Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 9 - July 11, 2022

NM Åpen klasse - 8-Ball

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mikael Øgaard
BEX BK
7 (7/0) 74 (54/20)
73%
100
2 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
7 (6/1) 85 (50/35)
59%
87
3 Lars Harby
Østkanten Biljardklubb
5 (4/1) 62 (37/25)
60%
77
3 Didrik Vatne
Gjøvik&Raufoss BK
6 (5/1) 74 (45/29)
61%
77
5 Albert-Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
4 (3/1) 49 (30/19)
61%
64
5 Gard Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
5 (4/1) 57 (35/22)
61%
64
5 Henrik Hagen
BEX BK
4 (3/1) 48 (29/19)
60%
64
5 Ronny Oldervik
Stoppball Nidaros BK
5 (4/1) 47 (31/16)
66%
64
9 Bjørn Erik Bergh
Grenland BK
4 (3/1) 44 (27/17)
61%
44
Show more
9 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
4 (3/1) 45 (27/18)
60%
44
9 Jan Kjetil Nordrum
Gjøvik&Raufoss BK
4 (3/1) 39 (23/16)
59%
44
9 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 48 (25/23)
52%
44
9 Roger Rasmussen
Ask BC
4 (3/1) 44 (26/18)
59%
44
9 Henrik Olsson
Oslo BK
4 (3/1) 46 (27/19)
59%
44
9 Paweł "Włóczykij" Zalewski
Svithun BK
5 (3/2) 57 (30/27)
53%
44
9 Kim Soo Garmark
Oslo BK
4 (3/1) 47 (25/22)
53%
44
17 Eirik Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 42 (21/21)
50%
16
17 Henrik Flatås
Trondheim BK
3 (1/2) 30 (11/19)
37%
16
17 Jan Atle Kofoed
Oslo BK
2 (1/1) 26 (13/13)
50%
16
17 Joakim Haugen
Oslo BK
4 (2/2) 44 (25/19)
57%
16
17 Jørgen Nilsen
BEX BK
2 (1/1) 24 (13/11)
54%
16
17 Jørn Betten
Arctic BK
4 (2/2) 45 (25/20)
56%
16
17 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
4 (2/2) 43 (22/21)
51%
16
17 Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Østkanten Biljardklubb
4 (2/2) 38 (19/19)
50%
16
17 Trond-Michael Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
4 (2/2) 37 (16/21)
43%
16
17 Veejay Adriano
Grenland BK
6 (4/2) 57 (35/22)
61%
16
17 Henning Svensson
Oslo BK
4 (2/2) 40 (21/19)
53%
16
17 Bastian Andreassen
Fredrikstad BK
4 (2/2) 43 (23/20)
53%
16
17 Robin Hauge Pettersen
Herøy BK
4 (2/2) 43 (20/23)
47%
16
17 Ivan Blomqvist
Oslo BK
4 (2/2) 45 (24/21)
53%
16
17 Rolf G. Sedsbøe Jensen
Østkanten Biljardklubb
4 (2/2) 41 (24/17)
59%
16
17 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
4 (2/2) 36 (17/19)
47%
16
33 Espen M. Andersen
Trondheim BK
3 (1/2) 35 (17/18)
49%
10
33 Gjermund Flage
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 35 (16/19)
46%
10
33 Ingolf Höns
Ask BC
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
10
33 Kjartan Maraas
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 32 (13/19)
41%
10
33 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
3 (1/2) 37 (19/18)
51%
10
33 Roy Toycowboy Grimsen
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
10
33 Steinar Moe
Trondheim BK
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
10
33 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
10
33 Stig Nesvik
Oslo BK
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
10
33 Giena Tanilon
Fredrikstad BK
3 (1/2) 28 (9/19)
32%
10
33 Erol Dane Mula
Oslo BK
2 (1/1) 22 (11/11)
50%
10
33 Haukur Stefansson
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 31 (14/17)
45%
10
33 Tom Kristiansen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
10
33 Didrik Voga Berg
Oslo BK
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
10
33 Levi Pavdeja
Oslo BK
5 (3/2) 48 (29/19)
60%
10
33 Pergantis Zalachas
Oslo BK
2 (0/2) 15 (1/14)
7%
10
49 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
6
49 Kensi Kion
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
6
49 Jack Nordby
Oslo BK
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
6
49 Sabahudin Comor
Fredrikstad BK
3 (2/1) 29 (14/15)
48%
6
49 Terje Kristoffersen
Oslo BK
2 (0/2) 16 (2/14)
13%
6
49 Øyvind Grindstein Vinje
Vesterålen Biljardklubb
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
6
49 Mona Søvold Sunde
Østkanten Biljardklubb
1 (0/1) 7 (0/7)
0%
6
49 Christoffer Hansen
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 14 (0/14)
0%
6
49 Kim-Olaf Sørensen
Oslo BK
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
6
49 Andreas War-Hansen
Oslo BK
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
6
49 Christoffer Sørensen
Oslo BK
4 (2/2) 39 (17/22)
44%
6
49 Odd Magnus Eidstø
Fredrikstad BK
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
6
65 Rune Christoffer Berntsen
Vesterålen Biljardklubb
2 (0/2) 19 (6/13)
32%
4
65 Riaz Ali
Ask BC
2 (0/2) 20 (7/13)
35%
4
65 Terje Mo Hanssen
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
2 (0/2) 16 (3/13)
19%
4
65 Stein Unsgård
Ask BC
2 (0/2) 21 (8/13)
38%
4
8880 Simen Jøndal
Oslo BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
8880 Ida Amundsen Holtet
Oslo BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9993 Roy Karlsen
Asker BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9993 Thomas Pedersen
Fredrikstad BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Entry deadline Jul 4, 2022, 5:59 PM (local time)
Starts Jul 9, 2022, 1:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (68 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Pool 21/22 and NM Uka 2022
Organizer Oslo BK and Norges Biljardforbund
Contact Egil Arne Sørensen and Kim Soo Garmark (kimgarmark@gmail.com)
More info
Norges Biljardforbund og Oslo Biljardklubb ønsker velkommen til Norgesmesterskap i biljardens nye storstue i Oslo.

Adressen er Thorvald Meyersgt. 11 (lenke til kart: https://www.google.no/maps/place/Thorvald+Meyers+gate+11,+0555+Oslo/@59.929105,10.7563142,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x46416e6bff3fd309:0x21af9b180bc3d9ed!8m2!3d59.929105!4d10.7585029?hl=no)

Det er et samarbeid mellom Oslo Biljardklubb og det kommersielle biljardstedet "Cue" som medfører at det spilles på alle 32 bord frem til kl. 16:00 hver dag. Etter kl. 16:00 trekker mesterskapene inn i Oslo BKs lokaler.

Finalekampene (bortsett fra 14.1) er lagt på ettermiddagen for å få et størst mulig publikum. Det spilles runder både før og etter finalene, men ikke under selve finalespillet.

Vi håper å få til at Thon Hotel Storo kan bli mesterskapenes spillerhotell og anbefaler at tilreisende deltakere booker rom der. Fra hotellet er det kort reisevei med kollektive løsninger. Ta trikk 11, 12 eller 18 fra Storo til Biermannsgate og gå derfra til Thorvald Meyers gate 11. Eller ta buss 30 fra Lillo gård til Birkelunden og gå derfra til Thorvald Meyers gate 11. Hvis du har lyst på en tur i Oslo, så kan du gå hele veien. Det tar en snau halv time i vanlig gange. Sjekk Google Maps eller Ruter-appen for detaljer.

Vi gjør oppmerksom på at dagsprisene gjennom vår generelle avtale med Thon vil være rimeligere jo tidligere dere booker. Sjekk dagsprisene på http://www.thonhotels.no/?firma=TH105903

Det planlegges turneringsstart i 8-Ball 9. juli kl. 13:00 og finalestart 11. juli kl. 16:00. Endringer kan forekomme.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Mats Brujordet Schjetne
Walk Over
 
2   
Sabahudin Comor
Riaz Ali
Sat 12:58  Table 16
3   
Kjartan Maraas
Walk Over
 
4   
Walk Over
Tom Kristiansen
 
5   
Ivan Blomqvist
Walk Over
 
6   
Walk Over
Roy Toycowboy Grimsen
 
7   
Simen Jøndal
Walk Over
 
8   
Walk Over
Jørgen Nilsen
 
9   
Albert-Roman Borrie Stensrød
Walk Over
 
10   
Walk Over
Ida Amundsen Holtet
 
11   
Trond-Michael Borrie Stensrød
Walk Over
 
12   
Walk Over
Didrik Voga Berg
 
13   
Nina Torvund
Walk Over
 
14   
Walk Over
Kim-Olaf Sørensen
 
15   
Haukur Stefansson
Walk Over
 
16   
Walk Over
Knut Inge Røstvold
 
17   
Roger Rasmussen
Walk Over
 
18   
Walk Over
Steinar Moe
 
19   
Terje Kristoffersen
Walk Over
 
20   
Walk Over
Eirik Tonning Hatløy
 
21   
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Walk Over
 
22   
Walk Over
Astrid Eiken Flage
 
23   
Mona Søvold Sunde
Walk Over
 
24   
Walk Over
Gard Eiken Flage
 
25   
Espen M. Andersen
Walk Over
 
26   
Walk Over
Bjørn Bratteberg
 
27   
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Walk Over
 
28   
Walk Over
Kim Soo Garmark
 
29   
Paweł Zalewski
Walk Over
 
30   
Walk Over
Jack Nordby
 
31   
Stein Unsgård
Veejay Adriano
Sat 12:49  Table 15
32   
Walk Over
Didrik Vatne
 
33   
Ronny Oldervik
Walk Over
 
34   
Christoffer Sørensen
R1
Terje Mo Hanssen
Sat 12:55  Table 14
35   
Daniel Lorentzen-Styr
Walk Over
 
36   
Walk Over
Pål Daud Fillipsveen
 
37   
Jørn Betten
Walk Over
 
38   
Walk Over
Odd Magnus Eidstø
 
39   
Gjermund Flage
Walk Over
 
40   
Walk Over
Henrik Olsson
 
41   
Jan Kjetil Nordrum
Walk Over
 
42   
Walk Over
Øyvind Grindstein Vinje
 
43   
Giena Tanilon
Walk Over
 
44   
Walk Over
Bastian Andreassen
 
45   
Robin Hauge Pettersen
Walk Over
 
46   
Walk Over
Mikael Øgaard
 
47   
Andreas War-Hansen
Walk Over
 
48   
Walk Over
Joakim Haugen
 
49   
Bjørn Erik Bergh
Walk Over
 
50   
Walk Over
Kensi Kion
 
51   
Henrik Flatås
Walk Over
 
52   
Walk Over
Erol Dane
 
53   
Henning Svensson
Walk Over
 
54   
Walk Over
Pergantis Zalachas
 
55   
Roy Karlsen
Walk Over
 
56   
Walk Over
Henrik Hagen
 
57   
Thomas Pedersen
Walk Over
 
58   
Walk Over
Stig Nesvik
 
59   
Jan Atle Kofoed
Walk Over
 
60   
Walk Over
Lars Harby
 
61   
Ingolf Höns
Walk Over
 
62   
Walk Over
Christoffer Hansen
 
63   
Levi Pavdeja
Rune Christoffer Berntsen
Sat 12:53  Table 13
64   
Walk Over
Emil André Gangfløt
 

Winner round 1

Race to 7
65   
Mats Brujordet Schjetne
Sabahudin Comor
Sat 14:56  Table 6
66   
Kjartan Maraas
Tom Kristiansen
Sat 12:49  Table 26
67   
Ivan Blomqvist
R1
Roy Toycowboy Grimsen
Sat 12:56  Table 11
68   
Simen Jøndal
Jørgen Nilsen
Sat 13:00 
69   
Albert-Roman Borrie Stensrød
Ida Amundsen Holtet
Sat 13:00 
70   
Trond-Michael Borrie Stensrød
Didrik Voga Berg
Sat 13:07  Table 21
71   
Nina Torvund
Kim-Olaf Sørensen
Sat 14:26  Table 10
72   
Haukur Stefansson
Knut Inge Røstvold
Sat 12:55  Table 27
73   
Roger Rasmussen
Steinar Moe
Sat 14:38  Table 4
74   
Terje Kristoffersen
Eirik Tonning Hatløy
Sat 12:53  Table 25
75   
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Astrid Eiken Flage
Sat 12:52  Table 24
76   
Mona Søvold Sunde
Gard Eiken Flage
R2
Sat 12:55  Table 23
77   
Espen M. Andersen
R1
Bjørn Bratteberg
Sat 12:56  Table 22
78   
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Kim Soo Garmark
Sat 13:09  Table 8
79   
Paweł Zalewski
Jack Nordby
Sat 12:54  Table 20
80   
Veejay Adriano
Didrik Vatne
Sat 14:55  Table 2
81   
Ronny Oldervik
R1
Christoffer Sørensen
Sat 14:44  Table 7
82   
Daniel Lorentzen-Styr
R1
Pål Daud Fillipsveen
Sat 14:53  Table 8
83   
Jørn Betten
Odd Magnus Eidstø
Sat 12:53  Table 19
84   
Gjermund Flage
Henrik Olsson
Sat 12:56  Table 18
85   
Jan Kjetil Nordrum
R1
Øyvind Grindstein Vinje
Sat 12:51  Table 17
86   
Giena Tanilon
Bastian Andreassen
Sat 12:52  Table 4
87   
Robin Hauge Pettersen
R1
Mikael Øgaard
Sat 14:30  Table 9
88   
Andreas War-Hansen
Joakim Haugen
Sat 12:48  Table 12
89   
Bjørn Erik Bergh
Kensi Kion
Sat 12:46  Table 3
90   
Henrik Flatås
Erol Dane
Sat 13:00 
91   
Henning Svensson
Pergantis Zalachas
Sat 13:10  Table 28
92   
Roy Karlsen
Henrik Hagen
Sat 13:10  Table 7
93   
Thomas Pedersen
Stig Nesvik
Sat 12:58 
94   
Jan Atle Kofoed
Lars Harby
Sat 13:02  Table 9
95   
Ingolf Höns
Christoffer Hansen
Sat 12:46  Table 10
96   
Levi Pavdeja
Emil André Gangfløt
Sat 14:36  Table 1

Loser round 1

Race to 0
97   
Walk Over
Riaz Ali
 
98   
Walk Over
Walk Over
 
99   
Walk Over
Walk Over
 
100   
Walk Over
Walk Over
 
101   
Walk Over
Walk Over
 
102   
Walk Over
Walk Over
 
103   
Walk Over
Walk Over
 
104   
Walk Over
Walk Over
 
105   
Walk Over
Walk Over
 
106   
Walk Over
Walk Over
 
107   
Walk Over
Walk Over
 
108   
Walk Over
Walk Over
 
109   
Walk Over
Walk Over
 
110   
Walk Over
Walk Over
 
111   
Walk Over
Walk Over
 
112   
Stein Unsgård
Walk Over
 
113   
Walk Over
Terje Mo Hanssen
 
114   
Walk Over
Walk Over
 
115   
Walk Over
Walk Over
 
116   
Walk Over
Walk Over
 
117   
Walk Over
Walk Over
 
118   
Walk Over
Walk Over
 
119   
Walk Over
Walk Over
 
120   
Walk Over
Walk Over
 
121   
Walk Over
Walk Over
 
122   
Walk Over
Walk Over
 
123   
Walk Over
Walk Over
 
124   
Walk Over
Walk Over
 
125   
Walk Over
Walk Over
 
126   
Walk Over
Walk Over
 
127   
Walk Over
Walk Over
 
128   
Rune Christoffer Berntsen
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 7
129   
Riaz Ali
Levi Pavdeja
Sat 16:32  Table 6
130   
Walk Over
Christoffer Hansen
 
131   
Walk Over
Jan Atle Kofoed
 
132   
Walk Over
Thomas Pedersen
 
133   
Walk Over
Roy Karlsen
 
134   
Walk Over
Pergantis Zalachas
 
135   
Walk Over
Erol Dane
 
136   
Walk Over
Kensi Kion
 
137   
Walk Over
Andreas War-Hansen
 
138   
Walk Over
Robin Hauge Pettersen
 
139   
Walk Over
Giena Tanilon
 
140   
Walk Over
Øyvind Grindstein Vinje
 
141   
Walk Over
Gjermund Flage
 
142   
Walk Over
Odd Magnus Eidstø
 
143   
Walk Over
Pål Daud Fillipsveen
 
144   
Stein Unsgård
Christoffer Sørensen
R1
Sat 16:32  Table 9
145   
Terje Mo Hanssen
Veejay Adriano
R1
Sat 16:32  Table 4
146   
Walk Over
Jack Nordby
 
147   
Walk Over
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
 
148   
Walk Over
Bjørn Bratteberg
 
149   
Walk Over
Mona Søvold Sunde
 
150   
Walk Over
Astrid Eiken Flage
 
151   
Walk Over
Terje Kristoffersen
 
152   
Walk Over
Steinar Moe
 
153   
Walk Over
Haukur Stefansson
 
154   
Walk Over
Kim-Olaf Sørensen
 
155   
Walk Over
Didrik Voga Berg
 
156   
Walk Over
Walk Over
 
157   
Walk Over
Walk Over
 
158   
Walk Over
Roy Toycowboy Grimsen
 
159   
Walk Over
Tom Kristiansen
 
160   
Rune Christoffer Berntsen
Sabahudin Comor
Sat 16:32  Table 7

Winners qualification

Race to 7
161   
Mats Brujordet Schjetne
Kjartan Maraas
Sat 17:51  Table 1
162   
Ivan Blomqvist
Jørgen Nilsen
R2
Sat 16:48  Table 12
163   
Albert-Roman Borrie Stensrød
R2
Trond-Michael Borrie Stensrød
Sat 16:36  Table 15
164   
Nina Torvund
Knut Inge Røstvold
Sat 18:15  Table 10
165   
Roger Rasmussen
Eirik Tonning Hatløy
Sat 17:29  Table 8
166   
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Gard Eiken Flage
R3
Sat 18:19  Table 6
167   
Espen M. Andersen
Kim Soo Garmark
Sat 18:36  Table 7
168   
Paweł Zalewski
Didrik Vatne
Sat 18:58  Table 9
169   
Ronny Oldervik
R3
Daniel Lorentzen-Styr
Sat 17:25  Table 10
170   
Jørn Betten
Henrik Olsson
Sat 18:29  Table 8
171   
Jan Kjetil Nordrum
R1
Bastian Andreassen
R1
Sat 16:40  Table 13
172   
Mikael Øgaard
Joakim Haugen
Sat 16:38  Table 14
173   
Bjørn Erik Bergh
Henrik Flatås
Sat 17:21  Table 11
174   
Henning Svensson
Henrik Hagen
R1
Sat 16:35  Table 16
175   
Stig Nesvik
Lars Harby
Sat 18:18  Table 4
176   
Ingolf Höns
Emil André Gangfløt
Sun 10:26  Table 2

Loser round 3

Race to 7
177   
Levi Pavdeja
Christoffer Hansen
Sun 09:48  Table 3
178   
Jan Atle Kofoed
Thomas Pedersen
Sun 10:00 
179   
Roy Karlsen
Pergantis Zalachas
Sun 09:48  Table 4
180   
Erol Dane
R1
Kensi Kion
Sun 09:48  Table 5
181   
Andreas War-Hansen
Robin Hauge Pettersen
Sun 09:48  Table 6
182   
Giena Tanilon
Øyvind Grindstein Vinje
Sun 09:48  Table 7
183   
Gjermund Flage
Odd Magnus Eidstø
Sun 09:48  Table 1
184   
Pål Daud Fillipsveen
Christoffer Sørensen
Sun 09:48  Table 9
185   
Veejay Adriano
Jack Nordby
Sun 09:48  Table 10
186   
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Bjørn Bratteberg
R1
Sun 09:48  Table 16
187   
Mona Søvold Sunde
Astrid Eiken Flage
Sun 09:48  Table 1
188   
Terje Kristoffersen
Steinar Moe
R1
Sun 09:48  Table 14
189   
Haukur Stefansson
Kim-Olaf Sørensen
Sun 09:48  Table 8
190   
Didrik Voga Berg
Walk Over
Sun 10:00 
191   
Walk Over
Roy Toycowboy Grimsen
Sun 10:00 
192   
Tom Kristiansen
Sabahudin Comor
Sun 09:48  Table 12

Losers qualification

Race to 7
193   
Levi Pavdeja
Paweł Zalewski
Sun 11:09  Table 13
194   
Jan Atle Kofoed
Espen M. Andersen
R2
Sun 11:03  Table 14
195   
Pergantis Zalachas
Rolf G. Sedsbøe Jensen
R3
Sun 10:54  Table 15
196   
Erol Dane
R1
Eirik Tonning Hatløy
R1
Sun 12:01  Table 2
197   
Robin Hauge Pettersen
R1
Knut Inge Røstvold
Sun 11:22  Table 6
198   
Giena Tanilon
Trond-Michael Borrie Stensrød
Sun 12:33  Table 5
199   
Gjermund Flage
Ivan Blomqvist
R1
Sun 11:44  Table 9
200   
Pål Daud Fillipsveen
Kjartan Maraas
Sun 11:43  Table 1
201   
Veejay Adriano
Ingolf Höns
Sun 11:54  Table 3
202   
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Stig Nesvik
Sun 11:08  Table 16
203   
Astrid Eiken Flage
Henning Svensson
Sun 11:11  Table 11
204   
Steinar Moe
Henrik Flatås
Sun 11:15  Table 4
205   
Haukur Stefansson
Joakim Haugen
Sun 11:37  Table 8
206   
Didrik Voga Berg
R2
Bastian Andreassen
Sun 10:55  Table 12
207   
Roy Toycowboy Grimsen
Jørn Betten
Sun 11:22  Table 10
208   
Tom Kristiansen
Daniel Lorentzen-Styr
R1
Sun 11:31  Table 15

Last thirtytwo

Race to 8
209   
Mats Brujordet Schjetne
Veejay Adriano
Sun 14:10  Table 16
210   
Jørgen Nilsen
Paweł Zalewski
Sun 14:10  Table 15
211   
Albert-Roman Borrie Stensrød
R3
Ivan Blomqvist
R3
Sun 14:10  Table 14
212   
Nina Torvund
Jan Atle Kofoed
R1
Sun 14:10  Table 13
213   
Roger Rasmussen
Joakim Haugen
Sun 14:10  Table 12
214   
Gard Eiken Flage
R4
Bastian Andreassen
R2
Sun 14:10  Table 11
215   
Kim Soo Garmark
R1
Jørn Betten
R2
Sun 14:10  Table 10
216   
Didrik Vatne
Rolf G. Sedsbøe Jensen
R2
Sun 14:10  Table 9
217   
Ronny Oldervik
Trond-Michael Borrie Stensrød
Sun 14:10  Table 8
218   
Henrik Olsson
Robin Hauge Pettersen
Sun 14:10  Table 7
219   
Jan Kjetil Nordrum
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Sun 14:10  Table 1
220   
Mikael Øgaard
Henrik Flatås
Sun 14:10  Table 6
221   
Bjørn Erik Bergh
Pål Daud Fillipsveen
Sun 14:10  Table 5
222   
Henrik Hagen
Daniel Lorentzen-Styr
Sun 14:10  Table 2
223   
Lars Harby
R1
Henning Svensson
R1
Sun 14:10  Table 4
224   
Emil André Gangfløt
R4
Eirik Tonning Hatløy
R2
Sun 14:10  Table 3

Last sixteen

Race to 8
225   
Mats Brujordet Schjetne
Paweł Zalewski
Sun 16:51  Table 6
226   
Albert-Roman Borrie Stensrød
R1
Nina Torvund
Sun 16:51  Table 4
227   
Roger Rasmussen
R2
Gard Eiken Flage
R3
Sun 16:52  Table 5
228   
Kim Soo Garmark
R1
Didrik Vatne
Sun 16:52  Table 2
229   
Ronny Oldervik
Henrik Olsson
Sun 16:52  Table 1
230   
Jan Kjetil Nordrum
Mikael Øgaard
Sun 16:52  Table 8
231   
Bjørn Erik Bergh
Henrik Hagen
Sun 16:52  Table 7
232   
Lars Harby
Emil André Gangfløt
Sun 16:52  Table 10

Quarter final

Race to 8
233   
Mats Brujordet Schjetne
Albert-Roman Borrie Stensrød
R4
Sun 19:01  Table 2
234   
Gard Eiken Flage
R2
Didrik Vatne
R3
Sun 19:01  Table 4
235   
Ronny Oldervik
Mikael Øgaard
Sun 19:01  Table 6
236   
Henrik Hagen
Lars Harby
Sun 19:02  Table 1

Semi final

Race to 8
237   
Mats Brujordet Schjetne
Didrik Vatne
Mon 11:53  Table 1
238   
Mikael Øgaard
Lars Harby
Mon 11:53  Table 2

Final

Race to 8
239   
Mats Brujordet Schjetne
Mikael Øgaard
Mon 14:29  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer