søgnen
Fri 20:50  Table 12
72   
Kendall Onstad
Roger Rasmussen
Sat 08:57  Table 3
73   
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Christian Johannessen
Fri 21:13  Table 6
74   
Eystein Gangfløt
Martin Asphaug
Fri 21:20  Table 2
75   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Alexander Hansen
Fri 21:29  Table 16
76   
Robert Gelin Rysjedal
Eirik Riisnæs
Fri 21:48  Table 10
77   
Espen M. Andersen
Simon Ebsa
Fri 22:14  Table 11
78   
Emil André Gangfløt
Gjermund Flage
Fri 21:47  Table 8
79   
Stig Ringebo
Sajid Raheem
Fri 21:11  Table 9
80   
Espen Kristiansen
Tron Vidar Engebakk
Sat 08:57  Table 4
81   
Matias Sætre
Brage Arnesen
Fri 21:40  Table 13
82   
Robin Nathan
Henrik Hauge Pettersen
Fri 22:03  Table 14
83   
Tommy Wolff
Jan Thomassen
Sat 08:57  Table 7
84   
Robin Svedin
Kent Halldin
Sat 08:57  Table 9
85   
Anders Brannfjell
Sabahudin Comor
Sat 08:57  Table 17
86   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Ronny Kraft
Sat 08:57  Table 13
87   
Elias Rytterager Johnsen
Albert Roman Stensrød
Sat 08:56  Table 6
88   
Lars Harby
Robin Hagerup Ertesvåg
Sat 09:17  Table 14
89   
Jan Helge Kordts
Kurt Asbjørn Enoksen
Sat 08:57  Table 2
90   
Bjørn Bratteberg
Arild Moilanen
Sat 08:57  Table 5
91   
Jørgen Nilsen
Marius Farås
Sat 08:57  Table 15
92   
Daniel Huldal Schjelderup
Fredrik Førde
Sat 08:57  Table 16
93   
Ingolf Höns
Thomas Stavang Pedersen
Sat 08:57  Table 10
94   
Damianos Giallourakis
Ine Helvik
Sat 10:23  Table 4
95   
Knut Inge Røstvold
Finn-Ari Syrrist
Sat 08:57  Table 11
96   
Roy Karlsen
Mats Brujordet Schjetne
Sat 08:57  Table 1

Loser round 1

Race to 8
97   
Walk Over
Ahad Rashid
 
98   
Thomas Pedersen
Kjell Martin Andersen
Sat 10:41  Table 14
99   
Henning Svensson
Geir Fosse
Sat 09:58  Table 3
100   
Stein-Tore Nybakk
Pål Daud Fillipsveen
Sat 10:26 
101   
Walk Over
Michelle Sandman
 
102   
Raymond Kandola
Jeremiah Torres
Sat 10:16 
103   
Stig Nesvik
Per Hagen
Sat 09:42  Table 15
104   
Jack Nordby
Walk Over
 
105   
Walk Over
Anders Lie
 
106   
Jardar Eiken Flage
Rune Antonsen
Sat 10:14  Table 16
107   
Tom Bjerke
Pål Andre Martinsen
Sat 09:57 
108   
Preben Vike
Walk Over
 
109   
Walk Over
Jan Morten Arnesen
 
110   
Johnny Ellingsen
Eirik Tonning Hatløy
Sat 10:07  Table 12
111   
Katja Wolff
Giena Tanilon
Sat 11:13  Table 5
112   
Desak Sri Stinessen
Walk Over
 
113   
Walk Over
Geir Tollefsrud
 
114   
Asle M. Johansen
Didrik Vatne
Sat 10:22  Table 5
115   
Jozef Kwit
Nina Torvund
Sat 10:12  Table 2
116   
Jone Ree Skjelbred
Jonas Sanchez Gangfløt
Sat 10:41  Table 13
117   
Walk Over
Thomas Bjorland
 
118   
Dag-jøran Aralden
Christian Wikeby
Sat 10:10  Table 6
119   
Bjørn Erik Øverland
Roger Daniel Helland
Sat 10:13  Table 17
120   
Tormod Rygge
Walk Over
 
121   
Walk Over
Knut Egil Michaelsen
 
122   
June Therese Håndstad
Kjartan Maraas
Sat 10:18  Table 10
123   
Arild Sørum
Børre Kofoed Karaka
Sat 10:21  Table 11
124   
Emil Andreassen
Walk Over
 
125   
Vegar Lind
Trond Ivar Larsen
Sat 11:28  Table 1
126   
Vegard Daapan
Thomas Benjamin Gundersen
Sat 12:06  Table 4
127   
Connie Witzøe
Aria Senemar
Sat 11:48  Table 10
128   
Maron Pettersen
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 8
129   
Ahad Rashid
Roy Karlsen
Sat 12:09  Table 9
130   
Kjell Martin Andersen
Finn-Ari Syrrist
Sat 12:31  Table 14
131   
Henning Svensson
Ine Helvik
Sat 12:29  Table 6
132   
Stein-Tore Nybakk
Ingolf Höns
Sat 12:27  Table 2
133   
Michelle Sandman
Daniel Huldal Schjelderup
Sat 11:20  Table 8
134   
Raymond Kandola
Marius Farås
Sat 11:38 
135   
Per Hagen
Bjørn Bratteberg
Sat 11:58  Table 13
136   
Jack Nordby
Kurt Asbjørn Enoksen
Sat 10:58  Table 6
137   
Anders Lie
Lars Harby
Sat 11:09  Table 16
138   
Jardar Eiken Flage
Elias Rytterager Johnsen
Sat 11:32  Table 12
139   
Pål Andre Martinsen
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Sat 11:37  Table 15
140   
Preben Vike
Sabahudin Comor
Sat 11:30  Table 7
141   
Jan Morten Arnesen
Robin Svedin
Sat 11:14 
142   
Eirik Tonning Hatløy
Jan Thomassen
Sat 12:33 
143   
Katja Wolff
Henrik Hauge Pettersen
Sat 13:08  Table 3
144   
Desak Sri Stinessen
Brage Arnesen
Sat 12:52  Table 11
145   
Geir Tollefsrud
Espen Kristiansen
Sat 13:30 
146   
Didrik Vatne
Stig Ringebo
Sat 13:30 
147   
Nina Torvund
Gjermund Flage
Sat 13:05  Table 16
148   
Jonas Sanchez Gangfløt
Simon Ebsa
Sat 13:45  Table 9
149   
Thomas Bjorland
Robert Gelin Rysjedal
Sat 12:48  Table 15
150   
Dag-jøran Aralden
Alexander Hansen
Sat 13:34  Table 13
151   
Bjørn Erik Øverland
Eystein Gangfløt
Sat 12:50  Table 1
152   
Tormod Rygge
Christian Johannessen
Sat 12:53  Table 5
153   
Knut Egil Michaelsen
Kendall Onstad
Sat 12:45  Table 12
154   
Kjartan Maraas
Allan Søgnen
Sat 13:44  Table 14
155   
Arild Sørum
Jonas Kvalsund Hansen
Sat 12:58  Table 17
156   
Emil Andreassen
Øyvind Jensen
Sat 13:20  Table 10
157   
Trond Ivar Larsen
Robert Grønlie
Sat 13:55  Table 12
158   
Vegard Daapan
Kim Ronny Nygård
Sat 14:02  Table 6
159   
Aria Senemar
Kent Hansen
Sat 13:52  Table 4
160   
Maron Pettersen
Christel Hanah Johnsen
Sat 12:46  Table 8

Winners qualification

Race to 9
161   
Vegar Kristiansen
Umar Hayat Ali
Sat 15:38  Table 3
162   
Gard Eiken Flage
Tommy Myhre
Sat 14:38  Table 17
163   
Kenneth Rognstad
Erik Gårdelöf
Sat 14:19  Table 15
164   
Steffen Wolff
Roger Rasmussen
Sat 14:53  Table 8
165   
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Martin Asphaug
Sat 14:44  Table 13
166   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Eirik Riisnæs
Sat 14:42  Table 11
167   
Espen M. Andersen
Emil André Gangfløt
Sat 15:05  Table 14
168   
Sajid Raheem
Tron Vidar Engebakk
Sat 15:33  Table 1
169   
Matias Sætre
Robin Nathan
Sat 15:37  Table 4
170   
Tommy Wolff
Kent Halldin
Sat 14:40  Table 7
171   
Anders Brannfjell
Ronny Kraft
Sat 14:40 
172   
Albert Roman Stensrød
Robin Hagerup Ertesvåg
Sat 14:44  Table 10
173   
Jan Helge Kordts
Arild Moilanen
Sat 15:03  Table 16
174   
Jørgen Nilsen
Fredrik Førde
Sat 14:52  Table 12
175   
Thomas Stavang Pedersen
Damianos Giallourakis
Sat 14:43  Table 10
176   
Knut Inge Røstvold
Mats Brujordet Schjetne
Sat 15:41  Table 6

Loser round 3

Race to 8
177   
Roy Karlsen
Finn-Ari Syrrist
Sat 16:54  Table 9
178   
Henning Svensson
Stein-Tore Nybakk
Sat 16:45  Table 12
179   
Daniel Huldal Schjelderup
Raymond Kandola
Sat 16:15  Table 8
180   
Per Hagen
Kurt Asbjørn Enoksen
Sat 17:00  Table 8
181   
Lars Harby
Jardar Eiken Flage
Sat 16:28  Table 6
182   
Pål Andre Martinsen
Sabahudin Comor
Sat 16:19  Table 16
183   
Jan Morten Arnesen
Jan Thomassen
Sat 16:11  Table 13
184   
Henrik Hauge Pettersen
Brage Arnesen
Sat 16:11  Table 2
185   
Geir Tollefsrud
Didrik Vatne
Sat 16:24  Table 15
186   
Gjermund Flage
Jonas Sanchez Gangfløt
Sat 16:38  Table 14
187   
Robert Gelin Rysjedal
Dag-jøran Aralden
Sat 16:25  Table 10
188   
Bjørn Erik Øverland
Christian Johannessen
Sat 15:56  Table 12
189   
Knut Egil Michaelsen
Allan Søgnen
Sat 16:15  Table 11
190   
Jonas Kvalsund Hansen
Øyvind Jensen
Sat 17:04  Table 4
191   
Robert Grønlie
Kim Ronny Nygård
Sat 16:24  Table 17
192   
Kent Hansen
Christel Hanah Johnsen
Sat 16:42  Table 5

Losers qualification

Race to 9
193   
Finn-Ari Syrrist
Sajid Raheem
Sat 18:38  Table 12
194   
Henning Svensson
Espen M. Andersen
Sat 18:22  Table 11
195   
Daniel Huldal Schjelderup
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 17:28  Table 13
196   
Per Hagen
Martin Asphaug
Sat 18:02  Table 4
197   
Lars Harby
Steffen Wolff
Sat 17:52  Table 3
198   
Pål Andre Martinsen
Erik Gårdelöf
Sat 17:37  Table 17
199   
Jan Morten Arnesen
Tommy Myhre
Sat 17:53 
200   
Brage Arnesen
Umar Hayat Ali
Sat 18:03  Table 6
201   
Didrik Vatne
Knut Inge Røstvold
Sat 17:38  Table 1
202   
Jonas Sanchez Gangfløt
Damianos Giallourakis
Sat 18:07  Table 5
203   
Dag-jøran Aralden
Fredrik Førde
Sat 17:41  Table 16
204   
Christian Johannessen
Jan Helge Kordts
Sat 17:40  Table 15
205   
Knut Egil Michaelsen
Albert Roman Stensrød
Sat 18:10  Table 14
206   
Jonas Kvalsund Hansen
Ronny Kraft
Sat 18:06  Table 5
207   
Robert Grønlie
Tommy Wolff
Sat 17:44  Table 2
208   
Christel Hanah Johnsen
Robin Nathan
Sat 17:57  Table 7

Last thirtytwo

Race to 9
209   
Vegar Kristiansen
Damianos Giallourakis
Sat 20:07  Table 6
210   
Gard Eiken Flage
Erik Gårdelöf
Sat 20:08  Table 1
211   
Kenneth Rognstad
Espen M. Andersen
Sat 20:08  Table 2
212   
Roger Rasmussen
Albert Roman Stensrød
Sat 20:08  Table 3
213   
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Robert Grønlie
Sat 20:08  Table 4
214   
Eirik Riisnæs
Christian Johannessen
Sat 20:08  Table 5
215   
Emil André Gangfløt
Robin Nathan
Sat 20:08  Table 7
216   
Tron Vidar Engebakk
Brage Arnesen
Sat 20:08  Table 8
217   
Matias Sætre
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 20:08  Table 9
218   
Kent Halldin
Per Hagen
Sat 20:08  Table 10
219   
Anders Brannfjell
Didrik Vatne
Sat 20:08  Table 11
220   
Robin Hagerup Ertesvåg
Steffen Wolff
Sat 20:08  Table 13
221   
Arild Moilanen
Sajid Raheem
Sat 20:08  Table 15
222   
Jørgen Nilsen
Ronny Kraft
Sat 20:08  Table 16
223   
Thomas Stavang Pedersen
Tommy Myhre
Sat 20:08  Table 17
224   
Mats Brujordet Schjetne
Fredrik Førde
Sat 20:08  Table 12

Last sixteen

Race to 9
225   
Vegar Kristiansen
Erik Gårdelöf
Sun 09:54  Table 11
226   
Kenneth Rognstad
Roger Rasmussen
Sun 09:54  Table 12
227   
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Christian Johannessen
Sun 09:54  Table 6
228   
Emil André Gangfløt
Tron Vidar Engebakk
Sun 09:54  Table 9
229   
Matias Sætre
Kent Halldin
Sun 09:54  Table 3
230   
Anders Brannfjell
Steffen Wolff
Sun 09:55  Table 2
231   
Arild Moilanen
Jørgen Nilsen
Sun 09:55  Table 1
232   
Tommy Myhre
Mats Brujordet Schjetne
Sun 09:55  Table 4

Quarter final

Race to 9
233   
Vegar Kristiansen
Kenneth Rognstad
Sun 12:14  Table 9
234   
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Tron Vidar Engebakk
Sun 12:13  Table 7
235   
Matias Sætre
Steffen Wolff
Sun 12:13  Table 12
236   
Jørgen Nilsen
Mats Brujordet Schjetne
Sun 12:14  Table 11

Semi final

Race to 9
237   
Vegar Kristiansen
Tron Vidar Engebakk
Sun 14:22  Table 12
238   
Steffen Wolff
Mats Brujordet Schjetne
Sun 14:22  Table 9

Final

Race to 9
239   
Vegar Kristiansen
Steffen Wolff
Sun 16:12  Table 12

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants (115)

    Sponsorer