Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 11, 2020

IV. Vegas Pub Amatőr Bajnokság 2. forduló

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ferenc Palásti
6 (6/0) 27 (20/7)
74%
15
2 András Hajdú
6 (5/1) 29 (17/12)
59%
12
3 László Lévai-Tót
4 (3/1) 20 (12/8)
60%
10
4 János Zsíros
6 (4/2) 23 (14/9)
61%
9
5 Attila Papp
3 (2/1) 10 (6/4)
60%
7
5 Furák Róbert
5 (3/2) 24 (13/11)
54%
7
5 Norbert Nacsa
4 (3/1) 16 (9/7)
56%
7
5 Kovács Zsolt
4 (3/1) 16 (10/6)
63%
7
9 Mónus Ede
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
5
Show more
9 József Szél
2 (1/1) 8 (3/5)
38%
5
9 Géza Csüllög
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
5
9 Miklós Bakos
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
5
9 György Petrina
4 (2/2) 17 (10/7)
59%
5
9 Ferenc Mangó
2 (1/1) 8 (5/3)
63%
5
9 Ádám Simon
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
5
9 János Magyar
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
5
17 Zsolt Vajna
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
3
17 Gábor Snyehola
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
3
17 Attila Greguska
Szegedi Biliárd Egyesület
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
3
17 Gábor Csípő
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
3
17 Sándor Szilágyi
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
3
17 Bendegúz Szénási
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
3
17 Edvin Petrina
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
3
17 Sámuel Nemes
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
3
25 Károly Tulkán
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
2
25 Róbert Németh
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
2
Starts Feb 11, 2020, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (26 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings IV. Vegas Pub Amatőr Bajnokság összesített ranglista
Organizer Szegedi Biliárd Egyesület
Contact Attila Papp (miniszinhaz@gmail.com)
More info
Lebonyolítás: Dupla KO a létszámtól függően legjobb 8-ig, vagy a legjobb négyig, majd irányított sorsolással egyenes kiesés. A harmadik helyet kijátsszuk. 16 nevezőig: dko alatt és az egyenes ágon : a 8-as, 10-es játék 3 nyertig, a 9-es játék 4 nyertig tart, az elődöntő és a helyosztók: 8-as, 10-es játék 4 nyertig, a 9-es játék 5 nyertig. 17 nevezőtől: 8-as és 10-es játék a DKO alatt, és az egyenes ágon is 3 nyertig a 9-es játék: 4 nyertig .A kezdést tempólökéssel kell kezdeni!A versenyen végig váltott kezdés van. Időkérés csak az elődöntőben és a helyosztókon van.
Díjazás: fordulónként 1.-3. hely: serleg.
10 forduló után a ranglista első három helyezettje: serleg, oklevél, tárgynyeremény

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Hungary
József Szél
Walk Over
 
2   
Hungary
Furák Róbert
Hungary
Attila Greguska
Tue 18:12 
3   
Hungary
Norbert Nacsa
Hungary
Sámuel Nemes
Tue 18:12 
4   
Hungary
János Zsíros
Hungary
Károly Tulkán
Tue 18:12 
5   
Hungary
Gábor Snyehola
Walk Over
 
6   
Hungary
Ferenc Palásti
Hungary
Bendegúz Szénási
Tue 18:12 
7   
Hungary
Ádám Simon
Hungary
Edvin Petrina
Tue 18:12 
8   
Walk Over
Hungary
Attila Papp
 
9   
Hungary
László Lévai-Tót
Walk Over
 
10   
Hungary
Sándor Szilágyi
Hungary
Miklós Bakos
Tue 18:12 
11   
Hungary
Géza Csüllög
Hungary
János Magyar
Tue 18:12 
12   
Walk Over
Hungary
Ferenc Mangó
 
13   
Hungary
Róbert Németh
Hungary
György Petrina
Tue 18:12 
14   
Hungary
Zsolt Vajna
Hungary
András Hajdú
Tue 18:35 
15   
Hungary
Gábor Csípő
Hungary
Kovács Zsolt
Tue 18:38 
16   
Walk Over
Hungary
Mónus Ede
 

Winners qualification

Race to 3
17   
Hungary
József Szél
Hungary
Furák Róbert
Tue 18:48 
18   
Hungary
Norbert Nacsa
Hungary
János Zsíros
Tue 18:59 
19   
Hungary
Gábor Snyehola
Hungary
Ferenc Palásti
Tue 18:40 
20   
Hungary
Ádám Simon
Hungary
Attila Papp
Tue 18:44 
21   
Hungary
László Lévai-Tót
Hungary
Miklós Bakos
Tue 18:57 
22   
Hungary
Géza Csüllög
Hungary
Ferenc Mangó
Tue 18:46 
23   
Hungary
György Petrina
Hungary
András Hajdú
Tue 19:10 
24   
Hungary
Kovács Zsolt
Hungary
Mónus Ede
Tue 18:57 

Loser round 1

Race to 3
25   
Walk Over
Hungary
Attila Greguska
 
26   
Hungary
Sámuel Nemes
Hungary
Károly Tulkán
Tue 19:07 
27   
Walk Over
Hungary
Bendegúz Szénási
 
28   
Hungary
Edvin Petrina
Walk Over
 
29   
Walk Over
Hungary
Sándor Szilágyi
 
30   
Hungary
János Magyar
Walk Over
 
31   
Hungary
Róbert Németh
Hungary
Zsolt Vajna
Tue 19:14 
32   
Hungary
Gábor Csípő
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 3
33   
Hungary
Attila Greguska
Hungary
Mónus Ede
Tue 19:26 
34   
Hungary
Sámuel Nemes
Hungary
György Petrina
Tue 19:49 
35   
Hungary
Bendegúz Szénási
Hungary
Géza Csüllög
Tue 19:19 
36   
Hungary
Edvin Petrina
Hungary
Miklós Bakos
Tue 19:22 
37   
Hungary
Sándor Szilágyi
Hungary
Ádám Simon
Tue 19:40 
38   
Hungary
János Magyar
Hungary
Gábor Snyehola
Tue 19:24 
39   
Hungary
Zsolt Vajna
Hungary
János Zsíros
Tue 19:36 
40   
Hungary
Gábor Csípő
Hungary
Furák Róbert
Tue 19:28 

Last sixteen

Race to 3
41   
Hungary
József Szél
Hungary
János Zsíros
Tue 20:27 
42   
Hungary
Norbert Nacsa
Hungary
Miklós Bakos
Tue 20:27 
43   
Hungary
Ferenc Palásti
Hungary
György Petrina
Tue 20:27 
44   
Hungary
Attila Papp
Hungary
Mónus Ede
Tue 20:27 
45   
Hungary
László Lévai-Tót
Hungary
Ádám Simon
Tue 20:27 
46   
Hungary
Ferenc Mangó
Hungary
Furák Róbert
Tue 20:27 
47   
Hungary
András Hajdú
Hungary
Géza Csüllög
Tue 20:27 
48   
Hungary
Kovács Zsolt
Hungary
János Magyar
Tue 20:27 

Quarter final

Race to 3
49   
Hungary
János Zsíros
Hungary
Norbert Nacsa
Tue 21:20 
50   
Hungary
Ferenc Palásti
Hungary
Attila Papp
Tue 21:20 
51   
Hungary
László Lévai-Tót
Hungary
Furák Róbert
Tue 21:20 
52   
Hungary
András Hajdú
Hungary
Kovács Zsolt
Tue 21:20 

Semi final

Race to 4
53   
Hungary
János Zsíros
Hungary
Ferenc Palásti
Tue 22:00 
54   
Hungary
László Lévai-Tót
Hungary
András Hajdú
Tue 22:00 

Final

Race to 4
55   
Hungary
Ferenc Palásti
Hungary
András Hajdú
Tue 22:56 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment