Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 17, 2023

WINNER - Rodjendanski Turnir

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts Dec 17, 2023, 9:00 AM (local time)
Organizer WINNER KLUB
Format Double to Single elimination (64 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode B (cipele/tamne patike, pantalone/tamne farmerice, dres/polo majica/kosulja)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Montenegro
Radomir Šljukić
Montenegro
Milo Popović - Pržo
Sun 09:00  Table 1
2   
Montenegro
Zarko Delibasic
Montenegro
Dejan Sarac
Sun 09:00  Table 2
3   
Montenegro
Igor Pantovic
Montenegro
Danijel Garić
Sun 09:00  Table 3
4   
Montenegro
Nikola Lješnjak
R3
Montenegro
Moci Kovačević
R1
Sun 09:00  Table 4
5   
Montenegro
Jasmin Vukic
Montenegro
Uros Jelusic
R1
Sun 09:45  Table 2
6   
United States
TBC Player 3
Montenegro
Mico Bigovic
Sun 09:30 
7   
Montenegro
Nikola Tadic
Montenegro
Ranko-Kico Djurdjevac
Sun 10:10  Table 4
8   
Montenegro
Lazar Novovic
R1
Montenegro
Boris Todorović
Sun 10:13  Table 1
9   
Montenegro
Nikita Marojević
Montenegro
Lazar Radulovic
Sun 10:21  Table 3
10   
Montenegro
Savo Djukic
Montenegro
Zoran Rakic
Sun 10:25  Table 2
11   
Montenegro
Saša Janjušević
Bosnia and Herzegovina
MILOŠ ULJAREVIĆ
Sun 10:35  Table 3
12   
Serbia
Luka Novakovic
Montenegro
Danilo Kilibarda
Sun 10:49  Table 4
13   
Montenegro
Vojislav Plamenac
Montenegro
Bojan Kukalj
Sun 10:58  Table 1
14   
United States
TBC Player 1
Montenegro
Mekic Anes
Sun 11:00 
15   
Bosnia and Herzegovina
IGOR MILIDRAGOVIĆ
Montenegro
Novak Jovovic
Sun 11:19  Table 2
16   
Montenegro
Igor Janković
Montenegro
Mirko Dvožak
Sun 11:27  Table 3
17   
Ukraine
Nikita Khorolich
Montenegro
Milutin Milic
Sun 11:30  Table 4
18   
Serbia
Novo Odovic
Montenegro
Luka Mijajlovic
Sun 12:01  Table 1
19   
Montenegro
Mijo Milović
Montenegro
Erko Muric
Sun 12:51  Table 7
20   
Montenegro
Nikola Batricevic
Bosnia and Herzegovina
NEMANJA IVETIĆ
Sun 09:00  Table 5
21   
Montenegro
Dragutin Gardasevic
Montenegro
Irvin Škrijelj
Sun 09:00  Table 6
22   
Montenegro
Vlado Mijatovic
Serbia
Milica Uzelac
Sun 09:00  Table 7
23   
Montenegro
Radovan Šćepanović
Montenegro
Ognjen Peković
Sun 09:53  Table 5
24   
Montenegro
Bozo Janjusevic
Montenegro
Masan Zejak
Sun 09:30  Table 6
25   
Montenegro
Andrija Ražnatović
Montenegro
Mustafa Hasankovic
Sun 10:26  Table 7
26   
Montenegro
Miloš Vukajlović
Montenegro
Danilo Razić
Sun 10:37  Table 6
27   
United States
TBC Player 2
Montenegro
Sasha Korac
Sun 10:00 
28   
Montenegro
Srdja Vukajlovic
Montenegro
Sajo Mehanovic
Sun 10:51  Table 5
29   
Montenegro
Mijuško Zarubica
Bosnia and Herzegovina
MARKO DUČIĆ
Sun 11:36  Table 7
30   
Montenegro
Jovan Babovic
Montenegro
Saša Peković
Sun 11:38  Table 6
31   
Montenegro
Darko Bracanovic
Montenegro
Marko Drljević
Sun 12:05  Table 5
32   
Montenegro
Petar Popovic
Montenegro
Dragan Gruda
Sun 12:40  Table 6

Winners qualification

Race to 6
33   
Montenegro
Milo Popović - Pržo
Montenegro
Zarko Delibasic
Sun 12:18  Table 4
34   
Montenegro
Danijel Garić
Montenegro
Nikola Lješnjak
Sun 12:33  Table 3
35   
Montenegro
Uros Jelusic
Montenegro
Mico Bigovic
Sun 12:33  Table 2
36   
Montenegro
Ranko-Kico Djurdjevac
Montenegro
Boris Todorović
Sun 12:36  Table 1
37   
Montenegro
Nikita Marojević
Montenegro
Zoran Rakic
Sun 13:13  Table 4
38   
Bosnia and Herzegovina
MILOŠ ULJAREVIĆ
Montenegro
Danilo Kilibarda
Sun 13:27  Table 1
39   
Montenegro
Vojislav Plamenac
Montenegro
Mekic Anes
Sun 13:29  Table 2
40   
Montenegro
Novak Jovovic
Montenegro
Mirko Dvožak
Sun 13:33  Table 3
41   
Ukraine
Nikita Khorolich
Montenegro
Luka Mijajlovic
Sun 14:19  Table 1
42   
Montenegro
Mijo Milović
Montenegro
Nikola Batricevic
Sun 14:29  Table 2
43   
Montenegro
Dragutin Gardasevic
Serbia
Milica Uzelac
Sun 14:38  Table 3
44   
Montenegro
Radovan Šćepanović
Montenegro
Bozo Janjusevic
Sun 13:11  Table 6
45   
Montenegro
Andrija Ražnatović
Montenegro
Danilo Razić
Sun 13:15  Table 5
46   
Montenegro
Sasha Korac
Montenegro
Sajo Mehanovic
Sun 13:43  Table 7
47   
Montenegro
Mijuško Zarubica
Montenegro
Jovan Babovic
Sun 13:45  Table 5
48   
Montenegro
Darko Bracanovic
Montenegro
Dragan Gruda
Sun 14:32  Table 6

Loser round 1

Race to 5
49   
Montenegro
Radomir Šljukić
Montenegro
Dejan Sarac
Sun 14:40  Table 4
50   
Montenegro
Igor Pantovic
Montenegro
Moci Kovačević
Sun 15:17  Table 1
51   
Montenegro
Jasmin Vukic
United States
TBC Player 3
  Table 3
52   
Montenegro
Nikola Tadic
Montenegro
Lazar Novovic
R3
Sun 15:22  Table 2
53   
Montenegro
Lazar Radulovic
Montenegro
Savo Djukic
  Table 1
54   
Montenegro
Saša Janjušević
Serbia
Luka Novakovic
Sun 15:28  Table 3
55   
Montenegro
Bojan Kukalj
United States
TBC Player 1
  Table 3
56   
Bosnia and Herzegovina
IGOR MILIDRAGOVIĆ
Montenegro
Igor Janković
Sun 15:52  Table 4
57   
Montenegro
Milutin Milic
Serbia
Novo Odovic
Sun 15:55  Table 1
58   
Montenegro
Erko Muric
Bosnia and Herzegovina
NEMANJA IVETIĆ
Sun 14:36  Table 5
59   
Montenegro
Irvin Škrijelj
Montenegro
Vlado Mijatovic
Sun 14:51  Table 6
60   
Montenegro
Ognjen Peković
Montenegro
Masan Zejak
  Table 7
61   
Montenegro
Mustafa Hasankovic
Montenegro
Miloš Vukajlović
Sun 15:05  Table 7
62   
United States
TBC Player 2
Montenegro
Srdja Vukajlovic
  Table 6
63   
Bosnia and Herzegovina
MARKO DUČIĆ
Montenegro
Saša Peković
Sun 15:20  Table 5
64   
Montenegro
Marko Drljević
Montenegro
Petar Popovic
Sun 15:28  Table 6

Losers qualification

Race to 5
65   
Montenegro
Radomir Šljukić
Montenegro
Darko Bracanovic
Sun 16:11  Table 2
66   
Montenegro
Igor Pantovic
Montenegro
Jovan Babovic
Sun 16:13  Table 2
67   
Montenegro
Jasmin Vukic
Montenegro
Sajo Mehanovic
Sun 16:29  Table 3
68   
Montenegro
Lazar Novovic
R1
Montenegro
Danilo Razić
Sun 16:50  Table 1
69   
Montenegro
Savo Djukic
Montenegro
Bozo Janjusevic
Sun 17:04  Table 4
70   
Montenegro
Saša Janjušević
Serbia
Milica Uzelac
Sun 17:10  Table 2
71   
Montenegro
Bojan Kukalj
Montenegro
Mijo Milović
Sun 17:14  Table 3
72   
Montenegro
Igor Janković
Ukraine
Nikita Khorolich
Sun 17:41  Table 1
73   
Montenegro
Milutin Milic
Montenegro
Novak Jovovic
Sun 17:42  Table 3
74   
Montenegro
Erko Muric
Montenegro
Vojislav Plamenac
Sun 16:04  Table 7
75   
Montenegro
Irvin Škrijelj
Bosnia and Herzegovina
MILOŠ ULJAREVIĆ
Sun 16:14  Table 6
76   
Montenegro
Ognjen Peković
Montenegro
Nikita Marojević
Sun 16:25  Table 5
77   
Montenegro
Mustafa Hasankovic
Montenegro
Ranko-Kico Djurdjevac
Sun 17:01  Table 6
78   
Montenegro
Srdja Vukajlovic
Montenegro
Mico Bigovic
Sun 17:04  Table 5
79   
Montenegro
Saša Peković
Montenegro
Nikola Lješnjak
Sun 17:07  Table 7
80   
Montenegro
Marko Drljević
Montenegro
Milo Popović - Pržo
Sun 17:44  Table 7

Last thirtytwo

Race to 6
81   
Montenegro
Zarko Delibasic
Montenegro
Nikita Marojević
Sun 18:41  Table 1
82   
Montenegro
Danijel Garić
Montenegro
Marko Drljević
Sun 18:41  Table 2
83   
Montenegro
Uros Jelusic
Montenegro
Igor Pantovic
Sun 18:41  Table 3
84   
Montenegro
Boris Todorović
R1
Montenegro
Lazar Novovic
Sun 18:41  Table 4
85   
Montenegro
Zoran Rakic
Montenegro
Saša Janjušević
Sun 19:23  Table 3
86   
Montenegro
Danilo Kilibarda
Montenegro
Igor Janković
Sun 19:34  Table 2
87   
Montenegro
Mekic Anes
Montenegro
Ranko-Kico Djurdjevac
Sun 19:44  Table 4
88   
Montenegro
Mirko Dvožak
Montenegro
Bozo Janjusevic
Sun 19:49  Table 1
89   
Montenegro
Luka Mijajlovic
Montenegro
Radomir Šljukić
Sun 20:12  Table 3
90   
Montenegro
Nikola Batricevic
Montenegro
Saša Peković
Sun 20:32  Table 4
91   
Montenegro
Dragutin Gardasevic
Montenegro
Mijo Milović
Sun 18:41  Table 5
92   
Montenegro
Radovan Šćepanović
Montenegro
Irvin Škrijelj
Sun 18:41  Table 6
93   
Montenegro
Andrija Ražnatović
Montenegro
Erko Muric
Sun 18:41  Table 7
94   
Montenegro
Sasha Korac
Montenegro
Novak Jovovic
Sun 19:37  Table 5
95   
Montenegro
Mijuško Zarubica
Montenegro
Srdja Vukajlovic
Sun 19:37  Table 6
96   
Montenegro
Dragan Gruda
Montenegro
Sajo Mehanovic
Sun 19:51  Table 7

Last sixteen

Race to 6
97   
Montenegro
Zarko Delibasic
Montenegro
Marko Drljević
Sun 20:47  Table 2
98   
Montenegro
Uros Jelusic
Montenegro
Boris Todorović
R2
Sun 21:01  Table 3
99   
Montenegro
Zoran Rakic
Montenegro
Igor Janković
Sun 21:12  Table 1
100   
Montenegro
Mekic Anes
Montenegro
Mirko Dvožak
Sun 21:18  Table 4
101   
Montenegro
Luka Mijajlovic
Montenegro
Saša Peković
Sun 21:31  Table 2
102   
Montenegro
Mijo Milović
Montenegro
Irvin Škrijelj
Sun 20:16  Table 5
103   
Montenegro
Andrija Ražnatović
Montenegro
Sasha Korac
Sun 20:24  Table 6
104   
Montenegro
Srdja Vukajlovic
Montenegro
Dragan Gruda
Sun 20:36  Table 7

Quarter final

Race to 6
105   
Montenegro
Zarko Delibasic
Montenegro
Boris Todorović
Sun 21:51  Table 3
106   
Montenegro
Igor Janković
Montenegro
Mekic Anes
Sun 22:39  Table 1
107   
Montenegro
Luka Mijajlovic
Montenegro
Mijo Milović
Sun 21:52  Table 2
108   
Montenegro
Sasha Korac
Montenegro
Dragan Gruda
Sun 22:12  Table 4

Semi final

Race to 6
109   
Montenegro
Boris Todorović
Montenegro
Igor Janković
Sun 23:41 
110   
Montenegro
Mijo Milović
Montenegro
Sasha Korac
Sun 23:02  Table 2

Final

Race to 6
111   
Montenegro
Boris Todorović
Montenegro
Sasha Korac
Mon 00:45  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants