Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 26 - November 27, 2022

GoldenCue multiball open 26.-27.11.2022

Multiball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Kim Laaksonen
8 (8/0) 93 (64/29)
69%
2 Petri Makkonen
8 (7/1) 94 (60/34)
64%
3 Kalle Loihuranta
6 (5/1) 76 (43/33)
57%
3 Ville Hämäläinen
6 (5/1) 69 (41/28)
59%
5 Jani Siekkinen
6 (5/1) 74 (45/29)
61%
5 Markus Juva
5 (4/1) 64 (33/31)
52%
5 Tuuliina Panula
8 (6/2) 96 (57/39)
59%
5 nuno francisco
5 (4/1) 64 (38/26)
59%
9 Petri Trygg
5 (3/2) 61 (31/30)
51%
Show more
9 Aatu Suoraniemi
5 (3/2) 61 (33/28)
54%
9 Karo Långström
6 (4/2) 83 (44/39)
53%
9 Santtu Pyykönen
5 (3/2) 65 (34/31)
52%
9 Kaius Korhonen
7 (5/2) 90 (52/38)
58%
9 Ari Koivunen
5 (4/1) 66 (37/29)
56%
9 Bruno Långström
5 (3/2) 67 (35/32)
52%
9 Ville Borgström
4 (3/1) 49 (29/20)
59%
17 Joonas Tervo
3 (2/1) 37 (21/16)
57%
17 Asko Hämäläinen
5 (3/2) 60 (35/25)
58%
17 Rampe MyBi
4 (2/2) 56 (28/28)
50%
17 Petri Tamminen
3 (2/1) 38 (23/15)
61%
17 Jarno Heikkilä
4 (2/2) 52 (24/28)
46%
17 Janne Lehtonen
3 (2/1) 37 (19/18)
51%
17 Julia Kuutti
4 (2/2) 48 (24/24)
50%
17 Vesa Ruuska
6 (4/2) 77 (43/34)
56%
17 Pekka Nyman
4 (2/2) 53 (26/27)
49%
17 Laura Saarinen
5 (3/2) 70 (34/36)
49%
17 Vesa Kulmala
3 (2/1) 41 (22/19)
54%
17 Sami Granqvist
3 (2/1) 33 (18/15)
55%
17 Ari Lehtelä
3 (2/1) 41 (19/22)
46%
17 Antti Viro
3 (2/1) 44 (23/21)
52%
17 jani kela
5 (3/2) 69 (34/35)
49%
17 Niko Arponen
5 (3/2) 62 (29/33)
47%
33 Janne Blomster
3 (1/2) 37 (18/19)
49%
33 Tuomas Toropainen
4 (2/2) 55 (26/29)
47%
33 Jonaƨ Takolander
3 (1/2) 41 (19/22)
46%
33 Emilia Leppänen
4 (2/2) 52 (29/23)
56%
33 Timo Marttinen
3 (1/2) 40 (20/20)
50%
33 Tommi Peltonen
3 (1/2) 37 (15/22)
41%
33 Keijo Elg
4 (2/2) 50 (24/26)
48%
33 Sari Laitinen
3 (1/2) 37 (17/20)
46%
33 Jussi Ahde
5 (3/2) 68 (37/31)
54%
33 Riikka Väyrynen
3 (1/2) 35 (15/20)
43%
33 Joona Ohvo
3 (1/2) 41 (20/21)
49%
33 Ari Pietarila
3 (1/2) 37 (15/22)
41%
33 Elmo Varhamaa
5 (3/2) 62 (32/30)
52%
33 Tedi Granström
3 (1/2) 36 (16/20)
44%
33 Jarkko Hangaslammi
3 (1/2) 38 (16/22)
42%
33 Jesse Bacon
3 (1/2) 40 (20/20)
50%
49 Marko Karjanmäki
2 (0/2) 16 (0/16)
0%
49 Risto-Heikki Maliniemi
3 (1/2) 37 (16/21)
43%
49 Jere Repola
3 (1/2) 44 (22/22)
50%
49 Tomi Sarnas
2 (0/2) 29 (13/16)
45%
49 Petteri Karapuu
4 (2/2) 48 (26/22)
54%
49 kupi jp
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
49 Tommi Peltonen
3 (1/2) 40 (19/21)
48%
49 Iiro Tennilä
2 (0/2) 25 (9/16)
36%
49 Iiro Pimiä
3 (1/2) 36 (16/20)
44%
49 Sini Nieminen
2 (0/2) 27 (11/16)
41%
49 Jarkko Tiusanen
3 (1/2) 40 (19/21)
48%
49 Kari Patjas
3 (1/2) 36 (17/19)
47%
49 Aarno Lehtonen
3 (1/2) 36 (17/19)
47%
49 Jan Lindroos
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
49 Ville Piironen
3 (1/2) 35 (19/16)
54%
49 Pete Heininen
3 (1/2) 37 (18/19)
49%
65 Tuija Tiihonen
2 (0/2) 24 (8/16)
33%
65 Jari Manninen
3 (1/2) 33 (17/16)
52%
65 Vili-Petteri Salomaa
3 (1/2) 45 (22/23)
49%
65 Ninni Leinonen
2 (0/2) 24 (8/16)
33%
65 Harri Piiroinen
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
65 Olli Suomalainen
2 (0/2) 28 (12/16)
43%
65 Toni Tahvanainen
2 (0/2) 30 (14/16)
47%
65 Karri Karsi
2 (0/2) 27 (11/16)
41%
65 Sami Huovinen
2 (0/2) 16 (0/16)
0%
65 Ville Häkli
2 (0/2) 23 (7/16)
30%
65 Santtu Lehtonen
2 (0/2) 24 (8/16)
33%
65 Antti Manninen
2 (0/2) 24 (8/16)
33%
65 Juha Hämäläinen
2 (0/2) 16 (0/16)
0%
65 Tuomo Visakko
MyBiljardi & Bar
3 (1/2) 40 (17/23)
43%
65 Sami Palander
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
65 Elina Kuivalainen
2 (0/2) 23 (7/16)
30%
65 Sepe Stara
2 (0/2) 25 (9/16)
36%
65 Marek Kurm
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
Entry deadline Nov 23, 2022, 9:05 PM (local time)
Starts Nov 26, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (82 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Organizer MyBiljardi & Bar
More info
HUOM! PAIKALLAOLOAJAT SBILLIN PALSATALLA SAMASSA KETJUSSA MISSÄ KISAKUTSUKIN!
kaksi freimiä kasia, jonka jälkeen kaksi freimiä ysi, jonka jälkeen kaksi freimiä kymppiä, ja näin kiertäen kunnes toisella 8 voittofreimiä taululla
- tasurit 0-4 (aivan huiput nolla, aivan aloittelijat neljä, muut tältä väliltä)
- kitchen käytössä ysissä, breikkiboxi käytössä kympissä
- vuoroaloitukset
- turnaus on kaksipäiväinen, cup sunnuntaina
- max 96 pelaajaa (sunnuntaina 32 cup tai 16 cup, raja 64 osallistujan kohdalla)
- 30€ per pelaaja
- palkinnot kahdeksalle parhaalle, rahan lisäksi tuotepalkintoja!
- kisat alkaa molempina päivinä klo 10.00 (ovet auki 9.30 mennessä)
- pelaamme kahdellatoista Dynamic 3 pöydällä, verat pari kk vanhat, duramithpallot
- ilmoittautuminen tänne tai suoraan salille.

lisätietoa täydentyy tähän ilnoitukseen, cuescore aukeaa lähempänä.
Ilmoittautuminen voi alkaa.
Tuolloin MyBiljardi on hieman uusiutunut, tervetuloa tsekkaamaan uudet mestat ja viihtymään!

MyBiljardi & Bar, Liesikuja 4, 01600 Vantaa (Myyrmäen juna-aseman vieressä)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
Finland
Kari Patjas
Walk Over
 
2   
Finland
Karo Långström
Finland
Jarkko Tiusanen
Sat 11:07  Table 3
3   
Finland
Petri Trygg
Walk Over
 
4   
Walk Over
Finland
Janne Lehtonen
 
5   
Finland
Ari Lehtelä
Walk Over
 
6   
Vili-Petteri Salomaa
Finland
Jere Repola
Sat 09:59  Table 1
7   
Finland
Tuomas Toropainen
Finland
Toni Tahvanainen
Sat 09:59  Table 2
8   
Walk Over
Finland
Aarno Lehtonen
 
9   
Finland
Iiro Pimiä
Walk Over
 
10   
Finland
Emilia Leppänen
Finland
Ville Häkli
Sat 09:59  Table 3
11   
Finland
Pekka Nyman
Walk Over
 
12   
Walk Over
Finland
Vesa Kulmala
 
13   
Finland
Ari Pietarila
Walk Over
 
14   
Walk Over
Finland
Ville Hämäläinen
 
15   
Finland
Tuomo Visakko
Finland
Olli Suomalainen
Sat 09:59  Table 4
16   
Walk Over
Curacao
Jesse Bacon
 
17   
Finland
Ville Piironen
Walk Over
 
18   
Finland
Sami Palander
Finland
Kim Laaksonen
Sat 09:59  Table 5
19   
Finland
Jarno Heikkilä
Walk Over
 
20   
Walk Over
Finland
Santtu Pyykönen
 
21   
Finland
Jan Lindroos
Walk Over
 
22   
Walk Over
Finland
Ville Borgström
 
23   
Finland
jani kela
Finland
Tuuliina Panula
Sat 09:59  Table 6
24   
Walk Over
Finland
Sari Laitinen
 
25   
Argentina
Markus Juva
Walk Over
 
26   
Finland
Karri Karsi
Finland
Elmo Varhamaa
Sat 09:59  Table 7
27   
Finland
Tomi Sarnas
Walk Over
 
28   
Walk Over
Mexico
Jonaƨ Takolander
 
29   
Finland
Timo Marttinen
Walk Over
 
30   
Walk Over
Finland
Julia Kuutti
 
31   
Finland
Santtu Lehtonen
Finland
Ari Koivunen
Sat 09:59  Table 8
32   
Walk Over
Finland
Pete Heininen
 
33   
Finland
Antti Viro
Walk Over
 
34   
Finland
Antti Manninen
Nepal
Jussi Ahde
Sat 09:59  Table 9
35   
Finland
Sini Nieminen
Walk Over
 
36   
Walk Over
Joona Ohvo
 
37   
Finland
Kalle Loihuranta
Walk Over
 
38   
Walk Over
Finland
Marko Karjanmäki
 
39   
Finland
Kaius Korhonen
Finland
Tuija Tiihonen
Sat 09:59  Table 10
40   
Walk Over
Finland
Bruno Långström
 
41   
Finland
Janne Blomster
Walk Over
 
42   
Finland
Jari Manninen
Finland
Sami Huovinen
Sat 09:59  Table 11
43   
Finland
kupi jp
Walk Over
 
44   
Walk Over
Finland
Petri Tamminen
 
45   
Finland
Aatu Suoraniemi
Walk Over
 
46   
Walk Over
Finland
Rampe MyBi
 
47   
Finland
Juha Hämäläinen
Finland
Petteri Karapuu
Sat 09:59  Table 12
48   
Walk Over
Finland
nuno francisco
 
49   
Finland
Tommi Peltonen
Walk Over
 
50   
Finland
Risto-Heikki Maliniemi
Finland
Jani Siekkinen
Sat 10:58  Table 8
51   
Finland
Jarkko Hangaslammi
Walk Over
 
52   
Walk Over
Finland
Riikka Väyrynen
 
53   
Finland
Joonas Tervo
Walk Over
 
54   
Walk Over
Finland
Iiro Tennilä
 
55   
Finland
Vesa Ruuska
Finland
Harri Piiroinen
Sat 10:25  Table 11
56   
Walk Over
Finland
Ted "Fat-Teddy" Granström
 
57   
Finland
Laura Saarinen
Walk Over
 
58   
Finland
Asko Hämäläinen
Finland
Elina Kuivalainen
Sat 10:47  Table 5
59   
Finland
Petri Makkonen
Finland
Keijo Elg
Sat 11:25  Table 1
60   
Walk Over
Finland
Sepe Stara
 
61   
Finland
Tommi Peltonen
Walk Over
 
62   
Walk Over
Finland
Sami Granqvist
 
63   
Finland
Ninni Leinonen
Finland
Niko Arponen
Sat 11:04  Table 7
64   
Walk Over
Estonia
Marek Kurm
 

Winner round 1

Race to 8
65   
Finland
Kari Patjas
Finland
Karo Långström
Sat 12:23  Table 1
66   
Finland
Petri Trygg
Finland
Janne Lehtonen
Sat 11:25  Table 2
67   
Finland
Ari Lehtelä
Vili-Petteri Salomaa
Sat 13:38  Table 12
68   
Finland
Tuomas Toropainen
Finland
Aarno Lehtonen
Sat 13:23  Table 7
69   
Finland
Iiro Pimiä
Finland
Emilia Leppänen
Sat 13:35  Table 11
70   
Finland
Pekka Nyman
Finland
Vesa Kulmala
Sat 11:25  Table 6
71   
Finland
Ari Pietarila
Finland
Ville Hämäläinen
Sat 11:26  Table 9
72   
Finland
Tuomo Visakko
Curacao
Jesse Bacon
Sat 12:32  Table 6
73   
Finland
Ville Piironen
Finland
Kim Laaksonen
Sat 13:50  Table 3
74   
Finland
Jarno Heikkilä
Finland
Santtu Pyykönen
Sat 11:26  Table 10
75   
Finland
Jan Lindroos
Finland
Ville Borgström
Sat 11:42  Table 4
76   
Finland
Tuuliina Panula
Finland
Sari Laitinen
Sat 13:09  Table 2
77   
Argentina
Markus Juva
Finland
Elmo Varhamaa
Sat 14:10  Table 9
78   
Finland
Tomi Sarnas
Mexico
Jonaƨ Takolander
Sat 11:57  Table 8
79   
Finland
Timo Marttinen
Finland
Julia Kuutti
Sat 12:36  Table 10
80   
Finland
Ari Koivunen
Finland
Pete Heininen
Sat 13:30  Table 9
81   
Finland
Antti Viro
Nepal
Jussi Ahde
Sat 13:28  Table 6
82   
Finland
Sini Nieminen
Joona Ohvo
Sat 12:31  Table 3
83   
Finland
Kalle Loihuranta
Finland
Marko Karjanmäki
Sat 13:50 
84   
Finland
Kaius Korhonen
Finland
Bruno Långström
Sat 13:31  Table 8
85   
Finland
Janne Blomster
Finland
Jari Manninen
Sat 13:50  Table 5
86   
Finland
kupi jp
Finland
Petri Tamminen
Sat 14:11  Table 10
87   
Finland
Aatu Suoraniemi
Finland
Rampe MyBi
Sat 12:17  Table 5
88   
Finland
Petteri Karapuu
Finland
nuno francisco
Sat 12:00  Table 12
89   
Finland
Tommi Peltonen
Finland
Jani Siekkinen
Sat 12:11  Table 11
90   
Finland
Jarkko Hangaslammi
Finland
Riikka Väyrynen
Sat 13:32  Table 1
91   
Finland
Joonas Tervo
Finland
Iiro Tennilä
Sat 14:16  Table 2
92   
Finland
Vesa Ruuska
Finland
Ted "Fat-Teddy" Granström
Sat 14:25  Table 4
93   
Finland
Laura Saarinen
Finland
Asko Hämäläinen
Sat 14:30  Table 11
94   
Finland
Petri Makkonen
Finland
Sepe Stara
Sat 14:47  Table 7
95   
Finland
Tommi Peltonen
Finland
Sami Granqvist
Sat 12:59  Table 4
96   
Finland
Niko Arponen
Estonia
Marek Kurm
Sat 14:50  Table 5

Loser round 1

Race to 8
97   
Walk Over
Finland
Jarkko Tiusanen
 
98   
Walk Over
Walk Over
 
99   
Walk Over
Finland
Jere Repola
 
100   
Finland
Toni Tahvanainen
Walk Over
 
101   
Walk Over
Finland
Ville Häkli
 
102   
Walk Over
Walk Over
 
103   
Walk Over
Walk Over
 
104   
Finland
Olli Suomalainen
Walk Over
 
105   
Walk Over
Finland
Sami Palander
 
106   
Walk Over
Walk Over
 
107   
Walk Over
Walk Over
 
108   
Finland
jani kela
Walk Over
 
109   
Walk Over
Finland
Karri Karsi
 
110   
Walk Over
Walk Over
 
111   
Walk Over
Walk Over
 
112   
Finland
Santtu Lehtonen
Walk Over
 
113   
Walk Over
Finland
Antti Manninen
 
114   
Walk Over
Walk Over
 
115   
Walk Over
Walk Over
 
116   
Finland
Tuija Tiihonen
Walk Over
 
117   
Walk Over
Finland
Sami Huovinen
 
118   
Walk Over
Walk Over
 
119   
Walk Over
Walk Over
 
120   
Finland
Juha Hämäläinen
Walk Over
 
121   
Walk Over
Finland
Risto-Heikki Maliniemi
 
122   
Walk Over
Walk Over
 
123   
Walk Over
Walk Over
 
124   
Finland
Harri Piiroinen
Walk Over
 
125   
Walk Over
Finland
Elina Kuivalainen
 
126   
Finland
Keijo Elg
Walk Over
 
127   
Walk Over
Walk Over
 
128   
Finland
Ninni Leinonen
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 8
129   
Finland
Jarkko Tiusanen
Estonia
Marek Kurm
Sat 16:24  Table 3
130   
Walk Over
Finland
Tommi Peltonen
 
131   
Finland
Jere Repola
Finland
Sepe Stara
Sat 15:35  Table 2
132   
Finland
Toni Tahvanainen
Finland
Laura Saarinen
Sat 15:35  Table 4
133   
Finland
Ville Häkli
Finland
Vesa Ruuska
Sat 15:36  Table 7
134   
Walk Over
Finland
Iiro Tennilä
 
135   
Walk Over
Finland
Jarkko Hangaslammi
 
136   
Finland
Olli Suomalainen
Finland
Tommi Peltonen
Sat 14:58  Table 3
137   
Finland
Sami Palander
Finland
Petteri Karapuu
Sat 15:10  Table 8
138   
Walk Over
Finland
Rampe MyBi
 
139   
Walk Over
Finland
kupi jp
 
140   
Finland
jani kela
Finland
Jari Manninen
Sat 15:10  Table 6
141   
Finland
Karri Karsi
Finland
Kaius Korhonen
Sat 15:15  Table 12
142   
Walk Over
Finland
Marko Karjanmäki
 
143   
Walk Over
Finland
Sini Nieminen
 
144   
Finland
Santtu Lehtonen
Nepal
Jussi Ahde
Sat 15:22  Table 1
145   
Finland
Antti Manninen
Finland
Pete Heininen
Sat 15:36  Table 11
146   
Walk Over
Finland
Timo Marttinen
 
147   
Walk Over
Finland
Tomi Sarnas
 
148   
Finland
Tuija Tiihonen
Finland
Elmo Varhamaa
Sat 16:57  Table 4
149   
Finland
Sami Huovinen
Finland
Tuuliina Panula
Sat 14:22 
150   
Walk Over
Finland
Jan Lindroos
 
151   
Walk Over
Finland
Jarno Heikkilä
 
152   
Finland
Juha Hämäläinen
Finland
Ville Piironen
Sat 15:16 
153   
Finland
Risto-Heikki Maliniemi
Finland
Tuomo Visakko
Sat 15:46  Table 10
154   
Walk Over
Finland
Ari Pietarila
 
155   
Walk Over
Finland
Pekka Nyman
 
156   
Finland
Harri Piiroinen
Finland
Iiro Pimiä
Sat 16:07  Table 5
157   
Finland
Elina Kuivalainen
Finland
Aarno Lehtonen
Sat 16:21  Table 8
158   
Finland
Keijo Elg
Vili-Petteri Salomaa
Sat 16:40  Table 1
159   
Walk Over
Finland
Petri Trygg
 
160   
Finland
Ninni Leinonen
Finland
Kari Patjas
Sat 16:50  Table 12

Winners qualification

Race to 8
161   
Finland
Karo Långström
Finland
Janne Lehtonen
Sat 16:52  Table 2
162   
Finland
Ari Lehtelä
Finland
Tuomas Toropainen
Sat 16:52  Table 10
163   
Finland
Emilia Leppänen
Finland
Vesa Kulmala
Sat 17:02  Table 7
164   
Finland
Ville Hämäläinen
Curacao
Jesse Bacon
Sat 16:52  Table 11
165   
Finland
Kim Laaksonen
Finland
Santtu Pyykönen
Sat 17:04  Table 5
166   
Finland
Ville Borgström
Finland
Sari Laitinen
Sat 17:18  Table 6
167   
Argentina
Markus Juva
Mexico
Jonaƨ Takolander
Sat 16:56  Table 9
168   
Finland
Julia Kuutti
Finland
Ari Koivunen
Sat 17:20  Table 8
169   
Finland
Antti Viro
Joona Ohvo
Sat 17:53  Table 3
170   
Finland
Kalle Loihuranta
Finland
Bruno Långström
Sat 18:02  Table 4
171   
Finland
Janne Blomster
Finland
Petri Tamminen
Sat 18:04  Table 2
172   
Finland
Aatu Suoraniemi
Finland
nuno francisco
Sat 18:08  Table 7
173   
Finland
Jani Siekkinen
Finland
Riikka Väyrynen
Sat 18:13  Table 10
174   
Finland
Joonas Tervo
Finland
Ted "Fat-Teddy" Granström
Sat 18:13  Table 12
175   
Finland
Asko Hämäläinen
Finland
Petri Makkonen
Sat 18:15  Table 1
176   
Finland
Sami Granqvist
Finland
Niko Arponen
Sat 18:22  Table 6

Loser round 3

Race to 8
177   
Finland
Jarkko Tiusanen
Finland
Tommi Peltonen
Sat 18:24  Table 11
178   
Finland
Jere Repola
Finland
Laura Saarinen
Sat 18:29  Table 8
179   
Finland
Vesa Ruuska
Finland
Iiro Tennilä
Sat 19:10  Table 9
180   
Finland
Jarkko Hangaslammi
Finland
Tommi Peltonen
Sat 19:10  Table 10
181   
Finland
Petteri Karapuu
Finland
Rampe MyBi
Sat 18:36  Table 5
182   
Finland
kupi jp
Finland
jani kela
Sat 19:11  Table 12
183   
Finland
Kaius Korhonen
Finland
Marko Karjanmäki
Sat 17:10 
184   
Finland
Sini Nieminen
Nepal
Jussi Ahde
Sat 19:12  Table 6
185   
Finland
Pete Heininen
Finland
Timo Marttinen
Sat 19:18  Table 3
186   
Finland
Tomi Sarnas
Finland
Elmo Varhamaa
Sat 19:25  Table 2
187   
Finland
Tuuliina Panula
Finland
Jan Lindroos
Sat 19:32  Table 7
188   
Finland
Jarno Heikkilä
Finland
Ville Piironen
Sat 19:41  Table 8
189   
Finland
Risto-Heikki Maliniemi
Finland
Ari Pietarila
Sat 19:49  Table 1
190   
Finland
Pekka Nyman
Finland
Iiro Pimiä
Sat 19:50  Table 4
191   
Finland
Aarno Lehtonen
Finland
Keijo Elg
Sat 19:50  Table 5
192   
Finland
Petri Trygg
Finland
Kari Patjas
Sat 19:56  Table 11

Losers qualification

Race to 8
193   
Finland
Tommi Peltonen
Finland
Julia Kuutti
Sat 20:02  Table 9
194   
Finland
Laura Saarinen
Mexico
Jonaƨ Takolander
Sat 20:23  Table 10
195   
Finland
Vesa Ruuska
Finland
Sari Laitinen
Sat 20:41  Table 3
196   
Finland
Jarkko Hangaslammi
Finland
Santtu Pyykönen
Sat 20:42  Table 6
197   
Finland
Rampe MyBi
Curacao
Jesse Bacon
Sat 20:58  Table 5
198   
Finland
jani kela
Finland
Emilia Leppänen
Sat 21:57  Table 10
199   
Finland
Kaius Korhonen
Finland
Tuomas Toropainen
Sat 20:49  Table 4
200   
Nepal
Jussi Ahde
Finland
Karo Långström
Sat 21:01  Table 2
201   
Finland
Timo Marttinen
Finland
Niko Arponen
Sat 21:01  Table 7
202   
Finland
Elmo Varhamaa
Finland
Asko Hämäläinen
Sat 21:06  Table 9
203   
Finland
Tuuliina Panula
Finland
Ted "Fat-Teddy" Granström
Sat 21:11  Table 8
204   
Finland
Jarno Heikkilä
Finland
Riikka Väyrynen
Sat 21:46  Table 1
205   
Finland
Ari Pietarila
Finland
Aatu Suoraniemi
Sat 21:58  Table 4
206   
Finland
Pekka Nyman
Finland
Janne Blomster
Sat 21:13  Table 11
207   
Finland
Keijo Elg
Finland
Bruno Långström
Sat 22:00  Table 9
208   
Finland
Petri Trygg
Joona Ohvo
Sat 22:04  Table 6

Last thirtytwo

Race to 8
209   
Finland
Janne Lehtonen
Finland
Tuuliina Panula
Sun 12:03  Table 1
210   
Finland
Ari Lehtelä
Finland
Bruno Långström
Sun 12:03  Table 2
211   
Finland
Vesa Kulmala
Finland
Petri Trygg
Sun 12:03  Table 3
212   
Finland
Ville Hämäläinen
Finland
Julia Kuutti
Sun 12:03  Table 4
213   
Finland
Kim Laaksonen
Finland
Asko Hämäläinen
Sun 12:03  Table 6
214   
Finland
Ville Borgström
Finland
Jarno Heikkilä
Sun 12:03  Table 7
215   
Argentina
Markus Juva
Finland
Laura Saarinen
Sun 12:03  Table 8
216   
Finland
Ari Koivunen
Finland
Rampe MyBi
Sun 12:04  Table 5
217   
Finland
Antti Viro
Finland
Santtu Pyykönen
Sun 12:04  Table 9
218   
Finland
Kalle Loihuranta
Finland
Vesa Ruuska
Sun 12:04  Table 10
219   
Finland
Petri Tamminen
Finland
Kaius Korhonen
Sun 12:04  Table 11
220   
Finland
nuno francisco
Finland
Pekka Nyman
Sun 12:04  Table 12
221   
Finland
Jani Siekkinen
Finland
jani kela
Sun 13:02  Table 4
222   
Finland
Joonas Tervo
Finland
Karo Långström
Sun 13:07  Table 7
223   
Finland
Petri Makkonen
Finland
Niko Arponen
Sun 12:55  Table 1
224   
Finland
Sami Granqvist
Finland
Aatu Suoraniemi
Sun 12:56  Table 2

Last sixteen

Race to 8
225   
Finland
Tuuliina Panula
Finland
Bruno Långström
Sun 13:22  Table 3
226   
Finland
Petri Trygg
Finland
Ville Hämäläinen
Sun 13:39  Table 1
227   
Finland
Kim Laaksonen
Finland
Ville Borgström
Sun 13:44  Table 6
228   
Argentina
Markus Juva
Finland
Ari Koivunen
Sun 14:24  Table 10
229   
Finland
Santtu Pyykönen
Finland
Kalle Loihuranta
Sun 14:18  Table 5
230   
Finland
Kaius Korhonen
Finland
nuno francisco
Sun 13:54  Table 9
231   
Finland
Jani Siekkinen
Finland
Karo Långström
Sun 15:06  Table 1
232   
Finland
Petri Makkonen
Finland
Aatu Suoraniemi
Sun 13:44  Table 2

Quarter final

Race to 8
233   
Finland
Tuuliina Panula
Finland
Ville Hämäläinen
Sun 15:14  Table 2
234   
Finland
Kim Laaksonen
Argentina
Markus Juva
Sun 16:47 
235   
Finland
Kalle Loihuranta
Finland
nuno francisco
Sun 15:53 
236   
Finland
Jani Siekkinen
Finland
Petri Makkonen
Sun 16:54  Table 1

Semi final

Race to 8
237   
Finland
Ville Hämäläinen
Finland
Kim Laaksonen
Sun 18:20  Table 3
238   
Finland
Kalle Loihuranta
Finland
Petri Makkonen
Sun 18:43  Table 1

Final

Race to 8
239   
Finland
Kim Laaksonen
Finland
Petri Makkonen
Sun 19:57  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants