Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

January 15, - January 17, 2016

NM 8-Ball (NC1 Elite)

Add players

Please wait...
8-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Kristoffer Mindrebøe
Oslo BK
7 (7/0) 79 (56/23)
71%
120
2 Tom Bjerke
Gjøvik&Raufoss BK
7 (6/1) 75 (50/25)
67%
104
3 Matias Sætre
Hyllestad IL, BG
6 (5/1) 67 (43/24)
64%
92
3 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
6 (5/1) 65 (44/21)
68%
92
5 Erik Gårdelöf
Oslo BK
5 (4/1) 56 (37/19)
66%
77
5 Kenneth Rognstad
Gjøvik&Raufoss BK
5 (4/1) 62 (35/27)
56%
77
5 Mark McGauley
Oslo BK
6 (4/2) 75 (38/37)
51%
77
5 Vegar Kristiansen
Stoppball Nidaros BK
5 (4/1) 56 (37/19)
66%
77
9 Christian Johannessen
Oslo BK
5 (4/1) 54 (39/15)
72%
66
Show more
9 Eirik Riisnæs
Oslo BK
4 (3/1) 48 (31/17)
65%
53
9 Henrik Hagen
BEX BK
4 (3/1) 47 (29/18)
62%
53
9 Jørgen Nilsen
BEX BK
4 (3/1) 45 (29/16)
64%
53
9 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
4 (3/1) 41 (30/11)
73%
53
9 Ronny Oldervik
Stoppball Nidaros BK
4 (3/1) 53 (31/22)
58%
53
9 Sajid Raheem
BEX BK
4 (3/1) 53 (27/26)
51%
66
9 Allan Søgnen
Grenland BK
7 (5/2) 65 (41/24)
63%
66
17 Bjørn Strandhus
Asker BK
4 (2/2) 47 (24/23)
51%
24
17 Christian Wikeby
Oslo BK
4 (2/2) 43 (19/24)
44%
32
17 Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 37 (18/19)
49%
19
17 Gard Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 50 (24/26)
48%
19
17 Ine Helvik
Svithun BK
4 (2/2) 51 (24/27)
47%
19
17 Kjetil Aasane Fredriksen
Kongsberg BK
4 (2/2) 48 (25/23)
52%
19
17 Lars Harby
Oslo BK
4 (2/2) 45 (20/25)
44%
24
17 Lars-Harald Riiber
BEX BK
6 (4/2) 62 (31/31)
50%
19
17 Marius Fredriksen
Vestby BK
4 (2/2) 44 (17/27)
39%
32
17 Marius Nørsterud
Oslo BK
5 (3/2) 57 (31/26)
54%
24
17 Martin Asphaug
Asker BK
6 (4/2) 58 (35/23)
60%
24
17 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
4 (2/2) 49 (28/21)
57%
19
17 Robert Farinetti
BEX BK
6 (4/2) 57 (35/22)
61%
24
17 Ronny Kraft
Trondheim BK
4 (2/2) 50 (23/27)
46%
24
17 Tommy Wolff
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 37 (21/16)
57%
19
17 Tron Vidar Engebakk
Unique BK
6 (4/2) 56 (37/19)
66%
24
33 Egil Arne Sørensen
Oslo BK
3 (1/2) 35 (14/21)
40%
12
33 Elkhem Eisajan
Ask BC
3 (1/2) 37 (15/22)
41%
12
33 Espen M. Andersen
Trondheim BK
3 (1/2) 37 (18/19)
49%
12
33 Håkon Walland
Oslo BK
3 (1/2) 32 (10/22)
31%
15
33 Hasan Emre Vural
Unique BK
2 (0/2) 24 (8/16)
33%
12
33 Jan Erik Gundersen
Oslo BK
3 (1/2) 37 (21/16)
57%
15
33 Jaran Gelin Rysjedal
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 31 (10/21)
32%
15
33 Kendall Kion
Oslo BK
3 (1/2) 39 (20/19)
51%
15
33 Øystein Mølmann
Tromsø BK
3 (1/2) 32 (11/21)
34%
15
33 Robert Gelin Rysjedal
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 43 (20/23)
47%
15
33 Robin Svedin
Reisa BK
3 (1/2) 31 (15/16)
48%
12
33 Desak Sri Pustini
Oslo BK
2 (0/2) 20 (4/16)
20%
20
33 Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Ask BC
4 (2/2) 38 (19/19)
50%
12
33 Tommy Myhre
Grenland BK
4 (2/2) 42 (22/20)
52%
20
33 Vegar Lind
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 39 (21/18)
54%
12
33 Bård Onsum
Oslo BK
3 (1/2) 27 (10/17)
37%
15
49 Asle Geir Skogen
Oslo Biljard1 PS
4 (2/2) 45 (22/23)
49%
11
49 Asle M. Johansen
Oslo BK
4 (2/2) 34 (16/18)
47%
14
49 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
14
49 Bjørnar Seeberg
Horten BK
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
11
49 Børre Kofoed Karaka
Oslo BK
2 (0/2) 14 (0/14)
0%
14
49 Hans Kristian Hansen
Vestby BK
4 (2/2) 36 (19/17)
53%
14
49 Jon Andersen Eide
Kongsvinger BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
49 Jostein Jullum
Kongsvinger BK
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
11
49 Kent Hansen
Oslo BK
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
14
49 Nicolai Gundersen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 14 (0/14)
0%
14
49 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
14
49 Thomas Pedersen
Oslo Biljard1 PS
4 (2/2) 36 (18/18)
50%
11
49 Umar Hayat Ali
Oslo Snooker
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
14
49 Stig Nesvik
Oslo BK
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
8
49 Leif Erik Olsen
Bjørkelangen Sportsforening – Biljard
2 (0/2) 16 (2/14)
13%
14
49 Daniel Berget
Oslo BK
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
11
65 Franck Nybo
Vestby BK
2 (0/2) 15 (1/14)
7%
10
65 Jan Thomassen
Oslo Biljard1 PS
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
8
65 Jarosław Kapuściński
Strømmen BK
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
10
65 June Therese Håndstad
Stoppball Nidaros BK
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
8
65 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
8
65 Kjartan Maraas
Oslo Biljard1 PS
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
8
65 Tom Ivar Kristoffersen
Horten BK
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
10
65 Vilde Mary Dingsøyr Holme
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 16 (2/14)
13%
10
65 Bent Magnussen
Horten BK
2 (0/2) 15 (1/14)
7%
10
65 Håvard Grotle Røys
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
10
65 Simen Welle
Fjordane BK
2 (0/2) 15 (1/14)
7%
10
Entry deadline Jan 12, 2016, 11:59 PM (local time)
Starts Jan 15, 2016, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (75 Participants)
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Divisjon 3 Øst 2016, Divisjon 2 Øst 2016, Divisjon 1 Øst 2016, Divisjon 1 Vest 2016, Divisjon 2 Vest 2016, Divisjon 1 Sør 2016, Divisjon 1 Midt 2016, Divisjon 1 Nord 1 2016, Divisjon 1 Nord 2 2016 and Elite pool 2016
Organizer Oslo BK
Contact Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen (Lex1r@hotmail.com) and Jan Terje Øyen (janterjeoyen@gmail.com, 92267075)
More info
Velkommen til NM 8-Ball på Oslo Biljardsenter!

Opprop fredag kl 17:45

Pengepremier totalt kr. 20.000.-.
•1. plass Kr. 6.000,-.
•2. plass Kr. 3.000,-.
•3. plass Kr. 1.500,-.
•5. plass Kr. 1.000,-.
•9. plass Kr. 500,-


Alle Elitespillere seedes:(lagt inn av Robert)
1 Mats Schjetne
2 Damianos Giallourakis
3 Tommy Wolff
4 Kristoffer Mindrebøe
4 Steffen Wolf
6 Tom Bjerke
7 Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
8 Vegar Kristiansen
9 Roger Rasmussen
10 Matias Sætre
11 Kenneth Rognstad
12 Henrik Hagen
13 Mark McGauley
14 Ronny Oldervik
15 Erik Gårdelöf
16 Espen M. Andersen
17 Stian Larsen
18 Espen Saltnes
19 Jørgen Nilsen
20 Knut Inge Røstvold
21 Dag Jøran Aralden
22 Pål Fillipsveen
23 Ine Helvik
24 Hasan Emre Vural
25 Vegar Lind
26 Egil Arne Sørensen
27 Jan Gustav Imingen
28 Gard Eiken Flage
28 Eirik Riisnæs
30 Robin Svedin
31 Elkhem Eisajan
32 Kjetil Fredriksen

Distanse 6 på tapersiden.
Distanse 8 ellers.

Hvis du har spørsmål angående påmelding ta gjerne kontakt med oss på oslobiljardsenter@gmail.com, eller besøk salongen i Østensjøveien 16 på Helsfyr i Oslo så skal vi hjelpe deg.


Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Tron Engebakk
Jan Thomassen
Fri 18:00  Table 1
2   
Stig Nesvik
Walk Over
 
3   
Walk Over
Nina Torvund
 
4   
Christian Wikeby
Walk Over
 
5   
Håvard Grotle Røys
Asle M. Johansen
Fri 18:00  Table 2
6   
Kendall Onski
Walk Over
 
7   
Walk Over
Kent Hansen
 
8   
Robert Farinetti
Bent Magnussen
Fri 18:00  Table 3
9   
Christian Johannessen
Franck Nybo
Fri 18:00  Table 4
10   
Jan Erik Gundersen
Walk Over
 
11   
Walk Over
Umar Hayat Ali
 
12   
Kjartan Maraas
Walk Over
 
13   
Walk Over
Sajid Raheem
 
14   
Jostein Jullum
Walk Over
 
15   
Walk Over
Marius Fredriksen
 
16   
Hans Kristian Hansen
Simen Welle
Fri 18:00  Table 5
17   
Allan Søgnen
Vilde Mary Dingsøyr Holme
Fri 20:00  Table 3
18   
Daniel Berget
Walk Over
 
19   
Walk Over
Jon Andersen Eide
 
20   
Desak Sri Stinessen
Walk Over
 
21   
Marius Nørsterud
Tommy Myhre
Fri 18:00  Table 6
22   
Bjørn Bratteberg
Walk Over
 
23   
Walk Over
Øystein Mølmann
 
24   
Tom Ivar Kristoffersen
Thomas Pedersen
Fri 18:00  Table 7
25   
Jarosław Kapuściński
Lars-Harald Riiber
Fri 18:00  Table 8
26   
Børre Kofoed Karaka
Walk Over
 
27   
Walk Over
Leif Erik Olsen
 
28   
June Therese Håndstad
Martin Asphaug
Fri 20:00  Table 4
29   
Walk Over
Bjørnar Seeberg
 
30   
Ronny Kraft
Walk Over
 
31   
Walk Over
Bjørn Strandhus
 
32   
Asle Geir Skogen
Kim Ronny Nygård
Fri 18:00  Table 10

Winner round 1

33   
Mats Schjetne
Tron Engebakk
Fri 20:00  Table 12
34   
Stig Nesvik
Jaran Gelin Rysjedal
Fri 18:00  Table 9
35   
Pål Daud Fillipsveen
Nina Torvund
Fri 20:00  Table 6
36   
Christian Wikeby
Dag-jøran Aralden
Fri 18:00  Table 11
37   
Henrik Hagen
Asle M. Johansen
Fri 20:00  Table 13
38   
Kendall Onski
Robin Svedin
Fri 20:00  Table 2
39   
Elkhem Eisajan
Kent Hansen
Fri 18:00  Table 12
40   
Robert Farinetti
Kenneth Rognstad
Fri 20:00  Table 7
41   
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Christian Johannessen
Fri 20:00  Table 16
42   
Jan Erik Gundersen
Nicolai Gundersen
Fri 20:00  Table 11
43   
Egil Arne Sørensen
Umar Hayat Ali
Fri 20:00  Table 10
44   
Kjartan Maraas
Erik Gårdelöf
Fri 20:00  Table 9
45   
Espen M. Andersen
Sajid Raheem
Fri 20:00  Table 8
46   
Jostein Jullum
Vegar Lind
Fri 20:00  Table 1
47   
Bård Onsum
Marius Fredriksen
Fri 22:00  Table 9
48   
Hans Kristian Hansen
Tom Bjerke
Fri 20:00  Table 14
49   
Kristoffer Mindrebøe
Allan Søgnen
Fri 22:00  Table 11
50   
Daniel Berget
Håkon Walland
Fri 22:00  Table 16
51   
Hasan Emre Vural
Jon Andersen Eide
 
52   
Desak Sri Stinessen
Jørgen Nilsen
Fri 22:00  Table 10
53   
Ronny Oldervik
Marius Nørsterud
Fri 22:00  Table 1
54   
Bjørn Bratteberg
Gard Eiken Flage
Fri 22:00  Table 5
55   
Lars Harby
Øystein Mølmann
Fri 22:00  Table 15
56   
Thomas Pedersen
Vegar Kristiansen
Fri 22:00  Table 3
57   
Matias Sætre
Lars-Harald Riiber
Fri 22:00  Table 2
58   
Børre Kofoed Karaka
Kjetil Fredriksen
Sat 10:00  Table 14
59   
Eirik Riisnæs
Leif Erik Olsen
Fri 22:00  Table 6
60   
Martin Asphaug
Mark McGauley
Fri 22:00  Table 8
61   
Knut Inge Røstvold
Bjørnar Seeberg
Sat 10:00  Table 1
62   
Ronny Kraft
Ine Helvik
Fri 22:00  Table 7
63   
Robert Gelin Rysjedal
Bjørn Strandhus
Fri 22:00  Table 13
64   
Asle Geir Skogen
Tommy Wolff
Fri 22:00  Table 14

Loser round 1

65   
Jan Thomassen
Asle Geir Skogen
Sat 10:00  Table 15
66   
Walk Over
Bjørn Strandhus
 
67   
Walk Over
Ine Helvik
 
68   
Walk Over
Bjørnar Seeberg
 
69   
Håvard Grotle Røys
Martin Asphaug
Sat 10:00  Table 16
70   
Walk Over
Leif Erik Olsen
 
71   
Walk Over
Børre Kofoed Karaka
 
72   
Bent Magnussen
Lars-Harald Riiber
Sat 10:00  Table 6
73   
Franck Nybo
Thomas Pedersen
Sat 10:00  Table 9
74   
Walk Over
Lars Harby
 
75   
Walk Over
Bjørn Bratteberg
 
76   
Walk Over
Marius Nørsterud
 
77   
Walk Over
Desak Sri Stinessen
 
78   
Walk Over
Jon Andersen Eide
 
79   
Walk Over
Daniel Berget
 
80   
Simen Welle
Allan Søgnen
Sat 10:00  Table 8
81   
Vilde Mary Dingsøyr Holme
Hans Kristian Hansen
Sat 10:00  Table 2
82   
Walk Over
Marius Fredriksen
 
83   
Walk Over
Jostein Jullum
 
84   
Walk Over
Espen M. Andersen
 
85   
Tommy Myhre
Kjartan Maraas
Sat 10:00  Table 7
86   
Walk Over
Umar Hayat Ali
 
87   
Walk Over
Nicolai Gundersen
 
88   
Tom Ivar Kristoffersen
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Sat 10:00  Table 11
89   
Jarosław Kapuściński
Robert Farinetti
Sat 10:00  Table 13
90   
Walk Over
Kent Hansen
 
91   
Walk Over
Robin Svedin
 
92   
June Therese Håndstad
Asle M. Johansen
Sat 10:00  Table 3
93   
Walk Over
Christian Wikeby
 
94   
Walk Over
Nina Torvund
 
95   
Walk Over
Stig Nesvik
 
96   
Kim Ronny Nygård
Tron Engebakk
Sat 10:00  Table 10

Winners qualification

97   
Mats Schjetne
Jaran Gelin Rysjedal
Sat 11:45  Table 5
98   
Pål Daud Fillipsveen
Dag-jøran Aralden
Sat 11:45  Table 8
99   
Henrik Hagen
Kendall Onski
Sat 11:45  Table 7
100   
Elkhem Eisajan
Kenneth Rognstad
Sat 11:45  Table 1
101   
Christian Johannessen
Jan Erik Gundersen
Sat 11:45  Table 9
102   
Egil Arne Sørensen
Erik Gårdelöf
Sat 11:45  Table 16
103   
Sajid Raheem
Vegar Lind
Sat 11:45  Table 10
104   
Bård Onsum
Tom Bjerke
Sat 11:45  Table 15
105   
Kristoffer Mindrebøe
Håkon Walland
Sat 11:45  Table 14
106   
Hasan Emre Vural
Jørgen Nilsen
Sat 11:45  Table 13
107   
Ronny Oldervik
Gard Eiken Flage
Sat 11:45  Table 4
108   
Øystein Mølmann
Vegar Kristiansen
Sat 11:45  Table 6
109   
Matias Sætre
Kjetil Fredriksen
Sat 11:45  Table 12
110   
Eirik Riisnæs
Mark McGauley
Sat 11:45  Table 11
111   
Knut Inge Røstvold
Ronny Kraft
Sat 11:45  Table 3
112   
Robert Gelin Rysjedal
Tommy Wolff
Sat 11:45  Table 2

Loser round 2

113   
Asle Geir Skogen
Bjørn Strandhus
Sat 13:45  Table 2
114   
Ine Helvik
Bjørnar Seeberg
Sat 13:45  Table 8
115   
Martin Asphaug
Leif Erik Olsen
Sat 13:45  Table 9
116   
Børre Kofoed Karaka
Lars-Harald Riiber
Sat 13:45  Table 10
117   
Thomas Pedersen
Lars Harby
Sat 13:45  Table 4
118   
Bjørn Bratteberg
Marius Nørsterud
Sat 13:45  Table 7
119   
Desak Sri Stinessen
Jon Andersen Eide
 
120   
Daniel Berget
Allan Søgnen
Sat 13:45  Table 1
121   
Hans Kristian Hansen
Marius Fredriksen
Sat 13:45  Table 13
122   
Jostein Jullum
Espen M. Andersen
Sat 13:45  Table 14
123   
Tommy Myhre
Umar Hayat Ali
Sat 13:45  Table 12
124   
Nicolai Gundersen
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Sat 13:45  Table 5
125   
Robert Farinetti
Kent Hansen
Sat 13:45  Table 11
126   
Robin Svedin
Asle M. Johansen
Sat 13:45  Table 6
127   
Christian Wikeby
Nina Torvund
Sat 13:45  Table 3
128   
Stig Nesvik
Tron Engebakk
Sat 13:45  Table 15

Losers qualification

129   
Bjørn Strandhus
Bård Onsum
Sat 15:45  Table 16
130   
Ine Helvik
Vegar Lind
Sat 15:45  Table 6
131   
Martin Asphaug
Egil Arne Sørensen
Sat 15:45  Table 11
132   
Lars-Harald Riiber
Jan Erik Gundersen
Sat 15:45  Table 12
133   
Lars Harby
Elkhem Eisajan
Sat 15:45  Table 8
134   
Marius Nørsterud
Kendall Onski
Sat 15:45  Table 13
135   
Desak Sri Stinessen
Pål Daud Fillipsveen
Sat 15:45  Table 5
136   
Allan Søgnen
Jaran Gelin Rysjedal
Sat 15:45  Table 4
137   
Marius Fredriksen
Robert Gelin Rysjedal
Sat 15:45  Table 7
138   
Espen M. Andersen
Ronny Kraft
Sat 15:45  Table 2
139   
Tommy Myhre
Mark McGauley
Sat 15:45  Table 1
140   
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Kjetil Fredriksen
Sat 15:45  Table 3
141   
Robert Farinetti
Øystein Mølmann
Sat 15:45  Table 10
142   
Robin Svedin
Gard Eiken Flage
Sat 15:45  Table 15
143   
Christian Wikeby
Hasan Emre Vural
Sat 15:45  Table 14
144   
Tron Engebakk
Håkon Walland
Sat 15:45  Table 9

Last thirtytwo

145   
Mats Schjetne
Martin Asphaug
Sat 18:00  Table 2
146   
Dag-jøran Aralden
Allan Søgnen
Sat 18:00  Table 3
147   
Henrik Hagen
Christian Wikeby
Sat 18:00  Table 4
148   
Kenneth Rognstad
Kjetil Fredriksen
Sat 18:00  Table 5
149   
Christian Johannessen
Gard Eiken Flage
Sat 18:00  Table 6
150   
Erik Gårdelöf
Lars Harby
Sat 18:00  Table 7
151   
Sajid Raheem
Pål Daud Fillipsveen
Sat 18:00  Table 9
152   
Tom Bjerke
Ine Helvik
Sat 18:00  Table 10
153   
Kristoffer Mindrebøe
Ronny Kraft
Sat 18:00  Table 8
154   
Jørgen Nilsen
Bjørn Strandhus
Sat 18:00  Table 11
155   
Ronny Oldervik
Marius Fredriksen
Sat 18:00  Table 12
156   
Vegar Kristiansen
Tron Engebakk
Sat 18:00  Table 1
157   
Matias Sætre
Lars-Harald Riiber
Sat 18:00  Table 13
158   
Eirik Riisnæs
Marius Nørsterud
Sat 18:00  Table 14
159   
Knut Inge Røstvold
Robert Farinetti
Sat 18:00  Table 15
160   
Tommy Wolff
Mark McGauley
Sat 18:00  Table 16

Last sixteen

161   
Mats Schjetne
Allan Søgnen
Sat 20:00  Table 5
162   
Henrik Hagen
Kenneth Rognstad
Sat 20:00  Table 3
163   
Christian Johannessen
Erik Gårdelöf
Sat 20:00  Table 1
164   
Sajid Raheem
Tom Bjerke
Sat 20:00  Table 11
165   
Kristoffer Mindrebøe
Jørgen Nilsen
Sat 20:00  Table 14
166   
Ronny Oldervik
Vegar Kristiansen
Sat 20:00  Table 13
167   
Matias Sætre
Eirik Riisnæs
Sat 20:00  Table 12
168   
Knut Inge Røstvold
Mark McGauley
Sat 20:00  Table 15

Quarter final

169   
Mats Schjetne
Kenneth Rognstad
Sun 10:00  Table 1
170   
Erik Gårdelöf
Tom Bjerke
Sun 10:00  Table 13
171   
Kristoffer Mindrebøe
Vegar Kristiansen
Sun 10:00  Table 2
172   
Matias Sætre
Mark McGauley
Sun 10:00  Table 3

Semi final

173   
Mats Schjetne
Tom Bjerke
Sun 12:00  Table 15
174   
Kristoffer Mindrebøe
Matias Sætre
Sun 12:00  Table 16

Final

175   
Tom Bjerke
Kristoffer Mindrebøe
Sun 14:00  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants (75)

    Sponsorer