Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 7 - March 8, 2020

RT6 1. Divisjon Vest

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Stian Larsen
Marken IL, Kong Oscar BK
6 (5/1) 61 (38/23)
62%
100
2 Jonas Holt
Hyllestad IL, BG
6 (4/2) 64 (33/31)
52%
87
3 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (4/1) 41 (27/14)
66%
74
3 Bernt Olav Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
4 (3/1) 38 (24/14)
63%
74
5 Mona Bergstø
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 38 (16/22)
42%
61
5 Rudi Andre Wolff
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 28 (17/11)
61%
61
5 Vidar Blidensol
Marken IL, Kong Oscar BK
4 (3/1) 42 (23/19)
55%
61
5 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 39 (17/22)
44%
61
9 Geir Bentzen
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 37 (21/16)
57%
49
Show more
9 Ketil Andre Strømmen
Marken IL, Kong Oscar BK
4 (2/2) 34 (18/16)
53%
49
9 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 33 (19/14)
58%
49
9 Paul Townsend
Feios IL-BG
4 (2/2) 39 (22/17)
56%
49
13 Kurt Hatlem
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
37
13 Viljar Glavær Akse
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
37
13 Rune Bergsvåg
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 35 (18/17)
51%
37
13 Michael F Olderøy
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
37
17 Gjermund Flage
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
29
17 Sveinung Arnesson Østgård
Marken IL, Kong Oscar BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
29
17 Roger Daniel Helland
Herøy BK
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
29
17 Marjan Maka
Marken IL, Kong Oscar BK
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
29
Entry deadline Mar 4, 2020, 7:00 PM (local time)
Starts Mar 7, 2020, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (20 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Vest 2019/2020
Organizer Os Biljard og Snookerklubb
Contact Kjell Henriksen and Bernt Olav Lundetræ (bernt_olav_7@hotmail.com, +4797722284)
More info
Os Biljard og Snookerklubb har gleden av å invitere til RT6 1.divisjon vest i nye og flotte klubblokaler! Vi har 6 goldcrown bord klar til denne turneringen . Vi serverer mat og god stemning hele helgen! Vel møtt!!

Endelig tidsskjema for hele helgen blir satt opp etter at påmeldingsfristen er gått ut.

1.premie 1000kr
2.premie 500kr

Os Biljard og Snookerklubb ligger ca 35 minutter kjøring fra Bergen i Ulvenvegen 34.
Følg skilting mot Stavanger og når du kommer til en stor rundkjøring (etter ca 35 minutter) der du har en Uno-X bensinstasjon på høyre side og Menybutikk rett frem skal du ta til høyre mot Stavanger. Deretter kommer du til en ny rundkjøring der du tar til høyre inn på Ulvenvegen. Ta deretter to ganger til høyre slik at du kommer inn på en stor parkeringsplass. Kjør på baksiden av bygget du ser fremfor deg og du er fremme.

Overnatting :
Solstrand Fjordhotell
Bjørnafjorden Gjestetun
Air BnB

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Reidar Rundsveen
Ketil Andre Strømmen
Sat 10:04  Table 1
2   
Mona Bergstø
Walk Over
 
3   
Walk Over
Jonas Holt
 
4   
Rune Bergsvåg
Roger Daniel Helland
Sat 10:04  Table 2
5   
Vidar Blidensol
Marjan Maka
Sat 10:04  Table 3
6   
Stian Larsen
Walk Over
 
7   
Walk Over
Michael F Olderøy
 
8   
Sveinung Arnesson Østgård
Geir Bentzen
R1
Sat 10:04  Table 4

Winner round 1

Race to 6
9   
Nina Torvund
Reidar Rundsveen
Sat 11:07  Table 2
10   
Mona Bergstø
Kurt Hatlem
Sat 10:04  Table 5
11   
Astrid Eiken Flage
Jonas Holt
Sat 10:05  Table 6
12   
Rune Bergsvåg
Rudi Andre Wolff
Sat 11:19  Table 6
13   
Paul Townsend
Vidar Blidensol
Sat 11:05  Table 1
14   
Stian Larsen
Viljar Glavær Akse
Sat 11:03  Table 4
15   
Bernt Olav Lundetræ
Michael F Olderøy
Sat 10:57  Table 3
16   
Geir Bentzen
R1
Gjermund Flage
Sat 11:28  Table 5

Loser round 1

Race to 6
17   
Ketil Andre Strømmen
Gjermund Flage
Sat 12:21  Table 5
18   
Walk Over
Michael F Olderøy
 
19   
Walk Over
Viljar Glavær Akse
 
20   
Roger Daniel Helland
Paul Townsend
Sat 12:22  Table 4
21   
Marjan Maka
Rune Bergsvåg
Sat 12:19  Table 3
22   
Walk Over
Astrid Eiken Flage
 
23   
Walk Over
Kurt Hatlem
 
24   
Sveinung Arnesson Østgård
Nina Torvund
Sat 12:06  Table 2

Loser round 2

Race to 6
25   
Ketil Andre Strømmen
Michael F Olderøy
Sat 13:56  Table 5
26   
Viljar Glavær Akse
Paul Townsend
Sat 13:12  Table 6
27   
Rune Bergsvåg
Astrid Eiken Flage
Sat 13:22  Table 3
28   
Kurt Hatlem
Nina Torvund
Sat 13:02  Table 2

Winners qualification

Race to 6
29   
Reidar Rundsveen
Mona Bergstø
Sat 12:23  Table 6
30   
Jonas Holt
R1
Rudi Andre Wolff
R1
Sat 12:23  Table 1
31   
Vidar Blidensol
Stian Larsen
Sat 13:10  Table 1
32   
Bernt Olav Lundetræ
Geir Bentzen
Sat 13:12  Table 4

Losers qualification

Race to 6
33   
Ketil Andre Strømmen
Jonas Holt
Sat 15:05  Table 5
34   
Paul Townsend
Mona Bergstø
Sat 14:29  Table 6
35   
Astrid Eiken Flage
Geir Bentzen
Sat 14:42  Table 3
36   
Nina Torvund
Stian Larsen
Sat 14:22  Table 4

Quarter final

Race to 7
37   
Reidar Rundsveen
Astrid Eiken Flage
Sat 15:59  Table 3
38   
Rudi Andre Wolff
Stian Larsen
Sat 15:59  Table 4
39   
Vidar Blidensol
Jonas Holt
Sat 15:59  Table 6
40   
Bernt Olav Lundetræ
Mona Bergstø
Sat 15:59  Table 5

Semi final

Race to 7
41   
Reidar Rundsveen
Stian Larsen
Sat 17:13  Table 3
42   
Jonas Holt
Bernt Olav Lundetræ
Sat 17:13  Table 2

Final

Race to 7
43   
Stian Larsen
Jonas Holt
Sat 18:31  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer