Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 21, 2020

III. Vegas Pub Semi-Pro Bajnokság 1. forduló

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Balázs Babecz
6 (5/1) 27 (19/8)
70%
15
2 Tamás Balla
5 (4/1) 25 (16/9)
64%
12
3 Mihály Szalai
4 (3/1) 16 (9/7)
56%
10
4 László Kocsis
5 (3/2) 21 (11/10)
52%
9
5 András Hajdú
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
7
5 Vujosevic Goran
3 (2/1) 10 (6/4)
60%
7
5 Igor Torbica
3 (2/1) 14 (8/6)
57%
7
5 Róbert Kovács
4 (2/2) 16 (9/7)
56%
7
9 Attila Papp
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
5
Show more
9 Péter Bálint
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
5
9 Péter Váradi
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
5
9 Péter Mustárdy
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
5
13 Géza Csüllög
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
4
13 Gyula Nacsa
3 (1/2) 14 (7/7)
50%
4
13 Miklós Deli
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
4
13 Henrik Atlasz
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
4
17 Attila Greguska
Szegedi Biliárd Egyesület
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
3
Starts Jan 21, 2020, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (17 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings III. Vegas Pub Semi-Pro Bajnokság összesített ranglista
Organizer Szegedi Biliárd Egyesület
Contact Attila Papp (miniszinhaz@gmail.com)
More info
Lebonyolítás: Dupla KO a létszámtól függően legjobb 8-ig, vagy a legjobb négyig, majd irányított sorsolással egyenes kiesés. A harmadik helyet kijátsszuk. 16 nevezőig a 8-as játék 3 nyertig, 10-es játék 4 nyertig, a 9-es játék 5 nyertig tart. A kezdés jogát tempólökéssel kell eldönteni. A versenyen végig váltott kezdés van. Időkérés csak a döntőn és a helyosztón van.
Díjazás: fordulónként 1.-3. hely: serleg.
10 forduló után a ranglista első három helyezettje: serleg, oklevél, tárgynyeremény

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Hungary
Miklós Deli
Hungary
Gyula Nacsa
Tue 18:19  Table 1
2   
Hungary
Péter Bálint
Walk Over
 
3   
Walk Over
Hungary
András Hajdú
 
4   
Hungary
Géza Csüllög
Walk Over
 
5   
Walk Over
Hungary
Péter Mustárdy
 
6   
Serbia
Vujosevic Goran
Walk Over
 
7   
Walk Over
Hungary
Attila Papp
 
8   
Hungary
Attila Greguska
Walk Over
 

Winner round 1

Race to 3
9   
Hungary
Tamás Balla
Hungary
Gyula Nacsa
Tue 18:49  Table 1
10   
Hungary
Péter Bálint
Hungary
Balázs Babecz
Tue 18:19  Table 5
11   
Hungary
Igor Torbica
Hungary
András Hajdú
Tue 18:19  Table 2
12   
Hungary
Géza Csüllög
Hungary
Róbert Kovács
Tue 18:19  Table 3
13   
Hungary
László Kocsis
Hungary
Péter Mustárdy
Tue 18:19  Table 4
14   
Serbia
Vujosevic Goran
Hungary
Henrik Atlasz
Tue 18:19  Table 6
15   
Hungary
Péter Váradi
Hungary
Attila Papp
Tue 18:19  Table 7
16   
Hungary
Attila Greguska
Hungary
Mihály Szalai
Tue 18:19  Table 8

Loser round 1

Race to 3
17   
Hungary
Miklós Deli
Hungary
Attila Greguska
Tue 18:54  Table 3
18   
Walk Over
Hungary
Attila Papp
 
19   
Walk Over
Hungary
Henrik Atlasz
 
20   
Walk Over
Hungary
László Kocsis
 
21   
Walk Over
Hungary
Géza Csüllög
 
22   
Walk Over
Hungary
András Hajdú
 
23   
Walk Over
Hungary
Balázs Babecz
 
24   
Walk Over
Hungary
Gyula Nacsa
 

Loser round 2

Race to 3
25   
Hungary
Miklós Deli
Hungary
Attila Papp
Tue 19:51  Table 7
26   
Hungary
Henrik Atlasz
Hungary
László Kocsis
Tue 19:03  Table 4
27   
Hungary
Géza Csüllög
Hungary
András Hajdú
Tue 19:03  Table 2
28   
Hungary
Balázs Babecz
Hungary
Gyula Nacsa
Tue 19:33  Table 4

Winners qualification

Race to 3
29   
Hungary
Tamás Balla
Hungary
Péter Bálint
Tue 19:44  Table 5
30   
Hungary
Igor Torbica
Hungary
Róbert Kovács
Tue 19:06  Table 5
31   
Hungary
Péter Mustárdy
Serbia
Vujosevic Goran
Tue 19:06  Table 6
32   
Hungary
Péter Váradi
Hungary
Mihály Szalai
Tue 19:16  Table 8

Losers qualification

Race to 3
33   
Hungary
Attila Papp
Hungary
Róbert Kovács
Tue 20:21  Table 8
34   
Hungary
László Kocsis
Hungary
Péter Bálint
Tue 20:16  Table 5
35   
Hungary
András Hajdú
Hungary
Péter Váradi
Tue 20:11  Table 3
36   
Hungary
Balázs Babecz
Hungary
Péter Mustárdy
Tue 20:16  Table 4

Quarter final

Race to 3
37   
Hungary
Tamás Balla
Hungary
Róbert Kovács
Tue 21:01  Table 2
38   
Hungary
Igor Torbica
Hungary
László Kocsis
Tue 21:01  Table 3
39   
Serbia
Vujosevic Goran
Hungary
Balázs Babecz
Tue 21:02  Table 5
40   
Hungary
Mihály Szalai
R1
Hungary
András Hajdú
Tue 21:02  Table 4

Semi final

Race to 4
41   
Hungary
Tamás Balla
Hungary
László Kocsis
Tue 21:39  Table 4
42   
Hungary
Balázs Babecz
Hungary
Mihály Szalai
Tue 21:39  Table 5

Final

Race to 4
43   
Hungary
Tamás Balla
Hungary
Balázs Babecz
Tue 22:30  Table 5

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment