Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 14, 2020

IV. Vegas Pub Amatőr Bajnokság 1. forduló

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Miklós Bakos
6 (6/0) 22 (18/4)
82%
15
2 András Hajdú
6 (5/1) 21 (15/6)
71%
12
3 László Lévai-Tót
5 (4/1) 19 (12/7)
63%
10
4 Furák Róbert
4 (3/1) 12 (9/3)
75%
9
5 Zsolt Kovács
6 (4/2) 25 (15/10)
60%
7
5 Norbert Nacsa
5 (3/2) 19 (10/9)
53%
7
5 Csaba Olajos
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
7
5 Bence Zelenai
4 (2/2) 14 (6/8)
43%
7
9 Attila Papp
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
5
Show more
9 József Szél
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
5
9 Géza Csüllög
4 (2/2) 17 (10/7)
59%
5
9 Zoltán Baján
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
5
13 Attila Greguska
Szegedi Biliárd Egyesület
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
4
13 Bendegúz Szénási
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
4
13 Róbert Jakab
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
4
13 Ádám Simon
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
4
17 Károly Tulkán
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
3
17 Ferenc Palásti
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
3
17 Róbert Németh
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
3
17 György Petrina
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
3
17 Gábor Csípő
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
3
17 Sándor Szilágyi
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
3
17 Márk Burcsár
Szegedi Biliárd Egyesület
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
3
Entry deadline Jan 14, 2020, 6:15 PM (local time)
Starts Jan 14, 2020, 6:15 PM (local time)
Format Double elimination (23 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings IV. Vegas Pub Amatőr Bajnokság összesített ranglista
Organizer Szegedi Biliárd Egyesület
Contact Attila Papp (miniszinhaz@gmail.com)
More info
Lebonyolítás: Dupla KO a létszámtól függően legjobb 8-ig, vagy a legjobb négyig, majd irányított sorsolással egyenes kiesés. A harmadik helyet kijátsszuk. 16 nevezőig: dko alatt és az egyenes ágon : a 8-as, 10-es játék 3 nyertig, a 9-es játék 4 nyertig tart, az elődöntő és a helyosztók: 8-as, 10-es játék 4 nyertig, a 9-es játék 5 nyertig. 17 nevezőtől: 8-as és 10-es játék a DKO alatt, és az egyenes ágon is 3 nyertig a 9-es játék: 4 nyertig .A kezdést tempólökéssel kell kezdeni!A versenyen végig váltott kezdés van. Időkérés csak az elődöntőben és a helyosztókon van.
Díjazás: fordulónként 1.-3. hely: serleg.
10 forduló után a ranglista első három helyezettje: serleg, oklevél, tárgynyeremény

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Hungary
György Petrina
Hungary
László Lévai-Tót
Tue 18:07  Table 1
2   
Hungary
Róbert Jakab
Walk Over
 
3   
Hungary
Géza Csüllög
Hungary
Miklós Bakos
Tue 18:07  Table 2
4   
Hungary
Ádám Simon
Hungary
Attila Papp
Tue 18:07  Table 3
5   
Hungary
Károly Tulkán
Hungary
Ferenc Palásti
Tue 18:07  Table 4
6   
Hungary
András Hajdú
Hungary
Róbert Németh
Tue 18:07  Table 5
7   
Hungary
Sándor Szilágyi
Hungary
Attila Greguska
Tue 18:07  Table 6
8   
Hungary
Zsolt Kovács
Hungary
Csaba Olajos
Tue 18:07  Table 7

Winner round 1

Race to 3
9   
Hungary
Gábor Csípő
Hungary
László Lévai-Tót
Tue 19:00  Table 1
10   
Hungary
Róbert Jakab
Hungary
Bence Zelenai
Tue 18:07  Table 8
11   
Hungary
Bendegúz Szénási
Hungary
Miklós Bakos
Tue 19:06  Table 5
12   
Hungary
Attila Papp
Hungary
Norbert Nacsa
Tue 19:02  Table 3
13   
Hungary
Zoltán Baján
Hungary
Ferenc Palásti
Tue 18:38  Table 4
14   
Hungary
András Hajdú
Hungary
Márk Burcsár
Tue 18:39  Table 5
15   
Hungary
Furák Róbert
Hungary
Attila Greguska
Tue 18:41  Table 6
16   
Hungary
Zsolt Kovács
Hungary
József Szél
Tue 19:03  Table 7

Loser round 1

Race to 3
17   
Hungary
György Petrina
Hungary
Zsolt Kovács
Tue 19:49  Table 2
18   
Walk Over
Hungary
Attila Greguska
 
19   
Hungary
Géza Csüllög
Hungary
Márk Burcsár
Tue 19:07  Table 2
20   
Hungary
Ádám Simon
Hungary
Ferenc Palásti
Tue 19:27  Table 6
21   
Hungary
Károly Tulkán
Hungary
Norbert Nacsa
Tue 19:46  Table 3
22   
Hungary
Róbert Németh
Hungary
Bendegúz Szénási
Tue 20:09  Table 5
23   
Hungary
Sándor Szilágyi
Hungary
Róbert Jakab
Tue 18:50  Table 8
24   
Hungary
Csaba Olajos
Hungary
Gábor Csípő
Tue 19:37  Table 4

Loser round 2

Race to 3
25   
Hungary
Zsolt Kovács
Hungary
Attila Greguska
Tue 20:22  Table 4
26   
Hungary
Géza Csüllög
Hungary
Ádám Simon
Tue 20:22  Table 2
27   
Hungary
Norbert Nacsa
Hungary
Bendegúz Szénási
Tue 20:41  Table 5
28   
Hungary
Róbert Jakab
Hungary
Csaba Olajos
Tue 20:20  Table 8

Winners qualification

Race to 3
29   
Hungary
László Lévai-Tót
Hungary
Bence Zelenai
Tue 20:28  Table 1
30   
Hungary
Miklós Bakos
Hungary
Attila Papp
Tue 20:28  Table 3
31   
Hungary
Zoltán Baján
Hungary
András Hajdú
Tue 20:28  Table 6
32   
Hungary
Furák Róbert
Hungary
József Szél
Tue 20:29  Table 7

Losers qualification

Race to 3
33   
Hungary
Zsolt Kovács
Hungary
Attila Papp
Tue 21:06  Table 4
34   
Hungary
Géza Csüllög
Hungary
Bence Zelenai
Tue 21:19  Table 3
35   
Hungary
Norbert Nacsa
Hungary
József Szél
Tue 21:14  Table 5
36   
Hungary
Csaba Olajos
Hungary
Zoltán Baján
Tue 21:07  Table 8

Quarter final

Race to 3
37   
Hungary
László Lévai-Tót
Hungary
Csaba Olajos
Tue 22:24  Table 2
38   
Hungary
Miklós Bakos
Hungary
Norbert Nacsa
Tue 22:24  Table 3
39   
Hungary
András Hajdú
Hungary
Zsolt Kovács
Tue 22:24  Table 4
40   
Hungary
Furák Róbert
Hungary
Bence Zelenai
Tue 22:24  Table 5

Semi final

Race to 3
41   
Hungary
László Lévai-Tót
Hungary
Miklós Bakos
Tue 23:01  Table 4
42   
Hungary
András Hajdú
Hungary
Furák Róbert
Tue 23:01  Table 5

Final

Race to 3
43   
Hungary
Miklós Bakos
Hungary
András Hajdú
Tue 23:30  Table 5

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment