Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 8 - July 9, 2022

NM Åpen Klasse - 10-Ball

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
7 (7/0) 89 (54/35)
61%
2 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
7 (6/1) 78 (53/25)
68%
3 Roger Rasmussen
Ask BC
6 (5/1) 68 (40/28)
59%
3 Didrik Vatne
Gjøvik&Raufoss BK
7 (5/2) 76 (47/29)
62%
5 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
5 (4/1) 58 (33/25)
57%
5 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
5 (4/1) 64 (34/30)
53%
5 Mikael Øgaard
BEX BK
5 (4/1) 55 (37/18)
67%
5 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
6 (4/2) 71 (33/38)
46%
9 Bjørn Erik Bergh
Grenland BK
4 (3/1) 43 (25/18)
58%
Show more
9 Gard Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 50 (27/23)
54%
9 Jørgen Nilsen
BEX BK
4 (3/1) 39 (25/14)
64%
9 Lars Harby
Østkanten Biljardklubb
4 (3/1) 39 (24/15)
62%
9 Thomas Fjæran
Ask BC
4 (3/1) 45 (29/16)
64%
9 Umar Hayat Ali
Oslo Snooker
4 (3/1) 52 (29/23)
56%
9 Sabahudin Comor
Fredrikstad BK
5 (3/2) 50 (27/23)
54%
9 Ivan Blomqvist
Oslo BK
3 (2/1) 34 (19/15)
56%
17 Albert-Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
3 (2/1) 30 (20/10)
67%
17 Espen M. Andersen
Trondheim BK
4 (2/2) 46 (26/20)
57%
17 Henrik Hagen
BEX BK
4 (2/2) 51 (25/26)
49%
17 Ingolf Höns
Ask BC
6 (4/2) 65 (36/29)
55%
17 Jan Morten Arnesen
Plankebyen BK
4 (2/2) 45 (23/22)
51%
17 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
4 (2/2) 39 (16/23)
41%
17 Pål Andre Martinsen
Plankebyen BK
4 (2/2) 33 (17/16)
52%
17 Ronny Oldervik
Stoppball Nidaros BK
3 (2/1) 34 (19/15)
56%
17 Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 34 (13/21)
38%
17 Lars Jørgen Langrind
Kongsberg BK
4 (2/2) 44 (22/22)
50%
17 Henning Svensson
Oslo BK
4 (2/2) 47 (21/26)
45%
17 Bastian Andreassen
Fredrikstad BK
4 (2/2) 46 (22/24)
48%
17 Erol Dane Mula
Oslo BK
4 (2/2) 48 (25/23)
52%
17 Rolf G. Sedsbøe Jensen
Østkanten Biljardklubb
3 (2/1) 38 (19/19)
50%
17 Didrik Voga Berg
Oslo BK
4 (2/2) 47 (21/26)
45%
17 Kim Soo Garmark
Oslo BK
4 (2/2) 39 (21/18)
54%
33 Aria Senemar
Unique BK
3 (1/2) 31 (12/19)
39%
33 BArild Sørum
Unique BK
3 (1/2) 36 (18/18)
50%
33 Eirik Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 29 (14/15)
48%
33 Erik Dullerud
Trondheim Snooker
3 (1/2) 28 (14/14)
50%
33 Joakim Haugen
Oslo BK
4 (2/2) 44 (24/20)
55%
33 Jørn Betten
Arctic BK
3 (1/2) 33 (17/16)
52%
33 Moises Farfan
Plankebyen BK
4 (2/2) 44 (21/23)
48%
33 Olav Skrudland
BEX BK
3 (1/2) 31 (16/15)
52%
33 Raymond Kandola
Plankebyen BK
3 (1/2) 26 (9/17)
35%
33 Henrik Olsson
Oslo BK
3 (1/2) 31 (17/14)
55%
33 Veejay Adriano
Grenland BK
3 (1/2) 36 (19/17)
53%
33 Jack Nordby
Oslo BK
3 (1/2) 32 (15/17)
47%
33 Robin Hauge Pettersen
Herøy BK
3 (1/2) 32 (14/18)
44%
33 Tore Mo
Oslo BK
3 (1/2) 28 (9/19)
32%
33 Terje Kristoffersen
Oslo BK
3 (1/2) 29 (14/15)
48%
33 Riaz Ali
Ask BC
1 (0/1) 9 (2/7)
22%
49 Gjermund Flage
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
49 Henrik Flatås
Trondheim BK
4 (2/2) 36 (20/16)
56%
49 Kjartan Maraas
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
49 Trond-Michael Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
49 Jon Arnesen
Ask BC
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
49 Stig Nesvik
Oslo BK
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
49 Alexander Baranji
Ask BC
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
49 Nikola Tadijanovic
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
49 Haukur Stefansson
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 15 (1/14)
7%
49 Rune Christoffer Berntsen
Vesterålen Biljardklubb
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
49 Mona Søvold Sunde
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 14 (0/14)
0%
49 Tom Kristiansen
Fredrikstad BK
4 (2/2) 47 (23/24)
49%
49 Andreas War-Hansen
Oslo BK
3 (1/2) 29 (12/17)
41%
49 Ida Amundsen Holtet
Oslo BK
2 (0/2) 16 (2/14)
13%
49 Terje Mo Hanssen
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
65 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
65 Steinar Moe
Trondheim BK
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
65 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
65 Paweł "Włóczykij" Zalewski
Svithun BK
3 (1/2) 30 (15/15)
50%
65 Øyvind Grindstein Vinje
Vesterålen Biljardklubb
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
9993 Thomas Pedersen
Fredrikstad BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
Entry deadline Jul 3, 2022, 5:59 PM (local time)
Starts Jul 8, 2022, 11:30 AM (local time)
Format Double to Single elimination (69 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings NM Uka 2022
Organizer Oslo BK and Norges Biljardforbund
Contact Egil Arne Sørensen and Kim Soo Garmark (kimgarmark@gmail.com)
More info
Norges Biljardforbund og Oslo Biljardklubb ønsker velkommen til Norgesmesterskap i biljardens nye storstue i Oslo.

Adressen er Thorvald Meyersgt. 11 (lenke til kart: https://www.google.no/maps/place/Thorvald+Meyers+gate+11,+0555+Oslo/@59.929105,10.7563142,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x46416e6bff3fd309:0x21af9b180bc3d9ed!8m2!3d59.929105!4d10.7585029?hl=no)

Det er et samarbeid mellom Oslo Biljardklubb og det kommersielle biljardstedet "Cue" som medfører at det spilles på alle 32 bord frem til kl. 16:00 hver dag. Etter kl. 16:00 trekker mesterskapene inn i Oslo BKs lokaler.

Finalekampene (bortsett fra 14.1) er lagt på ettermiddagen for å få et størst mulig publikum. Det spilles runder både før og etter finalene, men ikke under selve finalespillet.

Vi håper å få til at Thon Hotel Storo kan bli mesterskapenes spillerhotell og anbefaler at tilreisende deltakere booker rom der. Fra hotellet er det kort reisevei med kollektive løsninger. Ta trikk 11, 12 eller 18 fra Storo til Biermannsgate og gå derfra til Thorvald Meyers gate 11. Eller ta buss 30 fra Lillo gård til Birkelunden og gå derfra til Thorvald Meyers gate 11. Hvis du har lyst på en tur i Oslo, så kan du gå hele veien. Det tar en snau halv time i vanlig gange. Sjekk Google Maps eller Ruter-appen for detaljer.

Vi gjør oppmerksom på at dagsprisene gjennom vår generelle avtale med Thon vil være rimeligere jo tidligere dere booker. Sjekk dagsprisene på http://www.thonhotels.no/?firma=TH105903

Det planlegges turneringsstart i 10-Ball 8. juli kl. 11:30 og finalestart 9. juli kl. 16:00. Endringer kan forekomme.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Paweł "Snusmumrikken" Zalewski
Bjørn Bratteberg
Fri 11:33  Table 4
2   
Veejay Adriano
Walk Over
 
3   
Walk Over
Raymond Kandola
 
4   
Terje Hanssen
Walk Over
 
5   
Walk Over
Stig Nesvik
 
6   
Mikael Øgaard
Walk Over
 
7   
Walk Over
Jack Nordby
 
8   
Kjartan Maraas
Walk Over
 
9   
Astrid Eiken Flage
Moises Farfan
Fri 11:33  Table 14
10   
Gjermund Flage
Walk Over
 
11   
Walk Over
Ida Amundsen Holtet
 
12   
Terje Kristoffersen
Walk Over
 
13   
Walk Over
Alexander Baranji
 
14   
Umar Hayat Ali
Walk Over
 
15   
Walk Over
Mona Søvold Sunde
 
16   
Øyvind Grindstein Vinje
Ingolf Höns
Fri 11:33  Table 5
17   
Steinar Moe
Henrik Flatås
Fri 11:33  Table 6
18   
Daniel Lorentzen-Styr
Walk Over
 
19   
Walk Over
Haukur Stefansson
 
20   
Sabahudin Comor
Walk Over
 
21   
Walk Over
Trond-Michael Borrie Stensrød
 
22   
BArild Sørum
Walk Over
 
23   
Walk Over
Jon Arnesen
 
24   
Pål Daud Fillipsveen
Walk Over
 
25   
Walk Over
Olav Skrudland
 
26   
Rune Christoffer Berntsen
Walk Over
 
27   
Walk Over
Tore Mo
 
28   
Nikola Tadijanovic
Walk Over
 
29   
Walk Over
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
 
30   
Riaz Ali
Walk Over
 
31   
Walk Over
Aria Senemar
 
32   
Tom Kristiansen
Andreas Wahr-Hansen
Fri 11:33  Table 7

Winner round 1

Race to 7
33   
Mats Brujordet Schjetne
Paweł "Snusmumrikken" Zalewski
Fri 12:33  Table 1
34   
Veejay Adriano
Eirik Tonning Hatløy
Fri 11:33  Table 8
35   
Jan Morten Arnesen
Raymond Kandola
Fri 11:34  Table 9
36   
Terje Hanssen
Jørgen Nilsen
Fri 11:34  Table 10
37   
Knut Inge Røstvold
Stig Nesvik
Fri 11:34  Table 11
38   
Mikael Øgaard
R3
Erik Dullerud
Fri 11:34  Table 1
39   
Lars Jørgen Langrind
Jack Nordby
Fri 11:34  Table 12
40   
Kjartan Maraas
Bjørn Erik Bergh
Fri 11:34  Table 13
41   
Roger Rasmussen
Moises Farfan
Fri 13:00  Table 2
42   
Gjermund Flage
Didrik Voga Berg
Fri 11:34  Table 3
43   
Kim Soo Garmark
Ida Amundsen Holtet
Fri 11:34  Table 15
44   
Terje Kristoffersen
Gard Eiken Flage
Fri 11:34  Table 16
45   
Espen M. Andersen
R1
Alexander Baranji
Fri 11:35  Table 17
46   
Umar Hayat Ali
Jørn Betten
Fri 11:35  Table 18
47   
Nina Torvund
Mona Søvold Sunde
Fri 11:35  Table 19
48   
Ingolf Höns
Didrik Vatne
R1
Fri 12:58  Table 6
49   
Ronny Oldervik
Henrik Flatås
Fri 12:42  Table 10
50   
Daniel Lorentzen-Styr
Erol Dane
Fri 11:35  Table 20
51   
Lars Harby
Haukur Stefansson
Fri 11:35  Table 21
52   
Sabahudin Comor
Henrik Olsson
Fri 11:35  Table 22
53   
Henrik Hagen
Trond-Michael Borrie Stensrød
Fri 11:35  Table 23
54   
BArild Sørum
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Fri 11:35  Table 24
55   
Henning Svensson
Jon Arnesen
Fri 11:35  Table 25
56   
Pål Daud Fillipsveen
Joakim Haugen
Fri 11:36  Table 26
57   
Thomas Fjæran
R2
Olav Skrudland
Fri 11:36  Table 2
58   
Rune Christoffer Berntsen
Bastian Andreassen
R1
Fri 11:36  Table 27
59   
Pål Andre Martinsen
Tore Mo
Fri 11:36  Table 28
60   
Nikola Tadijanovic
Albert-Roman Borrie Stensrød
R1
Fri 11:36  Table 29
61   
Thomas Pedersen
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Fri 11:30  Table 30
62   
Riaz Ali
Ivan Blomqvist
Fri 11:30  Table 31
63   
Robin Hauge Pettersen
Aria Senemar
Fri 11:36  Table 32
64   
Tom Kristiansen
Emil André Gangfløt
Fri 13:01  Table 4

Loser round 1

Race to 7
65   
Bjørn Bratteberg
Tom Kristiansen
Fri 14:29  Table 23
66   
Walk Over
Aria Senemar
 
67   
Walk Over
Riaz Ali
 
68   
Walk Over
Thomas Pedersen
 
69   
Walk Over
Nikola Tadijanovic
 
70   
Walk Over
Tore Mo
 
71   
Walk Over
Rune Christoffer Berntsen
 
72   
Walk Over
Olav Skrudland
 
73   
Astrid Eiken Flage
Joakim Haugen
Fri 14:09  Table 12
74   
Walk Over
Jon Arnesen
 
75   
Walk Over
BArild Sørum
 
76   
Walk Over
Trond-Michael Borrie Stensrød
 
77   
Walk Over
Sabahudin Comor
 
78   
Walk Over
Haukur Stefansson
 
79   
Walk Over
Erol Dane
 
80   
Øyvind Grindstein Vinje
Henrik Flatås
Fri 14:13  Table 20
81   
Steinar Moe
Ingolf Höns
Fri 14:21  Table 22
82   
Walk Over
Mona Søvold Sunde
 
83   
Walk Over
Jørn Betten
 
84   
Walk Over
Alexander Baranji
 
85   
Walk Over
Terje Kristoffersen
 
86   
Walk Over
Ida Amundsen Holtet
 
87   
Walk Over
Gjermund Flage
 
88   
Walk Over
Moises Farfan
 
89   
Walk Over
Kjartan Maraas
 
90   
Walk Over
Jack Nordby
 
91   
Walk Over
Erik Dullerud
 
92   
Walk Over
Stig Nesvik
 
93   
Walk Over
Terje Hanssen
 
94   
Walk Over
Jan Morten Arnesen
 
95   
Walk Over
Eirik Tonning Hatløy
 
96   
Andreas Wahr-Hansen
Paweł "Snusmumrikken" Zalewski
Fri 14:14  Table 21

Winners qualification

Race to 7
97   
Mats Brujordet Schjetne
Veejay Adriano
Fri 14:00  Table 16
98   
Raymond Kandola
Jørgen Nilsen
Fri 14:30  Table 27
99   
Knut Inge Røstvold
Mikael Øgaard
R2
Fri 14:01  Table 15
100   
Lars Jørgen Langrind
Bjørn Erik Bergh
Fri 14:10  Table 10
101   
Roger Rasmussen
Didrik Voga Berg
Fri 14:13  Table 11
102   
Kim Soo Garmark
Gard Eiken Flage
Fri 13:38  Table 7
103   
Espen M. Andersen
Umar Hayat Ali
Fri 13:57  Table 1
104   
Nina Torvund
Didrik Vatne
Fri 14:24  Table 6
105   
Ronny Oldervik
R1
Daniel Lorentzen-Styr
Fri 14:11  Table 2
106   
Lars Harby
Henrik Olsson
Fri 13:39  Table 5
107   
Henrik Hagen
Rolf G. Sedsbøe Jensen
R1
Fri 13:55  Table 3
108   
Henning Svensson
Pål Daud Fillipsveen
Fri 13:34  Table 9
109   
Thomas Fjæran
R1
Bastian Andreassen
Fri 14:19  Table 8
110   
Pål Andre Martinsen
Albert-Roman Borrie Stensrød
Fri 14:02  Table 14
111   
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Ivan Blomqvist
Fri 14:03  Table 13
112   
Robin Hauge Pettersen
R1
Emil André Gangfløt
R1
Fri 14:29  Table 4

Loser round 2

Race to 7
113   
Tom Kristiansen
Aria Senemar
Fri 16:01  Table 2
114   
Riaz Ali
Thomas Pedersen
Fri 16:00 
115   
Nikola Tadijanovic
Tore Mo
Fri 15:38  Table 5
116   
Rune Christoffer Berntsen
Olav Skrudland
Fri 15:38  Table 9
117   
Joakim Haugen
Jon Arnesen
Fri 15:56  Table 10
118   
BArild Sørum
Trond-Michael Borrie Stensrød
Fri 15:38  Table 3
119   
Sabahudin Comor
Haukur Stefansson
Fri 15:38  Table 8
120   
Erol Dane
Henrik Flatås
Fri 15:47  Table 4
121   
Ingolf Höns
Mona Søvold Sunde
Fri 16:07  Table 12
122   
Jørn Betten
Alexander Baranji
Fri 15:38  Table 1
123   
Terje Kristoffersen
Ida Amundsen Holtet
Fri 15:37  Table 11
124   
Gjermund Flage
Moises Farfan
Fri 15:37  Table 7
125   
Kjartan Maraas
Jack Nordby
Fri 15:37  Table 13
126   
Erik Dullerud
Stig Nesvik
Fri 15:37  Table 14
127   
Terje Hanssen
Jan Morten Arnesen
Fri 15:37  Table 15
128   
Eirik Tonning Hatløy
Andreas Wahr-Hansen
Fri 15:36  Table 16

Losers qualification

Race to 7
129   
Aria Senemar
Didrik Vatne
Fri 17:56  Table 2
130   
Riaz Ali
Espen M. Andersen
Fri 16:20  Table 6
131   
Tore Mo
Kim Soo Garmark
Fri 17:54  Table 6
132   
Olav Skrudland
Didrik Voga Berg
Fri 16:53  Table 1
133   
Joakim Haugen
Lars Jørgen Langrind
Fri 16:52  Table 14
134   
BArild Sørum
Knut Inge Røstvold
Fri 17:24  Table 12
135   
Sabahudin Comor
Raymond Kandola
Fri 16:54  Table 13
136   
Erol Dane
Veejay Adriano
Fri 17:26  Table 7
137   
Ingolf Höns
Robin Hauge Pettersen
Fri 17:12  Table 3
138   
Jørn Betten
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Fri 16:53  Table 16
139   
Terje Kristoffersen
Pål Andre Martinsen
Fri 17:01  Table 11
140   
Moises Farfan
Bastian Andreassen
Fri 17:25  Table 4
141   
Jack Nordby
Henning Svensson
Fri 16:55  Table 8
142   
Erik Dullerud
Henrik Hagen
Fri 16:49  Table 9
143   
Jan Morten Arnesen
Henrik Olsson
Fri 16:48  Table 10
144   
Eirik Tonning Hatløy
Daniel Lorentzen-Styr
R1
Fri 16:51  Table 15

Last thirtytwo

Race to 8
145   
Mats Brujordet Schjetne
Lars Jørgen Langrind
Fri 19:20  Table 3
146   
Jørgen Nilsen
Bastian Andreassen
R2
Fri 19:17  Table 4
147   
Mikael Øgaard
R1
Kim Soo Garmark
R1
Fri 19:25  Table 5
148   
Bjørn Erik Bergh
R3
Erol Dane
Fri 19:24  Table 6
149   
Roger Rasmussen
Henrik Hagen
Fri 19:20  Table 7
150   
Gard Eiken Flage
R1
Espen M. Andersen
Fri 19:26  Table 2
151   
Umar Hayat Ali
Didrik Voga Berg
Fri 19:22  Table 8
152   
Nina Torvund
R1
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Fri 19:26  Table 9
153   
Ronny Oldervik
Didrik Vatne
Fri 19:19  Table 1
154   
Lars Harby
Henning Svensson
Fri 19:17  Table 10
155   
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Sabahudin Comor
Fri 19:19  Table 11
156   
Pål Daud Fillipsveen
Ingolf Höns
Fri 19:22  Table 12
157   
Thomas Fjæran
R1
Knut Inge Røstvold
Fri 19:18  Table 13
158   
Albert-Roman Borrie Stensrød
Daniel Lorentzen-Styr
Fri 19:12  Table 14
159   
Ivan Blomqvist
R1
Jan Morten Arnesen
Fri 19:23  Table 15
160   
Emil André Gangfløt
Pål Andre Martinsen
Fri 19:21  Table 16

Last sixteen

Race to 8
161   
Mats Brujordet Schjetne
Jørgen Nilsen
Sat 10:57  Table 6
162   
Mikael Øgaard
Bjørn Erik Bergh
Sat 10:57  Table 1
163   
Roger Rasmussen
Gard Eiken Flage
R1
Sat 10:58  Table 8
164   
Umar Hayat Ali
Nina Torvund
Sat 10:57  Table 2
165   
Didrik Vatne
Lars Harby
Sat 10:57  Table 10
166   
Sabahudin Comor
Pål Daud Fillipsveen
Sat 10:57  Table 5
167   
Thomas Fjæran
Daniel Lorentzen-Styr
R1
Sat 10:57  Table 9
168   
Ivan Blomqvist
Emil André Gangfløt
Sat 10:57  Table 7

Quarter final

Race to 8
169   
Mats Brujordet Schjetne
Mikael Øgaard
Sat 13:15  Table 2
170   
Roger Rasmussen
Nina Torvund
Sat 13:15  Table 5
171   
Didrik Vatne
Pål Daud Fillipsveen
Sat 13:15  Table 6
172   
Daniel Lorentzen-Styr
Emil André Gangfløt
Sat 13:15  Table 1

Semi final

Race to 8
173   
Mats Brujordet Schjetne
Roger Rasmussen
Sat 16:46  Table 1
174   
Didrik Vatne
Emil André Gangfløt
Sat 16:46  Table 2

Final

Race to 8
175   
Mats Brujordet Schjetne
Emil André Gangfløt
R1
Sat 18:41  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer