Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 17 - February 18, 2018

Prvenstvo Hrvatske 2017/2018 8-ball

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Roberto Bartol
6 (6/0) 69 (48/21)
70%
2 Filip Bermanec
9 (7/2) 112 (65/47)
58%
3 Tomislav Cvitanušić
7 (5/2) 86 (49/37)
57%
3 Michel Bartol
5 (3/2) 55 (30/25)
55%
5 Krešo Ivan Kralj
7 (5/2) 81 (46/35)
57%
5 Tomislav Šušić
4 (3/1) 54 (30/24)
56%
5 Krešimir Vuković
5 (4/1) 58 (35/23)
60%
5 Božo Primić
5 (4/1) 64 (37/27)
58%
9 Marko Lišnić
6 (4/2) 68 (36/32)
53%
Show more
9 Ronald Matošević
5 (3/2) 57 (31/26)
54%
9 Ivo Milin
5 (3/2) 61 (33/28)
54%
9 Kristijan Draganić
6 (4/2) 70 (38/32)
54%
13 Vedran Vunjak
5 (3/2) 58 (32/26)
55%
13 Borna Vukojević
6 (4/2) 66 (39/27)
59%
13 Ivan Vicković
5 (3/2) 53 (31/22)
58%
13 Tin Petljak
5 (3/2) 61 (30/31)
49%
17 Ante Morić
5 (3/2) 55 (31/24)
56%
17 Ivan Peras
4 (2/2) 45 (23/22)
51%
17 Luka Kutleša
3 (1/2) 34 (18/16)
53%
17 Saša Đukić
3 (2/1) 35 (17/18)
49%
17 Goran Gluščić
4 (2/2) 54 (27/27)
50%
17 Ante Šustić
4 (2/2) 48 (27/21)
56%
17 Igor Škorić
5 (3/2) 61 (33/28)
54%
17 Mario Drazic
5 (3/2) 56 (30/26)
54%
25 Ivan Lišnić
4 (2/2) 47 (24/23)
51%
25 Ivan Samaržija
3 (1/2) 31 (12/19)
39%
25 Denis Budak
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
25 Vladimir Škvorc
3 (1/2) 35 (15/20)
43%
25 Ante Šola
3 (1/2) 37 (18/19)
49%
25 Ronald Mijatović
4 (2/2) 41 (18/23)
44%
25 Tihomir Kohon
4 (2/2) 40 (21/19)
53%
25 Filip Kotromanović
4 (2/2) 46 (22/24)
48%
33 Tomislav Juriša
2 (0/2) 21 (6/15)
29%
33 Domagoj Lončarek
3 (1/2) 33 (14/19)
42%
33 Maro Marčinko
2 (0/2) 23 (8/15)
35%
33 Zoran Dmitrović
2 (0/2) 22 (7/15)
32%
33 Gordan Farkaš
2 (0/2) 18 (3/15)
17%
33 Zoran Husul
3 (1/2) 39 (18/21)
46%
33 Krešimir Markanović
3 (1/2) 35 (19/16)
54%
33 Mario Petrović
2 (0/2) 20 (5/15)
25%
33 Mario Demikeli
2 (0/2) 23 (8/15)
35%
33 Marko Uzelac
2 (0/2) 22 (7/15)
32%
33 Josip Smolčić
2 (0/2) 23 (8/15)
35%
33 Franjo Čanaki
2 (0/2) 17 (2/15)
12%
33 Darko Vidović
2 (0/2) 22 (7/15)
32%
33 Dinko Šokčević
3 (1/2) 32 (14/18)
44%
33 Nikola Šutalo
2 (0/2) 20 (5/15)
25%
33 Vedran Vojvodić
2 (0/2) 24 (9/15)
38%
49 Marko Mijat
2 (0/2) 18 (3/15)
17%
49 Dragan Đuraković
2 (0/2) 24 (9/15)
38%
49 Ivan Lončarić
2 (0/2) 24 (9/15)
38%
49 Juraj Vojvodić
2 (0/2) 20 (5/15)
25%
Entry deadline Feb 14, 2018, 11:59 PM (local time)
Starts Feb 17, 2018, 12:00 AM (local time)
Format Double elimination (52 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Organizer Hrvatski biljarski savez
Contact Alan Bujas
More info
Prvenstvo Hrvatske (8-ball) u sezoni 2017/18. održati će se za vikend 17. i 18. veljače 2018. godine u biljarskom klubu “PlanB” u Osijeku.

Prijavu za nastup na natjecanju u pojedinačnoj konkurenciji dostavlja matični klub (skupno za sve natjecatelje). Na turniru se mogu natjecati svi licencirani natjecatelji HBS-a koji su ostvarili pravo nastupa na natjecanjima kategorije Prvenstvo Hrvatske. Prijava se dostavlja organizatoru u pisanom obliku na e-mail adresu, crotour@biljar.hr (zadnji rok za prijavu je srijeda 14. veljače 2018. do 24 sata). Prijava mora sadržavati ime i prezime natjecatelja, godinu rođenja, klub za koji natjecatelj nastupa.

Nakon roka za prijavu klub je dužan na web stranici saveza saznati sve obavijesti o natjecanju (ili telefonom kontaktirati organizatora i primiti na znanje sve obavijesti o natjecanju). Ždrijeb turnira biti će obavljen i objavljen najkasnije u petak u jutarnjim satima, svi zainteresirani mogu pristupiti ždrijebu turnira (za detalje je potrebno kontaktirati voditelja turnira). Kotizacija za turnir iznosi 200,00 kn. Uplata kotizacije moguća je gotovinom prije početka turnira.

Natjecatelj može otkazati nastup na turniru do 24 sata prije početka natjecanja. Nakon tog roka natjecatelj može otkazati nastup samo uz liječničku potvrdu. U slučaju nepropisne odjave natjecatelj podliježe sankcijama koje su navedene u Stegovnom Pravilniku HBS-a. Nepravovremeno odjavljeni natjecatelji ne dobivaju bodove za taj turnir.

Obveze:

Molimo sve igrače da se informiraju kod svojih klupskih predstavnika o licencama i pristupnicama koji su potrebni za nastupanje na turnirima. Ukoliko imate dodatnih pitanja obratite se na službeni e-mail saveza. Podsjećamo sve predstavnike klubova da svi prijavljeni igrači moraju imati uredno riješene papire za natjecateljsku sezonu jer u protivnom neće moći nastupiti na turniru. Molimo igrače da 30 minuta prije svog susreta budu u prostoru za natjecanje. Također, molimo igrače da se pridržavaju pravila dress code-a te ostalih pravila određenih pravilnikom natjecanja, jer u protivnom neće moći nastupiti na turniru.

Za sva ostala pitanja ili pojašnjenja stojimo vam na raspolaganju te vas molimo da se obratite na službeni e-mail saveza (hbs@biljar.hr).

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
Croatia
Tomislav Šušić
Walk Over
 
2   
Croatia
Mario Petrović
Croatia
Filip Kotromanović
Sat 10:01  Table 1
3   
Croatia
Krešimir Markanović
Croatia
Borna Vukojević
Sat 10:01  Table 2
4   
Croatia
Marko Mijat
Croatia
Filip Bermanec
Sat 10:01  Table 3
5   
Croatia
Nikola Šutalo
Walk Over
 
6   
Croatia
Tomislav Cvitanušić
Croatia
Vladimir Škvorc
Sat 10:01  Table 4
7   
Croatia
Gordan Farkaš
Croatia
Tin Petljak
Sat 10:01  Table 5
8   
Walk Over
Croatia
Krešo Ivan Kralj
 
9   
Croatia
Luka Kutleša
Walk Over
 
10   
Croatia
Ronald Mijatović
Croatia
Marko Uzelac
Sat 10:01  Table 6
11   
Croatia
Tomislav Juriša
Croatia
Božo Primić
Sat 10:01  Table 7
12   
Walk Over
Croatia
Kristijan Draganić
 
13   
Croatia
Ivan Lončarić
Croatia
Igor Škorić
Sat 10:01  Table 8
14   
Croatia
Goran Gluščić
Croatia
Mario Dražić
Sat 11:21  Table 1
15   
Croatia
Ronald Matošević
Croatia
Franjo Čanaki
Sat 11:09  Table 6
16   
Walk Over
Croatia
Ante Šola
 
17   
Croatia
Michel Bartol
Walk Over
 
18   
Croatia
Darko Vidović
Croatia
Tihomir Kohon
Sat 11:10  Table 5
19   
Croatia
Domagoj Lončarek
Croatia
Zoran Husul
Sat 10:59  Table 3
20   
Croatia
Saša Đukić
Croatia
Dragan Đuraković
Sat 11:36  Table 8
21   
Croatia
Ivan Samaržija
Walk Over
 
22   
Croatia
Vedran Vojvodić
Croatia
Ivan Peras
Sat 11:14  Table 4
23   
Croatia
Zoran Dmitrović
Croatia
Ante Morić
Sat 11:22  Table 7
24   
Walk Over
Croatia
Roberto Bartol
 
25   
Croatia
Ivan Vicković
Walk Over
 
26   
Croatia
Ivo Milin
Croatia
Josip Smolčić
Sat 11:48  Table 2
27   
Croatia
Denis Budak
Croatia
Ante Šustić
Sat 12:48  Table 5
28   
Walk Over
Croatia
Mario Demikeli
 
29   
Croatia
Ivan Lišnić
Croatia
Juraj Vojvodić
Sat 13:04  Table 2
30   
Croatia
Krešimir Vuković
Croatia
Dinko Šokčević
Sat 12:51  Table 1
31   
Croatia
Maro Marčinko
Croatia
Vedran Vunjak
Sat 12:41  Table 6
32   
Walk Over
Croatia
Marko Lišnić
 

Winner round 1

Race to 8
33   
Croatia
Tomislav Šušić
Croatia
Filip Kotromanović
Sat 13:05  Table 7
34   
Croatia
Borna Vukojević
Croatia
Filip Bermanec
Sat 13:12  Table 3
35   
Croatia
Nikola Šutalo
Croatia
Tomislav Cvitanušić
Sat 13:28  Table 4
36   
Croatia
Tin Petljak
Croatia
Krešo Ivan Kralj
Sat 14:13  Table 8
37   
Croatia
Luka Kutleša
Croatia
Ronald Mijatović
Sat 14:16  Table 1
38   
Croatia
Božo Primić
Croatia
Kristijan Draganić
Sat 14:14  Table 6
39   
Croatia
Igor Škorić
Croatia
Goran Gluščić
Sat 14:18  Table 5
40   
Croatia
Ronald Matošević
Croatia
Ante Šola
Sat 14:21  Table 2
41   
Croatia
Michel Bartol
Croatia
Tihomir Kohon
Sat 14:57  Table 4
42   
Croatia
Zoran Husul
Croatia
Saša Đukić
Sat 15:04  Table 8
43   
Croatia
Ivan Samaržija
Croatia
Ivan Peras
Sat 14:15  Table 7
44   
Croatia
Ante Morić
Croatia
Roberto Bartol
Sat 14:24  Table 3
45   
Croatia
Ivan Vicković
Croatia
Ivo Milin
Sat 15:50  Table 3
46   
Croatia
Ante Šustić
Croatia
Mario Demikeli
Sat 15:50  Table 6
47   
Croatia
Ivan Lišnić
Croatia
Krešimir Vuković
Sat 15:57  Table 4
48   
Croatia
Vedran Vunjak
Croatia
Marko Lišnić
Sat 16:13  Table 2

Loser round 1

Race to 7
49   
Walk Over
Croatia
Mario Petrović
 
50   
Croatia
Krešimir Markanović
Croatia
Marko Mijat
Sat 16:21  Table 1
51   
Walk Over
Croatia
Vladimir Škvorc
 
52   
Croatia
Gordan Farkaš
Walk Over
 
53   
Walk Over
Croatia
Marko Uzelac
 
54   
Croatia
Tomislav Juriša
Walk Over
 
55   
Croatia
Ivan Lončarić
Croatia
Mario Dražić
Sat 15:13  Table 1
56   
Croatia
Franjo Čanaki
Walk Over
 
57   
Walk Over
Croatia
Darko Vidović
 
58   
Croatia
Domagoj Lončarek
Croatia
Dragan Đuraković
Sat 15:40  Table 7
59   
Walk Over
Croatia
Vedran Vojvodić
 
60   
Croatia
Zoran Dmitrović
Walk Over
 
61   
Walk Over
Croatia
Josip Smolčić
 
62   
Croatia
Denis Budak
Walk Over
 
63   
Croatia
Juraj Vojvodić
Croatia
Dinko Šokčević
Sat 16:27  Table 5
64   
Croatia
Maro Marčinko
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 7
65   
Croatia
Mario Petrović
Croatia
Marko Lišnić
Sat 17:58  Table 5
66   
Croatia
Krešimir Markanović
Croatia
Ivan Lišnić
Sat 17:45  Table 2
67   
Croatia
Vladimir Škvorc
Croatia
Mario Demikeli
Sat 17:28  Table 6
68   
Croatia
Gordan Farkaš
Croatia
Ivan Vicković
Sat 17:28  Table 3
69   
Croatia
Marko Uzelac
Croatia
Ante Morić
Sat 16:49  Table 7
70   
Croatia
Tomislav Juriša
Croatia
Ivan Samaržija
Sat 16:57  Table 8
71   
Croatia
Mario Dražić
Croatia
Zoran Husul
Sat 17:29  Table 4
72   
Croatia
Franjo Čanaki
Croatia
Tihomir Kohon
Sat 17:40  Table 1
73   
Croatia
Darko Vidović
Croatia
Ante Šola
Sat 18:11  Table 8
74   
Croatia
Domagoj Lončarek
Croatia
Igor Škorić
Sat 18:42  Table 1
75   
Croatia
Vedran Vojvodić
Croatia
Kristijan Draganić
Sat 19:06  Table 6
76   
Croatia
Zoran Dmitrović
Croatia
Ronald Mijatović
Sat 18:10  Table 3
77   
Croatia
Josip Smolčić
Croatia
Krešo Ivan Kralj
Sat 19:26  Table 2
78   
Croatia
Denis Budak
Croatia
Nikola Šutalo
Sat 18:45  Table 5
79   
Croatia
Dinko Šokčević
Croatia
Borna Vukojević
Sat 18:41  Table 4
80   
Croatia
Maro Marčinko
Croatia
Filip Kotromanović
Sat 18:27  Table 7

Winner round 2

Race to 8
81   
Croatia
Tomislav Šušić
Croatia
Filip Bermanec
Sat 19:53  Table 1
82   
Croatia
Tomislav Cvitanušić
Croatia
Tin Petljak
Sat 19:54  Table 4
83   
Croatia
Luka Kutleša
Croatia
Božo Primić
Sat 20:41  Table 3
84   
Croatia
Goran Gluščić
Croatia
Ronald Matošević
Sat 20:26  Table 6
85   
Croatia
Michel Bartol
Croatia
Saša Đukić
Sat 20:30  Table 5
86   
Croatia
Ivan Peras
Croatia
Roberto Bartol
Sat 20:40  Table 5
87   
Croatia
Ivo Milin
Croatia
Ante Šustić
Sat 20:40  Table 7
88   
Croatia
Krešimir Vuković
Croatia
Vedran Vunjak
Sat 20:55  Table 2

Loser round 3

Race to 7
89   
Croatia
Marko Lišnić
Croatia
Ivan Lišnić
Sat 19:43  Table 3
90   
Croatia
Vladimir Škvorc
Croatia
Ivan Vicković
Sat 20:56  Table 8
91   
Croatia
Ante Morić
Croatia
Ivan Samaržija
Sat 19:32  Table 8
92   
Croatia
Mario Dražić
Croatia
Tihomir Kohon
Sat 21:15  Table 4
93   
Croatia
Ante Šola
Croatia
Igor Škorić
Sat 21:15  Table 1
94   
Croatia
Kristijan Draganić
Croatia
Ronald Mijatović
Sat 22:04  Table 6
95   
Croatia
Krešo Ivan Kralj
Croatia
Denis Budak
Sat 21:46  Table 5
96   
Croatia
Borna Vukojević
Croatia
Filip Kotromanović
Sat 22:16  Table 2

Loser round 4

Race to 7
97   
Croatia
Marko Lišnić
Croatia
Goran Gluščić
Sun 09:59  Table 8
98   
Croatia
Ivan Vicković
Croatia
Luka Kutleša
Sun 09:59  Table 7
99   
Croatia
Ante Morić
Croatia
Tin Petljak
Sun 09:59  Table 6
100   
Croatia
Mario Dražić
Croatia
Filip Bermanec
Sun 09:59  Table 5
101   
Croatia
Igor Škorić
Croatia
Vedran Vunjak
Sun 10:00  Table 4
102   
Croatia
Kristijan Draganić
Croatia
Ante Šustić
Sun 10:00  Table 3
103   
Croatia
Krešo Ivan Kralj
Croatia
Ivan Peras
Sun 10:00  Table 2
104   
Croatia
Borna Vukojević
Croatia
Saša Đukić
Sun 10:00  Table 1

Winners qualification

Race to 8
105   
Croatia
Tomislav Šušić
Croatia
Tomislav Cvitanušić
Sun 11:44  Table 1
106   
Croatia
Božo Primić
Croatia
Ronald Matošević
Sun 11:46  Table 2
107   
Croatia
Michel Bartol
Croatia
Roberto Bartol
Sun 11:44  Table 3
108   
Croatia
Ivo Milin
Croatia
Krešimir Vuković
Sun 11:44  Table 4

Loser round 5

Race to 7
109   
Croatia
Marko Lišnić
Croatia
Ivan Vicković
Sun 11:44  Table 5
110   
Croatia
Tin Petljak
Croatia
Filip Bermanec
Sun 11:44  Table 6
111   
Croatia
Vedran Vunjak
Croatia
Kristijan Draganić
Sun 11:44  Table 7
112   
Croatia
Krešo Ivan Kralj
Croatia
Borna Vukojević
Sun 11:46  Table 8

Losers qualification

Race to 7
113   
Croatia
Marko Lišnić
Croatia
Michel Bartol
Sun 13:43  Table 4
114   
Croatia
Filip Bermanec
Croatia
Ivo Milin
Sun 13:43  Table 3
115   
Croatia
Kristijan Draganić
Croatia
Tomislav Cvitanušić
Sun 13:43  Table 2
116   
Croatia
Krešo Ivan Kralj
Croatia
Ronald Matošević
Sun 13:43  Table 1

Quarter final

Race to 8
117   
Croatia
Tomislav Šušić
Croatia
Filip Bermanec
Sun 15:53  Table 1
118   
Croatia
Božo Primić
Croatia
Tomislav Cvitanušić
Sun 15:53  Table 2
119   
Croatia
Roberto Bartol
Croatia
Krešo Ivan Kralj
Sun 15:53  Table 3
120   
Croatia
Krešimir Vuković
Croatia
Michel Bartol
Sun 15:53  Table 4

Semi final

Race to 8
121   
Croatia
Filip Bermanec
Croatia
Tomislav Cvitanušić
Sun 17:27  Table 3
122   
Croatia
Roberto Bartol
Croatia
Michel Bartol
Sun 17:27  Table 1

Final

Race to 8
123   
Croatia
Filip Bermanec
Croatia
Roberto Bartol
Sun 19:00  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment