Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 4 - October 6, 2019

NC2 Elite

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
5 (5/0) 62 (45/17)
73%
100
2 Joakim Haugen
Oslo BK
8 (6/2) 103 (63/40)
61%
87
3 Christian Johannessen
Oslo BK
7 (5/2) 97 (58/39)
60%
74
3 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
4 (3/1) 51 (29/22)
57%
74
5 Albert Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
5 (3/2) 69 (37/32)
54%
61
5 Erik Gårdelöf
Oslo BK
5 (3/2) 67 (35/32)
52%
61
5 Matias Sætre
Herøy BK
3 (2/1) 44 (23/21)
52%
61
5 Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Fredrikstad BK
3 (2/1) 43 (21/22)
49%
61
9 Jonas Kvalsund Hansen
Herøy BK
3 (1/2) 45 (20/25)
44%
49
Show more
9 Kenneth Rognstad
Gjøvik&Raufoss BK
5 (3/2) 70 (39/31)
56%
49
9 Kent Hansen
Oslo BK
4 (2/2) 54 (25/29)
46%
49
9 Bastian Andreassen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 38 (13/25)
34%
49
13 Eirik Riisnæs
Horten BK
4 (2/2) 51 (23/28)
45%
37
13 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
3 (1/2) 38 (15/23)
39%
37
13 Philip Sanchez Gangfløt
Fredrikstad BK
3 (1/2) 43 (21/22)
49%
37
13 Robert Gelin Rysjedal
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 42 (17/25)
40%
37
17 Egil Arne Sørensen
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 32 (14/18)
44%
29
17 Geir Tollefsrud
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 22 (4/18)
18%
29
17 Henrik Hauge Pettersen
Herøy BK
2 (0/2) 27 (9/18)
33%
29
17 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 31 (13/18)
42%
29
17 Raymond Kandola
Plankebyen BK
3 (1/2) 47 (23/24)
49%
29
17 Didrik Vatne
Ask BC
2 (0/2) 34 (16/18)
47%
29
17 Terje Kristoffersen
Oslo BK
2 (0/2) 24 (6/18)
25%
29
17 Tom Kristiansen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 38 (17/21)
45%
29
Entry deadline Sep 29, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Oct 4, 2019, 5:00 PM (local time)
Format Double elimination (25 Participants)
Race to 9
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Elite Pool 2019/2020
Organizer Ask BC
Contact Ingolf Höns
More info
Ask BC ønsker alle utøvere velkommen til NC2 Elite sesongen 2019/20.

Disiplin: 9-Ball.
Distanse: 9
Brekkregel: 9’ern på spot & 3balls-regel
Bord: Dynamic II
Duk: Simonis 860 - Tournament Blue
Kulesett: Aramith Tournament Duramith TV PRO-Cup
Turneringsleder: Ingolf Höns
Spillestart: Fredag 4. okt. kl.17:00
(dersom 24 eller færre deltakere er spillestart lørdag 10:00)
Finale: søndag 6.okt. kl. 16:00


Vi kommer til å foreta dukskifte i forkant av turneringen samt bytte belysning til 2 stk. LED-panel pr. bord.

Det vil være stream fra bord 2 gjennom hele turneringen.


4.Deltakelse: - NC er åpent for alle Eliteutøvere som innfrir følgende vilkår:
- a. Gyldig medlemskap i klubb tilknyttet NB.
- b. Innehar gyldig lisens i NB.
- c. Ved mindre enn 32 påmeldte Eliteutøvere tillates utøvere fra 1. divisjon deltakelse etter regelen «først til mølla…» opp til 32 deltakere. Påmeldte 1. divisjonsutøvere som ikke får plass i turneringen, får sin startavgift tilbakebetalt.

Startavgift:
Eliteutøvere, Kr. 675,-
1. divisjonsutøvere, Kr. 450,-
Ungdom U17/U19, studenter og honnør, Kr. 350,-.

Du finner alt du trenger å vite om regler og turneringsbestemmelser i TBR.

Resultater blir fortløpende registrert i Cuescore. Informasjon om hvordan du finner live stream fra turneringen blir publisert senere.

Hotell:
På Gardermoen Ligger Thon Hotel Oslo Airport og Thon Hotel Gardermoen.
Ingen av disse korresponderer med buss 400 Veståsen (se under). Da må man komme seg fra hotellet til Oslo Lufthavn.
Hoteller som ligger på ruten til 400 Veståsen er:
Scandic Oslo Airport
Gardermoen Airport Hotel
Park Inn by Radisson Oslo Airport Hotel
Best Western Oslo Airport Hotel
Clarion Hotel & Congress Oslo Airport
Comfort Hotel Runway

Det er også mulig å ta kontakt med Raumergården Hotel som ligger «vegg-i-vegg» med Kulturhuset på Ask.


Hvordan finner du til Ask Billiard Club og ABC Biljardstudio:

Egen bil - Gjerdrum ligger ca. 7 km fra Kløfta (hvis du kommer fra Kongsvinger eller på E6 fra nord, ta av mot Kløfta og kjør vei 428 mot Ask) og ca. 7 km fra Skedsmokorset (hvis du kommer på E6 fra sør, ta av mot Skedsmokorset og kjør videre på Rv 120 i retning mot Nannestad).

Buss fra Gardermoen - 400 Veståsen fra Oslo Lufthavn Gardermoen, Plattform 50 (35 minutter)

Buss fra Oslo – 400 Veståsen fra Oslo Bussterminal, Plattform C3 (48 minutter).

Ask Terminal, Gjerdrum er angitt som stoppested. For informasjon om reisetider, se ruter.no.

ABC Biljardstudio finner du i Gjerdrum Kulturhus (rød bygning med klokketårn), som ligger direkte ved busstorvet i Ask sentrum. 2. etasje i nye delen av kulturhuset.

Vi serverer kaffe, brus og vann, smurte rundstykker, gryterett på lørdag og ellers har vi ferdigpizza i frysern.
Ask byr på 3 forskjellige gatekjøkken samt kinarestaurant og sushi. Nordvæst holder til i samme bygg som Rema 1000 og kan tilby egen meny.

VELKOMMEN!
.
.
.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 9
1   
Mats Brujordet Schjetne
Walk Over
 
2   
Geir Tollefsrud
Eirik Riisnæs
Sat 10:07  Table 5
3   
Bastian Andreassen
Jason Hansen
 
4   
Raymond Kandola
Kim Ronny Nygård
Sat 11:17  Table 1
5   
Henrik Hauge Pettersen
Walk Over
 
6   
Kent Hansen
Egil Arne Sørensen
Sat 10:07  Table 1
7   
Kenneth Rognstad
Pål Daud Fillipsveen
Sat 10:07  Table 2
8   
Walk Over
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
 
9   
Emil André Gangfløt
Walk Over
 
10   
Terje Kristoffersen
Tom Kristiansen
Sat 10:07  Table 3
11   
Christian Johannessen
Philip Sanchez Gangfløt
Sat 11:14  Table 2
12   
Walk Over
Jonas Kvalsund Hansen
 
13   
Robert Gelin Rysjedal
Walk Over
 
14   
Albert Roman Borrie Stensrød
Erik Gårdelöf
Sat 11:18  Table 5
15   
Joakim Haugen
Didrik Vatne
Sat 10:07  Table 4
16   
Walk Over
Matias Sætre
 

Winner round 1

Race to 9
17   
Mats Brujordet Schjetne
Eirik Riisnæs
Sat 11:34  Table 3
18   
Bastian Andreassen
Raymond Kandola
Sat 14:01  Table 3
19   
Henrik Hauge Pettersen
Kent Hansen
Sat 13:07  Table 2
20   
Kenneth Rognstad
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Sat 13:01  Table 5
21   
Emil André Gangfløt
Tom Kristiansen
Sat 12:35  Table 3
22   
Christian Johannessen
Jonas Kvalsund Hansen
Sat 13:15  Table 1
23   
Robert Gelin Rysjedal
Albert Roman Borrie Stensrød
Sat 13:32  Table 4
24   
Joakim Haugen
Matias Sætre
Sat 11:53  Table 4

Loser round 1

Race to 9
25   
Walk Over
Geir Tollefsrud
 
26   
Jason Hansen
Kim Ronny Nygård
 
27   
Walk Over
Egil Arne Sørensen
 
28   
Pål Daud Fillipsveen
Walk Over
 
29   
Walk Over
Terje Kristoffersen
 
30   
Philip Sanchez Gangfløt
Walk Over
 
31   
Walk Over
Erik Gårdelöf
 
32   
Didrik Vatne
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 9
33   
Geir Tollefsrud
Joakim Haugen
Sat 14:44  Table 5
34   
Kim Ronny Nygård
Robert Gelin Rysjedal
Sat 17:00  Table 1
35   
Egil Arne Sørensen
Christian Johannessen
Sat 15:42  Table 5
36   
Pål Daud Fillipsveen
Tom Kristiansen
Sat 15:07  Table 1
37   
Terje Kristoffersen
Kenneth Rognstad
Sat 14:56  Table 4
38   
Philip Sanchez Gangfløt
Henrik Hauge Pettersen
Sat 15:46  Table 3
39   
Erik Gårdelöf
Raymond Kandola
Sat 16:10  Table 4
40   
Didrik Vatne
Eirik Riisnæs
Sat 14:56  Table 2

Winners qualification

Race to 9
41   
Mats Brujordet Schjetne
Bastian Andreassen
Sat 17:16  Table 5
42   
Kent Hansen
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Sat 17:37  Table 4
43   
Emil André Gangfløt
Jonas Kvalsund Hansen
Sat 17:25  Table 3
44   
Albert Roman Borrie Stensrød
Matias Sætre
Sat 17:19  Table 2

Loser round 3

Race to 9
45   
Joakim Haugen
Robert Gelin Rysjedal
Sat 18:57  Table 4
46   
Christian Johannessen
Pål Daud Fillipsveen
Sat 18:44  Table 1
47   
Kenneth Rognstad
Philip Sanchez Gangfløt
Sat 18:05  Table 5
48   
Erik Gårdelöf
Eirik Riisnæs
Sat 19:20  Table 2

Losers qualification

Race to 9
49   
Joakim Haugen
Kent Hansen
Sun 09:59  Table 5
50   
Christian Johannessen
Bastian Andreassen
Sun 10:00  Table 3
51   
Kenneth Rognstad
Albert Roman Borrie Stensrød
Sun 10:00  Table 4
52   
Erik Gårdelöf
Jonas Kvalsund Hansen
Sun 10:00  Table 2

Quarter final

Race to 9
53   
Mats Brujordet Schjetne
Albert Roman Borrie Stensrød
Sun 11:59  Table 2
54   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Christian Johannessen
Sun 11:59  Table 4
55   
Emil André Gangfløt
Erik Gårdelöf
Sun 11:59  Table 5
56   
Matias Sætre
Joakim Haugen
Sun 11:59  Table 3

Semi final

Race to 9
57   
Mats Brujordet Schjetne
Christian Johannessen
Sun 13:45  Table 5
58   
Emil André Gangfløt
Joakim Haugen
Sun 13:45  Table 2

Final

Race to 9
59   
Mats Brujordet Schjetne
Joakim Haugen
Sun 15:09  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer