Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 15, 2020

VII. Vegas Open 6. forduló

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Csaba Nagy
5 (5/0) 31 (23/8)
74%
15
2 Gábor Antal
5 (4/1) 32 (20/12)
63%
12
3 Péter Bálint
4 (3/1) 27 (16/11)
59%
10
4 Tamás Balla
5 (3/2) 30 (14/16)
47%
9
5 Balázs Babecz
4 (2/2) 22 (12/10)
55%
7
5 Zoltán Törőcsik
4 (2/2) 27 (14/13)
52%
7
5 Norbert Nacsa
3 (2/1) 18 (12/6)
67%
7
5 Krisztián Tasi
4 (2/2) 21 (11/10)
52%
7
9 Süli Zsolt
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
5
9 Gábor Kancsár
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
5
9 Gyula Nacsa
3 (1/2) 18 (9/9)
50%
5
9 Dániel Gyulai-Nagy
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
5
13 Attila Papp
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
4
13 Vujosevic Goran
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
4
13 Attila Greguska
Szegedi Biliárd Egyesület
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
4
13 Ferenc Szabó
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
4
Entry deadline Sep 15, 2020, 6:10 PM (local time)
Starts Sep 15, 2020, 6:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (16 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings VII. Vegas Open összesített ranglista
Organizer Szegedi Biliárd Egyesület
Contact Attila Papp (miniszinhaz@gmail.com)
More info
A verseny lebonyolítása:
- 12 nevezőig: Dupla KO a legjobb 4-ig, majd elődöntő és helyosztók.
- 12 nevező felett: Dupla KO a legjobb 8-ig, majd egyenes kieséses rendszer.
- A mérkőzések a dkoalatt 4 nyertig, utána végig 5 nyert játékig tartanak (az elődöntő és a helyosztók is).
8 nevező alatt az adott forduló elmarad!
A versenysorozatot értékelése:
A 10 forduló összesített pontszáma alapján.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Walk Over
Hungary
Gábor Kancsár
 
2   
Hungary
Csaba Nagy
Walk Over
 
3   
Walk Over
Hungary
Péter Bálint
 
4   
Hungary
Attila Greguska
Walk Over
 
5   
Walk Over
Hungary
Gábor Antal
 
6   
Hungary
Krisztián Tasi
Walk Over
 
7   
Walk Over
Hungary
Norbert Nacsa
 
8   
Hungary
Süli Zsolt
Walk Over
 

Winner round 1

Race to 4
9   
Hungary
Gyula Nacsa
Hungary
Gábor Kancsár
Tue 18:18  Table 1
10   
Hungary
Csaba Nagy
Hungary
Attila Papp
Tue 18:18  Table 2
11   
Hungary
Tamás Balla
Hungary
Péter Bálint
Tue 18:18  Table 3
12   
Hungary
Attila Greguska
Hungary
Balázs Babecz
Tue 18:18  Table 4
13   
Hungary
Zoltán Törőcsik
Hungary
Gábor Antal
Tue 18:18  Table 5
14   
Hungary
Krisztián Tasi
Serbia
Vujosevic Goran
Tue 18:18  Table 6
15   
Hungary
Ferenc Szabó
Hungary
Norbert Nacsa
Tue 18:18  Table 7
16   
Hungary
Süli Zsolt
Hungary
Dániel Gyulai-Nagy
Tue 18:18  Table 8

Loser round 1

Race to 4
17   
Walk Over
Hungary
Dániel Gyulai-Nagy
 
18   
Walk Over
Hungary
Ferenc Szabó
 
19   
Walk Over
Serbia
Vujosevic Goran
 
20   
Walk Over
Hungary
Zoltán Törőcsik
 
21   
Walk Over
Hungary
Attila Greguska
 
22   
Walk Over
Hungary
Tamás Balla
 
23   
Walk Over
Hungary
Attila Papp
 
24   
Walk Over
Hungary
Gábor Kancsár
 

Loser round 2

Race to 4
25   
Hungary
Dániel Gyulai-Nagy
Hungary
Ferenc Szabó
Tue 18:46  Table 2
26   
Serbia
Vujosevic Goran
Hungary
Zoltán Törőcsik
Tue 18:51  Table 5
27   
Hungary
Attila Greguska
Hungary
Tamás Balla
Tue 18:45  Table 7
28   
Hungary
Attila Papp
Hungary
Gábor Kancsár
Tue 18:46  Table 3

Winners qualification

Race to 4
29   
Hungary
Gyula Nacsa
Hungary
Csaba Nagy
Tue 18:32  Table 1
30   
Hungary
Péter Bálint
Hungary
Balázs Babecz
Tue 18:46  Table 4
31   
Hungary
Gábor Antal
Hungary
Krisztián Tasi
Tue 18:51  Table 6
32   
Hungary
Norbert Nacsa
Hungary
Süli Zsolt
Tue 18:45  Table 8

Losers qualification

Race to 4
33   
Hungary
Dániel Gyulai-Nagy
Hungary
Balázs Babecz
Tue 19:48  Table 4
34   
Hungary
Zoltán Törőcsik
Hungary
Gyula Nacsa
Tue 19:24  Table 5
35   
Hungary
Tamás Balla
Hungary
Süli Zsolt
Tue 19:13  Table 8
36   
Hungary
Gábor Kancsár
Hungary
Krisztián Tasi
Tue 19:24  Table 3

Quarter final

Race to 4
37   
Hungary
Csaba Nagy
Hungary
Krisztián Tasi
Tue 20:35  Table 3
38   
Hungary
Péter Bálint
Hungary
Zoltán Törőcsik
Tue 20:35  Table 4
39   
Hungary
Gábor Antal
Hungary
Balázs Babecz
Tue 20:35  Table 5
40   
Hungary
Norbert Nacsa
Hungary
Tamás Balla
Tue 20:35  Table 8

Semi final

Race to 4
41   
Hungary
Csaba Nagy
Hungary
Péter Bálint
Tue 21:13  Table 4
42   
Hungary
Gábor Antal
Hungary
Tamás Balla
Tue 21:57  Table 5

Final

Race to 4
43   
Hungary
Csaba Nagy
Hungary
Gábor Antal
Tue 22:16  Table 5

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants