Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 18 - March 20, 2022

NM Superveteran

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Bjørn Johan Lorange
Oslo BK
7 (7/0) 59 (42/17)
71%
100
2 Bjørn Erik Øverland
Oslo BK
7 (6/1) 68 (39/29)
57%
87
3 Ingolf Höns
Ask BC
7 (5/2) 68 (40/28)
59%
77
3 Stein Amundsen
Oslo BK
7 (6/1) 60 (40/20)
67%
77
5 Espen M. Andersen
Trondheim BK
5 (4/1) 43 (27/16)
63%
64
5 Jan Morten Arnesen
Plankebyen BK
5 (4/1) 44 (27/17)
61%
64
5 Robert Grønlie
Trondheim BK
6 (5/1) 50 (34/16)
68%
64
5 Rolf G. Sedsbøe Jensen
Østkanten Biljardklubb
5 (4/1) 38 (25/13)
66%
64
9 BArild Sørum
Unique BK
4 (3/1) 35 (20/15)
57%
44
Show more
9 Henning Solem
Herøy BK
4 (3/1) 38 (19/19)
50%
44
9 Raymond Kandola
Plankebyen BK
3 (2/1) 30 (17/13)
57%
44
9 Frank Sivertsvik
Biljard1 Trondheim
5 (3/2) 45 (21/24)
47%
44
9 Arve Karlsen
Fredrikstad BK
5 (3/2) 44 (24/20)
55%
44
9 Carl Johan Claussen
Trondheim BK
4 (3/1) 33 (22/11)
67%
44
9 Willy Torsvik
Biljard1 Trondheim
4 (3/1) 31 (18/13)
58%
44
9 Terje Thorsø
Stoppball Nidaros BK
4 (3/1) 37 (21/16)
57%
44
17 Eystein Gangfløt
Fredrikstad BK
4 (2/2) 34 (16/18)
47%
16
17 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
3 (2/1) 32 (17/15)
53%
16
17 Vidar Blidensol
Marken IL, Kong Oscar BK
4 (2/2) 35 (16/19)
46%
16
17 Torstein TrickWik Wik
Stoppball Nidaros BK
4 (2/2) 38 (17/21)
45%
16
17 Jan SuperMario Johansen
Oslo BK
5 (3/2) 44 (26/18)
59%
16
17 bjørn dahlø
Stoppball Nidaros BK
4 (2/2) 38 (19/19)
50%
16
17 Knut Kvaal Pedersen
Ask BC
3 (2/1) 30 (17/13)
57%
16
17 Rune United Greaker
Oslo BK
4 (2/2) 35 (19/16)
54%
16
17 Roger Øien
Trondheim BK
4 (2/2) 39 (20/19)
51%
16
17 Roar Karlsen
Plankebyen BK
3 (2/1) 28 (14/14)
50%
16
17 Roar Berg-Nilsen
Stoppball Nidaros BK
4 (2/2) 40 (19/21)
48%
16
17 Knut Isaksen
Biljard1 Trondheim
5 (3/2) 48 (23/25)
48%
16
17 Knut Lossius
Trondheim BK
4 (2/2) 34 (19/15)
56%
16
17 Roger Mølmann
Oslo BK
5 (3/2) 49 (25/24)
51%
16
17 Ragnar Koch
Trondheim BK
4 (2/2) 39 (19/20)
49%
16
17 Geir Aagesen
Stoppball Nidaros BK
4 (2/2) 35 (16/19)
46%
16
33 Franck Nybo
Vestby BK
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
10
33 Hans Kristian Hansen
Vestby BK
3 (1/2) 27 (14/13)
52%
10
33 Pål Andre Martinsen
Plankebyen BK
4 (2/2) 37 (20/17)
54%
10
33 Robert Farinetti
BEX BK
4 (2/2) 34 (19/15)
56%
10
33 Frode Myhre Larsen
Norges Biljardforbund BK
3 (1/2) 23 (6/17)
26%
10
33 Roger Reppe
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 29 (14/15)
48%
10
33 Tore Sandell
Oslo BK
3 (1/2) 27 (14/13)
52%
10
33 Reidar Schive-Berg
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 26 (13/13)
50%
10
33 Steve Morris
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 28 (14/14)
50%
10
33 Geir Holmqvist
Ask BC
4 (2/2) 34 (17/17)
50%
10
33 Terje Blegen
Vestby BK
3 (1/2) 26 (11/15)
42%
10
33 Ketil Engebretsen
Plankebyen BK
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
10
33 John-Ivar Rubach
Trondheim BK
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
10
33 Roger Bøkseth
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
10
33 Carlos Encelegre
Arctic BK
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
10
33 Stein Senilix Unsgård
Ask BC
3 (1/2) 29 (14/15)
48%
10
49 Arne Wiese-Hansen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
6
49 Asgeir Haugen
Vestby BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
6
49 Bjørn Birger Andreassen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
6
49 Øystein Mølmann
Oslo BK
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
6
49 Mona Kleveland
Trondheim BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
6
49 Marvin Rokseth
Trondheim BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
6
49 Rolf Sivertsen
Stoppball Nidaros BK
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
6
49 Jonny Størvold
Stoppball Nidaros BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
6
49 Gunnar Aronsen
Trondheim BK
2 (0/2) 22 (10/12)
45%
6
49 Terje Kristoffersen
Oslo BK
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
6
49 Roy Skogvold
Trondheim BK
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
6
49 Mona Søvold Sunde
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
6
49 Peder Gjengseth
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
6
49 Jan Olsen
Plankebyen BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
6
65 Moises Farfan
Plankebyen BK
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
4
65 Helge Gjerde
Trondheim BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
4
65 Gøran Sørloth
Stoppball Nidaros BK
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
4
65 Frank Rishaug
Stoppball Nidaros BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
4
65 John Myhre
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
4
9991 Egil Arne Sørensen
Oslo BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9991 Jostein Jullum
Kongsvinger BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9991 Kjell Lillestøl
BPS CC
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9991 Per Sæther
Trondheim BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Entry deadline Mar 13, 2022, 5:59 PM (local time)
Starts Mar 18, 2022, 6:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (71 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Stoppball Nidaros BK, Trondheim BK and Biljard1 Trondheim
Contact Rune Glørstad (runecorleone@hotmail.com)
More info
Stoppball Nidaros BK ønsker hjertelig velkommen til det første NM i Superveteran.

Vi anbefaler deltagere fra andre landsdeler å booke hotell hos vår samarbeidspartner Thon Hotels så tidlig som mulig. Benytt følgende lenke for bestilling: http://www.thonhotels.no/?firma=TH105903

Ved 32 eller færre deltagere vil turneringen kun foregå på K2, men ved flere deltagere tar vi også i bruk vår samarbeidsklubb Biljard 1 sine bord. De holder til i nabobygget så reisen mellom plassene er en gåtur på mindre enn 1 minutt.

Vi serverer mat under hele turneringen samt at vi har et rikelig utvalg av drikke og kioskvarer.

Vi legger ved en kopi av forbundets tekst som forklarer diverse:

1.Disiplin: 9-Ball.

2.Distanser:

b.9-Ball distanse 6 hele turneringen

3.Spilleform:

a.Dobbelcup.
b.Ved 16 eller færre deltakere spilles dobbelcup eller puljespill.

4.Deltakelse: NM Superveteran er åpen for alle utøvere som innfrir følgende vilkår:

a. Norsk statsborgerskap eller norsk bostedsadresse registrert i folkeregisteret i de siste 12 månedene (se også 6.5.4-utenlandske utøvere)
b. Innehar gyldig lisens i NB (engangslisens pålydende 150 kr kan innløses)
c. Er 54 år eller eldre i løpet av 2022.


5.Påmelding:

a. Påmeldingsfrist er kl. 17:59 fem dager før turneringsstart.
b. Trekning og tidsskjema skal foreligge kl. 23:59 tre dager før turneringsstart.
c. Klagefrist er satt til kl. 11:59 to dager før turneringsstart.
d. Eventuell ny trekning skal foreligge kl. 23:59 samme dag.

6.Startavgift:

a. Alle utøvere Kr. 400,-


7.Rating og seeding foretas i henhold til 10.5 - Seeding og 10.10 – Norgesrating. Pga ny klasse vil maksimalt 8 spillere seedes.

8. Premier:

a. Pengepremier totalt kr. 10.000,- (kr. 7.000,- fra Biljardforbundet og kr. 3.000,- fra arrangørklubb)
•1. plass Kr. 4.000,-
•2. plass Kr. 2.000,-
•3. plass Kr. 1000,-
•5. plass Kr. 500,-

Medaljer til 1. til 3. plass (det spilles ingen bronsefinale)

Pokal til 1. plass.

9.Turneringsleder: Nasjonalt godkjent turneringsleder.

1. Lisens for en sesong:

A- lisens for seniorutøvere 300 kr
B- D-lisens. Engangslisens for senior utøvere 150 kr.

Bankett: Det vil bli arrangert bankett for turneringen på K2. Det vil bli servert egen-jaktet vilt gryte fra vår egen super veteran Roger Bøkseth. K2 har glimrende fasiliteter for bankett for opptil 60 personer. Pris og nærmere info rundt banketten vil bli informert om til alle frammøtte under selve turneringen. Siden banketten er i eget hus trenger vi ingen påmelding før siste uka før turnering. Banketten vil bli innholdsrik og vi har booket egen trubadur som skal underholde oss.

Tidspunkt for bankett: Lørdag 19. mars kl 20-24.


Spørsmål til turneringen, opphold, trening, ja uansett hva det måtte være sendes til rune@tjukkasbloggen.no eller tlf 93052693.

Vel møtt til ei forrykende biljardhelg! ;)

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Robert Grønlie
John Myhre
Fri 17:58  Table 6 TB
2   
Torstein TrickWik Wik
Walk Over
 
3   
Walk Over
Raymond Kandola
 
4   
Frank Sivertsvik
Walk Over
 
5   
Walk Over
Rune United Greaker
 
6   
Roar Karlsen
Walk Over
 
7   
Walk Over
Hans Kristian Hansen
 
8   
Bjørn Erik Øverland
Walk Over
 
9   
Jostein Jullum
Jan SuperMario Johansen
Fri 18:00  Table 2 KI
10   
Peder Gjengseth
Walk Over
 
11   
Walk Over
Bjørn Birger Andreassen
 
12   
Ingolf Höns
Walk Over
 
13   
Walk Over
Ragnar Koch
 
14   
Terje Thorsø
Walk Over
 
15   
Walk Over
Øystein Mølmann
 
16   
Egil Arne Sørensen
Knut Isaksen
Fri 18:00 
17   
Helge Gjerde
Roy Skogvold
Fri 17:59  Table 3 KI
18   
Roger Reppe
Walk Over
 
19   
Walk Over
Willy Torsvik
 
20   
Ketil Engebretsen
Walk Over
 
21   
Walk Over
Geir Aagesen
 
22   
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Walk Over
 
23   
Walk Over
Knut Kvaal Pedersen
 
24   
Roger Mølmann
Gøran Sørloth
Fri 17:58  Table 4 TB
25   
Moises Farfan
Arve Karlsen
Fri 17:58  Table 3 TB
26   
Kjell Lillestøl
Walk Over
 
27   
Walk Over
Mona Kleveland
 
28   
Roar Berg-Nilsen
Walk Over
 
29   
Walk Over
Franck Nybo
 
30   
Jonny Størvold
Walk Over
 
31   
Walk Over
Terje Blegen
 
32   
Frank Rishaug
Stein Amundsen
Fri 18:06  Table 4 KI

Winner round 1

Race to 6
33   
Geir Holmqvist
Robert Grønlie
Fri 18:57  Table 3 TB
34   
Torstein TrickWik Wik
Arne Wiese-Hansen
Fri 17:59  Table 1 KI
35   
Per Sæther
Raymond Kandola
Fri 10:00  Table 4 BT
36   
Frank Sivertsvik
John-Ivar Rubach
Fri 18:03  Table 2 BT
37   
Tore Sandell
Rune United Greaker
Fri 17:59  Table 5 KI
38   
Roar Karlsen
Marvin Rokseth
Fri 17:59  Table 6 KI
39   
Mona Søvold Sunde
R1
Hans Kristian Hansen
Fri 17:59  Table 8 TB
40   
Bjørn Erik Øverland
Pål Andre Martinsen
Fri 17:59  Table 1 TB
41   
Knut Inge Røstvold
Jan SuperMario Johansen
Fri 18:54  Table 4 BT
42   
Peder Gjengseth
Reidar Schive-Berg
Fri 19:29  Table 2 BT
43   
Steve Morris
Bjørn Birger Andreassen
Fri 17:59  Table 2 TB
44   
Ingolf Höns
Henning Solem
Fri 17:59  Table 5 TB
45   
Terje Kristoffersen
Ragnar Koch
Fri 18:39  Table 7 TB
46   
Terje Thorsø
bjørn dahlø
Fri 18:48  Table 6 TB
47   
Roger Øien
Øystein Mølmann
Fri 19:10  Table 1 TB
48   
Knut Isaksen
Espen M. Andersen
Fri 19:13  Table 8 TB
49   
Bjørn Johan Lorange
Roy Skogvold
Fri 18:57  Table 2 KI
50   
Roger Reppe
Eystein Gangfløt
Fri 19:13  Table 3 BT
51   
Jan Olsen
Willy Torsvik
Fri 18:56  Table 2 TB
52   
Ketil Engebretsen
Knut Lossius
Fri 20:05  Table 1 TB
53   
Rolf Sivertsen
Geir Aagesen
Fri 18:51  Table 3 KI
54   
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Frode Myhre Larsen
Fri 18:06  Table 2 KI
55   
Gunnar Aronsen
Knut Kvaal Pedersen
Fri 19:59  Table 7 TB
56   
Roger Mølmann
Vidar Blidensol
Fri 19:51  Table 4 TB
57   
Jan Morten Arnesen
Arve Karlsen
Fri 19:12  Table 5 TB
58   
Kjell Lillestøl
Carlos Encelegre
Fri 20:30  Table 4 TB
59   
Carl Johan Claussen
Mona Kleveland
Fri 19:58  Table 8 TB
60   
Roar Berg-Nilsen
Roger Bøkseth
Fri 19:58  Table 3 TB
61   
Stein «Senilix» Unsgård
Franck Nybo
Fri 19:13  Table 6 KI
62   
Jonny Størvold
BArild Sørum
Fri 18:59  Table 5 KI
63   
Asgeir Haugen
Terje Blegen
Fri 18:04  Table 3 BT
64   
Stein Amundsen
Robert Farinetti
Fri 19:30  Table 1 KI

Loser round 1

Race to 6
65   
John Myhre
Robert Farinetti
Sat 08:57  Table 5 TB
66   
Walk Over
Asgeir Haugen
 
67   
Walk Over
Jonny Størvold
 
68   
Walk Over
Franck Nybo
 
69   
Walk Over
Roar Berg-Nilsen
 
70   
Walk Over
Mona Kleveland
 
71   
Walk Over
Walk Over
 
72   
Walk Over
Arve Karlsen
 
73   
Walk Over
Roger Mølmann
Sat 09:00  Table 2 TB
74   
Walk Over
Gunnar Aronsen
 
75   
Walk Over
Frode Myhre Larsen
 
76   
Walk Over
Rolf Sivertsen
 
77   
Walk Over
Ketil Engebretsen
 
78   
Walk Over
Jan Olsen
 
79   
Walk Over
Roger Reppe
 
80   
Walk Over
Roy Skogvold
Sat 09:00  Table 1 KI
81   
Helge Gjerde
Knut Isaksen
Sat 08:58  Table 3 BT
82   
Walk Over
Øystein Mølmann
 
83   
Walk Over
bjørn dahlø
 
84   
Walk Over
Terje Kristoffersen
 
85   
Walk Over
Ingolf Höns
 
86   
Walk Over
Bjørn Birger Andreassen
 
87   
Walk Over
Peder Gjengseth
 
88   
Gøran Sørloth
Jan SuperMario Johansen
Sat 08:58  Table 4 BT
89   
Moises Farfan
Pål Andre Martinsen
Sat 08:58  Table 2 BT
90   
Walk Over
Mona Søvold Sunde
 
91   
Walk Over
Marvin Rokseth
 
92   
Walk Over
Tore Sandell
 
93   
Walk Over
John-Ivar Rubach
 
94   
Walk Over
Walk Over
 
95   
Walk Over
Arne Wiese-Hansen
 
96   
Frank Rishaug
Geir Holmqvist
Sat 08:57  Table 4 TB

Winners qualification

Race to 6
97   
Robert Grønlie
Torstein TrickWik Wik
Fri 20:17  Table 2 KI
98   
Raymond Kandola
Frank Sivertsvik
Fri 20:20  Table 2 BT
99   
Rune United Greaker
Roar Karlsen
Fri 19:51  Table 4 KI
100   
Hans Kristian Hansen
Bjørn Erik Øverland
Fri 20:00  Table 2 TB
101   
Knut Inge Røstvold
Reidar Schive-Berg
Fri 20:13  Table 4 BT
102   
Steve Morris
Henning Solem
Fri 20:08  Table 6 TB
103   
Ragnar Koch
Terje Thorsø
Fri 20:27  Table 5 TB
104   
Roger Øien
Espen M. Andersen
Fri 21:00  Table 4 TB
105   
Bjørn Johan Lorange
Eystein Gangfløt
Fri 20:18  Table 3 KI
106   
Willy Torsvik
Knut Lossius
Fri 21:04  Table 8 TB
107   
Geir Aagesen
Rolf G. Sedsbøe Jensen
R1
Fri 20:26  Table 5 KI
108   
Knut Kvaal Pedersen
Vidar Blidensol
Fri 21:02  Table 1 TB
109   
Jan Morten Arnesen
Carlos Encelegre
Fri 21:04  Table 6 TB
110   
Carl Johan Claussen
Roger Bøkseth
Fri 21:24  Table 2 TB
111   
Stein «Senilix» Unsgård
BArild Sørum
Fri 20:27  Table 6 KI
112   
Terje Blegen
Stein Amundsen
Fri 20:31  Table 1 KI

Loser round 2

Race to 6
113   
Robert Farinetti
Asgeir Haugen
Sat 10:29  Table 3 BT
114   
Jonny Størvold
Franck Nybo
Sat 08:43  Table 2 KI
115   
Roar Berg-Nilsen
Mona Kleveland
Sat 08:44  Table 3 KI
116   
Walk Over
Arve Karlsen
Sat 09:00  Table 4 KI
117   
Roger Mølmann
Gunnar Aronsen
Sat 11:27  Table 4 BT
118   
Frode Myhre Larsen
Rolf Sivertsen
Sat 08:43  Table 1 KI
119   
Ketil Engebretsen
Jan Olsen
Sat 08:43  Table 6 KI
120   
Roger Reppe
Roy Skogvold
R1
Sat 10:46  Table 2 BT
121   
Knut Isaksen
Øystein Mølmann
Sat 11:26  Table 6 KI
122   
bjørn dahlø
Terje Kristoffersen
Sat 09:55  Table 2 KI
123   
Ingolf Höns
R1
Bjørn Birger Andreassen
Sat 09:50  Table 4 KI
124   
Peder Gjengseth
Jan SuperMario Johansen
Sat 11:01  Table 4 KI
125   
Pål Andre Martinsen
Mona Søvold Sunde
Sat 11:27  Table 5 KI
126   
Marvin Rokseth
Tore Sandell
Sat 09:52  Table 4 BT
127   
John-Ivar Rubach
Walk Over
Sat 10:15  Table 2 TB
128   
Arne Wiese-Hansen
Geir Holmqvist
Sat 11:09  Table 2 KI

Losers qualification

Race to 6
129   
Robert Farinetti
Roger Øien
Sat 11:27  Table 1 KI
130   
Franck Nybo
Ragnar Koch
Sat 09:56  Table 5 KI
131   
Roar Berg-Nilsen
Steve Morris
Sat 10:55  Table 3 KI
132   
Arve Karlsen
Reidar Schive-Berg
Sat 09:59  Table 1 KI
133   
Roger Mølmann
Hans Kristian Hansen
Sat 13:12  Table 4 KI
134   
Frode Myhre Larsen
Rune United Greaker
Sat 10:13  Table 3 KI
135   
Ketil Engebretsen
Frank Sivertsvik
Sat 09:53  Table 6 KI
136   
Roger Reppe
Torstein TrickWik Wik
Sat 12:47  Table 1 KI
137   
Knut Isaksen
R1
Terje Blegen
Sat 12:37  Table 6 KI
138   
bjørn dahlø
Stein «Senilix» Unsgård
Sat 11:40  Table 4 KI
139   
Ingolf Höns
Roger Bøkseth
Sat 12:09  Table 5 KI
140   
Jan SuperMario Johansen
Carlos Encelegre
Sat 12:20  Table 2 KI
141   
Pål Andre Martinsen
Vidar Blidensol
Sat 12:31  Table 3 KI
142   
Tore Sandell
Geir Aagesen
Sat 12:34  Table 2 BT
143   
John-Ivar Rubach
Knut Lossius
Sat 12:41  Table 3 BT
144   
Geir Holmqvist
Eystein Gangfløt
Sat 12:51  Table 4 BT

Last thirtytwo

Race to 6
145   
Robert Grønlie
Eystein Gangfløt
Sat 14:48  Table 1 KI
146   
Raymond Kandola
Knut Lossius
Sat 14:47  Table 2 BT
147   
Roar Karlsen
Frank Sivertsvik
Sat 14:47  Table 3 BT
148   
Bjørn Erik Øverland
Roger Mølmann
Sat 14:48  Table 3 KI
149   
Knut Inge Røstvold
Ingolf Höns
R1
Sat 14:48  Table 4 KI
150   
Henning Solem
Roger Øien
Sat 14:48  Table 4 BT
151   
Terje Thorsø
bjørn dahlø
Sat 14:48  Table 5 KI
152   
Espen M. Andersen
Torstein TrickWik Wik
Sat 15:36  Table 2 KI
153   
Bjørn Johan Lorange
Roar Berg-Nilsen
Sat 15:51  Table 1 KI
154   
Willy Torsvik
Rune United Greaker
Sat 15:59  Table 4 BT
155   
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Jan SuperMario Johansen
Sat 16:05  Table 4 KI
156   
Knut Kvaal Pedersen
Arve Karlsen
Sat 16:13  Table 2 BT
157   
Jan Morten Arnesen
Ragnar Koch
Sat 16:02  Table 5 KI
158   
Carl Johan Claussen
Geir Aagesen
Sat 15:59  Table 6 KI
159   
BArild Sørum
Knut Isaksen
Sat 14:48  Table 6 KI
160   
Stein Amundsen
R1
Vidar Blidensol
Sat 14:48  Table 2 KI

Last sixteen

Race to 6
161   
Robert Grønlie
Raymond Kandola
Sat 16:36  Table 3 KI
162   
Frank Sivertsvik
Bjørn Erik Øverland
Sun 10:41  Table 5 KI
163   
Ingolf Höns
Henning Solem
Sun 10:41  Table 6 KI
164   
Terje Thorsø
Espen M. Andersen
Sun 10:41  Table 4 KI
165   
Bjørn Johan Lorange
Willy Torsvik
Sun 10:41  Table 1 KI
166   
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Arve Karlsen
Sun 10:41  Table 2 KI
167   
Jan Morten Arnesen
Carl Johan Claussen
Sun 10:41  Table 3 KI
168   
BArild Sørum
Stein Amundsen
Sat 16:22  Table 3 BT

Quarter final

Race to 6
169   
Robert Grønlie
Bjørn Erik Øverland
Sun 12:21  Table 1 KI
170   
Ingolf Höns
Espen M. Andersen
R1
Sun 12:21  Table 2 KI
171   
Bjørn Johan Lorange
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Sun 12:21  Table 3 KI
172   
Jan Morten Arnesen
Stein Amundsen
Sun 12:21  Table 4 KI

Semi final

Race to 6
173   
Bjørn Erik Øverland
Ingolf Höns
R1
Sun 13:50  Table 1 KI
174   
Bjørn Johan Lorange
Stein Amundsen
Sun 13:50  Table 2 KI

Final

Race to 6
175   
Bjørn Erik Øverland
R2
Bjørn Johan Lorange
R1
Sun 15:44  Table 1 KI

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer