Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 12, 2020

RT2 1. Divisjon Vest

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Jonas Kvalsund Hansen
Herøy BK
5 (5/0) 38 (30/8)
79%
2 Jan Ove Kvalsund Hansen
Herøy BK
5 (4/1) 42 (27/15)
64%
3 Gard Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 34 (23/11)
68%
3 Jardar Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 41 (21/20)
51%
5 Eirik Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 31 (17/14)
55%
5 Gjermund Flage
Hyllestad IL, BG
6 (4/2) 52 (33/19)
63%
5 Henrik Hauge Pettersen
Herøy BK
5 (3/2) 37 (24/13)
65%
5 Svein Rune Notøy
Herøy BK
5 (3/2) 44 (20/24)
45%
9 Jan Helge Kordts
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 26 (13/13)
50%
Show more
9 Maron Pettersen
Herøy BK
4 (2/2) 35 (18/17)
51%
9 Dag Torbjørgson
Herøy BK
4 (2/2) 31 (14/17)
45%
9 Ali Mirzaei
Herøy BK
4 (2/2) 35 (19/16)
54%
13 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 29 (13/16)
45%
13 Britt Sølvi Hauge Pettersen
Herøy BK
4 (2/2) 36 (18/18)
50%
13 Rune Bergsvåg
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 35 (14/21)
40%
13 Joakim Skauvik
Herøy BK
4 (2/2) 29 (13/16)
45%
17 Paul Townsend
Feios IL-BG
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
17 Roger Daniel Helland
Herøy BK
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
17 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
17 Geir Vangen Kvalsund
Herøy BK
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
17 Asbjørn Pettersen
Herøy BK
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
17 Viljar Glavær Akse
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
17 Tanja Kvellestad Akse
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
17 Michael F Olderøy
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
Entry deadline Sep 9, 2020, 5:59 PM (local time)
Starts Sep 12, 2020, 9:30 AM (local time)
Format Double elimination (24 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Hyllestad IL, BG
Contact Kurt Hatlem (kurtper@online.no)
More info
Hyllestad ønskjer velkommen til RT2 i region vest!

Vi arrangerer to turneringar, fredag og laurdag for 1. divisjon som er for open alle unnateke elite, og søndag for 2. divisjon.

Sjekk reglar her: http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?turneringsbestemmelser.htm

og informasjon om Norgesrating og inndeling i divisjonar her: http://www.biljardforbundet.no/info/10_10_-_norgesrating.htm

Her finn de info. om salongen vår, ma. bordtype, duk og kuler: https://cuescore.com/place/Hyllestad+IL+Biljard/1373304/tables

Premiering:

1. pl. 2000 kr.
2. pl. 1000 kr.
3. pl. 500 kr. * 2

Kantine/kiosk er open, men med avgrensa utval. Vi tek kun kortbetaling.

Relax/aktivitetsrom er tilgjengeleg heile helga.

Overnatting:

www.fjordkick.no
www.sognhostel.no
www.sognefjordhotel.no (spør etter biljardpris)
www.fjordmoments.com (1,8 km. frå salongen)
Lavik Feriehus https://www.fjordkysten.no/overnatting/lavik-feriehus-p809963
Storlia hytte og motell tlf. 95893689

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Rune Bergsvåg
Paul Townsend
Sat 09:55  Table 1
2   
Dag Torbjørgson
Roger Daniel Helland
Sat 09:55  Table 2
3   
Asbjørn Pettersen
Viljar Glavær Akse
Sat 09:56  Table 3
4   
Geir Vangen Kvalsund
Britt Sølvi Hauge Pettersen
Sat 09:56  Table 4
5   
Joakim Skauvik
Tanja Kvellestad Akse
Sat 09:56  Table 5
6   
Svein Rune Notøy
Maron Pettersen
Sat 09:56  Table 6
7   
Michael F Olderøy
Kim Ronny Nygård
Sat 09:56  Table 7
8   
Gjermund Flage
Astrid Eiken Flage
Sat 09:56  Table 8

Winner round 1

Race to 6
9   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Rune Bergsvåg
Sat 11:43  Table 1
10   
Dag Torbjørgson
Ali Mirzaei
Sat 10:59  Table 2
11   
Jan Helge Kordts
Viljar Glavær Akse
Sat 10:59  Table 3
12   
Britt Sølvi Hauge Pettersen
Gard Eiken Flage
R1
Sat 11:54  Table 3
13   
Jonas Kvalsund Hansen
Joakim Skauvik
Sat 12:03  Table 4
14   
Svein Rune Notøy
Henrik Hauge Pettersen
Sat 11:24  Table 6
15   
Eirik Tonning Hatløy
Kim Ronny Nygård
Sat 11:20  Table 7
16   
Gjermund Flage
Jardar Eiken Flage
Sat 10:59  Table 8

Loser round 1

Race to 6
17   
Paul Townsend
Gjermund Flage
Sat 12:14  Table 5
18   
Roger Daniel Helland
Kim Ronny Nygård
Sat 12:15  Table 7
19   
Asbjørn Pettersen
Henrik Hauge Pettersen
Sat 12:48  Table 2
20   
Geir Vangen Kvalsund
Joakim Skauvik
Sat 12:54  Table 4
21   
Tanja Kvellestad Akse
Britt Sølvi Hauge Pettersen
Sat 12:33  Table 3
22   
Maron Pettersen
Viljar Glavær Akse
Sat 12:15  Table 8
23   
Michael F Olderøy
Ali Mirzaei
Sat 12:48  Table 6
24   
Astrid Eiken Flage
Rune Bergsvåg
Sat 12:44  Table 1

Loser round 2

Race to 6
25   
Gjermund Flage
Kim Ronny Nygård
Sat 13:55  Table 2
26   
Henrik Hauge Pettersen
Joakim Skauvik
Sat 14:06  Table 4
27   
Britt Sølvi Hauge Pettersen
Maron Pettersen
Sat 13:55  Table 7
28   
Ali Mirzaei
Rune Bergsvåg
Sat 14:25  Table 6

Winners qualification

Race to 6
29   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Dag Torbjørgson
Sat 14:10  Table 5
30   
Jan Helge Kordts
Gard Eiken Flage
R1
Sat 14:10  Table 8
31   
Jonas Kvalsund Hansen
Svein Rune Notøy
Sat 14:10  Table 1
32   
Eirik Tonning Hatløy
Jardar Eiken Flage
Sat 14:10  Table 3

Losers qualification

Race to 6
33   
Gjermund Flage
Jan Helge Kordts
Sat 15:36  Table 5
34   
Henrik Hauge Pettersen
Dag Torbjørgson
Sat 15:36  Table 6
35   
Maron Pettersen
Eirik Tonning Hatløy
Sat 15:36  Table 7
36   
Ali Mirzaei
Svein Rune Notøy
Sat 15:36  Table 8

Quarter final

Race to 6
37   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Svein Rune Notøy
Sat 17:01  Table 1
38   
Gard Eiken Flage
Henrik Hauge Pettersen
Sat 17:01  Table 2
39   
Jonas Kvalsund Hansen
Eirik Tonning Hatløy
Sat 17:01  Table 3
40   
Jardar Eiken Flage
Gjermund Flage
Sat 17:01  Table 4

Semi final

Race to 6
41   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Gard Eiken Flage
Sat 18:14  Table 3
42   
Jonas Kvalsund Hansen
Jardar Eiken Flage
Sat 18:14  Table 4

Final

Race to 6
43   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Jonas Kvalsund Hansen
Sat 19:22  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer