Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 22 - October 23, 2022

Pool-liga 3 Vest PL1200

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jonas Kvalsund Hansen
Herøy BK
6 (6/0) 63 (46/17)
73%
100
2 Rudi Andre Wolff
Hyllestad IL, BG
6 (5/1) 65 (41/24)
63%
87
3 Ole Eidsheim
Marken IL, Kong Oscar BK
5 (4/1) 58 (34/24)
59%
77
3 Johan Lende
Bryne Biljardklubb
5 (4/1) 64 (35/29)
55%
77
5 Jan Ove Kvalsund Hansen
Herøy BK
4 (3/1) 41 (29/12)
71%
64
5 Robert Gelin Rysjedal
Os Biljard og Snookerklubb
5 (3/2) 53 (26/27)
49%
64
5 Vidar Blidensol
Marken IL, Kong Oscar BK
6 (4/2) 64 (38/26)
59%
64
5 Jason Hawker
Os Biljard og Snookerklubb
4 (3/1) 47 (29/18)
62%
64
9 Eirik Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 29 (20/9)
69%
44
Show more
9 Geir Bentzen
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 42 (17/25)
40%
44
9 Jan Helge Kordts
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 43 (22/21)
51%
44
9 Ketil Andre Strømmen
Marken IL, Kong Oscar BK
4 (2/2) 43 (21/22)
49%
44
9 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 42 (22/20)
52%
44
9 Kenneth Sagebakken
Os Biljard og Snookerklubb
3 (2/1) 30 (15/15)
50%
44
9 Tor Espen H. Skoglund
Os Biljard og Snookerklubb
5 (3/2) 49 (26/23)
53%
44
9 Atle Bjorland
Bryne Biljardklubb
4 (2/2) 46 (22/24)
48%
44
17 Gjermund Flage
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 44 (23/21)
52%
16
17 Mona Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
5 (3/2) 50 (28/22)
56%
16
17 Sveinung Arnesson østgård
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 31 (13/18)
42%
16
17 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 37 (20/17)
54%
16
17 Ahmed Abiev
Bryne Biljardklubb
3 (1/2) 30 (15/15)
50%
16
17 Robin Hauge Pettersen
Herøy BK
4 (2/2) 34 (19/15)
56%
16
17 Rune Bergsvåg
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 30 (11/19)
37%
16
17 Marjan Maka
Marken IL, Kong Oscar BK
3 (1/2) 34 (16/18)
47%
16
25 Helge Seilen
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
13
25 Daniel Høvding Øvreeide
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
13
25 Helge Høvding
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 15 (1/14)
7%
13
25 Bernt Olav Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
13
25 Bartosz Bartczak
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 16 (2/14)
13%
13
25 Richard Sivertsen
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
13
25 Frode Jansen
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 14 (0/14)
0%
13
25 Armanas Tiskus
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 39 (16/23)
41%
13
33 Eirik Kibsgaard
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
10
33 Roger Daniel Helland
Herøy BK
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
10
33 Marcin Góra
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
10
33 Brede Arnøy
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
10
33 Sander Seilen
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
10
Entry deadline Oct 19, 2022, 5:59 PM (local time)
Starts Oct 22, 2022, 9:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (37 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Norges Biljardforbund and Os Biljard og Snookerklubb
More info
OBSK har gleden av å invitere til Pool liga 3 disiplin 9 ball på Os ! Vi serverer mat og god stemning hele helgen! Vel møtt!!

Endelig tidsskjema for hele helgen blir satt opp etter at påmeldingsfristen er gått ut.

Vi starter lørdag kl 10.00 og ved høy deltagelse prøver vi å få til bankett på lørdagen. Meir info kommer.
Da blir sluttspillet spelt søndag.
Klubben åpner dørene for fri spilling fredag ettermiddag for dei som vil teste borda/trene.

Premier:
1.plass 1500kr
2.plass 750kr
3.plass 350kr

Vi har også fått tak i ekstra premier som vi vil trekke blant alle deltakerene.

1 stk gavekort fra Pizzabakeren
1 stk gavekort fra Peppes Pizza

Velkommen til Os og håpar mange tar turen :)

Oppmøte senest 30min før start.

Overnatting:
airbnb:

https://www.airbnb.no/rooms/51898446?check_in=2022-10-25&check_out=2022-11-01&guests=1&adults=1&s=25&unique_share_id=a8eb596a-7d14-4a90-af40-a11f470c28ba

https://www.airbnb.no/rooms/43790629?check_in=2022-12-06&check_out=2022-12-13&guests=1&adults=1&s=25&unique_share_id=adfdd605-ea61-4dab-a181-af39248fab56

https://www.airbnb.no/rooms/51529388?check_in=2023-04-19&check_out=2023-04-26&guests=1&adults=1&s=25&unique_share_id=eac1a24b-8376-4813-9955-d4a742796a3b

https://www.airbnb.no/rooms/44012944?check_in=2023-03-02&check_out=2023-03-09&guests=1&adults=1&s=25&unique_share_id=98b1f4d2-7fab-4fb2-a2a6-0183e340f3fa



Os Biljard og Snookerklubb ligger ca 35 minutter kjøring fra Bergen i Ulvenvegen 36.
Følg skilting mot Stavanger og når du kommer til en stor rundkjøring (etter ca 35 minutter) der du har en Uno-X bensinstasjon på høyre side og Menybutikk rett frem skal du ta til høyre mot Stavanger. Deretter kommer du til en ny rundkjøring der du tar til høyre inn på Ulvenvegen. Ta deretter to ganger til høyre slik at du kommer inn på en stor parkeringsplass. Kjør på baksiden av bygget du ser fremfor deg og du er fremme.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Marcin Góra
Mona Lundetræ
Sat 10:04  Table 2
2   
Richard Sivertsen
Walk Over
 
3   
Walk Over
Kenneth Sagebakken
 
4   
Kim Ronny Nygård
Walk Over
 
5   
Sander Seilen
Astrid Eiken Flage
Sat 10:04  Table 3
6   
Helge Høvding
Walk Over
 
7   
Walk Over
Bartosz Bartczak
 
8   
Roger Daniel Helland
Gjermund Flage
Sat 10:04  Table 8
9   
Armanas Tiskus
Eirik Kibsgaard
Sat 10:04  Table 5
10   
Sveinung Arnesson østgård
Walk Over
 
11   
Walk Over
Frode Jansen
 
12   
Rune Bergsvåg
Walk Over
 
13   
Walk Over
Helge Seilen
 
14   
Marjan Maka
Walk Over
 
15   
Walk Over
Daniel Høvding Øvreeide
 
16   
Tor Espen H. Skoglund
R1
Brede Arnøy
Sat 10:04  Table 1

Winner round 1

Race to 7
17   
Jonas Kvalsund Hansen
Mona Lundetræ
Sat 11:03  Table 2
18   
Richard Sivertsen
Robert Gelin Rysjedal
Sat 10:04  Table 6
19   
Jan Helge Kordts
Kenneth Sagebakken
R1
Sat 10:04  Table 4
20   
Kim Ronny Nygård
Bernt Olav Lundetræ
Sat 10:04  Table 7
21   
Jan Ove Kvalsund Hansen
R1
Astrid Eiken Flage
Sat 11:29  Table 3
22   
Helge Høvding
Ketil Andre Strømmen
Sat 11:04  Table 4
23   
Ahmed Abiev
R1
Bartosz Bartczak
Sat 11:33  Table 7
24   
Gjermund Flage
Johan Lende
Sat 11:33  Table 8
25   
Rudi Andre Wolff
Armanas Tiskus
Sat 11:42  Table 5
26   
Sveinung Arnesson østgård
Geir Bentzen
R2
Sat 11:36  Table 1
27   
Eirik Tonning Hatløy
Frode Jansen
Sat 11:40  Table 6
28   
Rune Bergsvåg
Robin Hauge Pettersen
Sat 12:03  Table 4
29   
Ole Eidsheim
Helge Seilen
Sat 12:11  Table 2
30   
Marjan Maka
Atle Bjorland
Sat 12:21  Table 3
31   
Jason Hawker
Daniel Høvding Øvreeide
Sat 12:25  Table 5
32   
Tor Espen H. Skoglund
Vidar Blidensol
Sat 12:28  Table 7

Loser round 1

Race to 6
33   
Marcin Góra
Vidar Blidensol
Sat 13:33  Table 7
34   
Walk Over
Daniel Høvding Øvreeide
 
35   
Walk Over
Marjan Maka
 
36   
Walk Over
Helge Seilen
 
37   
Sander Seilen
Robin Hauge Pettersen
Sat 13:24  Table 4
38   
Walk Over
Frode Jansen
 
39   
Walk Over
Sveinung Arnesson østgård
 
40   
Roger Daniel Helland
Armanas Tiskus
Sat 12:29  Table 6
41   
Eirik Kibsgaard
Gjermund Flage
Sat 13:17  Table 2
42   
Walk Over
Bartosz Bartczak
 
43   
Walk Over
Helge Høvding
 
44   
Walk Over
Astrid Eiken Flage
 
45   
Walk Over
Bernt Olav Lundetræ
 
46   
Walk Over
Jan Helge Kordts
 
47   
Walk Over
Richard Sivertsen
 
48   
Brede Arnøy
Mona Lundetræ
Sat 12:57  Table 8

Winners qualification

Race to 7
49   
Jonas Kvalsund Hansen
R1
Robert Gelin Rysjedal
Sat 13:40  Table 5
50   
Kenneth Sagebakken
Kim Ronny Nygård
Sat 14:01  Table 3
51   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Ketil Andre Strømmen
Sat 14:01  Table 4
52   
Ahmed Abiev
Johan Lende
Sat 14:04  Table 6
53   
Rudi Andre Wolff
Geir Bentzen
Sat 14:19  Table 5
54   
Eirik Tonning Hatløy
R1
Rune Bergsvåg
Sat 14:19  Table 8
55   
Ole Eidsheim
Atle Bjorland
Sat 14:20  Table 7
56   
Jason Hawker
Tor Espen H. Skoglund
Sat 14:29  Table 2

Loser round 2

Race to 7
57   
Vidar Blidensol
Daniel Høvding Øvreeide
Sat 14:49  Table 4
58   
Marjan Maka
Helge Seilen
Sat 15:06  Table 8
59   
Robin Hauge Pettersen
R1
Frode Jansen
Sat 15:08  Table 5
60   
Sveinung Arnesson østgård
Armanas Tiskus
Sat 15:11  Table 3
61   
Gjermund Flage
R1
Bartosz Bartczak
Sat 15:29  Table 2
62   
Helge Høvding
Astrid Eiken Flage
Sat 15:30  Table 6
63   
Bernt Olav Lundetræ
Jan Helge Kordts
Sat 15:34  Table 7
64   
Richard Sivertsen
Mona Lundetræ
Sat 15:40  Table 4

Losers qualification

Race to 7
65   
Vidar Blidensol
Ahmed Abiev
Sat 15:52  Table 5
66   
Marjan Maka
Ketil Andre Strømmen
Sat 16:15  Table 6
67   
Robin Hauge Pettersen
Kim Ronny Nygård
Sat 15:58  Table 8
68   
Sveinung Arnesson østgård
Robert Gelin Rysjedal
Sat 17:06  Table 8
69   
Gjermund Flage
Tor Espen H. Skoglund
Sat 16:35  Table 7
70   
Astrid Eiken Flage
Atle Bjorland
Sat 16:27  Table 2
71   
Jan Helge Kordts
R1
Rune Bergsvåg
Sat 16:50  Table 3
72   
Mona Lundetræ
Geir Bentzen
Sat 17:26  Table 7

Last sixteen

Race to 8
73   
Jonas Kvalsund Hansen
R1
Geir Bentzen
Sun 09:59  Table 1
74   
Kenneth Sagebakken
Vidar Blidensol
Sun 09:59  Table 4
75   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Kim Ronny Nygård
Sun 09:59  Table 2
76   
Johan Lende
Ketil Andre Strømmen
Sun 09:59  Table 3
77   
Rudi Andre Wolff
Jan Helge Kordts
Sun 09:59  Table 5
78   
Eirik Tonning Hatløy
R2
Robert Gelin Rysjedal
Sun 09:59  Table 6
79   
Ole Eidsheim
Tor Espen H. Skoglund
Sun 09:59  Table 7
80   
Jason Hawker
Atle Bjorland
R1
Sun 09:59  Table 8

Quarter final

Race to 8
81   
Jonas Kvalsund Hansen
R1
Vidar Blidensol
R1
Sun 11:34  Table 2
82   
Jan Ove Kvalsund Hansen
R1
Johan Lende
Sun 11:34  Table 3
83   
Rudi Andre Wolff
Robert Gelin Rysjedal
Sun 11:34  Table 6
84   
Ole Eidsheim
Jason Hawker
Sun 11:34  Table 7

Semi final

Race to 8
85   
Jonas Kvalsund Hansen
R2
Johan Lende
Sun 13:32  Table 7
86   
Rudi Andre Wolff
Ole Eidsheim
Sun 13:32  Table 3

Final

Race to 8
87   
Jonas Kvalsund Hansen
R1
Rudi Andre Wolff
Sun 14:47  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer