Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 6 - May 8, 2022

Grand Prix

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
6 (6/0) 64 (48/16)
75%
100
2 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
7 (5/2) 96 (48/48)
50%
87
3 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
5 (4/1) 53 (38/15)
72%
77
3 Bastian Andreassen
Fredrikstad BK
6 (5/1) 71 (42/29)
59%
77
5 Albert-Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
4 (3/1) 46 (24/22)
52%
64
5 Tommy Myhre
Grenland BK
6 (4/2) 77 (43/34)
56%
64
5 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
5 (3/2) 59 (34/25)
58%
64
5 Didrik Vatne
Gjøvik&Raufoss BK
4 (3/1) 51 (31/20)
61%
64
9 Jonas Kvalsund Hansen
Herøy BK
3 (2/1) 39 (23/16)
59%
44
Show more
9 Jørgen Nilsen
BEX BK
4 (2/2) 50 (23/27)
46%
44
9 Knut Egil Michaelsen
Kongsvinger BK
5 (3/2) 66 (34/32)
52%
44
9 Robert Farinetti
BEX BK
3 (2/1) 32 (18/14)
56%
44
9 Stian Larsen
Marken IL, Kong Oscar BK
3 (2/1) 39 (21/18)
54%
44
9 Simen Ekern Bakken
Gjøvik&Raufoss BK
5 (3/2) 59 (27/32)
46%
44
9 Ivan Blomqvist
Oslo BK
4 (2/2) 40 (22/18)
55%
44
9 Rolf G. Sedsbøe Jensen
Østkanten Biljardklubb
5 (3/2) 60 (28/32)
47%
44
17 Jan Atle Kofoed
Oslo BK
5 (3/2) 53 (27/26)
51%
16
17 Jørn Betten
Arctic BK
5 (3/2) 53 (27/26)
51%
16
17 Lars Harby
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 38 (18/20)
47%
16
17 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
5 (3/2) 55 (25/30)
45%
16
17 Goran Nikolic
Oslo BK
5 (3/2) 47 (22/25)
47%
16
17 Lars Jørgen Langrind
Kongsberg BK
5 (3/2) 54 (34/20)
63%
16
17 Kim Soo Garmark
Oslo BK
4 (2/2) 52 (25/27)
48%
16
17 Levi Pavdeja
Oslo BK
3 (1/2) 36 (16/20)
44%
16
25 Marius Nørsterud
Oslo BK
4 (2/2) 36 (16/20)
44%
13
25 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 46 (24/22)
52%
13
25 Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 38 (18/20)
47%
13
25 Vegard Daapan
Grenland BK
3 (1/2) 34 (15/19)
44%
13
25 Henrik Olsson
Oslo BK
3 (1/2) 39 (20/19)
51%
13
25 Veejay Adriano
Grenland BK
3 (1/2) 34 (18/16)
53%
13
25 Erol Dane Mula
Oslo BK
4 (2/2) 44 (20/24)
45%
13
25 Jack Nordby
Oslo BK
3 (1/2) 32 (13/19)
41%
13
33 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
10
33 Henrik Flatås
Trondheim BK
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
10
33 Jan Ove Kvalsund Hansen
Herøy BK
2 (0/2) 24 (9/15)
38%
10
33 Jan Thomassen
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 33 (15/18)
45%
10
33 Kent Hansen
Oslo BK
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
10
33 Tommy Waskaas Andersen
Grenland BK
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
10
33 Marius Farås
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
10
33 Axel Mikhail Dalberg
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 28 (9/19)
32%
10
33 Didrik Voga Berg
Oslo BK
3 (1/2) 38 (17/21)
45%
10
33 Morten Bakken
Asker BK
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
10
33 Kim-Olaf Sørensen
Oslo BK
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
10
33 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
3 (1/2) 40 (20/20)
50%
10
33 James Leahy
Grenland BK
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
10
33 Henning Ingvorsen
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 38 (18/20)
47%
10
49 Stig Nesvik
Oslo BK
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
6
8880 Gavin Powell
Kongsvinger BK
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
0
8880 Roy Karlsen
Asker BK
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
0
9993 Kensi Kion
Østkanten Biljardklubb
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Entry deadline May 4, 2022, 5:59 PM (local time)
Starts May 6, 2022, 6:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (50 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Pool 21/22
Organizer Oslo BK
Contact Egil Arne Sørensen
More info
Vår nye adresse er : Thorvald Meyers gt 11
Alle er hjertelig velkommen til Oslo Biljardsenter.

Åpningstider:
Salongen åpner fredag kl. 16.00. Lørdag og søndag kl.09.00 og det er åpent utover kvelden.
Følg anvisninger når dere ankommer Thorwald Meyers gt.11.

Parkering:
Vi har noen parkeringsplasser til 10 kr timen. Dette gjelder fra fredag kl.16 og utover helgen.
Besøkende/deltagere må bruke appen "Easypark".
Sonenr er: 3374 (Leietakere: TMG Biljard)
MERK: Disse plassene er IKKE på Jysk-siden, ikke på NAV sine plasser og ikke på reserverte plasser.
De er nærmere Thorvald Meyers gt. 9 og 7.

Mat / Drikke:
Vi har enkel servering; vafler, pølser, snacks og drikke.
Ellers er det mange serveringssteder og butikker i nærområdet.

Betaling:
Vipps og kontanter.

Velkommen til turnering!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Mats Brujordet Schjetne
Walk Over
 
2   
Nina Torvund
Kent Hansen
Fri 17:52  Table 1
3   
Levi Pavdeja
Kensi Kion
Fri 18:00  Table 3
4   
James Leahy
Jørn Betten
Fri 18:05  Table 4
5   
Henrik Olsson
Walk Over
 
6   
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
R1
Tommy Myhre
Fri 18:05  Table 5
7   
Henning Ingvorsen
Tommy Waskaas Andersen
Fri 18:05  Table 2
8   
Walk Over
Albert-Roman Borrie Stensrød
 
9   
Jonas Kvalsund Hansen
Walk Over
 
10   
Jan Thomassen
Jack Nordby
Fri 18:05  Table 6
11   
Henrik Flatås
Jan Atle Kofoed
Fri 18:05  Table 7
12   
Walk Over
Ivan Blomqvist
 
13   
Jørgen Nilsen
Walk Over
 
14   
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Knut Egil Michaelsen
Fri 18:06  Table 8
15   
Roy Karlsen
Erol Dane Mula
Fri 18:06  Table 9
16   
Walk Over
Didrik Vatne
 
17   
Ole Kristian Rudshavn
Walk Over
 
18   
Marius Farås
Veejay Adriano
Fri 18:06  Table 10
19   
Bastian Andreassen
Gavin Powell
Fri 19:30  Table 4
20   
Walk Over
Jan Ove Kvalsund Hansen
 
21   
Lars Harby
Walk Over
 
22   
Bjørn Bratteberg
Pål Daud Fillipsveen
Fri 19:16  Table 10
23   
Didrik Voga Berg
Vegard Daapan
Fri 19:29  Table 3
24   
Walk Over
Stian Larsen
 
25   
Robert Farinetti
Walk Over
 
26   
Goran Nikolic
Simen Ekern Bakken
Fri 19:10  Table 8
27   
Morten Bakken
Daniel Lorentzen-Styr
Fri 19:30  Table 5
28   
Walk Over
Knut Inge Røstvold
 
29   
Kim Soo Garmark
Stig Nesvik
Fri 19:41  Table 2
30   
Lars Jørgen Langrind
Axel Mikhail Dalberg
Fri 19:41  Table 9
31   
Kim-Olaf Sørensen
Marius Nørsterud
R1
Fri 18:16  Table 3
32   
Walk Over
Emil André Gangfløt
 

Winner round 1

Race to 8
33   
Mats Brujordet Schjetne
Nina Torvund
Fri 19:45  Table 6
34   
Levi Pavdeja
Jørn Betten
Fri 20:52  Table 10
35   
Henrik Olsson
Tommy Myhre
Fri 20:29  Table 9
36   
Henning Ingvorsen
Albert-Roman Borrie Stensrød
Fri 22:03  Table 8
37   
Jonas Kvalsund Hansen
Jan Thomassen
Fri 21:52  Table 4
38   
Jan Atle Kofoed
Ivan Blomqvist
Fri 20:38  Table 8
39   
Jørgen Nilsen
Knut Egil Michaelsen
Fri 20:45  Table 6
40   
Erol Dane Mula
Didrik Vatne
Fri 19:49  Table 7
41   
Ole Kristian Rudshavn
R1
Veejay Adriano
Fri 20:49  Table 1
42   
Bastian Andreassen
R1
Jan Ove Kvalsund Hansen
Fri 21:09  Table 2
43   
Lars Harby
Pål Daud Fillipsveen
Fri 21:05  Table 5
44   
Didrik Voga Berg
Stian Larsen
Fri 21:19  Table 7
45   
Robert Farinetti
Goran Nikolic
Fri 20:55  Table 4
46   
Daniel Lorentzen-Styr
Knut Inge Røstvold
Fri 21:14  Table 3
47   
Kim Soo Garmark
Lars Jørgen Langrind
Fri 21:58  Table 6
48   
Marius Nørsterud
Emil André Gangfløt
Fri 19:43  Table 1

Loser round 1

Race to 7
49   
Walk Over
Kent Hansen
 
50   
Kensi Kion
James Leahy
Sat 10:00 
51   
Walk Over
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
 
52   
Tommy Waskaas Andersen
Walk Over
 
53   
Walk Over
Jack Nordby
 
54   
Henrik Flatås
Walk Over
 
55   
Walk Over
Rolf G. Sedsbøe Jensen
 
56   
Roy Karlsen
Walk Over
 
57   
Walk Over
Marius Farås
 
58   
Gavin Powell
Walk Over
 
59   
Walk Over
Bjørn Bratteberg
 
60   
Vegard Daapan
Walk Over
 
61   
Walk Over
Simen Ekern Bakken
 
62   
Morten Bakken
Walk Over
 
63   
Stig Nesvik
Axel Mikhail Dalberg
Sat 09:52  Table 10
64   
Kim-Olaf Sørensen
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 7
65   
Kent Hansen
Marius Nørsterud
Sat 09:52  Table 2
66   
James Leahy
Lars Jørgen Langrind
Sat 11:02  Table 2
67   
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Daniel Lorentzen-Styr
R1
Sat 09:52  Table 4
68   
Tommy Waskaas Andersen
Goran Nikolic
Sat 09:53  Table 8
69   
Jack Nordby
Didrik Voga Berg
Sat 09:53  Table 7
70   
Henrik Flatås
Pål Daud Fillipsveen
Sat 09:53  Table 9
71   
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 09:53  Table 1
72   
Roy Karlsen
Veejay Adriano
Sat 09:53  Table 3
73   
Marius Farås
Erol Dane Mula
Sat 09:53  Table 6
74   
Gavin Powell
Knut Egil Michaelsen
Sat 11:30 
75   
Bjørn Bratteberg
Jan Atle Kofoed
Sat 11:22  Table 7
76   
Vegard Daapan
Jan Thomassen
Sat 11:11  Table 8
77   
Simen Ekern Bakken
Henning Ingvorsen
Sat 10:56  Table 5
78   
Morten Bakken
Henrik Olsson
Sat 11:16  Table 1
79   
Axel Mikhail Dalberg
Jørn Betten
Sat 12:05  Table 4
80   
Kim-Olaf Sørensen
Nina Torvund
Sat 11:07  Table 3

Winners qualification

Race to 8
81   
Mats Brujordet Schjetne
Levi Pavdeja
Sat 12:57  Table 1
82   
Tommy Myhre
Albert-Roman Borrie Stensrød
Sat 12:59  Table 2
83   
Jonas Kvalsund Hansen
R1
Ivan Blomqvist
Sat 12:59  Table 5
84   
Jørgen Nilsen
Didrik Vatne
Sat 12:59  Table 8
85   
Ole Kristian Rudshavn
Bastian Andreassen
Sat 12:59  Table 6
86   
Lars Harby
Stian Larsen
Sat 12:59  Table 10
87   
Robert Farinetti
Knut Inge Røstvold
Sat 12:59  Table 9
88   
Kim Soo Garmark
Emil André Gangfløt
R1
Sat 12:59  Table 3

Loser round 3

Race to 7
89   
Marius Nørsterud
Lars Jørgen Langrind
R3
Sat 14:24  Table 7
90   
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Goran Nikolic
Sat 13:48  Table 1
91   
Jack Nordby
Pål Daud Fillipsveen
Sat 14:23  Table 10
92   
Rolf G. Sedsbøe Jensen
R1
Veejay Adriano
Sat 14:29  Table 3
93   
Erol Dane Mula
Knut Egil Michaelsen
Sat 14:19  Table 9
94   
Jan Atle Kofoed
Vegard Daapan
Sat 14:39  Table 6
95   
Simen Ekern Bakken
Henrik Olsson
Sat 14:25  Table 4
96   
Jørn Betten
Nina Torvund
Sat 14:53  Table 2

Losers qualification

Race to 8
97   
Lars Jørgen Langrind
Jørgen Nilsen
Sat 15:29  Table 1
98   
Goran Nikolic
Ivan Blomqvist
Sat 15:37  Table 7
99   
Pål Daud Fillipsveen
Tommy Myhre
Sat 16:01  Table 3
100   
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Levi Pavdeja
Sat 15:52  Table 8
101   
Knut Egil Michaelsen
Kim Soo Garmark
Sat 16:29  Table 6
102   
Jan Atle Kofoed
Knut Inge Røstvold
Sat 16:12  Table 10
103   
Simen Ekern Bakken
Lars Harby
R1
Sat 16:00  Table 5
104   
Jørn Betten
Ole Kristian Rudshavn
R1
Sat 16:42  Table 2

Last sixteen

Race to 8
105   
Mats Brujordet Schjetne
Ivan Blomqvist
Sat 18:16  Table 2
106   
Albert-Roman Borrie Stensrød
Jørgen Nilsen
Sat 18:16  Table 10
107   
Jonas Kvalsund Hansen
R1
Knut Inge Røstvold
Sat 18:16  Table 6
108   
Didrik Vatne
Knut Egil Michaelsen
Sat 18:16  Table 1
109   
Bastian Andreassen
R1
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Sat 18:16  Table 5
110   
Stian Larsen
Tommy Myhre
Sat 18:16  Table 8
111   
Robert Farinetti
Ole Kristian Rudshavn
R1
Sat 18:16  Table 3
112   
Emil André Gangfløt
Simen Ekern Bakken
Sat 18:16  Table 4

Quarter final

Race to 8
113   
Mats Brujordet Schjetne
Albert-Roman Borrie Stensrød
Sun 10:56  Table 1
114   
Knut Inge Røstvold
Didrik Vatne
Sun 10:56  Table 5
115   
Bastian Andreassen
Tommy Myhre
Sun 10:56  Table 3
116   
Ole Kristian Rudshavn
Emil André Gangfløt
Sun 10:56  Table 2

Semi final

Race to 8
117   
Mats Brujordet Schjetne
Knut Inge Røstvold
Sun 13:04  Table 2
118   
Bastian Andreassen
R1
Emil André Gangfløt
R3
Sun 13:04  Table 1

Final

Race to 8
119   
Knut Inge Røstvold
Emil André Gangfløt
R2
Sun 14:27  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer