Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 24, 2019

PBB BK 8 BALL 2019 - (MEN/WOMEN)

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Rachid Lamhasni
7 (7/0) 67 (42/25)
63%
0
2 Gino De Ruyter
De Distel
7 (6/1) 63 (38/25)
60%
0
3 Frederic Reul
7 (5/2) 68 (39/29)
57%
0
3 Davy de Lee
7 (5/2) 59 (37/22)
63%
0
5 Diego Devriendt
5 (4/1) 40 (26/14)
65%
0
5 Kenny Voets
6 (5/1) 56 (34/22)
61%
0
5 Joris Vaes
5 (4/1) 37 (29/8)
78%
0
5 Carlier Quentin
5 (4/1) 43 (29/14)
67%
0
9 Davy Colman
4 (3/1) 31 (19/12)
61%
0
Show more
9 Stephane Defrasnes
5 (3/2) 39 (25/14)
64%
0
9 Thomas Vanbroekhoven
5 (4/1) 38 (28/10)
74%
0
9 jefrey guiban
5 (3/2) 38 (20/18)
53%
0
9 Nicky Vanacker
7 (5/2) 55 (33/22)
60%
0
9 Marino Cuffez
5 (3/2) 32 (16/16)
50%
0
9 Dulst Jan
4 (3/1) 28 (20/8)
71%
0
9 Dirk Maesen
6 (4/2) 46 (29/17)
63%
0
17 Davy Steveninck
4 (3/1) 35 (21/14)
60%
0
17 Paul Lazurca
3 (2/1) 23 (14/9)
61%
0
17 Michiel Yperman
3 (2/1) 27 (14/13)
52%
0
17 Baudi Ali
4 (2/2) 34 (17/17)
50%
0
17 Steven Desmet
3 (2/1) 29 (17/12)
59%
0
17 Debbagh-Boutarbouch Said
4 (2/2) 31 (13/18)
42%
0
17 Tamer Bulgur
4 (2/2) 30 (11/19)
37%
0
17 Anouar Jamal
4 (2/2) 27 (14/13)
52%
0
17 Mihai Szabo
4 (2/2) 31 (15/16)
48%
0
17 Jan Kesteloot
4 (2/2) 31 (17/14)
55%
0
17 Olivier Vandepitte
4 (2/2) 33 (17/16)
52%
0
17 Brecht Devos
4 (2/2) 33 (16/17)
48%
0
17 Joeri Haesaert
3 (2/1) 27 (14/13)
52%
0
17 Franky Neyrinck
3 (2/1) 28 (15/13)
54%
0
17 Kenneth Jaques
4 (2/2) 30 (13/17)
43%
0
17 Omar Moh
3 (2/1) 23 (12/11)
52%
0
33 Martine Ketels
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
0
33 Joeri van den Broeck
3 (1/2) 28 (15/13)
54%
0
33 Björn Guilbert
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
0
33 Tom Byloos
3 (1/2) 28 (15/13)
54%
0
33 Piotr Haraszczuk
3 (1/2) 20 (6/14)
30%
0
33 Antonio Truyens
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
0
33 Taib Benmchich
3 (1/2) 22 (7/15)
32%
0
33 Sebastien Houzé
4 (2/2) 27 (13/14)
48%
0
33 Hakim Ouaassou
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
0
33 Yassine Mellouli
3 (1/2) 20 (7/13)
35%
0
33 Thierry Titi Pévenage
3 (1/2) 20 (6/14)
30%
0
33 Peter Brasseur
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
0
33 Ben Vercruysse
3 (1/2) 24 (13/11)
54%
0
33 Mike Thiry
3 (1/2) 19 (7/12)
37%
0
33 Eric Alluni
3 (1/2) 24 (8/16)
33%
0
33 Ginette Moerman
3 (1/2) 20 (5/15)
25%
0
49 Danny Aneca
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
0
49 Nassos Drouvis
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
0
49 Bart Van den Bergh
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
0
49 Piet Deconinck
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
0
49 Noriel Santos
4 (2/2) 29 (17/12)
59%
0
49 Steve Theunis
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
0
49 Peter Van Den Bussche
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
0
49 Julien Paris
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
0
49 Jordan Charlier
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
0
49 Raphaël Thirionet
2 (0/2) 19 (8/11)
42%
0
49 Nadim Akhtar
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
0
49 Sebastien Smetz
4 (2/2) 34 (17/17)
50%
0
49 Thomas Houzé
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
0
49 Mathijs Buffel
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
0
49 Mehdi Filieux
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
0
49 Hasan Shono
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
0
65 Bjorn Van Goethem
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
0
65 Michael Noens
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
0
65 Lawrence Lagman
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
0
65 John Roels
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
0
65 Renaud Filieux
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
0
65 Bertrand Denis
FNBA Belgium
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
0
Starts Mar 24, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (70 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings CURRENT PBB RANKING - LAST 2 BELGIAN CHAMPIONSHIPS
Organizer Pool Billiard Belgium v.z.w.
Contact Kristof Vandenborn (kristof.vandenborn@gmail.com), Michiel Yperman (Michielyperman@broadspire.be), Laura Boyen (lauraboyen@icloud.com) and Antonio Truyens (Truyens.antonio@gmail.com, 0493439165)
More info
Beste poolvrienden,

Het BK 8 ball 2019 wordt gespeeld in de Smoking Cue in Torhout op 24/3/2019.
Er zal gespeeld worden op 8 tafels en op een tabel met DKO tot in de laatste 32/16/8 afhankelijk van het aantal deelnemers. .

Deelnemers moeten over de Belgische nationaliteit beschikken of in België woonachtig zijn. In beide gevallen moet de deelnemer in staat zijn dit te staven aan de hand van officiële documenten

Dresscode B - geklede broek en geklede schoenen - (club)polo of hemd. Deelnemers die hieraan niet voldoen kunnen bij een inbreuk op de dress code nog deelnemen mits betaling van een boete van 25 euro. Het inschrijvingsgeld wordt ook niet terugbetaald. Bij een tweede inbreuk wordt er geen deelname toegestaan maar blijft het inschrijvingsgeld nog steeds verschuldigd.

Inschrjvingstarieven:
Jeugdspelers: 10 euro (voorinschrijving) / 15 euro (ter plaatse)
Volwassenen (leden): 15 euro (voorinschrijving) / 20 euro (ter plaatse)
Volwassenen (niet leden): 20 euro (voorinschrijving) / 25 euro (ter plaatse)

Prijzengeld: 3/4 van het inschrijvingsgeld

Overschrijven met mededeling: BK8BALL-SC-24032019 - VOORNAAM EN NAAM VAN DE SPELER op rekening BE88 9731 2353 0241.

Voorinschrijvingen worden aanvaard tot vrijdag 22/3/2019 18u00. Inschrijvingen die voor deze datum niet zichtbaar zijn op bovenstaande rekening worden niet als voorinschrijvingen aanvaard en zullen dus ter plaatse te betalen zijn.

Het PBB bestuur

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Philippines
John Roels
Sun 10:54  Table 1
2   
Belgium
Kenneth Jaques
Walk Over
 
3   
Walk Over
Belgium
Davy de Lee
 
4   
Belgium
Danny Aneca
Walk Over
 
5   
Walk Over
Belgium
ginette moerman
 
6   
Belgium
Joeri van den Broeck
Walk Over
 
7   
Walk Over
Belgium
Olivier Vandepitte
 
8   
Belgium
Joris Vaes
Walk Over
 
9   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Bjorn Van goethem
Sun 10:54  Table 2
10   
Belgium
Frederic Reul
Walk Over
 
11   
Walk Over
Belgium
Mathijs Buffel
 
12   
Belgium
Jan Dulst
Walk Over
 
13   
Walk Over
Morocco
Hakim Ouaassou
 
14   
Belgium
Martine Ketels
Walk Over
 
15   
Walk Over
Morocco
Anouar Jamal
 
16   
Belgium
Renaud Filieux
Philippines
Noriel Santos
Sun 10:54  Table 3
17   
Belgium
Bertrand Denis
Belgium
Sebastien Smetz
Sun 11:40 
18   
Belgium
Thierry Titi Pévenage
Walk Over
 
19   
Walk Over
Belgium
Quentin Carlier
 
20   
Belgium
Eric Alluni
Walk Over
 
21   
Walk Over
Belgium
Steven Desmet
 
22   
Belgium
Raphaël Thirionet
Walk Over
 
23   
Walk Over
Belgium
Antonio Truyens
 
24   
Belgium
Davy Steveninck
Philippines
Lawrence Lagman
Sun 10:54 
25   
Walk Over
Belgium
Ben Vercruysse
 
26   
Belgium
Peter Brasseur
Walk Over
 
27   
Walk Over
Belgium
Tom Byloos
 
28   
Belgium
Gino De Ruyter
Walk Over
 
29   
Walk Over
Belgium
Diego Devriendt
 
30   
Morocco
Debbagh-Boutarbouch Said
Walk Over
 
31   
Walk Over
Greece
Nassos Drouvis
 
32   
Belgium
Sebastien Celine
Belgium
Nicky Vanacker
Sun 10:54 

Winner round 1

Race to 6
33   
Belgium
Michael Noens
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
  Table 5
34   
Belgium
Kenneth Jaques
Belgium
peter van den bussche
Sun 11:40  Table 7
35   
Belgium
Rachid Lamhasni
Belgium
Davy de Lee
Sun 10:55 
36   
Belgium
Danny Aneca
Belgium
Jan Kesteloot
Sun 10:55  Table 7
37   
Belgium
Omar Moh
Belgium
ginette moerman
 
38   
Belgium
Joeri van den Broeck
Belgium
Mehdi Filieux
Sun 11:40 
39   
Morocco
Taib Benmchich
Belgium
Olivier Vandepitte
Sun 11:40  Table 2
40   
Belgium
Joris Vaes
Belgium
Piet Deconinck
Sun 11:40 
41   
Belgium
Steve Theunis
Belgium
Kenny Voets
Sun 11:40 
42   
Belgium
Frederic Reul
Romania
Mihai Szabo
  Table 6
43   
Belgium
Yassine Mellouli
Belgium
Mathijs Buffel
Sun 12:03  Table 4
44   
Belgium
Jan Dulst
Belgium
Marino Cuffez
Sun 12:45  Table 8
45   
Belgium
Nadim Akhtar
Morocco
Hakim Ouaassou
Sun 12:53  Table 1
46   
Belgium
Martine Ketels
Romania
Paul Lazurca
Sun 12:58  Table 5
47   
Belgium
Michiel Yperman
Morocco
Anouar Jamal
Sun 13:00  Table 2
48   
Philippines
Noriel Santos
Belgium
Björn Guilbert
Sun 13:07  Table 4
49   
Belgium
Joeri Haesaert
Belgium
Sebastien Smetz
Sun 13:45  Table 8
50   
Belgium
Thierry Titi Pévenage
Belgium
Stephane Defrasnes
Sun 13:15  Table 7
51   
Belgium
Mike Thiry
Belgium
Quentin Carlier
Sun 13:24  Table 6
52   
Belgium
Eric Alluni
Belgium
Bart van den Bergh
Sun 13:24  Table 3
53   
Belgium
Tamer Bulgur
Belgium
Steven Desmet
Sun 13:54  Table 5
54   
Belgium
Raphaël Thirionet
Russia
Baudi Ali
Sun 13:59  Table 7
55   
Belgium
Jordan Charlier
Belgium
Antonio Truyens
Sun 14:18  Table 2
56   
Belgium
Davy Steveninck
Belgium
Dirk Maesen
Sun 14:29  Table 6
57   
Belgium
Franky Neyrinck
Belgium
Ben Vercruysse
Sun 14:44  Table 5
58   
Belgium
Peter Brasseur
Belgium
Thomas Houzé
Sun 14:44  Table 1
59   
Belgium
Julien Paris
Belgium
Tom Byloos
Sun 14:53  Table 4
60   
Belgium
Gino De Ruyter
Philippines
jefrey guiban
Sun 15:08  Table 2
61   
Belgium
Brecht Devos
Belgium
Diego Devriendt
Sun 15:10  Table 3
62   
Morocco
Debbagh-Boutarbouch Said
Russia
Hasan Shono
  Table 8
63   
Belgium
Piotr Haraszczuk
Greece
Nassos Drouvis
  Table 6
64   
Belgium
Nicky Vanacker
Netherlands
Davy Colman
Sun 15:53  Table 1

Loser round 1

Race to 5
65   
Philippines
John Roels
Belgium
Nicky Vanacker
Sun 17:44  Table 7
66   
Walk Over
Greece
Nassos Drouvis
 
67   
Walk Over
Russia
Hasan Shono
 
68   
Walk Over
Belgium
Brecht Devos
 
69   
Walk Over
Philippines
jefrey guiban
 
70   
Walk Over
Belgium
Julien Paris
 
71   
Walk Over
Belgium
Thomas Houzé
 
72   
Walk Over
Belgium
Ben Vercruysse
 
73   
Belgium
Bjorn Van goethem
Belgium
Dirk Maesen
Sun 16:07  Table 7
74   
Walk Over
Belgium
Jordan Charlier
 
75   
Walk Over
Belgium
Raphaël Thirionet
 
76   
Walk Over
Belgium
Tamer Bulgur
 
77   
Walk Over
Belgium
Bart van den Bergh
 
78   
Walk Over
Belgium
Mike Thiry
 
79   
Walk Over
Belgium
Thierry Titi Pévenage
 
80   
Belgium
Renaud Filieux
Belgium
Sebastien Smetz
Sun 16:07  Table 3
81   
Belgium
Bertrand Denis
Philippines
Noriel Santos
  Table 5
82   
Walk Over
Morocco
Anouar Jamal
 
83   
Walk Over
Belgium
Martine Ketels
 
84   
Walk Over
Belgium
Nadim Akhtar
 
85   
Walk Over
Belgium
Marino Cuffez
 
86   
Walk Over
Belgium
Mathijs Buffel
 
87   
Walk Over
Romania
Mihai Szabo
 
88   
Philippines
Lawrence Lagman
Belgium
Steve Theunis
Sun 16:23  Table 7
89   
Walk Over
Belgium
Piet Deconinck
 
90   
Walk Over
Belgium
Olivier Vandepitte
 
91   
Walk Over
Belgium
Mehdi Filieux
 
92   
Walk Over
Belgium
ginette moerman
 
93   
Walk Over
Belgium
Danny Aneca
 
94   
Walk Over
Belgium
Davy de Lee
 
95   
Walk Over
Belgium
peter van den bussche
 
96   
Belgium
Sebastien Celine
Belgium
Michael Noens
Sun 16:28  Table 2

Winners qualification

Race to 6
97   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Belgium
Kenneth Jaques
Sun 18:30  Table 7
98   
Belgium
Rachid Lamhasni
Belgium
Jan Kesteloot
Sun 18:09 
99   
Belgium
Omar Moh
Belgium
Joeri van den Broeck
  Table 6
100   
Morocco
Taib Benmchich
Belgium
Joris Vaes
Sun 18:23  Table 5
101   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Frederic Reul
  Table 5
102   
Belgium
Yassine Mellouli
Belgium
Jan Dulst
Sun 17:27  Table 4
103   
Morocco
Hakim Ouaassou
Romania
Paul Lazurca
Sun 17:26  Table 6
104   
Belgium
Michiel Yperman
Belgium
Björn Guilbert
Sun 18:40  Table 4
105   
Belgium
Joeri Haesaert
Belgium
Stephane Defrasnes
Sun 18:40 
106   
Belgium
Quentin Carlier
Belgium
Eric Alluni
Sun 19:52  Table 1
107   
Belgium
Steven Desmet
Russia
Baudi Ali
Sun 20:12  Table 4
108   
Belgium
Antonio Truyens
Belgium
Davy Steveninck
Sun 20:22  Table 1
109   
Belgium
Franky Neyrinck
Belgium
Peter Brasseur
Sun 20:26 
110   
Belgium
Tom Byloos
Belgium
Gino De Ruyter
  Table 5
111   
Belgium
Diego Devriendt
Morocco
Debbagh-Boutarbouch Said
  Table 7
112   
Belgium
Piotr Haraszczuk
Netherlands
Davy Colman
Sun 19:53 

Loser round 2

Race to 5
113   
Belgium
Nicky Vanacker
Greece
Nassos Drouvis
Sun 19:18  Table 5
114   
Russia
Hasan Shono
Belgium
Brecht Devos
Sun 16:35  Table 4
115   
Philippines
jefrey guiban
Belgium
Julien Paris
Sun 16:35  Table 8
116   
Belgium
Thomas Houzé
Belgium
Ben Vercruysse
Sun 16:39  Table 6
117   
Belgium
Dirk Maesen
Belgium
Jordan Charlier
Sun 17:28  Table 8
118   
Belgium
Raphaël Thirionet
Belgium
Tamer Bulgur
Sun 17:33  Table 1
119   
Belgium
Bart van den Bergh
Belgium
Mike Thiry
Sun 17:37  Table 3
120   
Belgium
Thierry Titi Pévenage
Belgium
Sebastien Smetz
Sun 18:48  Table 1
121   
Philippines
Noriel Santos
Morocco
Anouar Jamal
Sun 18:53  Table 3
122   
Belgium
Martine Ketels
Belgium
Nadim Akhtar
Sun 19:36  Table 2
123   
Belgium
Marino Cuffez
Belgium
Mathijs Buffel
Sun 19:36 
124   
Romania
Mihai Szabo
Belgium
Steve Theunis
Sun 19:38  Table 6
125   
Belgium
Piet Deconinck
Belgium
Olivier Vandepitte
Sun 19:49  Table 8
126   
Belgium
Mehdi Filieux
Belgium
ginette moerman
Sun 19:51  Table 3
127   
Belgium
Danny Aneca
Belgium
Davy de Lee
Sun 20:11  Table 7
128   
Belgium
peter van den bussche
Belgium
Sebastien Celine
Sun 19:31 

Losers qualification

Race to 5
129   
Belgium
Nicky Vanacker
Belgium
Björn Guilbert
  Table 2
130   
Belgium
Brecht Devos
Morocco
Hakim Ouaassou
Sun 21:01  Table 6
131   
Philippines
jefrey guiban
Belgium
Yassine Mellouli
Sun 21:10  Table 1
132   
Belgium
Ben Vercruysse
Belgium
Frederic Reul
Sun 21:23  Table 7
133   
Belgium
Dirk Maesen
Morocco
Taib Benmchich
Sun 21:26  Table 8
134   
Belgium
Tamer Bulgur
Belgium
Joeri van den Broeck
Sun 21:42  Table 3
135   
Belgium
Mike Thiry
Belgium
Jan Kesteloot
Sun 21:45  Table 2
136   
Belgium
Thierry Titi Pévenage
Belgium
Kenneth Jaques
Sun 21:52  Table 6
137   
Morocco
Anouar Jamal
Belgium
Piotr Haraszczuk
Sun 20:06 
138   
Belgium
Martine Ketels
Morocco
Debbagh-Boutarbouch Said
  Table 4
139   
Belgium
Marino Cuffez
Belgium
Tom Byloos
  Table 3
140   
Romania
Mihai Szabo
Belgium
Peter Brasseur
Sun 22:06  Table 1
141   
Belgium
Olivier Vandepitte
Belgium
Antonio Truyens
Sun 22:03  Table 8
142   
Belgium
ginette moerman
Russia
Baudi Ali
Sun 22:28  Table 5
143   
Belgium
Davy de Lee
Belgium
Eric Alluni
Sun 22:30  Table 7
144   
Belgium
Sebastien Celine
Belgium
Stephane Defrasnes
Sun 22:35  Table 2

Last thirtytwo

Race to 6
145   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Morocco
Anouar Jamal
Sun 22:54  Table 6
146   
Belgium
Rachid Lamhasni
Morocco
Debbagh-Boutarbouch Said
Mon 00:21  Table 5
147   
Belgium
Omar Moh
Belgium
Marino Cuffez
Mon 00:45  Table 2
148   
Belgium
Joris Vaes
Romania
Mihai Szabo
Mon 00:16 
149   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Olivier Vandepitte
Mon 00:16  Table 1
150   
Belgium
Jan Dulst
Russia
Baudi Ali
Mon 00:21  Table 8
151   
Romania
Paul Lazurca
Belgium
Davy de Lee
Mon 00:07  Table 7
152   
Belgium
Michiel Yperman
Belgium
Stephane Defrasnes
Mon 00:13  Table 6
153   
Belgium
Joeri Haesaert
Belgium
Nicky Vanacker
Sun 22:58  Table 1
154   
Belgium
Quentin Carlier
Belgium
Brecht Devos
  Table 4
155   
Belgium
Steven Desmet
Philippines
jefrey guiban
Sun 23:06  Table 2
156   
Belgium
Davy Steveninck
Belgium
Frederic Reul
Sun 23:08  Table 7
157   
Belgium
Franky Neyrinck
Belgium
Dirk Maesen
Sun 23:08  Table 8
158   
Belgium
Gino De Ruyter
Belgium
Tamer Bulgur
Sun 23:17 
159   
Belgium
Diego Devriendt
Belgium
Jan Kesteloot
Sun 23:32  Table 5
160   
Netherlands
Davy Colman
Belgium
Kenneth Jaques
Sun 23:53  Table 4

Last sixteen

Race to 6
161   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Belgium
Rachid Lamhasni
Mon 01:14  Table 8
162   
Belgium
Marino Cuffez
Belgium
Joris Vaes
Mon 01:36  Table 2
163   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Jan Dulst
Mon 01:31  Table 5
164   
Belgium
Davy de Lee
Belgium
Stephane Defrasnes
Mon 01:02  Table 4
165   
Belgium
Nicky Vanacker
Belgium
Quentin Carlier
Mon 00:56  Table 3
166   
Philippines
jefrey guiban
Belgium
Frederic Reul
Mon 01:00  Table 1
167   
Belgium
Dirk Maesen
Belgium
Gino De Ruyter
Mon 00:56  Table 6
168   
Belgium
Diego Devriendt
Netherlands
Davy Colman
Mon 01:05  Table 7

Quarter final

Race to 6
169   
Belgium
Rachid Lamhasni
Belgium
Joris Vaes
Mon 02:45  Table 6
170   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Davy de Lee
Mon 02:38  Table 7
171   
Belgium
Quentin Carlier
Belgium
Frederic Reul
Mon 02:10  Table 4
172   
Belgium
Gino De Ruyter
Belgium
Diego Devriendt
Mon 02:23  Table 1

Semi final

Race to 6
173   
Belgium
Rachid Lamhasni
Belgium
Davy de Lee
Mon 04:28  Table 8
174   
Belgium
Frederic Reul
Belgium
Gino De Ruyter
Mon 03:41  Table 5

Final

Race to 6
175   
Belgium
Rachid Lamhasni
Belgium
Gino De Ruyter
Mon 05:52 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants