Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 18, 2024

II. NETSURF SZBSE OPEN 2. forduló

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Hungary Péter Bálint
6 (6/0) 46 (33/13)
72%
200
2 Hungary Csaba Nagy
6 (5/1) 47 (32/15)
68%
150
3 Hungary Patrik Domonkos
5 (4/1) 40 (26/14)
65%
110
3 Serbia Damir Culjak
5 (4/1) 43 (24/19)
56%
110
5 Hungary Ádám Gyaraki
5 (3/2) 34 (19/15)
56%
80
5 Hungary Zsolt Süli
6 (4/2) 43 (22/21)
51%
80
5 Hungary Tamás Balla
6 (4/2) 47 (28/19)
60%
80
5 Hungary Krisztián Tasi
5 (3/2) 39 (21/18)
54%
80
9 Hungary Patrik Pelt
5 (3/2) 40 (21/19)
53%
60
Show more
9 Hungary Balázs Babecz
4 (2/2) 32 (16/16)
50%
60
9 Serbia Goran Vujosevic
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
60
9 Hungary Norbert Fehérvári
5 (3/2) 36 (19/17)
53%
60
13 Hungary Tamás Nagy Biblia
4 (2/2) 30 (12/18)
40%
60
13 Hungary Gábor Barna
4 (2/2) 28 (15/13)
54%
60
13 Hungary Róbert Kovács
4 (2/2) 24 (12/12)
50%
60
13 Hungary Attila Halász
4 (2/2) 27 (15/12)
56%
60
17 Serbia Igor Jelaš
3 (1/2) 18 (5/13)
28%
45
17 Hungary Dániel Tajti
3 (1/2) 22 (12/10)
55%
45
17 Hungary Géza Csüllög
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
45
17 Hungary Domonkos Tornai
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
45
17 Hungary Gábor Kiss
3 (1/2) 15 (5/10)
33%
45
17 Hungary Mihály Szalai
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
45
17 Hungary Imre Pesti
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
45
17 Hungary Ádám Erdész
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
45
25 Hungary Benedek Gorbai
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
35
25 Hungary Péter Vincze
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
35
25 Hungary Zsolt Kovács
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
35
25 Hungary Simon Ádám
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
35
25 Hungary Richárd Bauer
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
35
25 Hungary Kitti Jakus
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
35
25 Hungary Zoltán Bujdosó
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
35
Starts Feb 18, 2024, 10:00 AM (local time)
Entry deadline Feb 18, 2024, 10:05 AM (local time)
Organizer Szegedi Biliárd Egyesület
Rankings II. NETSURF SZBSE OPEN bajnokság összesített ranglista 2024
Format Double to Single elimination (31 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
More info
A verseny leírása:
A „II. NETSURF SZBSE OPEN BAJNOKSÁG”, tíz fordulóból álló versenysorozat. Minden hónapban (július és augusztus kivételével) egy adott vasárnap kerül megrendezésre, 10 órai kezdettel a Vegas Pubban. A verseny célja, hogy a különböző játékerőt képviselő játékosok ugyan azon a versenyen tudjanak részt venni, aminél a végső díjazásban minden játékosnak lehetősége legyen valamilyen értékes díjat nyerni, ne csak a ranglista elején végző legjobbaknak. Minden induló a fordulókon pontot gyűjt az elért helyezése alapján. A tizedik forduló végén kialakult összesített eredmény alapján, a ranglista első 8 helyezettje pénzdíjat és értékes tárgynyereményeket kap, továbbá a csoportok alapján is díjazzuk a játékosokat további értékes nyereményekkel. Figyelem! A díjakra azok a játékosok jogosultak, akik a 10 fordulóból legalább 5 fordulón részt vesznek.

A 10 forduló összessített ranglistájának díjazása:
1. hely: 35.000.- és kupa
2. hely: 20.000.- és kupa
3. hely: 15.000.- és kupa
4. hely: 10.000.- és oklevél
5-8.hely: 5.000.- és érem

Csoport különdíj:
Az összesített ranglista alapján minden csoportban a legjobb 3 helyezett szintén pénzdíjat kap az alábbiak szerint:
Csoport első: 20.000.- + tárgynyeremény
Csoport második: 15.000.- + tárgynyeremény
Csoport harmadik: 10.000.- + tárgynyeremény

Egyéni különdíj:
Az a játékos, aki legalább 5 fordulón részt vesz, a saját csoportján belüli többi játékossal együtt egy sorsoláson vesz részt, ahol az alábbi nyeremények kerülnek kiosztásra:
1. csoport különdíj: Értékes tárgynyeremény kb.120.000.- értékben.
2. csoport különdíj: Értékes tárgynyeremény kb. 80.000.- értékben.
3. csoport különdíj: Értékes tárgynyeremény kb. 50.000.- értékben.
4. csoport különdíj: Értékes tárgynyeremény kb. 30.000.- értékben.
Nevezési díjak:
1. csoport játékosainak: 5.000.- / forduló
2. csoport játékosainak: 4.500.- / forduló
3. csoport játékosainak: 3.500.- / forduló
4. csoport játékosainak: 2.500.- / forduló
Nevezni minden forduló előtt 8:50-ig lehet a helyszínen. Utána már nevezést nem tudunk fogadni.

Fordulók lebonyolítása:
A fordulókon 9-es és 10-es játékban zajlanak a mérkőzések, váltott kezdéssel, az EPBF versenyszabálya alapján.
8 fő alatt: a forduló nem kerül megrendezésre
8 – 16 fő: Csoportmérkőzések, majd a legjobb 8-tól egyenes ág. Végig 6 nyertig a 9-es, és 5 nyertig a 10-es játék.
16 – 24 fő: Vigaszágas rendszer, majd a legjobb 8-tól egyenes ág. Végig 6 nyertig a 9-es, és 5 nyertig a 10-es játék.
25 felett: Vigaszágas rendszer, majd a legjobb 8-tól egyenes ág. Végig 6 nyertig a 9-es, és 5 nyertig a 10-es játék.

Minden forduló végén az első három helyezett PLAKETTET kap. A legjobb 4 játékosnak a verseny végéig kell maradnia. Ha a legjobb négy játékos közül valaki nem jelenik meg a forduló végén a díjkiosztón, akkor nem részesül díjazásban.

Dresscode:
Nincs különösebb öltözet megkötés, de papucs, melegítő, terepszínű ruházat nem megengedett.

Schedule

Try the new playing schedule (beta). Try now!
Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Serbia
Goran Vujosevic
Walk Over
 
2   
Hungary
Géza Csüllög
Serbia
Igor Jelaš
Sun 10:13  Table 1
3   
Hungary
Gábor Kiss
Hungary
Ádám Simon
Sun 10:14  Table 2
4   
Hungary
Tamás Nagy Biblia
Hungary
Péter Bálint
Sun 10:14  Table 3
5   
Hungary
Attila Halász
Hungary
Imre Pesti
Sun 10:15  Table 4
6   
Hungary
Ádám Gyaraki
Hungary
Benedek Gorbai
Sun 10:15  Table 5
7   
Hungary
Patrik Pelt
Hungary
Péter Vincze
Sun 10:15  Table 6
8   
Hungary
Gábor Barna
Serbia
Damir Culjak
Sun 10:16  Table 7
9   
Hungary
Kitti Jakus
Hungary
Domonkos Tornai
Sun 10:16  Table 8
10   
Hungary
Balázs Babecz
Hungary
Dániel Tajti
Sun 10:16  Table 9
11   
Hungary
Richárd Bauer
Hungary
Zsolt Süli
Sun 10:17  Table 10
12   
Hungary
Ádám Erdész
Hungary
Patrik Domonkos
Sun 10:17  Table 11
13   
Hungary
Csaba Nagy
Hungary
Zsolt Kovács
Sun 10:17  Table 12
14   
Hungary
Mihály Szalai
Hungary
Tamás Balla
Sun 10:17  Table 13
15   
Hungary
Zoltán Bujdosó
Hungary
Krisztián Tasi
Sun 10:19  Table 14
16   
Hungary
Norbert Fehérvári
Hungary
Róbert Kovács
Sun 10:49  Table 5

Winner round 1

Race to 5
17   
Serbia
Goran Vujosevic
Serbia
Igor Jelaš
Sun 11:28  Table 14
18   
Hungary
Gábor Kiss
Hungary
Péter Bálint
Sun 11:07  Table 4
19   
Hungary
Attila Halász
Hungary
Ádám Gyaraki
Sun 11:08  Table 2
20   
Hungary
Patrik Pelt
Serbia
Damir Culjak
Sun 11:19  Table 6
21   
Hungary
Domonkos Tornai
Hungary
Balázs Babecz
Sun 11:29  Table 1
22   
Hungary
Zsolt Süli
Hungary
Patrik Domonkos
Sun 11:11  Table 3
23   
Hungary
Csaba Nagy
Hungary
Mihály Szalai
Sun 11:20  Table 7
24   
Hungary
Krisztián Tasi
Hungary
Norbert Fehérvári
Sun 11:33  Table 5

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Hungary
Géza Csüllög
 
26   
Hungary
Ádám Simon
Hungary
Tamás Nagy Biblia
Sun 11:20  Table 8
27   
Hungary
Imre Pesti
Hungary
Benedek Gorbai
Sun 11:21  Table 10
28   
Hungary
Péter Vincze
Hungary
Gábor Barna
Sun 11:21  Table 11
29   
Hungary
Kitti Jakus
Hungary
Dániel Tajti
Sun 11:25  Table 9
30   
Hungary
Richárd Bauer
Hungary
Ádám Erdész
Sun 11:22  Table 12
31   
Hungary
Zsolt Kovács
Hungary
Tamás Balla
Sun 11:22  Table 13
32   
Hungary
Zoltán Bujdosó
Hungary
Róbert Kovács
Sun 11:42  Table 4

Loser round 2

Race to 5
33   
Hungary
Géza Csüllög
Hungary
Norbert Fehérvári
Sun 12:27  Table 1
34   
Hungary
Tamás Nagy Biblia
Hungary
Mihály Szalai
Sun 12:46  Table 8
35   
Hungary
Imre Pesti
Hungary
Zsolt Süli
Sun 12:08  Table 3
36   
Hungary
Gábor Barna
Hungary
Domonkos Tornai
Sun 12:27  Table 2
37   
Hungary
Dániel Tajti
Hungary
Patrik Pelt
Sun 12:28  Table 5
38   
Hungary
Ádám Erdész
Hungary
Attila Halász
Sun 12:28  Table 6
39   
Hungary
Tamás Balla
Hungary
Gábor Kiss
Sun 12:29  Table 7
40   
Hungary
Róbert Kovács
Serbia
Igor Jelaš
Sun 12:40  Table 4

Winners qualification

Race to 5
41   
Serbia
Goran Vujosevic
Hungary
Péter Bálint
Sun 12:54  Table 3
42   
Hungary
Ádám Gyaraki
Serbia
Damir Culjak
Sun 13:18  Table 1
43   
Hungary
Balázs Babecz
Hungary
Patrik Domonkos
Sun 13:35  Table 6
44   
Hungary
Csaba Nagy
Hungary
Krisztián Tasi
Sun 13:01  Table 7

Loser round 3

Race to 5
45   
Hungary
Norbert Fehérvári
Hungary
Tamás Nagy Biblia
Sun 14:11  Table 3
46   
Hungary
Zsolt Süli
Hungary
Gábor Barna
Sun 13:11  Table 2
47   
Hungary
Patrik Pelt
Hungary
Attila Halász
Sun 13:52  Table 5
48   
Hungary
Tamás Balla
Hungary
Róbert Kovács
Sun 13:17  Table 4

Losers qualification

Race to 5
49   
Hungary
Norbert Fehérvári
Hungary
Ádám Gyaraki
Sun 14:57  Table 3
50   
Hungary
Zsolt Süli
Serbia
Goran Vujosevic
Sun 13:58  Table 4
51   
Hungary
Patrik Pelt
Hungary
Krisztián Tasi
Sun 15:06  Table 5
52   
Hungary
Tamás Balla
Hungary
Balázs Babecz
Sun 14:33  Table 8

Quarter final

Race to 6
53   
Hungary
Péter Bálint
Hungary
Krisztián Tasi
Sun 15:59  Table 2
54   
Serbia
Damir Culjak
Hungary
Tamás Balla
Sun 15:59  Table 3
55   
Hungary
Patrik Domonkos
Hungary
Ádám Gyaraki
Sun 15:59  Table 4
56   
Hungary
Csaba Nagy
R2
Hungary
Zsolt Süli
Sun 15:59  Table 5

Semi final

Race to 6
57   
Hungary
Péter Bálint
R2
Serbia
Damir Culjak
Sun 17:08  Table 4
58   
Hungary
Patrik Domonkos
Hungary
Csaba Nagy
Sun 17:08  Table 5

Final

Race to 6
59   
Hungary
Péter Bálint
Hungary
Csaba Nagy
Sun 18:37  Table 5

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants