Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 17, 2024

II. NETSURF SZBSE OPEN 3. forduló

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Hungary Csaba Nagy
6 (6/0) 45 (36/9)
80%
200
2 Hungary Balázs Babecz
7 (6/1) 56 (36/20)
64%
150
3 Hungary Krisztián Katona
5 (4/1) 44 (24/20)
55%
110
3 Hungary Gabor Antal
5 (4/1) 39 (27/12)
69%
110
5 Hungary Patrik Pelt
4 (3/1) 42 (22/20)
52%
80
5 Hungary Péter Bálint
5 (3/2) 44 (22/22)
50%
80
5 Hungary Patrik Domonkos
5 (3/2) 45 (23/22)
51%
80
5 Hungary Róbert Kovács
4 (3/1) 42 (23/19)
55%
80
9 Hungary Ádám Gyaraki
3 (2/1) 24 (12/12)
50%
60
Show more
9 Hungary Tamás Balla
3 (2/1) 29 (17/12)
59%
60
9 Hungary Gábor Barna
4 (2/2) 32 (14/18)
44%
60
9 Serbia Goran Vujosevic
4 (2/2) 36 (20/16)
56%
60
9 Hungary Norbert Fehérvári
4 (2/2) 36 (18/18)
50%
60
9 Hungary Dániel Tajti
4 (2/2) 36 (20/16)
56%
60
9 Hungary Tornai Domonkos
4 (2/2) 34 (17/17)
50%
60
9 Hungary Krisztián Tasi
4 (2/2) 40 (21/19)
53%
60
17 Hungary Benedek Gorbai
3 (1/2) 29 (14/15)
48%
45
17 Hungary Tamás Nagy Biblia
3 (1/2) 27 (10/17)
37%
45
17 Hungary Péter Vincze
3 (1/2) 28 (13/15)
46%
45
17 Hungary Zsolt Süli
3 (1/2) 30 (16/14)
53%
45
17 Hungary Károly Tulkán
3 (1/2) 23 (7/16)
30%
45
17 Hungary Laszlo Lucza
3 (1/2) 31 (15/16)
48%
45
17 Hungary Mihály Szalai
4 (2/2) 34 (17/17)
50%
45
17 Hungary Ádám Erdész
3 (1/2) 25 (8/17)
32%
45
25 Serbia Igor Jelaš
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
35
25 Hungary Géza Csüllög
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
35
25 Hungary Gábor Kiss
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
35
25 Hungary Simon Ádám
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
35
25 Hungary Kitti Jakus
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
35
25 Hungary Imre Pesti
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
35
25 Hungary Attila Halász
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
35
25 Hungary Zoltán Bujdosó
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
35
33 Hungary Dávid Schneider
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
30
Starts Mar 17, 2024, 10:00 AM (local time)
Entry deadline Mar 17, 2024, 10:05 AM (local time)
Organizer Szegedi Biliárd Egyesület
Contact Attila Greguska (gregus.greg@freemail.hu)
Rankings II. NETSURF SZBSE OPEN bajnokság összesített ranglista 2024
Format Double to Single elimination (33 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
More info
A verseny leírása:
A „II. NETSURF SZBSE OPEN BAJNOKSÁG”, tíz fordulóból álló versenysorozat. Minden hónapban (július és augusztus kivételével) egy adott vasárnap kerül megrendezésre, 9 órai kezdettel a Vegas Pubban. A verseny célja, hogy a különböző játékerőt képviselő játékosok ugyan azon a versenyen tudjanak részt venni, aminél a végső díjazásban minden játékosnak lehetősége legyen valamilyen értékes díjat nyerni, ne csak a ranglista elején végző legjobbaknak. Minden induló a fordulókon pontot gyűjt az elért helyezése alapján. A tizedik forduló végén kialakult összesített eredmény alapján, a ranglista első 8 helyezettje pénzdíjat és értékes tárgynyereményeket kap, továbbá a csoportok alapján is díjazzuk a játékosokat további értékes nyereményekkel. Figyelem! A díjakra azok a játékosok jogosultak, akik a 10 fordulóból legalább 5 fordulón részt vesznek.

A 10 forduló összessített ranglistájának díjazása:
1. hely: 35.000.- és kupa
2. hely: 20.000.- és kupa
3. hely: 15.000.- és kupa
4. hely: 10.000.- és oklevél
5-8.hely: 5.000.- és érem

Csoport különdíj:
Az összesített ranglista alapján minden csoportban a legjobb 3 helyezett szintén pénzdíjat kap az alábbiak szerint:
Csoport első: 20.000.- + tárgynyeremény
Csoport második: 15.000.- + tárgynyeremény
Csoport harmadik: 10.000.- + tárgynyeremény

Egyéni különdíj:
Az a játékos, aki legalább 5 fordulón részt vesz, a saját csoportján belüli többi játékossal együtt egy sorsoláson vesz részt, ahol az alábbi nyeremények kerülnek kiosztásra:
1. csoport különdíj: Értékes tárgynyeremény kb.120.000.- értékben.
2. csoport különdíj: Értékes tárgynyeremény kb. 80.000.- értékben.
3. csoport különdíj: Értékes tárgynyeremény kb. 50.000.- értékben.
4. csoport különdíj: Értékes tárgynyeremény kb. 30.000.- értékben.
Nevezési díjak:
1. csoport játékosainak: 5.000.- / forduló
2. csoport játékosainak: 4.500.- / forduló
3. csoport játékosainak: 3.500.- / forduló
4. csoport játékosainak: 2.500.- / forduló
Nevezni minden forduló előtt 8:50-ig lehet a helyszínen. Utána már nevezést nem tudunk fogadni.

Fordulók lebonyolítása:
A fordulókon 9-es és 10-es játékban zajlanak a mérkőzések, váltott kezdéssel, az EPBF versenyszabálya alapján.
8 fő alatt: a forduló nem kerül megrendezésre
8 – 16 fő: Csoportmérkőzések, majd a legjobb 8-tól egyenes ág. Végig 6 nyertig a 9-es, és 5 nyertig a 10-es játék.
16 – 24 fő: Vigaszágas rendszer, majd a legjobb 8-tól egyenes ág. Végig 6 nyertig a 9-es, és 5 nyertig a 10-es játék.
25 felett: Vigaszágas rendszer, majd a legjobb 8-tól egyenes ág. Végig 6 nyertig a 9-es, és 5 nyertig a 10-es játék.

Minden forduló végén az első három helyezett PLAKETTET kap. A legjobb 4 játékosnak a verseny végéig kell maradnia. Ha a legjobb négy játékos közül valaki nem jelenik meg a forduló végén a díjkiosztón, akkor nem részesül díjazásban.

Dresscode:
Nincs különösebb öltözet megkötés, de papucs, melegítő, terepszínű ruházat nem megengedett.

Schedule

Try the new playing schedule (beta). Try now!
Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Hungary
Mihály Szalai
Hungary
Balázs Babecz
Sun 10:09  Table 1
2   
Hungary
Patrik Domonkos
Walk Over
 
3   
Walk Over
Hungary
Zsolt Süli
 
4   
Hungary
Domonkos Tornai
Walk Over
 
5   
Walk Over
Hungary
Krisztián Katona
 
6   
Hungary
Laszlo Lucza
Walk Over
 
7   
Walk Over
Hungary
Dániel Tajti
 
8   
Hungary
Péter Vincze
Walk Over
 
9   
Walk Over
Hungary
Benedek Gorbai
 
10   
Serbia
Igor Jelaš
Walk Over
 
11   
Walk Over
Hungary
Péter Bálint
 
12   
Hungary
Gábor Kiss
Walk Over
 
13   
Walk Over
Hungary
Ádám Simon
 
14   
Hungary
Gábor Barna
Walk Over
 
15   
Walk Over
Hungary
Tamás Balla
 
16   
Hungary
Dávid Schneider
Walk Over
 

Winner round 1

Race to 6
17   
Hungary
Attila Halász
Hungary
Balázs Babecz
Sun 11:15  Table 8
18   
Hungary
Patrik Domonkos
Hungary
Krisztián Tasi
Sun 10:10  Table 2
19   
Hungary
Imre Pesti
Hungary
Zsolt Süli
Sun 10:10  Table 3
20   
Hungary
Domonkos Tornai
Hungary
Patrik Pelt
Sun 10:10  Table 4
21   
Hungary
Kitti Jakus
Hungary
Krisztián Katona
Sun 10:10  Table 5
22   
Hungary
Laszlo Lucza
Serbia
Goran Vujosevic
Sun 10:10  Table 6
23   
Hungary
Zoltán Bujdosó
Hungary
Dániel Tajti
Sun 10:10  Table 7
24   
Hungary
Péter Vincze
Hungary
Róbert Kovács
Sun 10:10  Table 8
25   
Hungary
Tamás Nagy Biblia
Hungary
Benedek Gorbai
Sun 10:10  Table 9
26   
Serbia
Igor Jelaš
Hungary
Ádám Gyaraki
Sun 10:10  Table 10
27   
Hungary
Gabor Antal
Hungary
Péter Bálint
Sun 10:10  Table 11
28   
Hungary
Gábor Kiss
Hungary
Károly Tulkán
Sun 10:10  Table 12
29   
Hungary
Ádám Erdész
Hungary
Ádám Simon
Sun 10:10  Table 13
30   
Hungary
Gábor Barna
Hungary
Csaba Nagy
Sun 10:10  Table 14
31   
Hungary
Géza Csüllög
Hungary
Tamás Balla
Sun 10:43  Table 11
32   
Hungary
Dávid Schneider
Hungary
Norbert Fehérvári
Sun 10:43  Table 14

Loser round 1

Race to 6
33   
Hungary
Mihály Szalai
Hungary
Dávid Schneider
Sun 11:43  Table 14
34   
Walk Over
Hungary
Géza Csüllög
 
35   
Walk Over
Hungary
Gábor Barna
 
36   
Walk Over
Hungary
Ádám Simon
 
37   
Walk Over
Hungary
Gábor Kiss
 
38   
Walk Over
Hungary
Péter Bálint
 
39   
Walk Over
Serbia
Igor Jelaš
 
40   
Walk Over
Hungary
Tamás Nagy Biblia
 
41   
Walk Over
Hungary
Péter Vincze
 
42   
Walk Over
Hungary
Zoltán Bujdosó
 
43   
Walk Over
Serbia
Goran Vujosevic
 
44   
Walk Over
Hungary
Kitti Jakus
 
45   
Walk Over
Hungary
Domonkos Tornai
 
46   
Walk Over
Hungary
Imre Pesti
 
47   
Walk Over
Hungary
Krisztián Tasi
 
48   
Walk Over
Hungary
Attila Halász
 

Winners qualification

Race to 6
49   
Hungary
Balázs Babecz
Hungary
Patrik Domonkos
Sun 12:13  Table 3
50   
Hungary
Zsolt Süli
Hungary
Patrik Pelt
Sun 11:00  Table 3
51   
Hungary
Krisztián Katona
Hungary
Laszlo Lucza
Sun 11:13  Table 1
52   
Hungary
Dániel Tajti
Hungary
Róbert Kovács
Sun 11:09  Table 5
53   
Hungary
Benedek Gorbai
Hungary
Ádám Gyaraki
Sun 10:55  Table 9
54   
Hungary
Gabor Antal
Hungary
Károly Tulkán
Sun 11:16  Table 12
55   
Hungary
Ádám Erdész
Hungary
Csaba Nagy
Sun 11:23  Table 13
56   
Hungary
Tamás Balla
Hungary
Norbert Fehérvári
Sun 11:53  Table 9

Loser round 2

Race to 6
57   
Hungary
Mihály Szalai
Hungary
Géza Csüllög
Sun 12:44  Table 6
58   
Hungary
Gábor Barna
Hungary
Ádám Simon
Sun 11:30  Table 11
59   
Hungary
Gábor Kiss
Hungary
Péter Bálint
Sun 11:21  Table 2
60   
Serbia
Igor Jelaš
Hungary
Tamás Nagy Biblia
Sun 11:01  Table 4
61   
Hungary
Péter Vincze
Hungary
Zoltán Bujdosó
Sun 11:10  Table 7
62   
Serbia
Goran Vujosevic
Hungary
Kitti Jakus
Sun 11:13  Table 6
63   
Hungary
Domonkos Tornai
Hungary
Imre Pesti
Sun 11:01  Table 10
64   
Hungary
Krisztián Tasi
Hungary
Attila Halász
Sun 12:13  Table 7

Losers qualification

Race to 6
65   
Hungary
Mihály Szalai
Hungary
Dániel Tajti
Sun 14:04  Table 5
66   
Hungary
Gábor Barna
Hungary
Laszlo Lucza
Sun 12:25  Table 1
67   
Hungary
Péter Bálint
Hungary
Zsolt Süli
Sun 12:33  Table 2
68   
Hungary
Tamás Nagy Biblia
Hungary
Patrik Domonkos
Sun 13:01  Table 4
69   
Hungary
Péter Vincze
Hungary
Norbert Fehérvári
Sun 12:41  Table 5
70   
Serbia
Goran Vujosevic
Hungary
Ádám Erdész
Sun 12:21  Table 4
71   
Hungary
Domonkos Tornai
Hungary
Károly Tulkán
Sun 12:14  Table 8
72   
Hungary
Krisztián Tasi
Hungary
Benedek Gorbai
Sun 13:11  Table 3

Last sixteen

Race to 6
73   
Hungary
Balázs Babecz
Hungary
Dániel Tajti
Sun 15:24  Table 1
74   
Hungary
Patrik Pelt
Hungary
Krisztián Tasi
Sun 15:24  Table 2
75   
Hungary
Krisztián Katona
Hungary
Norbert Fehérvári
Sun 15:24  Table 3
76   
Hungary
Róbert Kovács
Serbia
Goran Vujosevic
Sun 15:24  Table 4
77   
Hungary
Ádám Gyaraki
Hungary
Péter Bálint
Sun 15:24  Table 5
78   
Hungary
Gabor Antal
Hungary
Gábor Barna
Sun 15:24  Table 6
79   
Hungary
Csaba Nagy
Hungary
Domonkos Tornai
Sun 15:24  Table 7
80   
Hungary
Tamás Balla
Hungary
Patrik Domonkos
Sun 15:24  Table 8

Quarter final

Race to 6
81   
Hungary
Balázs Babecz
Hungary
Patrik Pelt
Sun 16:35  Table 2
82   
Hungary
Krisztián Katona
Hungary
Róbert Kovács
Sun 16:35  Table 3
83   
Hungary
Péter Bálint
Hungary
Gabor Antal
Sun 16:35  Table 4
84   
Hungary
Csaba Nagy
Hungary
Patrik Domonkos
Sun 16:35  Table 5

Semi final

Race to 6
85   
Hungary
Balázs Babecz
Hungary
Krisztián Katona
Sun 17:57  Table 4
86   
Hungary
Gabor Antal
Hungary
Csaba Nagy
Sun 17:57  Table 5

Final

Race to 6
87   
Hungary
Balázs Babecz
Hungary
Csaba Nagy
Sun 19:10  Table 5

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants