Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 11 - July 13, 2022

H.M. Kongens Pokal - NM Åpen klasse - 9-Ball

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mikael Øgaard
BEX BK
7 (7/0) 91 (63/28)
69%
100
2 Thomas Fjæran
Ask BC
8 (6/2) 102 (65/37)
64%
87
3 Bjørn Erik Bergh
Grenland BK
6 (5/1) 86 (48/38)
56%
77
3 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
6 (5/1) 75 (49/26)
65%
77
5 Albert-Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
5 (4/1) 68 (37/31)
54%
64
5 Joakim Haugen
Oslo BK
5 (4/1) 65 (40/25)
62%
64
5 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
5 (4/1) 72 (44/28)
61%
64
5 Didrik Vatne
Gjøvik&Raufoss BK
5 (4/1) 65 (39/26)
60%
64
9 Eirik Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 67 (33/34)
49%
44
Show more
9 Jonas Kvalsund Hansen
Herøy BK
4 (3/1) 52 (31/21)
60%
44
9 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
5 (3/2) 66 (33/33)
50%
44
9 Umar Hayat Ali
Oslo Snooker
5 (3/2) 64 (37/27)
58%
44
9 Henrik Olsson
Oslo BK
4 (3/1) 57 (33/24)
58%
44
9 Henning Svensson
Oslo BK
5 (3/2) 64 (31/33)
48%
44
9 Bastian Andreassen
Fredrikstad BK
5 (3/2) 65 (35/30)
54%
44
9 Robin Hauge Pettersen
Herøy BK
4 (2/2) 59 (31/28)
53%
44
17 Espen M. Andersen
Trondheim BK
4 (2/2) 53 (30/23)
57%
16
17 Gard Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 59 (29/30)
49%
16
17 Henrik Hagen
BEX BK
4 (2/2) 55 (30/25)
55%
16
17 Ine Helvik
Svithun BK
4 (2/2) 57 (30/27)
53%
16
17 Jørgen Nilsen
BEX BK
4 (2/2) 60 (31/29)
52%
16
17 Jørn Betten
Arctic BK
3 (2/1) 44 (22/22)
50%
16
17 Lars Harby
Østkanten Biljardklubb
3 (2/1) 43 (24/19)
56%
16
17 Mark McGauley
Oslo BK
3 (2/1) 42 (25/17)
60%
16
17 Roger Rasmussen
Ask BC
3 (2/1) 41 (24/17)
59%
16
17 Ronny Kraft
Trondheim BK
3 (2/1) 47 (26/21)
55%
16
17 Lars Jørgen Langrind
Kongsberg BK
3 (2/1) 46 (24/22)
52%
16
17 Paweł "Włóczykij" Zalewski
Svithun BK
4 (2/2) 57 (25/32)
44%
16
17 Ivan Blomqvist
Oslo BK
4 (2/2) 49 (29/20)
59%
16
17 Rolf G. Sedsbøe Jensen
Østkanten Biljardklubb
4 (2/2) 51 (28/23)
55%
16
17 Tom Kristiansen
Fredrikstad BK
4 (2/2) 55 (24/31)
44%
16
17 Kim Soo Garmark
Oslo BK
3 (2/1) 43 (25/18)
58%
16
33 Jan Thomassen
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 40 (19/21)
48%
10
33 Jone Ree Skjelbred
Svithun BK
3 (1/2) 39 (15/24)
38%
10
33 Kjartan Maraas
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 42 (17/25)
40%
10
33 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 37 (19/18)
51%
10
33 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
5 (3/2) 60 (33/27)
55%
10
33 Raymond Kandola
Plankebyen BK
4 (2/2) 50 (24/26)
48%
10
33 Marius Solvang
Ask BC
3 (1/2) 35 (10/25)
29%
10
33 Veejay Adriano
Grenland BK
3 (1/2) 38 (20/18)
53%
10
33 Ragnar Hansen
Grenland BK
4 (2/2) 42 (22/20)
52%
10
33 Evert Andersson
Unique BK
3 (1/2) 35 (16/19)
46%
10
33 Erol Dane Mula
Oslo BK
3 (1/2) 43 (21/22)
49%
10
33 Jack Nordby
Oslo BK
4 (2/2) 55 (25/30)
45%
10
33 Sabahudin Comor
Fredrikstad BK
5 (3/2) 70 (35/35)
50%
10
33 Stig Berntsen
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
4 (2/2) 44 (24/20)
55%
10
33 Øyvind Grindstein Vinje
Vesterålen Biljardklubb
4 (2/2) 45 (19/26)
42%
10
33 Riaz Ali
Ask BC
3 (1/2) 40 (18/22)
45%
10
49 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
2 (0/2) 32 (15/17)
47%
6
49 Emil Bjørkmann
Hamar Biljardklubb
4 (2/2) 53 (28/25)
53%
6
49 Roy Karlsen
Asker BK
2 (0/2) 24 (7/17)
29%
6
49 Steinar Moe
Trondheim BK
2 (0/2) 32 (15/17)
47%
6
49 Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Østkanten Biljardklubb
4 (2/2) 45 (26/19)
58%
6
49 Trond-Michael Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
2 (0/2) 20 (3/17)
15%
6
49 Mona Kleveland
Trondheim BK
3 (1/2) 35 (11/24)
31%
6
49 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 45 (20/25)
44%
6
49 Nikola Tadijanovic
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 21 (4/17)
19%
6
49 Stig Elde Mikkelsen
Hamar Biljardklubb
3 (1/2) 38 (15/23)
39%
6
49 Terje Kristoffersen
Oslo BK
2 (0/2) 26 (9/17)
35%
6
49 Didrik Voga Berg
Oslo BK
2 (0/2) 25 (8/17)
32%
6
49 Anders Nordli
Biljard1 Trondheim
3 (1/2) 33 (13/20)
39%
6
49 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
2 (0/2) 22 (5/17)
23%
6
49 Terje Mo Hanssen
Ishavsbyen biljard og snookerklubb
2 (0/2) 28 (11/17)
39%
6
65 Fredrik Førde
Svithun BK
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
4
65 Henrik Flatås
Trondheim BK
2 (0/2) 21 (5/16)
24%
4
65 Jan Atle Kofoed
Oslo BK
3 (1/2) 33 (14/19)
42%
4
65 Stig Nesvik
Oslo BK
1 (0/1) 15 (7/8)
47%
4
65 Steffan Hansen
Grenland BK
2 (0/2) 28 (12/16)
43%
4
65 Haukur Stefansson
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 17 (1/16)
6%
4
65 Rune Christoffer Berntsen
Vesterålen Biljardklubb
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
4
65 Andreas War-Hansen
Oslo BK
1 (0/1) 9 (1/8)
11%
4
65 Marie Hoff Petersen
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 19 (3/16)
16%
4
65 Ida Amundsen Holtet
Oslo BK
1 (0/1) 13 (5/8)
38%
4
65 Odd Magnus Eidstø
Fredrikstad BK
3 (1/2) 39 (15/24)
38%
4
8880 Kensi Kion
Østkanten Biljardklubb
1 (0/1) 13 (4/9)
31%
0
8880 Mona Søvold Sunde
Østkanten Biljardklubb
1 (0/1) 11 (3/8)
27%
0
9993 Espen Kristiansen
Fredrikstad BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9993 (Eivind) Yoo Yong Jae (Johansen)
Østkanten Biljardklubb
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Entry deadline Jul 6, 2022, 5:59 PM (local time)
Starts Jul 11, 2022, 11:30 AM (local time)
Format Double to Single elimination (78 Participants)
Race to 9
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Pool 21/22 and NM Uka 2022
Organizer Oslo BK and Norges Biljardforbund
Contact Egil Arne Sørensen and Kim Soo Garmark (kimgarmark@gmail.com, 40174117)
More info
Norges Biljardforbund og Oslo Biljardklubb ønsker velkommen til Norgesmesterskap i biljardens nye storstue i Oslo.

Adressen er Thorvald Meyersgt. 11 (lenke til kart: https://www.google.no/maps/place/Thorvald+Meyers+gate+11,+0555+Oslo/@59.929105,10.7563142,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x46416e6bff3fd309:0x21af9b180bc3d9ed!8m2!3d59.929105!4d10.7585029?hl=no)

Det er et samarbeid mellom Oslo Biljardklubb og det kommersielle biljardstedet "Cue" som medfører at det spilles på alle 32 bord frem til kl. 16:00 hver dag. Etter kl. 16:00 trekker mesterskapene inn i Oslo BKs lokaler.

Finalekampene (bortsett fra 14.1) er lagt på ettermiddagen for å få et størst mulig publikum. Det spilles runder både før og etter finalene, men ikke under selve finalespillet.

Vi håper å få til at Thon Hotel Storo kan bli mesterskapenes spillerhotell og anbefaler at tilreisende deltakere booker rom der. Fra hotellet er det kort reisevei med kollektive løsninger. Ta trikk 11, 12 eller 18 fra Storo til Biermannsgate og gå derfra til Thorvald Meyers gate 11. Eller ta buss 30 fra Lillo gård til Birkelunden og gå derfra til Thorvald Meyers gate 11. Hvis du har lyst på en tur i Oslo, så kan du gå hele veien. Det tar en snau halv time i vanlig gange. Sjekk Google Maps eller Ruter-appen for detaljer.

Vi gjør oppmerksom på at dagsprisene gjennom vår generelle avtale med Thon vil være rimeligere jo tidligere dere booker. Sjekk dagsprisene på http://www.thonhotels.no/?firma=TH105903

Det planlegges turneringsstart i 9-Ball 11. juli kl. 11:30 og finalestart 13. juli kl. 15:00. Endringer kan forekomme.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
Henrik Flatås
Jan Atle Kofoed
Mon 11:29  Table 11
2   
Trond-Michael Borrie Stensrød
Walk Over
 
3   
Walk Over
Terje Mo Hanssen
 
4   
Marius Solvang
Walk Over
 
5   
Andreas War-Hansen
Kensi Kion
Mon 11:29  Table 12
6   
Steinar Moe
Walk Over
 
7   
Walk Over
Roy Karlsen
 
8   
Raymond Kandola
(Eivind) Yoo Yong Jae (Johansen)
Mon 11:30  Table 13
9   
Stig Nesvik
Mona Kleveland
Mon 11:29  Table 14
10   
Tom Kristiansen
Walk Over
 
11   
Walk Over
Bjørn Bratteberg
 
12   
Ida Amundsen Holtet
Sabahudin Comor
R1
Mon 11:30  Table 15
13   
Anders Nordli
Astrid Eiken Flage
Mon 11:30  Table 16
14   
Evert Andersson
Walk Over
 
15   
Walk Over
Paweł Zalewski
 
16   
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Haukur Stefansson
Mon 11:30  Table 20
17   
Marie Hoff Petersen
Ragnar Hansen
R2
Mon 11:30  Table 21
18   
Espen Kristiansen
Walk Over
 
19   
Walk Over
Veejay Adriano
 
20   
Rune Christoffer Berntsen
Odd Magnus Eidstø
Mon 11:30  Table 22
21   
Steffan Hansen
Jack Nordby
Mon 11:30  Table 23
22   
Terje Kristoffersen
Walk Over
 
23   
Walk Over
Mikael Øgaard
 
24   
Mona Søvold Sunde
Øyvind Grindstein Vinje
Mon 11:30  Table 24
25   
Fredrik Førde
Stig Elde Mikkelsen
R1
Mon 11:31  Table 25
26   
Jan Thomassen
Walk Over
 
27   
Walk Over
Daniel Lorentzen-Styr
 
28   
Pål Daud Fillipsveen
Jone Ree Skjelbred
Mon 11:31  Table 26
29   
Walk Over
Riaz Ali
 
30   
Nikola Tadijanovic
Walk Over
 
31   
Walk Over
Kjartan Maraas
 
32   
Emil Bjørkmann
Stig Berntsen
Mon 11:31  Table 13

Winner round 1

Race to 9
33   
Mats Brujordet Schjetne
Jan Atle Kofoed
Mon 16:07  Table 2
34   
Trond-Michael Borrie Stensrød
Umar Hayat Ali
Mon 16:02  Table 28
35   
Jørgen Nilsen
R1
Terje Mo Hanssen
R1
Mon 16:03  Table 26
36   
Marius Solvang
Mark McGauley
R3
Mon 16:03  Table 24
37   
Knut Inge Røstvold
Kensi Kion
Mon 16:38  Table 22
38   
Steinar Moe
Lars Jørgen Langrind
Mon 16:03  Table 32
39   
Bastian Andreassen
R2
Roy Karlsen
Mon 16:04  Table 29
40   
Raymond Kandola
Bjørn Erik Bergh
Mon 16:04  Table 20
41   
Joakim Haugen
Mona Kleveland
Mon 16:10  Table 18
42   
Tom Kristiansen
Nina Torvund
Mon 16:08  Table 30
43   
Jørn Betten
Bjørn Bratteberg
Mon 16:04  Table 3
44   
Sabahudin Comor
Gard Eiken Flage
Mon 16:04  Table 5
45   
Ine Helvik
Astrid Eiken Flage
Mon 16:37  Table 7
46   
Evert Andersson
R2
Ronny Kraft
R3
Mon 16:04  Table 9
47   
Erol Dane
Paweł Zalewski
Mon 16:05  Table 11
48   
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Roger Rasmussen
Mon 16:05  Table 13
49   
Didrik Vatne
Ragnar Hansen
Mon 16:05  Table 15
50   
Espen Kristiansen
Robin Hauge Pettersen
Mon 16:00 
51   
Lars Harby
Veejay Adriano
Mon 16:05  Table 16
52   
Odd Magnus Eidstø
Espen M. Andersen
R1
Mon 16:05  Table 14
53   
Henrik Hagen
R1
Jack Nordby
Mon 16:05  Table 12
54   
Terje Kristoffersen
Kim Soo Garmark
Mon 16:35  Table 10
55   
Didrik Voga Berg
Mikael Øgaard
Mon 16:06  Table 8
56   
Øyvind Grindstein Vinje
Thomas Fjæran
Mon 16:11  Table 6
57   
Jonas Kvalsund Hansen
R2
Stig Elde Mikkelsen
Mon 16:06  Table 4
58   
Jan Thomassen
Henning Svensson
Mon 16:06  Table 17
59   
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Daniel Lorentzen-Styr
R1
Mon 16:06  Table 19
60   
Pål Daud Fillipsveen
Albert-Roman Borrie Stensrød
Mon 16:06  Table 21
61   
Henrik Olsson
Riaz Ali
Mon 16:06  Table 23
62   
Nikola Tadijanovic
Ivan Blomqvist
Mon 16:07  Table 25
63   
Eirik Tonning Hatløy
Kjartan Maraas
Mon 16:07  Table 27
64   
Emil Bjørkmann
Emil André Gangfløt
Mon 16:07  Table 1

Loser round 1

Race to 8
65   
Henrik Flatås
Emil Bjørkmann
R1
Tue 09:56  Table 16
66   
Walk Over
Kjartan Maraas
 
67   
Walk Over
Nikola Tadijanovic
 
68   
Walk Over
Riaz Ali
 
69   
Andreas War-Hansen
Pål Daud Fillipsveen
Tue 09:56  Table 3
70   
Walk Over
Daniel Lorentzen-Styr
 
71   
Walk Over
Jan Thomassen
 
72   
(Eivind) Yoo Yong Jae (Johansen)
Stig Elde Mikkelsen
Tue 10:00 
73   
Stig Nesvik
Øyvind Grindstein Vinje
Tue 10:00  Table 8
74   
Walk Over
Didrik Voga Berg
 
75   
Walk Over
Terje Kristoffersen
 
76   
Ida Amundsen Holtet
Jack Nordby
Tue 10:00  Table 3
77   
Anders Nordli
Odd Magnus Eidstø
Tue 09:56  Table 4
78   
Walk Over
Veejay Adriano
 
79   
Walk Over
Espen Kristiansen
 
80   
Haukur Stefansson
Ragnar Hansen
Tue 09:56  Table 5
81   
Marie Hoff Petersen
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Tue 09:56  Table 6
82   
Walk Over
Erol Dane
 
83   
Walk Over
Evert Andersson
 
84   
Rune Christoffer Berntsen
Astrid Eiken Flage
Tue 09:57  Table 2
85   
Steffan Hansen
Sabahudin Comor
Tue 09:57  Table 7
86   
Walk Over
Bjørn Bratteberg
 
87   
Walk Over
Nina Torvund
 
88   
Mona Søvold Sunde
Mona Kleveland
Tue 09:57  Table 9
89   
Fredrik Førde
Raymond Kandola
Tue 09:57  Table 8
90   
Walk Over
Roy Karlsen
 
91   
Walk Over
Steinar Moe
 
92   
Jone Ree Skjelbred
Kensi Kion
Tue 09:57  Table 10
93   
Walk Over
Marius Solvang
 
94   
Walk Over
Terje Mo Hanssen
 
95   
Walk Over
Trond-Michael Borrie Stensrød
 
96   
Stig Berntsen
Jan Atle Kofoed
Tue 09:57  Table 1

Winners qualification

Race to 9
97   
Mats Brujordet Schjetne
Umar Hayat Ali
Tue 11:41  Table 3
98   
Jørgen Nilsen
Mark McGauley
Tue 11:41  Table 1
99   
Knut Inge Røstvold
Lars Jørgen Langrind
Tue 11:41  Table 4
100   
Bastian Andreassen
Bjørn Erik Bergh
Tue 11:42  Table 5
101   
Joakim Haugen
Tom Kristiansen
Tue 11:42  Table 6
102   
Jørn Betten
Gard Eiken Flage
Tue 11:42  Table 7
103   
Ine Helvik
Ronny Kraft
R1
Tue 11:42  Table 8
104   
Paweł Zalewski
Roger Rasmussen
Tue 11:42  Table 9
105   
Didrik Vatne
R1
Robin Hauge Pettersen
Tue 11:42  Table 2
106   
Lars Harby
Espen M. Andersen
Tue 11:42  Table 10
107   
Henrik Hagen
R1
Kim Soo Garmark
Tue 11:42  Table 11
108   
Mikael Øgaard
Thomas Fjæran
Tue 11:42  Table 12
109   
Jonas Kvalsund Hansen
R2
Henning Svensson
Tue 11:43  Table 13
110   
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Albert-Roman Borrie Stensrød
R2
Tue 11:43  Table 14
111   
Henrik Olsson
Ivan Blomqvist
R1
Tue 11:43  Table 15
112   
Eirik Tonning Hatløy
Emil André Gangfløt
Tue 11:43  Table 16

Loser round 2

Race to 8
113   
Emil Bjørkmann
Kjartan Maraas
Tue 11:43  Table 25
114   
Nikola Tadijanovic
Riaz Ali
Tue 11:43  Table 32
115   
Pål Daud Fillipsveen
Daniel Lorentzen-Styr
Tue 11:43  Table 30
116   
Jan Thomassen
Stig Elde Mikkelsen
Tue 11:44  Table 29
117   
Øyvind Grindstein Vinje
Didrik Voga Berg
Tue 11:44  Table 28
118   
Terje Kristoffersen
Jack Nordby
Tue 11:44  Table 27
119   
Anders Nordli
Veejay Adriano
R1
Tue 11:44  Table 26
120   
Espen Kristiansen
Ragnar Hansen
Tue 12:00 
121   
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Erol Dane
Tue 11:44  Table 24
122   
Evert Andersson
Astrid Eiken Flage
Tue 11:44  Table 23
123   
Sabahudin Comor
Bjørn Bratteberg
R1
Tue 11:44  Table 22
124   
Nina Torvund
Mona Kleveland
Tue 11:44  Table 21
125   
Raymond Kandola
Roy Karlsen
Tue 11:44  Table 20
126   
Steinar Moe
R1
Jone Ree Skjelbred
Tue 11:45  Table 19
127   
Marius Solvang
Terje Mo Hanssen
Tue 11:45  Table 18
128   
Trond-Michael Borrie Stensrød
Stig Berntsen
Tue 11:45  Table 17

Losers qualification

Race to 9
129   
Kjartan Maraas
Paweł Zalewski
Tue 13:41  Table 10
130   
Riaz Ali
Ine Helvik
Tue 13:51  Table 9
131   
Pål Daud Fillipsveen
Gard Eiken Flage
R1
Tue 13:41  Table 7
132   
Jan Thomassen
Tom Kristiansen
Tue 13:41  Table 6
133   
Øyvind Grindstein Vinje
Bastian Andreassen
R1
Tue 13:40  Table 12
134   
Jack Nordby
Knut Inge Røstvold
Tue 13:40  Table 11
135   
Veejay Adriano
Jørgen Nilsen
Tue 13:40  Table 13
136   
Ragnar Hansen
Umar Hayat Ali
Tue 12:56  Table 9
137   
Erol Dane
Eirik Tonning Hatløy
Tue 13:52  Table 8
138   
Evert Andersson
Ivan Blomqvist
R1
Tue 13:57  Table 2
139   
Sabahudin Comor
Rolf G. Sedsbøe Jensen
R1
Tue 13:40  Table 14
140   
Nina Torvund
R1
Henning Svensson
R1
Tue 13:40  Table 16
141   
Raymond Kandola
Thomas Fjæran
Tue 13:42  Table 1
142   
Jone Ree Skjelbred
Henrik Hagen
Tue 13:42  Table 5
143   
Marius Solvang
Espen M. Andersen
Tue 13:52  Table 4
144   
Stig Berntsen
Robin Hauge Pettersen
R1
Tue 14:09  Table 3

Last thirtytwo

Race to 9
145   
Mats Brujordet Schjetne
Ivan Blomqvist
R1
Tue 15:54  Table 16
146   
Mark McGauley
Robin Hauge Pettersen
R1
Tue 15:54  Table 14
147   
Lars Jørgen Langrind
Bastian Andreassen
R1
Tue 15:54  Table 12
148   
Bjørn Erik Bergh
Espen M. Andersen
Tue 15:55  Table 3
149   
Joakim Haugen
Jørgen Nilsen
Tue 15:55  Table 11
150   
Jørn Betten
Umar Hayat Ali
R1
Tue 15:55  Table 5
151   
Ronny Kraft
R1
Eirik Tonning Hatløy
R1
Tue 15:55  Table 2
152   
Roger Rasmussen
Thomas Fjæran
Tue 15:55  Table 7
153   
Didrik Vatne
Paweł Zalewski
Tue 15:55  Table 8
154   
Lars Harby
Henning Svensson
Tue 15:55  Table 9
155   
Kim Soo Garmark
R1
Knut Inge Røstvold
Tue 15:56  Table 6
156   
Mikael Øgaard
R4
Gard Eiken Flage
Tue 15:56  Table 4
157   
Jonas Kvalsund Hansen
Henrik Hagen
Tue 15:56  Table 1
158   
Albert-Roman Borrie Stensrød
R1
Ine Helvik
Tue 15:56  Table 10
159   
Henrik Olsson
Tom Kristiansen
Tue 15:56  Table 13
160   
Emil André Gangfløt
R2
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Tue 15:56  Table 15

Last sixteen

Race to 9
161   
Mats Brujordet Schjetne
Robin Hauge Pettersen
Tue 17:56  Table 10
162   
Bastian Andreassen
R2
Bjørn Erik Bergh
R2
Tue 17:56  Table 9
163   
Joakim Haugen
Umar Hayat Ali
Tue 17:56  Table 8
164   
Eirik Tonning Hatløy
Thomas Fjæran
Tue 17:56  Table 7
165   
Didrik Vatne
Henning Svensson
Tue 17:56  Table 6
166   
Knut Inge Røstvold
Mikael Øgaard
Tue 17:56  Table 5
167   
Jonas Kvalsund Hansen
Albert-Roman Borrie Stensrød
Tue 17:56  Table 4
168   
Henrik Olsson
Emil André Gangfløt
R1
Tue 17:56  Table 3

Quarter final

Race to 9
169   
Mats Brujordet Schjetne
Bjørn Erik Bergh
Wed 09:49  Table 10
170   
Joakim Haugen
Thomas Fjæran
Wed 09:49  Table 2
171   
Didrik Vatne
Mikael Øgaard
Wed 09:49  Table 7
172   
Albert-Roman Borrie Stensrød
Emil André Gangfløt
R2
Wed 09:49  Table 1

Semi final

Race to 9
173   
Bjørn Erik Bergh
Thomas Fjæran
R2
Wed 11:48  Table 4
174   
Mikael Øgaard
R2
Emil André Gangfløt
Wed 11:48  Table 2

Final

Race to 9
175   
Thomas Fjæran
Mikael Øgaard
Wed 14:16  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer