Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 2, 2023

Delfshaven Open 9ball 2023

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Netherlands Muhsin Yağlı
Boven 't IJ
6 (6/0) 59 (40/19)
68%
700
2 Poland Martin Sawicki
House of Billiards Weert Org
7 (5/2) 64 (33/31)
52%
550
3 Netherlands Ivar Saris
7 (5/2) 58 (34/24)
59%
410
3 Sudan Hassan Osman
6 (5/1) 59 (37/22)
63%
410
5 China Oi Chung "OC" Chan
4 (3/1) 38 (22/16)
58%
290
5 Netherlands Jan van Lierop
4 (3/1) 38 (20/18)
53%
290
5 Italy Samuel Di Maggio
7 (5/2) 55 (34/21)
62%
290
5 Cape Verde Hasan Jafar
5 (4/1) 43 (24/19)
56%
290
9 Poland Adam Kiernicki
5 (3/2) 35 (18/17)
51%
190
Show more
9 Netherlands Raymond Kloosterman
4 (2/2) 38 (18/20)
47%
190
9 Netherlands Mario Martokarijo
4 (3/1) 36 (19/17)
53%
190
9 Morocco Aziz Moussati
4 (3/1) 33 (21/12)
64%
190
9 Hong Kong Hugo Leung
Thurston Rotterdam
5 (3/2) 39 (21/18)
54%
190
9 Netherlands Joshua Harkelijn
4 (3/1) 34 (18/16)
53%
190
9 Netherlands Kim Uytenbogaardt
5 (3/2) 41 (21/20)
51%
190
9 Netherlands Willie Brouwer
Boven 't IJ
4 (3/1) 34 (22/12)
65%
190
17 Vietnam Hoa Nguyen
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
140
17 Netherlands Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
4 (2/2) 34 (17/17)
50%
140
17 Netherlands Hsu-jong Sun
SPC Capelle
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
140
17 Suriname Keith Gonesh
SPC Capelle
4 (2/2) 31 (17/14)
55%
140
17 Netherlands Gijs van Westenbrugge
3 (1/2) 26 (13/13)
50%
140
17 Netherlands Richard Floris
Boven 't IJ
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
140
17 Netherlands Gyairon “Gio” Martis
4 (2/2) 34 (18/16)
53%
140
17 Belgium Anthony Vandenbussche
4 (2/2) 35 (20/15)
57%
140
25 Netherlands Erwin Okken
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
120
25 Netherlands Jeanette Eemsters
3 (1/2) 20 (6/14)
30%
120
25 Netherlands Chris Pronk
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 26 (13/13)
50%
120
25 Netherlands Ralf Zigahn
4 (2/2) 32 (16/16)
50%
120
25 Netherlands Johan van der Leest
3 (1/2) 26 (13/13)
50%
120
25 Netherlands David Uljee
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
120
25 Netherlands René Beysens
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
120
25 Netherlands Mark Noorlander
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
120
33 Netherlands Mirjam Alfons
2 (0/2) 19 (8/11)
42%
100
33 Netherlands Patrick Lie Kiauw
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
100
33 Netherlands Zadrach Singadji
Kings & Queens Assen
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
100
33 Netherlands Navin Ramkhelawan
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
100
33 Curacao Allan Frans
3 (1/2) 26 (11/15)
42%
100
33 China Feng Chen
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
100
33 Netherlands John Koot
Pool West 2
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
100
33 Netherlands Tim Jonkman
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
100
33 Netherlands Ritesh Badal
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
100
33 Netherlands Eelco van Dooren
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
100
33 Netherlands Ben Zaza
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
100
33 Netherlands Peter den Reijer
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
100
33 Netherlands Rick Telehala
Boven 't IJ
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
100
33 Netherlands Ayala Telehala
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
100
33 Kazakhstan Richard Gierdharie
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
100
33 Netherlands Anthony Wever
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
100
Starts Jul 2, 2023, 10:00 AM Until Jul 2, 2023 (local time)
Entry deadline Jul 1, 2023, 6:58 PM (local time)
Organizer Poolcafé Delfshaven
Contact Poolcafé Delfshaven (info@poolcafedelfshaven.nl, 0104257713)
Rankings Pool Ranking Nederland
Format Double to Single elimination (48 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
More info
Op 2 juli organiseren wij eindelijk weer een Delfshaven Open 9ball toernooi!
Het is een KNBB A-Ranking toernooi met maximaal 48 deelnemers.

Magic rack, tegenstander rackt, 9b op de spot, alternate break.
Winnaarskant race naar de 6
Verliezerskant race naar de 5
Dubbel k.o. tot de laatste 16.

Deelname: €25,-
Afmelden met terugbetaling kan tot en met donderdag 29 juni 23.59u daarna zal er geen inschrijfgeld meer terugbetaald worden.

Zaterdag 1 juli zal om 19.00u de loting plaatsvinden, meldtijden worden dan bekend gemaakt.

Het toernooi start om 10.00u
De zaal gaat open om 9.00u
Meldtijden zijn een halfuur voor de aanvangstijd!
Ben je niet aanwezig bij de start van je partij dan gaat er per 5min. een rack naar de tegenstander. Na 30min heb je de partij verloren.

Prijzengeld tot en met de laatste 8.
1ste prijs €500,- + beker
2de prijs €250,- + beker
3/4de prijs € 125,-
5/8ste prijs €50,-

Er zal een reservelijst worden bijgehouden op volgorde van aanmelding in de comments van dit evenement.( Afmeldingen worden door ons verwerkt na vermelden, dus aub niet zelf uitschrijven).

Parkeren:
Op de Nieuwe Binnenweg 388c zit een parkeergarage met een max. dag tarief van €14,- echter gaat deze pas om 10.00u open( 24uur uitrijden), dus voor de latere starters handig.( Eventueel voor de vroege starters hier later naar verplaatsen, op straat is het tot 12.00u gratis parkeren). Het is 7min. lopen naar het Poolcafe.
Aan de voorkant kost parkeren op straat van 12.00u tot 23.00u €2,76 per uur( Havenstraat e.o).
Aan de achterkant is het €1,92 per uur van 12.00u tot 23.00u( de Schans e.o.)
Parkeren kan ook gratis bij metro Capelse brug of Kralingse zoom en dan 10 of 9 haltes met de metro( ±20min).

Reservelijst:

1. Quinten Pongers

Video / Livestream

Schedule

Try the new playing schedule (beta). Try now!
Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Sudan
Hassan Osman
Sun 10:05  Table 1
2   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 10:49  Table 3
3   
Kazakhstan
Richard Gierdharie
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 10:05  Table 2
4   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 10:05  Table 3
5   
Poland
Adam Kiernicki
Italy
Samuel Di Maggio
R1
Sun 10:05  Table 4
6   
Netherlands
Willie Brouwer
Netherlands
Mark Noorlander
Sun 10:05  Table 5
7   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Johan van der Leest
Sun 10:49  Table 5
8   
Netherlands
Ivar Saris
Belgium
Anthony Vandenbussche
Sun 11:13  Table 6
9   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Peter den Reijer
Sun 10:05  Table 6
10   
China
Feng Chen
Curacao
Allan Frans
Sun 10:05  Table 7
11   
Netherlands
Ayala Telehala
Netherlands
Eelco van Dooren
Sun 10:06  Table 8
12   
Netherlands
Zadrach Singadji
Netherlands
Gyairon “Gio” Martis
Sun 10:38  Table 9
13   
Cape Verde
Hasan Jafar
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Sun 10:06  Table 9
14   
Netherlands
Ralf Zigahn
Netherlands
Ritesh Badal
Sun 10:06  Table 10
15   
Morocco
Aziz Moussati
Suriname
Keith Gonesh
Sun 10:58  Table 4
16   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Raymond Kloosterman
Sun 10:06  Table 11

Winner round 1

Race to 6
17   
Netherlands
René Beysens
Sudan
Hassan Osman
Sun 11:31  Table 11
18   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
John Koot
Sun 11:56  Table 4
19   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 11:34  Table 9
20   
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Anthony Wever
Sun 11:05  Table 1
21   
Netherlands
Richard Floris
Italy
Samuel Di Maggio
Sun 11:07  Table 8
22   
Netherlands
Willie Brouwer
Netherlands
David Uljee
Sun 10:58  Table 2
23   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:02  Table 3
24   
Belgium
Anthony Vandenbussche
Netherlands
Erwin Okken
Sun 12:42  Table 1
25   
China
OC Chan
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 11:45  Table 2
26   
Curacao
Allan Frans
Poland
Martin Sawicki
R2
Sun 11:49  Table 3
27   
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Eelco van Dooren
Sun 11:10  Table 10
28   
Netherlands
Gyairon “Gio” Martis
R1
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
R1
Sun 12:01  Table 10
29   
Hong Kong
Hugo Leung
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Sun 11:15  Table 7
30   
Netherlands
Ralf Zigahn
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 12:08  Table 7
31   
Netherlands
Kim Uytenbogaardt
Morocco
Aziz Moussati
Sun 11:56  Table 1
32   
Netherlands
Raymond Kloosterman
Netherlands
Ben Zaza
Sun 11:30 

Loser round 1

Race to 5
33   
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Netherlands
Ben Zaza
Sun 13:21  Table 11
34   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Kim Uytenbogaardt
Sun 13:02  Table 10
35   
Kazakhstan
Richard Gierdharie
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 14:05  Table 4
36   
Netherlands
Rick Telehala
Hong Kong
Hugo Leung
Sun 12:44  Table 2
37   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sun 13:47  Table 2
38   
Netherlands
Mark Noorlander
Netherlands
Eelco van Dooren
Sun 12:10  Table 5
39   
Netherlands
Johan van der Leest
Curacao
Allan Frans
Sun 13:05  Table 4
40   
Netherlands
Ivar Saris
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 13:05  Table 8
41   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
Erwin Okken
Sun 13:30  Table 6
42   
China
Feng Chen
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 14:14  Table 3
43   
Netherlands
Ayala Telehala
Netherlands
David Uljee
Sun 12:19  Table 8
44   
Netherlands
Zadrach Singadji
Italy
Samuel Di Maggio
Sun 12:41  Table 11
45   
Cape Verde
Hasan Jafar
Netherlands
Anthony Wever
Sun 12:21  Table 6
46   
Netherlands
Ritesh Badal
Netherlands
Chris Pronk
Sun 13:23  Table 5
47   
Suriname
Keith Gonesh
R1
Netherlands
John Koot
R1
Sun 13:27  Table 1
48   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
René Beysens
Sun 12:49  Table 9

Winners qualification

Race to 6
49   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 14:34  Table 2
50   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 13:43  Table 9
51   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Willie Brouwer
Sun 13:43  Table 8
52   
Netherlands
Mario Martokarijo
Belgium
Anthony Vandenbussche
Sun 14:28  Table 9
53   
China
OC Chan
Poland
Martin Sawicki
Sun 13:45  Table 7
54   
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Gyairon “Gio” Martis
Sun 13:49  Table 10
55   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 14:06  Table 5
56   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Raymond Kloosterman
Sun 14:13  Table 1

Loser round 2

Race to 5
57   
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Netherlands
Kim Uytenbogaardt
Sun 14:48  Table 7
58   
Netherlands
Ralf Zigahn
Hong Kong
Hugo Leung
Sun 15:23  Table 7
59   
Poland
Adam Kiernicki
R1
Netherlands
Mark Noorlander
Sun 15:05  Table 8
60   
Netherlands
Johan van der Leest
Netherlands
Ivar Saris
Sun 14:32  Table 11
61   
Netherlands
Erwin Okken
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 15:06  Table 1
62   
Netherlands
David Uljee
Italy
Samuel Di Maggio
Sun 14:33  Table 8
63   
Cape Verde
Hasan Jafar
Netherlands
Chris Pronk
Sun 14:57  Table 3
64   
Suriname
Keith Gonesh
Netherlands
René Beysens
Sun 14:38  Table 6

Losers qualification

Race to 5
65   
Netherlands
Kim Uytenbogaardt
Belgium
Anthony Vandenbussche
Sun 15:32  Table 4
66   
Hong Kong
Hugo Leung
Netherlands
Richard Floris
Sun 16:19  Table 1
67   
Poland
Adam Kiernicki
R1
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 16:02  Table 3
68   
Netherlands
Ivar Saris
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 15:39  Table 9
69   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Raymond Kloosterman
Sun 16:12  Table 6
70   
Italy
Samuel Di Maggio
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Sun 15:19  Table 6
71   
Cape Verde
Hasan Jafar
Netherlands
Gyairon “Gio” Martis
Sun 16:01  Table 2
72   
Suriname
Keith Gonesh
Poland
Martin Sawicki
Sun 15:15  Table 5

Last sixteen

Race to 6
73   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Raymond Kloosterman
Sun 17:24  Table 4
74   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Italy
Samuel Di Maggio
Sun 17:24  Table 8
75   
Netherlands
Willie Brouwer
Cape Verde
Hasan Jafar
Sun 17:24  Table 7
76   
Netherlands
Mario Martokarijo
Poland
Martin Sawicki
Sun 17:24  Table 6
77   
China
OC Chan
Netherlands
Kim Uytenbogaardt
Sun 17:24  Table 5
78   
Netherlands
Muhsin Yagli
Hong Kong
Hugo Leung
Sun 17:23  Table 3
79   
Netherlands
Jan van Lierop
Poland
Adam Kiernicki
R1
Sun 17:23  Table 2
80   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Ivar Saris
Sun 17:23  Table 1

Quarter final

Race to 7
81   
Sudan
Hassan Osman
Italy
Samuel Di Maggio
Sun 18:47  Table 1
82   
Cape Verde
Hasan Jafar
Poland
Martin Sawicki
Sun 18:42  Table 2
83   
China
OC Chan
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 18:47  Table 4
84   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Ivar Saris
Sun 18:47  Table 7

Semi final

Race to 7
85   
Sudan
Hassan Osman
Poland
Martin Sawicki
Sun 20:11  Table 7
86   
Netherlands
Muhsin Yagli
Netherlands
Ivar Saris
Sun 20:11  Table 1

Final

Race to 8
87   
Poland
Martin Sawicki
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 21:54 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants