Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 24 - September 25, 2022

Pool-liga 2 Vest PL1200

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Robin Hauge Pettersen
Herøy BK
6 (6/0) 56 (38/18)
68%
100
2 Jason Hawker
Os Biljard og Snookerklubb
8 (6/2) 76 (46/30)
61%
87
3 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (4/1) 43 (26/17)
60%
77
3 Bojan Đikić
Os Biljard og Snookerklubb
7 (5/2) 65 (37/28)
57%
77
5 Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 47 (23/24)
49%
64
5 Eirik Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
6 (4/2) 52 (32/20)
62%
64
5 Jardar Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 28 (18/10)
64%
64
5 Nina Torvund
Trondheim BK
4 (3/1) 34 (23/11)
68%
64
9 Jan Helge Kordts
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 35 (20/15)
57%
44
Show more
9 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 32 (13/19)
41%
44
9 Tommy Wolff
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 26 (14/12)
54%
44
9 Martin Hatløy Engdal
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 31 (17/14)
55%
44
13 Ketil Andre Strømmen
Marken IL, Kong Oscar BK
4 (2/2) 32 (16/16)
50%
28
13 Maron Pettersen
Herøy BK
4 (2/2) 32 (12/20)
38%
28
13 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 36 (16/20)
44%
28
13 Robert Lepsøe
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 28 (13/15)
46%
28
17 Geir Bentzen
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
16
17 Jarle Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
16
17 Mona Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 20 (7/13)
35%
16
17 Sveinung Arnesson østgård
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
16
17 Bartosz Bartczak
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
16
17 Marjan Maka
Marken IL, Kong Oscar BK
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
16
17 Richard Sivertsen
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 22 (7/15)
32%
16
17 Armanas Tiskus
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 22 (7/15)
32%
16
25 Helge Seilen
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
13
25 Robert Gelin Rysjedal
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
13
25 Marcin Góra
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
13
25 Brede Arnøy
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
13
25 Tor Espen H. Skoglund
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
13
25 Rune Bergsvåg
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
13
Entry deadline Sep 21, 2022, 5:59 PM (local time)
Starts Sep 24, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (30 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Norges Biljardforbund and Os Biljard og Snookerklubb
More info
OBSK har gleden av å invitere til Pool liga 2 disiplin 10 ball på Os ! Vi serverer mat og god stemning hele helgen! Vel møtt!!

Salongen åpner kl 09, da er kaffi og rundstykker klar :)
Dagens middag er gryterett.

Endelig tidsskjema for hele helgen blir satt opp etter at påmeldingsfristen er gått ut.

Vi starter lørdag kl 10.00 og spiller ferdig samme dag om antall påmeldte tillet det.
Klubben åpner dørene for fri speling fredag ettermiddag for dei som vil teste borda/trene.

Premier:
1.plass 1500kr
2.plass 750kr
3.plass 350kr

Velkommen til Os og håpar mange tar turen :)

Oppmøte senest 30min før start.

Overnatting:
airbnb:

https://www.airbnb.no/rooms/51898446?check_in=2022-10-25&check_out=2022-11-01&guests=1&adults=1&s=25&unique_share_id=a8eb596a-7d14-4a90-af40-a11f470c28ba

https://www.airbnb.no/rooms/43790629?check_in=2022-12-06&check_out=2022-12-13&guests=1&adults=1&s=25&unique_share_id=adfdd605-ea61-4dab-a181-af39248fab56

https://www.airbnb.no/rooms/51529388?check_in=2023-04-19&check_out=2023-04-26&guests=1&adults=1&s=25&unique_share_id=eac1a24b-8376-4813-9955-d4a742796a3b

https://www.airbnb.no/rooms/44012944?check_in=2023-03-02&check_out=2023-03-09&guests=1&adults=1&s=25&unique_share_id=98b1f4d2-7fab-4fb2-a2a6-0183e340f3fa



Os Biljard og Snookerklubb ligger ca 35 minutter kjøring fra Bergen i Ulvenvegen 36.
Følg skilting mot Stavanger og når du kommer til en stor rundkjøring (etter ca 35 minutter) der du har en Uno-X bensinstasjon på høyre side og Menybutikk rett frem skal du ta til høyre mot Stavanger. Deretter kommer du til en ny rundkjøring der du tar til høyre inn på Ulvenvegen. Ta deretter to ganger til høyre slik at du kommer inn på en stor parkeringsplass. Kjør på baksiden av bygget du ser fremfor deg og du er fremme.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Tommy Wolff
Walk Over
 
2   
Armanas Tiskus
Bartosz Bartczak
Sat 10:00  Table 3
3   
Brede Arnøy
Maron Pettersen
Sat 10:00  Table 7
4   
Richard Sivertsen
Robin Hauge Pettersen
R1
Sat 10:00  Table 8
5   
Jan Helge Kordts
Robert Gelin Rysjedal
Sat 10:00  Table 2
6   
Geir Bentzen
Mona Lundetræ
Sat 10:00  Table 4
7   
Bojan Đikić
Astrid Eiken Flage
Sat 11:14  Table 3
8   
Helge Seilen
Reidar Rundsveen
Sat 10:00  Table 6
9   
Dag-jøran Aralden
Jarle Tonning Hatløy
Sat 11:14  Table 8
10   
Marjan Maka
Tor Espen H. Skoglund
Sat 10:00  Table 5
11   
Ketil Andre Strømmen
Jason Hawker
R1
Sat 11:14  Table 5
12   
Rune Bergsvåg
Nina Torvund
Sat 11:15  Table 6
13   
Eirik Tonning Hatløy
Sveinung Arnesson østgård
Sat 11:15  Table 4
14   
Kim Ronny Nygård
Marcin Góra
Sat 11:15  Table 2
15   
Martin Hatløy Engdal
Robert Lepsøe
Sat 11:15  Table 1
16   
Walk Over
Jardar Eiken Flage
 

Winner round 1

Race to 6
17   
Tommy Wolff
Armanas Tiskus
Sat 12:01  Table 4
18   
Maron Pettersen
Robin Hauge Pettersen
Sat 12:01  Table 7
19   
Jan Helge Kordts
Geir Bentzen
Sat 12:01  Table 6
20   
Astrid Eiken Flage
Reidar Rundsveen
Sat 12:46  Table 7
21   
Dag-jøran Aralden
Marjan Maka
Sat 12:21  Table 8
22   
Ketil Andre Strømmen
Nina Torvund
Sat 12:29  Table 5
23   
Eirik Tonning Hatløy
R1
Kim Ronny Nygård
Sat 12:12  Table 2
24   
Robert Lepsøe
Jardar Eiken Flage
Sat 12:18  Table 1

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Bartosz Bartczak
 
26   
Brede Arnøy
Richard Sivertsen
Sat 12:47  Table 3
27   
Robert Gelin Rysjedal
Mona Lundetræ
Sat 12:48  Table 4
28   
Bojan Đikić
Helge Seilen
Sat 12:48  Table 6
29   
Jarle Tonning Hatløy
Tor Espen H. Skoglund
Sat 12:58  Table 1
30   
Jason Hawker
Rune Bergsvåg
Sat 13:26  Table 2
31   
Sveinung Arnesson østgård
Marcin Góra
Sat 13:29  Table 7
32   
Martin Hatløy Engdal
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
33   
Bartosz Bartczak
Robert Lepsøe
Sat 14:21  Table 1
34   
Richard Sivertsen
Eirik Tonning Hatløy
Sat 14:59  Table 3
35   
Mona Lundetræ
Ketil Andre Strømmen
Sat 14:21  Table 2
36   
Bojan Đikić
Marjan Maka
Sat 14:21  Table 4
37   
Jarle Tonning Hatløy
R1
Astrid Eiken Flage
Sat 14:22  Table 5
38   
Jason Hawker
Geir Bentzen
Sat 14:22  Table 6
39   
Sveinung Arnesson østgård
Maron Pettersen
Sat 14:36  Table 7
40   
Martin Hatløy Engdal
Armanas Tiskus
Sat 14:22  Table 8

Winners qualification

Race to 6
41   
Tommy Wolff
Robin Hauge Pettersen
Sat 15:06  Table 4
42   
Jan Helge Kordts
Reidar Rundsveen
Sat 15:14  Table 2
43   
Dag-jøran Aralden
Nina Torvund
Sat 15:16  Table 1
44   
Kim Ronny Nygård
Jardar Eiken Flage
Sat 15:19  Table 6

Loser round 3

Race to 6
45   
Robert Lepsøe
Eirik Tonning Hatløy
Sat 15:42  Table 8
46   
Ketil Andre Strømmen
Bojan Đikić
Sat 15:42  Table 5
47   
Astrid Eiken Flage
Jason Hawker
Sat 15:42  Table 3
48   
Maron Pettersen
Martin Hatløy Engdal
Sat 16:04  Table 7

Losers qualification

Race to 6
49   
Eirik Tonning Hatløy
R1
Jan Helge Kordts
R1
Sat 16:22  Table 2
50   
Bojan Đikić
Tommy Wolff
Sat 17:06  Table 6
51   
Jason Hawker
Kim Ronny Nygård
Sat 17:06  Table 3
52   
Martin Hatløy Engdal
R1
Dag-jøran Aralden
Sat 16:58  Table 7

Quarter final

Race to 7
53   
Robin Hauge Pettersen
Dag-jøran Aralden
R2
Sat 18:09  Table 2
54   
Reidar Rundsveen
Eirik Tonning Hatløy
Sat 18:09  Table 3
55   
Nina Torvund
R1
Jason Hawker
R2
Sat 18:09  Table 6
56   
Jardar Eiken Flage
Bojan Đikić
Sat 18:09  Table 7

Semi final

Race to 7
57   
Robin Hauge Pettersen
R2
Reidar Rundsveen
Sat 19:26  Table 3
58   
Jason Hawker
R1
Bojan Đikić
Sat 19:59  Table 7

Final

Race to 7
59   
Robin Hauge Pettersen
Jason Hawker
Sat 21:07  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer