Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 2 - April 3, 2022

Regionsmesterskap Vest

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Gard Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
5 (5/0) 66 (43/23)
65%
100
2 Eirik Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
6 (5/1) 79 (48/31)
61%
87
3 Jonas Kvalsund Hansen
Herøy BK
4 (3/1) 45 (27/18)
60%
77
3 Matias Sætre
Herøy BK
4 (3/1) 53 (31/22)
58%
77
5 Dag Arve Gjerde
Herøy BK
4 (2/2) 49 (23/26)
47%
64
5 Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 51 (26/25)
51%
64
5 Rudi Andre Wolff
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 48 (26/22)
54%
64
5 Bernt Olav Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
6 (4/2) 72 (40/32)
56%
64
9 Helge Seilen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (3/2) 59 (27/32)
46%
44
Show more
9 Jan Ove Kvalsund Hansen
Herøy BK
4 (2/2) 49 (27/22)
55%
44
9 Jardar Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 35 (14/21)
40%
44
9 Martin Hatløy Engdal
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 43 (18/25)
42%
44
13 Paul Townsend
Feios IL-BG
3 (1/2) 34 (15/19)
44%
28
13 Roger Daniel Helland
Herøy BK
3 (1/2) 36 (15/21)
42%
28
13 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 30 (13/17)
43%
28
13 Robin Hauge Pettersen
Herøy BK
4 (2/2) 40 (24/16)
60%
28
17 Aleksander Hatløy
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
16
17 Gjermund Flage
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
16
17 Jan Erik Hatlem
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
16
17 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 36 (16/20)
44%
16
17 Tor Espen H. Skoglund
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
16
17 Rune Bergsvåg
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 34 (15/19)
44%
16
17 Michael F Olderøy
Herøy BK
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
16
Entry deadline Mar 30, 2022, 5:59 PM (local time)
Starts Apr 2, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (23 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Hyllestad IL, BG
Contact Jan Erik Hatlem (Jan_Erik_Hatlem@hotmail.com, 41671699), Kurt Hatlem (kurtper@online.no) and Tommy Wolff (tommywolff1@hotmail.com)
More info
Hei, vi i Hyllestad vil med dette ønske velkommen til Regionmesterskap i 9-ball
vi ønsker alle velkommen til ei hyggelig helg i Hyllestadhallen med biljarden i høgsete :)

vi har fredag kveld til søndag ettermiddag til disposisjon vi tar sikte på å starte Lørdag kl 10.00 men etter anntall påmeldte vil vi vurdere om det blir nødvendig å spele søndage eller ikkje.

Då er turneringa trekt, vi starter 10.00 Lørdag og avslutter med kvartfinalen ca kl 18.00.
Semifinaler og Finaler blir spelt Søndag.
Vi legger opp til ca 1t og 20 min per kamp, dette skulle gi ok spelerom. vi vurderer fortløpande tidskjema. og om det blir nødvendig å justere antall starta runder på lørdag.
Vell møtt! :)

Salongen vil vere open for alle frå ca 18.00 fredag og utover kvelden.
Kjekt om me kunne ha samla oss ein stad nokre timar lørdag kveld? me sjekker opp litt alternativer og so ser me :)

Speleform:
a.Ved flere enn 16 deltakere spilles dobbeltcup.
b.Ved 16 eller færre utøvere spilles dobbelcup eller puljespill.

Deltakelse:
RM er åpent for alle utøvere som innfrir følgende vilkår:
a.Gyldig medlemskap i klubb tilknyttet NB.
b.Innehar gyldig lisens i NB.

Påmelding:
Påmeldingsfrist er kl. 17:59 fem dager før turneringsstart.
Trekning og tidsskjema skal foreligge kl. 23:59 tre dager før turneringsstart.
Klagefrist er satt til kl. 11:59 to dager før turneringsstart.
Eventuell ny trekning skal foreligge kl. 23:59 samme dag.

Startavgift:
Kr. 440,-
Ungdom U17/U19, Student og Honnør betaler kr. 330,-

Rating og seeding foretas i henhold til 10.5 - Seeding og 10.10 - Norgesrating

Premier:
Medaljer til 1. til 3. plass (det spilles ingen bronsefinale, 2 utøvere får 3. plass).
Pokal til 1.plass.
Pengepremier totalt Kr. 4.000,-

•1. plass Kr. 2.000,-

•2. plass Kr. 1.000,-

•3. plass Kr. 500,-

Trenger du overnatting?
Hotel Sognefjord 57 78 89 20 post@hotelsognefjord.no Hotel i Leirvik. Her har vi forsatt rabatt om du nemner at du skal spele biljard :)
Fjordkick 97962230
Sogn Hostel: 90787693
Storlia Motel 95893689

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Rune Bergsvåg
Gjermund Flage
Sat 09:16  Table 1
2   
Michael F Olderøy
Walk Over
 
3   
Aleksander Hatløy
Helge Seilen
Sat 09:16  Table 2
4   
Kim Ronny Nygård
Tor Espen H. Skoglund
R1
Sat 09:16  Table 3
5   
Robin Hauge Pettersen
Roger Daniel Helland
Sat 09:16  Table 4
6   
Eirik Tonning Hatløy
Jan Erik Hatlem
Sat 09:16  Table 5
7   
Martin Hatløy Engdal
Astrid Eiken Flage
Sat 09:16  Table 6
8   
Paul Townsend
R1
Bernt Olav Lundetræ
R1
Sat 09:16  Table 7

Winner round 1

Race to 7
9   
Matias Sætre
Rune Bergsvåg
Sat 11:20  Table 8
10   
Michael F Olderøy
Dag Arve Gjerde
Sat 11:20  Table 7
11   
Gard Eiken Flage
R1
Helge Seilen
Sat 11:20  Table 6
12   
Kim Ronny Nygård
Jardar Eiken Flage
Sat 11:20  Table 5
13   
Dag-jøran Aralden
Robin Hauge Pettersen
Sat 11:20  Table 4
14   
Eirik Tonning Hatløy
R1
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 11:20  Table 3
15   
Rudi Andre Wolff
Astrid Eiken Flage
Sat 11:20  Table 2
16   
Bernt Olav Lundetræ
R1
Jonas Kvalsund Hansen
Sat 11:20  Table 1

Loser round 1

Race to 7
17   
Gjermund Flage
Bernt Olav Lundetræ
R1
Sat 13:06  Table 1
18   
Walk Over
Astrid Eiken Flage
 
19   
Aleksander Hatløy
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 13:06  Table 2
20   
Tor Espen H. Skoglund
Robin Hauge Pettersen
R1
Sat 13:06  Table 3
21   
Roger Daniel Helland
R1
Kim Ronny Nygård
Sat 13:06  Table 4
22   
Jan Erik Hatlem
Helge Seilen
Sat 13:06  Table 5
23   
Martin Hatløy Engdal
Michael F Olderøy
Sat 13:06  Table 6
24   
Paul Townsend
Rune Bergsvåg
Sat 13:06  Table 7

Loser round 2

Race to 8
25   
Bernt Olav Lundetræ
Astrid Eiken Flage
Sat 15:19  Table 5
26   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Robin Hauge Pettersen
Sat 15:19  Table 6
27   
Roger Daniel Helland
Helge Seilen
Sat 15:19  Table 7
28   
Martin Hatløy Engdal
Paul Townsend
Sat 15:19  Table 8

Winners qualification

Race to 9
29   
Matias Sætre
Dag Arve Gjerde
Sat 15:19  Table 1
30   
Gard Eiken Flage
Jardar Eiken Flage
Sat 15:19  Table 2
31   
Dag-jøran Aralden
Eirik Tonning Hatløy
Sat 15:20  Table 3
32   
Rudi Andre Wolff
Jonas Kvalsund Hansen
R2
Sat 15:20  Table 4

Losers qualification

Race to 9
33   
Bernt Olav Lundetræ
Jardar Eiken Flage
Sat 17:14  Table 1
34   
Jan Ove Kvalsund Hansen
R1
Dag Arve Gjerde
Sat 17:14  Table 2
35   
Helge Seilen
Rudi Andre Wolff
R1
Sat 17:16  Table 3
36   
Martin Hatløy Engdal
Dag-jøran Aralden
R1
Sat 17:14  Table 4

Quarter final

Race to 9
37   
Matias Sætre
Dag-jøran Aralden
Sun 10:01  Table 1
38   
Gard Eiken Flage
Rudi Andre Wolff
Sun 10:01  Table 2
39   
Eirik Tonning Hatløy
Bernt Olav Lundetræ
Sun 10:01  Table 3
40   
Jonas Kvalsund Hansen
R3
Dag Arve Gjerde
Sun 10:01  Table 4

Semi final

Race to 9
41   
Matias Sætre
R1
Gard Eiken Flage
Sun 11:50  Table 4
42   
Eirik Tonning Hatløy
Jonas Kvalsund Hansen
Sun 11:50  Table 3

Final

Race to 9
43   
Gard Eiken Flage
R1
Eirik Tonning Hatløy
R1
Sun 12:59  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer