Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

September 25, - September 27, 2015

NM Pool 10-Ball (NC 5)

Add players

Please wait...
10-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
7 (7/0) 88 (63/25)
72%
360
2 Steffen Wolff
Hyllestad IL, BG
7 (6/1) 92 (58/34)
63%
264
3 Kenneth Rognstad
Gjøvik&Raufoss BK
7 (6/1) 104 (60/44)
58%
225
3 Kristoffer Mindrebøe
Oslo BK
7 (5/2) 90 (55/35)
61%
180
5 Damianos Giallourakis
Oslo BK
6 (5/1) 70 (46/24)
66%
120
5 Matias Sætre
Hyllestad IL, BG
5 (4/1) 68 (41/27)
60%
120
5 Roger Rasmussen
Oslo BK
5 (4/1) 70 (44/26)
63%
120
5 Tom Bjerke
Gjøvik&Raufoss BK
5 (4/1) 70 (40/30)
57%
120
9 Bjørn Johan Lorange
Oslo BK
5 (4/1) 69 (40/29)
58%
90
Show more
9 Christian Johannessen
Oslo BK
4 (3/1) 47 (32/15)
68%
72
9 Joakim Haugen
Oslo BK
4 (3/1) 56 (34/22)
61%
72
9 Jørgen Nilsen
BEX BK
4 (3/1) 49 (30/19)
61%
72
9 Kent Halldin
Oslo BK
5 (4/1) 67 (39/28)
58%
90
9 Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Ask BC
4 (3/1) 50 (32/18)
64%
72
9 Thomas Pedersen
Oslo Biljard1 PS
5 (3/2) 71 (35/36)
49%
120
9 Tommy Wolff
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 50 (31/19)
62%
72
17 Erik Gårdelöf
Oslo BK
5 (3/2) 62 (33/29)
53%
24
17 Espen M. Andersen
Trondheim BK
3 (2/1) 46 (26/20)
57%
24
17 Espen Saltnes
Marken IL, Kong Oscar BK
5 (3/2) 63 (33/30)
52%
24
17 Hasan Emre Vural
Unique BK
5 (3/2) 62 (28/34)
45%
30
17 Henrik Hagen
BEX BK
3 (2/1) 43 (24/19)
56%
24
17 Jan Atle Kofoed
Oslo BK
4 (2/2) 51 (20/31)
39%
30
17 Jan Erik Gundersen
Oslo BK
4 (2/2) 50 (26/24)
52%
30
17 Jan Kjetil Nordrum
Gjøvik&Raufoss BK
5 (3/2) 55 (29/26)
53%
24
17 Jon Andersen Eide
Kongsvinger BK
4 (2/2) 51 (21/30)
41%
40
17 Jonas Sanchez Gangfløt
Fredrikstad BK
6 (4/2) 75 (42/33)
56%
30
17 Knut Egil Michaelsen
Kongsvinger BK
5 (3/2) 69 (38/31)
55%
30
17 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
3 (2/1) 36 (23/13)
64%
30
17 Martin Asphaug
Asker BK
4 (2/2) 52 (27/25)
52%
30
17 Olav Skrudland
Svithun BK
4 (2/2) 49 (26/23)
53%
24
17 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
6 (4/2) 75 (42/33)
56%
30
17 Robert Farinetti
BEX BK
5 (3/2) 52 (29/23)
56%
30
33 Arild Moilanen
Reisa BK
3 (1/2) 46 (22/24)
48%
7
33 Arne Wiese-Hansen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 31 (14/17)
45%
12
33 Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 42 (18/24)
43%
9
33 Egil Arne Sørensen
Oslo BK
4 (2/2) 56 (29/27)
52%
9
33 Emil Bjørkmann
Gjøvik&Raufoss BK
3 (1/2) 39 (16/23)
41%
9
33 Fredrik Førde
Svithun BK
3 (1/2) 33 (15/18)
45%
7
33 Ine Helvik
Svithun BK
3 (1/2) 40 (18/22)
45%
9
33 Jan Morten Arnesen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 35 (15/20)
43%
9
33 Jan Thomassen
Oslo Biljard1 PS
3 (1/2) 41 (19/22)
46%
12
33 Marius Fredriksen
Vestby BK
4 (2/2) 43 (21/22)
49%
12
33 Moises Farfan
Fredrikstad BK
3 (1/2) 39 (14/25)
36%
9
33 Robert Grønlie
Trondheim BK
3 (1/2) 45 (24/21)
53%
7
33 Stian Larsen
Marken IL, Kong Oscar BK
3 (1/2) 45 (22/23)
49%
7
33 Vegar Lind
Stoppball Nidaros BK
4 (2/2) 52 (25/27)
48%
9
33 Tron Vidar Engebakk
Unique BK
3 (1/2) 41 (17/24)
41%
9
33 Stig Ringebo
Oslo BK
3 (1/2) 41 (22/19)
54%
9
49 Aria Senemar
Oslo BK
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
6
49 Arnhild Eiken
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 40 (17/23)
43%
6
49 Bjørn Birger Andreassen
Alta BK
2 (0/2) 24 (8/16)
33%
5
49 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
2 (0/2) 27 (11/16)
41%
6
49 Eystein Gangfløt
Fredrikstad BK
2 (0/2) 21 (5/16)
24%
6
49 Jørn Betten
Arctic BK
2 (0/2) 27 (11/16)
41%
4
49 June Therese Håndstad
Stoppball Nidaros BK
2 (0/2) 18 (2/16)
11%
5
49 Kendall Kion
Oslo BK
2 (0/2) 23 (7/16)
30%
5
49 Marius Nørsterud
Oslo BK
3 (1/2) 33 (12/21)
36%
6
49 Maron Pettersen
Herøy BK
2 (0/2) 16 (0/16)
0%
6
49 Nevzat Yesil
Svithun BK
4 (2/2) 41 (21/20)
51%
5
49 Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Fredrikstad BK
3 (1/2) 35 (15/20)
43%
6
49 Øzgur Simsek
Oslo BK
2 (0/2) 27 (11/16)
41%
5
49 Rune Paulsen
Alta BK
2 (0/2) 22 (6/16)
27%
5
49 Desak Sri Pustini
Oslo BK
2 (0/2) 21 (5/16)
24%
6
49 Timo Mäkelä
Oslo BK
4 (2/2) 46 (24/22)
52%
5
65 Kent Hansen
Oslo BK
2 (0/2) 24 (8/16)
33%
2
65 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 24 (8/16)
33%
2
65 Kjartan Maraas
Oslo Biljard1 PS
2 (0/2) 17 (1/16)
6%
2
65 Kjetil Aasane Fredriksen
Kongsberg BK
3 (1/2) 31 (15/16)
48%
2
65 Nicolai Gundersen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 24 (8/16)
33%
2
65 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 20 (4/16)
20%
2
65 Raymond Kandola
Fredrikstad BK
2 (0/2) 24 (8/16)
33%
2
65 Robin Nathan
Unique BK
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
2
65 Rune Antonsen
Kongsberg BK
2 (0/2) 21 (5/16)
24%
2
65 Sajid Raheem
BEX BK
3 (1/2) 35 (17/18)
49%
2
65 Thomas Benjamin Gundersen
Kongsberg BK
3 (1/2) 35 (12/23)
34%
2
65 Umar Hayat Ali
Oslo Snooker
3 (1/2) 38 (15/23)
39%
2
65 Vilde Mary Dingsøyr Holme
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 20 (4/16)
20%
2
65 Yousef Austrheim
Unique BK
2 (0/2) 25 (9/16)
36%
2
65 Bjørn Erik Thorsteinsen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 35 (15/20)
43%
2
Starts Sep 25, 2015, 5:00 PM (local time)
Schematype Double elimination 96-32 (81 Participants)
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Divisjon 2 Øst 2015, Divisjon 1 Sør 2015, Elite Pool 2015, Divisjon 1 Øst 2015, Divisjon 1 Nord 2 2015, Divisjon 2 Vest 2015, Divisjon 1 Nord 1 2015, Divisjon 1 Midt 2015 and Divisjon 1 Vest 2015
Organizer Oslo BK and Norges Biljardforbund
Contact Egil Arne Sørensen , Thorbjørn Eriksen (Lex1r@hotmail.com) and Jan Terje Øyen (janterjeoyen@gmail.com, 92267075)
More info
Åpent NM 10-Ball. Opprop fredag kl 17:00.
Det blir distanse 9, men distanse 7 i 1. og 2. runde på tapersiden, og distanse 8 i runde 3.

Askild Sjøeng Hansen har meldt forfall grunnet barnefødsel.
Vi gratulerer han som nybakt far.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1
Sajid Raheem
Roy Karlsen
Fri 17:15    
2
Tron Engebakk
Walk Over
    
3
Raymond Kandola
Ole Tobias Gangfløt
Fri 17:15    
4
Nicolai Gundersen
Ine Helvik
Fri 17:15    
5
Bjørn Johan Lorange
Rune Antonsen
Fri 17:15    
6
Jan Atle Kofoed
Walk Over
    
7
Walk Over
Bjørn Birger Andreassen
    
8
Vilde Mary Dingsøyr Holme
Bjørn E. Thorsteinsen
Fri 17:15    
9
Marius Fredriksen
Knut Inge Røstvold
Fri 17:15    
10
Jan Thomassen
Walk Over
    
11
Walk Over
June Therese Håndstad
    
12
Vegar Lind
Egil Arne Sørensen
Fri 18:15    
13
Umar Hayat Ali
Robin K Nathan
Fri 17:15    
14
Aria Senemar
Walk Over
    
15
Walk Over
Arne Wiese-Hansen
    
16
Nina Torvund
Arnhild Eiken
Fri 17:15    
17
Pål Fillipsveen
Yousef Austrheim
Fri 17:15    
18
Eystein Gangfløt
Walk Over
    
19
Walk Over
Maron Pettersen
    
20
Jonas Gangfløt
Knut Egil Michaelsen
Fri 17:15    
21
Kjartan Maraas
Kjetil Fredriksen
Fri 17:15    
22
Rune Paulsen
Walk Over
    
23
Walk Over
Øzgur Simsek
    
24
Kim Ronny Nygård
Thomas Benjamin Gundersen
Fri 17:15    
25
Robert Farinetti
Kenneth Rognstad
Fri 17:15    
26
Bjørn Bratteberg
Walk Over
    
27
Walk Over
Martin Asphaug
    
28
Nevzat Yesil
Kent Hansen
Fri 17:15    
29
Jan Morten Arnesen
Timo Mäkelä
Fri 17:15    
30
Hasan Emre Vural
Walk Over
    
31
Walk Over
Jan Erik Gundersen
    
32
Marius Nørsterud
Kent Halldin
Fri 17:15    

Winner round 1

33
Mats Schjetne
Sajid Raheem
Fri 20:30    
34
Tron Engebakk
Thomas Pedersen
Fri 19:15    
35
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Ole Tobias Gangfløt
Fri 20:30    
36
Ine Helvik
Askild Sjøeng Hansen
    
37
Espen Saltnes
Bjørn Johan Lorange
Fri 20:30    
38
Jan Atle Kofoed
Jørn Betten
Fri 19:15    
39
Jon Andersen Eide
Bjørn Birger Andreassen
Fri 19:15    
40
Bjørn E. Thorsteinsen
Tom Bjerke
Fri 20:30    
41
Damianos Giallourakis
Knut Inge Røstvold
Fri 20:30    
42
Jan Thomassen
Kendall Onstad
Fri 19:15    
43
Jørgen Nilsen
June Therese Håndstad
Fri 19:15    
44
Egil Arne Sørensen
Jan Kjetil Nordrum
Fri 20:30    
45
Henrik Hagen
Umar Hayat Ali
Fri 20:30    
46
Aria Senemar
Stian Larsen
Fri 19:15    
47
Emil Bjørkmann
Arne Wiese-Hansen
Fri 19:15    
48
Arnhild Eiken
Tommy Wolff
Fri 20:30    
49
Roger Rasmussen
Pål Fillipsveen
Fri 20:30    
50
Eystein Gangfløt
Stig Ringebo
Fri 19:15    
51
Olav Skrudland
Maron Pettersen
Fri 19:15    
52
Jonas Gangfløt
Espen M. Andersen
Fri 20:30    
53
Christian Johannessen
Kjetil Fredriksen
Fri 20:30    
54
Rune Paulsen
Fredrik Førde
Fri 19:15    
55
Moises Farfan
Øzgur Simsek
Fri 19:15    
56
Thomas Benjamin Gundersen
Steffen Wolff
Fri 20:30    
57
Erik Gårdelöf
Kenneth Rognstad
Fri 20:30    
58
Bjørn Bratteberg
Dag Jøran Aralden
Fri 19:15    
59
Arild Moilanen
Martin Asphaug
Fri 19:15    
60
Nevzat Yesil
Joakim Haugen
Fri 20:30    
61
Matias Sætre
Timo Mäkelä
Fri 20:30    
62
Hasan Emre Vural
Robert Grønlie
Fri 19:15    
63
Sri Stinessen
Jan Erik Gundersen
Fri 19:15    
64
Kent Halldin
Kristoffer Mindrebøe
Fri 20:30    

Loser round 1

65
Roy Karlsen
Kristoffer Mindrebøe
Sat 10:00    
66
Walk Over
Sri Stinessen
    
67
Raymond Kandola
Hasan Emre Vural
Sat 10:00    
68
Nicolai Gundersen
Timo Mäkelä
Sat 10:00    
69
Rune Antonsen
Nevzat Yesil
Sat 10:00    
70
Walk Over
Martin Asphaug
    
71
Walk Over
Bjørn Bratteberg
    
72
Vilde Mary Dingsøyr Holme
Erik Gårdelöf
Sat 10:00    
73
Marius Fredriksen
Thomas Benjamin Gundersen
Sat 10:00    
74
Walk Over
Øzgur Simsek
    
75
Walk Over
Rune Paulsen
    
76
Vegar Lind
Kjetil Fredriksen
Sat 10:00    
77
Robin K Nathan
Jonas Gangfløt
Sat 10:00    
78
Walk Over
Maron Pettersen
    
79
Walk Over
Eystein Gangfløt
    
80
Nina Torvund
Pål Fillipsveen
Sat 10:00    
81
Yousef Austrheim
Arnhild Eiken
Sat 10:00    
82
Walk Over
Arne Wiese-Hansen
    
83
Walk Over
Aria Senemar
    
84
Knut Egil Michaelsen
Umar Hayat Ali
Sat 10:00    
85
Kjartan Maraas
Jan Kjetil Nordrum
Sat 10:00    
86
Walk Over
June Therese Håndstad
    
87
Walk Over
Kendall Onstad
    
88
Kim Ronny Nygård
Damianos Giallourakis
Sat 10:00    
89
Robert Farinetti
Bjørn E. Thorsteinsen
Sat 10:00    
90
Walk Over
Bjørn Birger Andreassen
    
91
Walk Over
Jørn Betten
    
92
Kent Hansen
Espen Saltnes
Sat 10:00    
93
Jan Morten Arnesen
Askild Sjøeng Hansen
    
94
Walk Over
Ole Tobias Gangfløt
    
95
Walk Over
Thomas Pedersen
    
96
Marius Nørsterud
Sajid Raheem
Sat 10:00    

Winners qualification

97
Mats Schjetne
Tron Engebakk
Sat 11:30    
98
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Ine Helvik
Sat 11:30    
99
Bjørn Johan Lorange
Jan Atle Kofoed
Sat 11:30    
100
Jon Andersen Eide
Tom Bjerke
Sat 11:30    
101
Knut Inge Røstvold
Jan Thomassen
Sat 11:30    
102
Jørgen Nilsen
Egil Arne Sørensen
Sat 11:30    
103
Henrik Hagen
Stian Larsen
Sat 11:30    
104
Emil Bjørkmann
Tommy Wolff
Sat 11:30    
105
Roger Rasmussen
Stig Ringebo
Sat 11:30    
106
Olav Skrudland
Espen M. Andersen
Sat 11:30    
107
Christian Johannessen
Fredrik Førde
Sat 11:30    
108
Moises Farfan
Steffen Wolff
Sat 11:30    
109
Kenneth Rognstad
Dag Jøran Aralden
Sat 11:30    
110
Arild Moilanen
Joakim Haugen
Sat 11:30    
111
Matias Sætre
Robert Grønlie
Sat 11:30    
112
Jan Erik Gundersen
Kent Halldin
Sat 11:30    

Loser round 2

113
Kristoffer Mindrebøe
Sri Stinessen
Sat 13:00    
114
Hasan Emre Vural
Timo Mäkelä
Sat 13:00    
115
Nevzat Yesil
Martin Asphaug
Sat 13:00    
116
Bjørn Bratteberg
Erik Gårdelöf
Sat 13:00    
117
Marius Fredriksen
Øzgur Simsek
Sat 13:00    
118
Rune Paulsen
Vegar Lind
Sat 13:00    
119
Jonas Gangfløt
Maron Pettersen
Sat 13:00    
120
Eystein Gangfløt
Pål Fillipsveen
Sat 13:00    
121
Arnhild Eiken
Arne Wiese-Hansen
Sat 13:00    
122
Aria Senemar
Knut Egil Michaelsen
Sat 13:00    
123
Jan Kjetil Nordrum
June Therese Håndstad
Sat 13:00    
124
Kendall Onstad
Damianos Giallourakis
Sat 13:00    
125
Robert Farinetti
Bjørn Birger Andreassen
Sat 13:00    
126
Jørn Betten
Espen Saltnes
Sat 13:00    
127
Jan Morten Arnesen
Ole Tobias Gangfløt
Sat 13:00    
128
Thomas Pedersen
Marius Nørsterud
Sat 13:00    

Losers qualification

129
Kristoffer Mindrebøe
Emil Bjørkmann
Sat 14:30    
130
Hasan Emre Vural
Stian Larsen
Sat 14:30    
131
Martin Asphaug
Egil Arne Sørensen
Sat 14:30    
132
Erik Gårdelöf
Jan Thomassen
Sat 14:30    
133
Marius Fredriksen
Jon Andersen Eide
Sat 14:30    
134
Vegar Lind
Jan Atle Kofoed
Sat 14:30    
135
Jonas Gangfløt
Ine Helvik
Sat 14:30    
136
Pål Fillipsveen
Tron Engebakk
Sat 14:30    
137
Arne Wiese-Hansen
Jan Erik Gundersen
Sat 14:30    
138
Knut Egil Michaelsen
Robert Grønlie
Sat 14:30    
139
Jan Kjetil Nordrum
Arild Moilanen
Sat 14:30    
140
Damianos Giallourakis
Dag Jøran Aralden
Sat 14:30    
141
Robert Farinetti
Moises Farfan
Sat 14:30    
142
Espen Saltnes
Fredrik Førde
Sat 14:30    
143
Jan Morten Arnesen
Olav Skrudland
Sat 14:30    
144
Thomas Pedersen
Stig Ringebo
Sat 14:30    

Last thirtytwo

145
Mats Schjetne
Robert Farinetti
Sat 17:45    
146
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Jon Andersen Eide
Sat 17:45    
147
Bjørn Johan Lorange
Pål Fillipsveen
Sat 17:45    
148
Tom Bjerke
Knut Egil Michaelsen
Sat 17:45    
149
Knut Inge Røstvold
Kristoffer Mindrebøe
Sat 17:45    
150
Jørgen Nilsen
Jan Atle Kofoed
Sat 17:45    
151
Henrik Hagen
Damianos Giallourakis
Sat 17:45    
152
Tommy Wolff
Martin Asphaug
Sat 17:45    
153
Roger Rasmussen
Jan Kjetil Nordrum
Sat 17:45    
154
Espen M. Andersen
Thomas Pedersen
Sat 17:45    
155
Christian Johannessen
Hasan Emre Vural
Sat 17:45    
156
Steffen Wolff
Espen Saltnes
Sat 17:45    
157
Kenneth Rognstad
Jonas Gangfløt
Sat 17:45    
158
Joakim Haugen
Olav Skrudland
Sat 17:45    
159
Matias Sætre
Jan Erik Gundersen
Sat 17:45    
160
Kent Halldin
Erik Gårdelöf
Sat 17:45    

Last sixteen

161
Mats Schjetne
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Sat 20:30    
162
Bjørn Johan Lorange
Tom Bjerke
Sat 20:30    
163
Kristoffer Mindrebøe
Jørgen Nilsen
Sat 20:30    
164
Damianos Giallourakis
Tommy Wolff
Sat 20:30    
165
Roger Rasmussen
Thomas Pedersen
Sat 20:30    
166
Christian Johannessen
Steffen Wolff
Sat 20:30    
167
Kenneth Rognstad
Joakim Haugen
Sat 20:30    
168
Matias Sætre
Kent Halldin
Sat 20:30    

Quarter final

169
Mats Schjetne
Tom Bjerke
Sun 10:00    
170
Kristoffer Mindrebøe
Damianos Giallourakis
Sun 10:00    
171
Roger Rasmussen
Steffen Wolff
Sun 10:00    
172
Kenneth Rognstad
Matias Sætre
Sun 10:00    

Semi final

173
Mats Schjetne
Kristoffer Mindrebøe
Sun 12:00    
174
Steffen Wolff
Kenneth Rognstad
Sun 12:00    

Final

175
Mats Schjetne
Steffen Wolff
Sun 14:00    

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants (81)

    Sponsorer