Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 29 - March 1, 2020

NC5 Elite

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
6 (6/0) 81 (54/27)
67%
100
2 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
5 (4/1) 68 (44/24)
65%
87
3 Christian Johannessen
Oslo BK
6 (4/2) 81 (42/39)
52%
74
3 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
5 (4/1) 62 (43/19)
69%
74
5 Jan Ove Kvalsund Hansen
Herøy BK
6 (4/2) 84 (45/39)
54%
61
5 Jonas Kvalsund Hansen
Herøy BK
4 (3/1) 62 (35/27)
56%
61
5 Matias Sætre
Herøy BK
4 (2/2) 57 (32/25)
56%
61
5 Philip Sanchez Gangfløt
Fredrikstad BK
5 (3/2) 64 (34/30)
53%
61
9 Albert Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
4 (2/2) 55 (29/26)
53%
49
Show more
9 Jan Kjetil Nordrum
Gjøvik&Raufoss BK
5 (3/2) 73 (38/35)
52%
49
9 Jan Morten Arnesen
Plankebyen BK
5 (3/2) 66 (42/24)
64%
49
9 Didrik Vatne
Ask BC
5 (3/2) 65 (36/29)
55%
49
13 Bjørn Erik Bergh
Grenland BK
4 (2/2) 55 (24/31)
44%
37
13 Espen Kristiansen
Fredrikstad BK
4 (2/2) 54 (24/30)
44%
37
13 Kenneth Rognstad
Gjøvik&Raufoss BK
4 (2/2) 53 (26/27)
49%
37
13 Ahmed Abiev
Svithun BK
4 (2/2) 50 (22/28)
44%
37
17 Bjørn Birger Andreassen
Alta BK
2 (0/2) 30 (12/18)
40%
29
17 Henrik Hagen
BEX BK
3 (1/2) 38 (15/23)
39%
29
17 Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Fredrikstad BK
3 (1/2) 44 (20/24)
45%
29
17 Pål Andre Martinsen
Plankebyen BK
3 (1/2) 42 (20/22)
48%
29
17 Thomas Pedersen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 37 (17/20)
46%
29
17 Tom Bjerke
Gjøvik&Raufoss BK
3 (1/2) 43 (19/24)
44%
29
17 Jozef Kwit
Oslo BK
3 (1/2) 46 (23/23)
50%
29
17 Anders Lie
Fredrikstad BK
2 (0/2) 25 (7/18)
28%
29
25 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
2 (0/2) 23 (5/18)
22%
22
25 Geir Tollefsrud
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 24 (6/18)
25%
22
25 Kent Hansen
Oslo BK
2 (0/2) 25 (7/18)
28%
22
25 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
2 (0/2) 27 (9/18)
33%
22
25 Terje Kristoffersen
Oslo BK
2 (0/2) 20 (2/18)
10%
22
25 Tom Kristiansen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 26 (8/18)
31%
22
Entry deadline Feb 23, 2020, 6:00 PM (local time)
Starts Feb 29, 2020, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (30 Participants)
Race to 9
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Elite Pool 2019/2020
Organizer Fredrikstad BK
Contact Bjørn Birger Andreassen (bbandrea@live.no) and Eystein Gangfløt (geystein@yahoo.com, 47232705)
More info
Turneringen starter lørdag 29. februar kl. 10.00. Salongen åpner kl. 09.00 med oppmøte kl. 09.30.
Priser på hotell: Vi har fått tilbud fra Quality hotell. Prisene er: Enkeltrom kr. 890, dobbeltrom: kr 995. Trippelrom: kr1145 og 4 mannsrom:+ kr 250. Ring og bestill på nr. 69393000, Bekreftelse nr: gr007906
*
Parkering: Det er gratis parkering på lørdag fra kl. 09.00 og hele søndag i Sct. Hansfjellet parkeringshus, 200 meter før dere kommer til Biljardhuset. Biljardhuset ligger i Fokusgården, inngang Farmannsgate, ved siden av Seven Eleven.
*
Vi serverer som vanlig mye god mat og drikke hele helgen til hyggelige priser.
*
Biljardhusets utstyr er:
8 stk. Dynamic 2 bord, alle er like og ingen er tight pocket.
Dukene er: Simonis 760
Kulene er: 6 sett Aramith pro balls og 2 sett Aramith duramith
Trekning blir lagt ut senest i morgen mandag kl. 20.00
*
Vel møtt, folkens!

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 9
1   
Mats Brujordet Schjetne
Walk Over
 
2   
Anders Lie
Kenneth Rognstad
Sat 10:02  Table 1
3   
Thomas Pedersen
Albert Roman Borrie Stensrød
R1
Sat 10:02  Table 2
4   
Terje Kristoffersen
Didrik Vatne
Sat 11:23  Table 1
5   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Tom Bjerke
Sat 11:31  Table 2
6   
Christian Johannessen
Tom Kristiansen
Sat 10:02  Table 3
7   
Espen Kristiansen
Pål Andre Martinsen
Sat 10:02  Table 4
8   
Bjørn Bratteberg
Ole Kristian Rudshavn
Sat 11:23  Table 4
9   
Emil André Gangfløt
R3
Geir Tollefsrud
Sat 11:23  Table 7
10   
Bjørn Erik Bergh
Jozef Kwit
Sat 10:02  Table 5
11   
Kent Hansen
Philip Sanchez Gangfløt
Sat 10:02  Table 6
12   
Jan Kjetil Nordrum
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 11:10  Table 3
13   
Jonas Kvalsund Hansen
Pål Daud Fillipsveen
Sat 11:12  Table 6
14   
Henrik Hagen
Jan Morten Arnesen
Sat 10:02  Table 7
15   
Bjørn Birger Andreassen
Ahmed Abiev
Sat 10:02  Table 8
16   
Walk Over
Matias Sætre
 

Winner round 1

Race to 9
17   
Mats Brujordet Schjetne
Kenneth Rognstad
Sat 11:36  Table 8
18   
Albert Roman Borrie Stensrød
Didrik Vatne
Sat 12:29  Table 7
19   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Christian Johannessen
R1
Sat 12:57  Table 2
20   
Espen Kristiansen
R1
Ole Kristian Rudshavn
Sat 12:35  Table 4
21   
Emil André Gangfløt
R2
Bjørn Erik Bergh
Sat 12:28  Table 8
22   
Philip Sanchez Gangfløt
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 13:00  Table 3
23   
Jonas Kvalsund Hansen
Jan Morten Arnesen
Sat 13:02  Table 6
24   
Ahmed Abiev
Matias Sætre
Sat 12:12  Table 5

Loser round 1

Race to 9
25   
Walk Over
Anders Lie
 
26   
Thomas Pedersen
Terje Kristoffersen
Sat 12:28  Table 1
27   
Tom Bjerke
Tom Kristiansen
Sat 13:35  Table 1
28   
Pål Andre Martinsen
Bjørn Bratteberg
Sat 13:36  Table 8
29   
Geir Tollefsrud
Jozef Kwit
Sat 14:00  Table 4
30   
Kent Hansen
Jan Kjetil Nordrum
R1
Sat 14:08  Table 7
31   
Pål Daud Fillipsveen
Henrik Hagen
Sat 13:30  Table 5
32   
Bjørn Birger Andreassen
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 9
33   
Anders Lie
Ahmed Abiev
Sat 14:19  Table 3
34   
Thomas Pedersen
Jan Morten Arnesen
Sat 14:46  Table 6
35   
Tom Bjerke
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 15:20  Table 8
36   
Pål Andre Martinsen
Bjørn Erik Bergh
Sat 15:06  Table 1
37   
Jozef Kwit
Espen Kristiansen
Sat 15:50  Table 4
38   
Jan Kjetil Nordrum
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Sat 15:42  Table 2
39   
Henrik Hagen
Didrik Vatne
Sat 15:04  Table 5
40   
Bjørn Birger Andreassen
Kenneth Rognstad
Sat 14:23  Table 2

Winners qualification

Race to 9
41   
Mats Brujordet Schjetne
Albert Roman Borrie Stensrød
Sat 16:26  Table 1
42   
Christian Johannessen
R1
Ole Kristian Rudshavn
R5
Sat 16:15  Table 6
43   
Emil André Gangfløt
Philip Sanchez Gangfløt
Sat 15:50  Table 3
44   
Jonas Kvalsund Hansen
Matias Sætre
Sat 15:47  Table 7

Loser round 3

Race to 9
45   
Ahmed Abiev
Jan Morten Arnesen
Sat 16:33  Table 8
46   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Bjørn Erik Bergh
R1
Sat 16:34  Table 5
47   
Espen Kristiansen
Jan Kjetil Nordrum
Sat 17:45  Table 4
48   
Didrik Vatne
Kenneth Rognstad
Sat 17:11  Table 3

Losers qualification

Race to 9
49   
Jan Morten Arnesen
Christian Johannessen
Sat 17:41  Table 1
50   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Albert Roman Borrie Stensrød
Sat 17:42  Table 2
51   
Jan Kjetil Nordrum
Matias Sætre
Sat 19:00  Table 3
52   
Didrik Vatne
Philip Sanchez Gangfløt
Sat 19:00  Table 4

Quarter final

Race to 9
53   
Mats Brujordet Schjetne
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sun 10:02  Table 3
54   
Ole Kristian Rudshavn
R2
Philip Sanchez Gangfløt
Sun 10:02  Table 1
55   
Emil André Gangfløt
Matias Sætre
Sun 10:02  Table 2
56   
Jonas Kvalsund Hansen
R2
Christian Johannessen
R2
Sun 10:02  Table 4

Semi final

Race to 9
57   
Mats Brujordet Schjetne
R1
Ole Kristian Rudshavn
R3
Sun 12:17  Table 1
58   
Emil André Gangfløt
Christian Johannessen
Sun 12:17  Table 3

Final

Race to 9
59   
Mats Brujordet Schjetne
Emil André Gangfløt
Sun 13:46  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer