Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 18 - March 19, 2023

Pool-liga 6 Midt PL1200

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Roger Lysholm
Stoppball Nidaros BK
8 (7/1) 70 (47/23)
67%
100
2 Ronny Oldervik
Stoppball Nidaros BK
6 (5/1) 55 (35/20)
64%
87
3 Jørn Kjølaas
Trondheim BK
6 (4/2) 58 (29/29)
50%
77
3 Marius Falch Fiveltun
Trondheim BK
5 (4/1) 47 (26/21)
55%
77
5 Espen Eriksen
Trondheim BK
6 (4/2) 51 (34/17)
67%
64
5 Even Letnes Wærnes
Stoppball Nidaros BK
4 (3/1) 42 (22/20)
52%
64
5 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
3 (2/1) 29 (17/12)
59%
64
5 Pål Nyheim
Stoppball Nidaros BK
6 (4/2) 58 (34/24)
59%
64
9 Espen M. Andersen
Trondheim BK
4 (2/2) 38 (19/19)
50%
44
Show more
9 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
4 (2/2) 32 (19/13)
59%
44
9 Magne Saltnessand
Trondheim BK
5 (3/2) 39 (23/16)
59%
44
9 Nina Torvund
Trondheim BK
4 (2/2) 36 (14/22)
39%
44
13 Reidar Schive-Berg
Stoppball Nidaros BK
4 (2/2) 32 (14/18)
44%
28
13 Tasos Mertzanis
Trondheim BK
3 (1/2) 30 (13/17)
43%
28
13 Terence Gribbin
Trondheim BK
4 (2/2) 36 (18/18)
50%
28
13 Erlend Fagermo
Trondheim BK
4 (2/2) 32 (13/19)
41%
28
17 Henrik Flatås
Trondheim BK
3 (1/2) 26 (11/15)
42%
16
17 Carl Johan Claussen
Trondheim BK
3 (1/2) 29 (15/14)
52%
16
17 Roger Reppe
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 30 (15/15)
50%
16
17 Knut Isaksen
Biljard1 Trondheim
3 (1/2) 28 (16/12)
57%
16
17 Lars Petter Løkken
Trondheim BK
3 (1/2) 30 (13/17)
43%
16
17 Ola Larsen
Trondheim BK
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
16
17 John-Ivar Rubach
Trondheim BK
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
16
17 Hamed Khowazack
Trondheim BK
3 (1/2) 30 (13/17)
43%
16
25 Steinar Moe
Trondheim BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
13
25 Torstein TrickWik Wik
Stoppball Nidaros BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
13
25 Morten Rakfjord
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
13
25 Karl Magnus Næss
Trondheim BK
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
13
25 Magnus K Saltnessand
Trondheim BK
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
13
25 Alvar Väärt
Trondheim BK
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
13
25 Odin Svedjan Moe
Trondheim BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
13
Starts Mar 18, 2023, 9:00 AM Until Mar 19, 2023 (local time)
Entry deadline Mar 15, 2023, 5:59 PM (local time)
Organizer Norges Biljardforbund and Trondheim BK
Contact Knut Inge Røstvold (pompes9@gmail.com, 97938475)
Format Double to Single elimination (31 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
More info
Trondheim biljardklubb inviterer til sesongens siste PL1200.

Obs!!
Ny adresse er Hornebergveien 4.

Påsmurt er å få kjøpt hele dagen.

Ved mer enn 32 deltakere så blir det spill lørdag og søndag.
Ved derre enn 33 spillere blir det kun spilt på lørdag.


1.Disipliner: Det arrangeres PL1200 i de ulike disiplinene. Antall og valg av disipliner bestemmes i forbindelse med terminlistearbeidet.

2.Distanser:

a.8-Ball 5-7
b.9-Ball 6-8
c.10-Ball 5-7
d.14.1 75-100*
*Begrensning av antall innings kan benyttes kun i dobbelcup og kun på tapersiden ved distanse 75. Maksimalt 30 innings. Ved likt antall poeng i en match med støtbegrensning avgjør høyeste serie (2. høyeste serie, 3. høyeste, osv.)

3.Spilleform:

a.Dobbelcup eller puljespill.
b.Ved dobbelcup se 10.4.3.3. - Spilleskjema.
c.Dersom antall tilgjengelige bord, antall deltakere og den tiden som står til rådighet tilsier at det ikke er mulig å gjennomføre turneringen fordelt på stipulert antall puljer, skal turneringen innledes med dobbelcup.

4.Deltakelse: PL1200 er åpent for alle utøvere i regionen (se 10.10 - Norgesrating) som innfrir følgende vilkår:

a.Gyldig medlemskap i klubb tilknyttet NB.
b.Innehar gyldig lisens i NB.

5.Påmelding:

a.Påmeldingsfrist er kl. 17:59 siste onsdag før turnering.
b.Trekning og tidsskjema skal foreligge kl. 23:59 samme dag.
c.Klagefrist er satt til kl. 11:59 torsdag før turnering.
d.Eventuell ny trekning skal foreligge kl. 23:59 samme dag.

6.Startavgift:

a.PL1200-utøvere Kr. 300,-
b.PL1199-utøvere Kr. 250,-
c.Ungdom U17/U19, Student og Honnør Kr. 150,-

7.Rating og seeding foretas i henhold til 10.5 - Seeding og 10.10 - Norgesrating

8.Premier:

a.Pengepremie i PL1200 pr. turnering totalt kr. 1.500,-
▪1. plass kr. 1.000,-
▪2. plass kr. 500,-

b.Pengepremier utbetales av arrangør direkte etter avsluttet turnering. Dersom arrangør ikke har tilgjengelige likvide midler til å utbetale, kan det søkes NB om å få dette forskuttert. En slik søknad må formidles til forbundskontoret 14 dager før turneringsstart.

c.Eventuell øvrig premiering er arrangørs ansvar.

9.Turneringsleder: Godkjent turneringsleder.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Mats Brujordet Schjetne
Walk Over
 
2   
Ola Larsen
Tasos Mertzanis
Sat 09:02  Table 7
3   
Lars Petter Løkken
Morten Rakfjord
Sat 09:02  Table 6
4   
Carl Johan Claussen
Nina Torvund
Sat 09:02  Table 1
5   
Knut Inge Røstvold
Henrik Flatås
Sat 09:02  Table 5
6   
Odin Svedjan Moe
Erlend Fagermo
Sat 09:02  Table 4
7   
Alvar Väärt
Magne Saltnessand
Sat 09:02  Table 8
8   
Marius Falch Fiveltun
Roger Lysholm
Sat 09:02  Table 2
9   
Even Letnes Wærnes
John-Ivar Rubach
Sat 09:02  Table 3
10   
Roger Reppe
Torstein TrickWik Wik
Sat 10:11  Table 2
11   
Magnus K Saltnessand
Reidar Schive-Berg
Sat 10:13  Table 7
12   
Knut Isaksen
Espen M. Andersen
Sat 09:56  Table 5
13   
Pål Nyheim
Steinar Moe
Sat 10:28  Table 1
14   
Terence Gribbin
Jørn Kjølaas
Sat 09:48  Table 8
15   
Hamed Khowazack
Espen Eriksen
Sat 10:03  Table 4
16   
Karl Magnus Næss
Ronny Oldervik
Sat 10:13  Table 3

Winner round 1

Race to 6
17   
Mats Brujordet Schjetne
Ola Larsen
Sat 11:18  Table 1
18   
Lars Petter Løkken
Nina Torvund
Sat 10:34  Table 6
19   
Knut Inge Røstvold
Erlend Fagermo
Sat 11:15  Table 5
20   
Magne Saltnessand
Marius Falch Fiveltun
Sat 11:10  Table 3
21   
Even Letnes Wærnes
Roger Reppe
Sat 11:36  Table 2
22   
Reidar Schive-Berg
Espen M. Andersen
Sat 11:20  Table 8
23   
Pål Nyheim
Jørn Kjølaas
Sat 11:20  Table 8
24   
Hamed Khowazack
Ronny Oldervik
Sat 11:30  Table 4

Loser round 1

Race to 6
25   
Walk Over
Tasos Mertzanis
 
26   
Morten Rakfjord
Carl Johan Claussen
Sat 12:03  Table 6
27   
Henrik Flatås
Odin Svedjan Moe
Sat 12:18  Table 3
28   
Alvar Väärt
Roger Lysholm
Sat 12:22  Table 7
29   
John-Ivar Rubach
Torstein TrickWik Wik
Sat 12:01  Table 5
30   
Magnus K Saltnessand
Knut Isaksen
Sat 12:24  Table 4
31   
Steinar Moe
Terence Gribbin
Sat 12:44  Table 2
32   
Espen Eriksen
Karl Magnus Næss
Sat 12:17  Table 1

Loser round 2

Race to 6
33   
Tasos Mertzanis
Hamed Khowazack
Sat 13:04  Table 7
34   
Carl Johan Claussen
Pål Nyheim
Sat 13:32  Table 6
35   
Henrik Flatås
Reidar Schive-Berg
Sat 13:44  Table 3
36   
Roger Lysholm
Roger Reppe
Sat 13:11  Table 8
37   
John-Ivar Rubach
Magne Saltnessand
Sat 13:16  Table 4
38   
Knut Isaksen
Erlend Fagermo
Sat 13:16  Table 5
39   
Terence Gribbin
Lars Petter Løkken
Sat 14:06  Table 2
40   
Espen Eriksen
Ola Larsen
Sat 13:18  Table 1

Winners qualification

Race to 6
41   
Mats Brujordet Schjetne
Nina Torvund
Sat 14:25  Table 1
42   
Knut Inge Røstvold
Marius Falch Fiveltun
Sat 15:10  Table 5
43   
Even Letnes Wærnes
Espen M. Andersen
Sat 15:10  Table 7
44   
Jørn Kjølaas
Ronny Oldervik
Sat 14:42  Table 8

Loser round 3

Race to 6
45   
Tasos Mertzanis
Pål Nyheim
Sat 15:03  Table 6
46   
Reidar Schive-Berg
Roger Lysholm
Sat 15:14  Table 1
47   
Magne Saltnessand
Erlend Fagermo
Sat 15:03  Table 4
48   
Terence Gribbin
Espen Eriksen
Sat 15:15  Table 2

Losers qualification

Race to 6
49   
Pål Nyheim
Knut Inge Røstvold
Sat 16:17  Table 1
50   
Roger Lysholm
Nina Torvund
Sat 16:17  Table 2
51   
Magne Saltnessand
Jørn Kjølaas
Sat 16:17  Table 3
52   
Espen Eriksen
Espen M. Andersen
Sat 16:17  Table 4

Quarter final

Race to 6
53   
Mats Brujordet Schjetne
Roger Lysholm
Sat 17:31  Table 1
54   
Marius Falch Fiveltun
Espen Eriksen
Sat 17:31  Table 2
55   
Even Letnes Wærnes
Jørn Kjølaas
Sat 17:31  Table 3
56   
Ronny Oldervik
Pål Nyheim
Sat 17:31  Table 4

Semi final

Race to 6
57   
Roger Lysholm
Marius Falch Fiveltun
Sat 18:59  Table 1
58   
Jørn Kjølaas
Ronny Oldervik
Sat 18:59  Table 2

Final

Race to 6
59   
Roger Lysholm
Ronny Oldervik
Sat 20:04  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer