Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 8, 2020

BPBF BRABANT & ANTWERPEN: PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP 10-ball

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Rachid Lamhasni
7 (6/1) 50 (31/19)
62%
55
2 Hasan Shono
8 (6/2) 57 (32/25)
56%
45
3 Paul Lazurca
5 (4/1) 36 (24/12)
67%
40
3 Mike Wouters
6 (5/1) 40 (29/11)
73%
40
5 Christoph Marien
4 (3/1) 26 (17/9)
65%
35
5 Stino Aerts
4 (3/1) 31 (15/16)
48%
35
5 Thomas Vanbroekhoven
4 (3/1) 27 (17/10)
63%
35
5 Mario D'haeseleer
4 (3/1) 30 (17/13)
57%
35
9 Bart Couwenbergh
6 (4/2) 45 (24/21)
53%
30
Show more
9 Brice Elskens
4 (2/2) 25 (12/13)
48%
30
9 Dylan Van Rompay
3 (2/1) 18 (12/6)
67%
30
9 Baudi Ali
4 (2/2) 33 (17/16)
52%
30
9 Debbagh-Boutarbouch Said
5 (3/2) 27 (15/12)
56%
30
9 Mihai Szabo
4 (2/2) 27 (15/12)
56%
30
9 Kris Vanmechelen
3 (2/1) 20 (14/6)
70%
30
9 Samer Stelios
6 (4/2) 38 (23/15)
61%
30
17 Ronald Douven
House of Billiards Weert Org
4 (2/2) 24 (12/12)
50%
25
17 Nassos Drouvis
4 (2/2) 22 (11/11)
50%
25
17 Jolien Willaerts
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
25
17 Roel Michiels
2 (0/2) 10 (1/9)
10%
25
17 Werner Salien
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
25
17 Quinten Van Rompay
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
25
17 Bjorn Van Goethem
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
25
17 Tom Byloos
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
25
17 Michiel Yperman
3 (1/2) 22 (11/11)
50%
25
17 Wout Campe
3 (1/2) 18 (5/13)
28%
25
17 Sven Van Peer
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
25
17 Taib Benmchich
4 (2/2) 30 (14/16)
47%
25
17 Ridwan Chatouani
3 (1/2) 19 (10/9)
53%
25
17 Valerie Verreet
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
25
17 Geert Verheyen
4 (2/2) 24 (10/14)
42%
25
17 Kris Willems
2 (0/2) 9 (0/9)
0%
25
33 Steven Heyselberghs
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
20
33 Pierre Frank
2 (0/2) 15 (6/9)
40%
20
33 Lily van Hoof
2 (0/2) 9 (0/9)
0%
20
33 Erdal Sari
2 (0/2) 9 (0/9)
0%
20
33 Wai Hin Chu
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
20
33 Ludo de Kerf
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
33 Johan Monserez
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
33 Ottman Dahman
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
20
33 Patrick Franssen
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
20
33 Bart Van den Bergh
2 (0/2) 15 (6/9)
40%
20
Starts Mar 8, 2020, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (42 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings BPBF CHAMPIONSHIPS RANKING 2019-2020
Organizer BPBF Brabant Antwerpen
Contact D'haeseleer Tom (info@bal-enzo.be, 0032(0)497420946) and Michiel Yperman (Michielyperman@broadspire.be)
More info
Beste poolspelers,

Zondag 08 maart om 10u00 te BAL-ENZO , organiseert BPBF Brabant & Antwerpen het Provinciaal Kampioenschap 10-BALL!!

We rekenen opnieuw op jullie massale opkomst!!

MAX 48 SPELERS!!

Zijn toegelaten: Spelers die lid zijn van BPBF en/of spelers woonachtig in de regio Brabant-Antwerpen of aangrenzende provincies. Niet-leden hebben echter slechts recht op 50% van het eventuele prijzengeld.


BELANGRIJKE MEDEDELING: Gezien het succes van de afgelopen edities zullen de registraties worden afgesloten op ZATERDAGAVOND 07 maart om 19u00. Dan doen we de draw op Cuescore en verwittigen we de spelers die iets later mogen komen.

Het is dus NIET MEER mogelijk de dag zelf in te schrijven.

DRESSCODE: Geen trainingsbroeken op straffe van boete!!

Het Bestuur

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Belgium
Geert Verheyen
Russia
Hasan Shono
Sun 09:59  Table 1
2   
Belgium
Brice Elskens
Walk Over
 
3   
Bart Van den Bergh
Morocco
Taib Benmchich
Sun 09:59  Table 2
4   
Belgium
Ottman Dahman
Belgium
Samer Stelios
Sun 11:00  Table 3
5   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Belgium
Johan Monserez
Sun 11:09 
6   
Belgium
Sven Van Peer
Walk Over
 
7   
Walk Over
Belgium
Tom Byloos
 
8   
Belgium
Dylan Van Rompay
Belgium
Ludo de Kerf
 
9   
Belgium
Lily van Hoof
Belgium
Ridwan Chatouani
Sun 10:22  Table 4
10   
Belgium
Kris Vanmechelen
Walk Over
 
11   
Walk Over
Belgium
Mario D'haeseleer
 
12   
Turkey
Erdal Sari
Netherlands
Ronald Douven
Sun 10:13 
13   
Belgium
Steven Heyselberghs
Greece
Nassos Drouvis
Sun 10:35  Table 6
14   
Belgium
Bart Couwenbergh
Belgium
Pierre Frank
Sun 10:20  Table 5
15   
Walk Over
Belgium
Werner Salien
 
16   
Belgium
Mike Wouters
Belgium
Wai Hin Chu
Sun 10:57  Table 2

Winner round 1

Race to 5
17   
Belgium
Christoph Marien
Belgium
Geert Verheyen
Sun 11:11  Table 4
18   
Belgium
Brice Elskens
Belgium
Quinten Van Rompay
Sun 11:24  Table 6
19   
Belgium
Bjorn Van Goethem
Morocco
Taib Benmchich
Sun 11:41  Table 1
20   
Belgium
Samer Stelios
Romania
Paul Lazurca
Sun 12:25  Table 1
21   
Belgium
Valerie Verreet
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 11:45  Table 4
22   
Belgium
Sven Van Peer
Belgium
Michiel Yperman
Sun 11:20  Table 5
23   
Belgium
Roel Michiels
Belgium
Tom Byloos
Sun 10:00  Table 3
24   
Belgium
Dylan Van Rompay
Morocco
Debbagh-Boutarbouch Said
Sun 12:29  Table 6
25   
Belgium
Rachid Lamhasni
Belgium
Ridwan Chatouani
Sun 12:03  Table 5
26   
Belgium
Kris Vanmechelen
Belgium
Wout Campe
Sun 11:08  Table 1
27   
Russia
Baudi Ali
Belgium
Mario D'haeseleer
Sun 12:35  Table 4
28   
Netherlands
Ronald Douven
Belgium
Jolien Willaerts
Sun 12:53  Table 3
29   
Romania
Mihai Szabo
Greece
Nassos Drouvis
Sun 11:59  Table 3
30   
Belgium
Bart Couwenbergh
Belgium
Stino Aerts
Sun 12:56  Table 2
31   
Belgium
Kris Willems
Belgium
Werner Salien
Sun 11:56  Table 2
32   
Belgium
Mike Wouters
Belgium
Patrick Franssen
Sun 12:56  Table 5

Loser round 1

Race to 4
33   
Russia
Hasan Shono
Belgium
Patrick Franssen
Sun 14:00  Table 6
34   
Walk Over
Belgium
Kris Willems
 
35   
Bart Van den Bergh
Belgium
Bart Couwenbergh
Sun 14:14  Table 2
36   
Belgium
Ottman Dahman
Greece
Nassos Drouvis
Sun 13:16  Table 6
37   
Belgium
Johan Monserez
Belgium
Jolien Willaerts
 
38   
Walk Over
Russia
Baudi Ali
 
39   
Walk Over
Belgium
Wout Campe
 
40   
Belgium
Ludo de Kerf
Belgium
Ridwan Chatouani
 
41   
Belgium
Lily van Hoof
Morocco
Debbagh-Boutarbouch Said
Sun 13:24  Table 1
42   
Walk Over
Belgium
Roel Michiels
 
43   
Walk Over
Belgium
Sven Van Peer
 
44   
Turkey
Erdal Sari
Belgium
Valerie Verreet
Sun 13:25 
45   
Belgium
Steven Heyselberghs
Belgium
Samer Stelios
Sun 13:50  Table 1
46   
Belgium
Pierre Frank
Morocco
Taib Benmchich
Sun 13:52  Table 4
47   
Walk Over
Belgium
Quinten Van Rompay
 
48   
Belgium
Wai Hin Chu
Belgium
Geert Verheyen
Sun 14:00  Table 5

Winners qualification

Race to 5
49   
Belgium
Christoph Marien
Belgium
Brice Elskens
Sun 14:16  Table 3
50   
Belgium
Bjorn Van Goethem
Romania
Paul Lazurca
Sun 14:38  Table 1
51   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Belgium
Michiel Yperman
Sun 15:05  Table 2
52   
Belgium
Tom Byloos
Belgium
Dylan Van Rompay
Sun 15:04  Table 3
53   
Belgium
Rachid Lamhasni
Belgium
Kris Vanmechelen
Sun 15:11  Table 6
54   
Belgium
Mario D'haeseleer
Netherlands
Ronald Douven
Sun 15:49  Table 4
55   
Romania
Mihai Szabo
Belgium
Stino Aerts
Sun 15:50  Table 3
56   
Belgium
Werner Salien
Belgium
Mike Wouters
Sun 16:40  Table 6

Loser round 2

Race to 4
57   
Russia
Hasan Shono
Belgium
Kris Willems
Sun 15:24  Table 1
58   
Belgium
Bart Couwenbergh
Greece
Nassos Drouvis
Sun 16:02  Table 2
59   
Belgium
Jolien Willaerts
Russia
Baudi Ali
R1
Sun 14:45  Table 5
60   
Belgium
Wout Campe
Belgium
Ridwan Chatouani
Sun 14:43  Table 4
61   
Morocco
Debbagh-Boutarbouch Said
Belgium
Roel Michiels
Sun 16:18  Table 5
62   
Belgium
Sven Van Peer
Belgium
Valerie Verreet
Sun 16:02  Table 1
63   
Belgium
Samer Stelios
Morocco
Taib Benmchich
Sun 15:58  Table 6
64   
Belgium
Quinten Van Rompay
Belgium
Geert Verheyen
Sun 15:41  Table 5

Losers qualification

Race to 5
65   
Russia
Hasan Shono
Belgium
Tom Byloos
Sun 16:48  Table 5
66   
Belgium
Bart Couwenbergh
Belgium
Michiel Yperman
Sun 17:46  Table 6
67   
Russia
Baudi Ali
Belgium
Bjorn Van Goethem
Sun 16:54  Table 1
68   
Belgium
Wout Campe
Belgium
Brice Elskens
Sun 16:51  Table 4
69   
Morocco
Debbagh-Boutarbouch Said
Belgium
Werner Salien
Sun 17:46  Table 4
70   
Belgium
Sven Van Peer
Romania
Mihai Szabo
Sun 17:58  Table 1
71   
Belgium
Samer Stelios
Netherlands
Ronald Douven
Sun 17:03  Table 3
72   
Belgium
Quinten Van Rompay
Belgium
Rachid Lamhasni
Sun 17:08  Table 2

Last sixteen

Race to 5
73   
Belgium
Christoph Marien
Morocco
Debbagh-Boutarbouch Said
Sun 18:48  Table 2
74   
Romania
Paul Lazurca
Romania
Mihai Szabo
Sun 18:51  Table 1
75   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Belgium
Samer Stelios
Sun 17:48  Table 3
76   
Belgium
Dylan Van Rompay
Belgium
Rachid Lamhasni
Sun 17:59  Table 2
77   
Belgium
Kris Vanmechelen
Russia
Hasan Shono
Sun 18:31  Table 5
78   
Belgium
Mario D'haeseleer
Belgium
Bart Couwenbergh
Sun 19:16  Table 6
79   
Belgium
Stino Aerts
Russia
Baudi Ali
Sun 18:36  Table 4
80   
Belgium
Mike Wouters
Belgium
Brice Elskens
Sun 17:55  Table 5

Quarter final

Race to 5
81   
Belgium
Christoph Marien
Romania
Paul Lazurca
Sun 19:28  Table 1
82   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Belgium
Rachid Lamhasni
Sun 18:57  Table 3
83   
Russia
Hasan Shono
Belgium
Mario D'haeseleer
Sun 20:28  Table 5
84   
Belgium
Stino Aerts
Belgium
Mike Wouters
Sun 19:55  Table 2

Semi final

Race to 5
85   
Romania
Paul Lazurca
Belgium
Rachid Lamhasni
Sun 20:14  Table 1
86   
Russia
Hasan Shono
Belgium
Mike Wouters
Sun 21:37  Table 1

Final

Race to 5
87   
Belgium
Rachid Lamhasni
Russia
Hasan Shono
Sun 23:17  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment