Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 2, 2020

Brabants Open Kampioenschap 2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Quinten Pongers
SPC Woensel
9 (8/1) 81 (48/33)
59%
1200
2 Joël Kartowikromo
7 (6/1) 64 (40/24)
63%
920
3 Moritz Lauwereyns
6 (5/1) 50 (35/15)
70%
680
3 Rani Matti
6 (5/1) 53 (34/19)
64%
680
5 Gilliano Smit
5 (4/1) 44 (25/19)
57%
480
5 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
5 (4/1) 47 (26/21)
55%
480
5 William Gelens
5 (4/1) 49 (28/21)
57%
480
5 Jan van Lierop
5 (4/1) 41 (27/14)
66%
480
9 Hoa Nguyen
6 (4/2) 51 (30/21)
59%
320
Show more
9 Adam Kiernicki
4 (3/1) 36 (22/14)
61%
320
9 Tom Penrose
5 (3/2) 48 (26/22)
54%
320
9 Jan Smeels
Plan B
6 (4/2) 48 (27/21)
56%
320
9 Ivo Aarts
5 (3/2) 45 (24/21)
53%
320
9 Ivar Saris
5 (3/2) 38 (23/15)
61%
320
9 Joris Vaes
5 (3/2) 44 (23/21)
52%
320
9 Johannes Geihe
5 (3/2) 44 (27/17)
61%
320
17 Rene Peeters
4 (2/2) 38 (21/17)
55%
240
17 Marc Bijsterbosch
5 (3/2) 43 (26/17)
60%
240
17 Christoph Marien
5 (3/2) 43 (23/20)
53%
240
17 Stein Posthuma
4 (2/2) 37 (21/16)
57%
240
17 Yannick Pongers
SPC Woensel
4 (2/2) 39 (20/19)
51%
240
17 Same Afzali
5 (3/2) 46 (20/26)
43%
240
17 Christian Cüster
5 (3/2) 42 (21/21)
50%
240
17 John Roels
5 (3/2) 46 (26/20)
57%
240
25 Jan Rempe
Boven 't IJ
4 (2/2) 36 (19/17)
53%
200
25 Patrick Lie-kiauw
4 (2/2) 39 (22/17)
56%
200
25 Tamara Peeters-Rademakers
4 (2/2) 30 (15/15)
50%
200
25 Otman Acharrat
4 (2/2) 36 (16/20)
44%
200
25 Ralf Mrnka
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
200
25 Gijs van Westenbrugge
4 (2/2) 33 (14/19)
42%
200
25 Tim Jonkman
4 (2/2) 34 (19/15)
56%
200
25 Anthony Vandenbussche
4 (2/2) 39 (20/19)
51%
200
33 Anna Huang
3 (1/2) 26 (11/15)
42%
160
33 Goran Kobas
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
160
33 Martijn Meijerink
N-Joy Drachten
3 (1/2) 30 (16/14)
53%
160
33 Hilbrand Boschma
N-Joy Drachten
3 (1/2) 26 (9/17)
35%
160
33 Arno Brouwer
3 (1/2) 24 (12/12)
50%
160
33 Biao Wu
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
160
33 Stavros van de Kerkhof
3 (1/2) 29 (12/17)
41%
160
33 Alex Kuiper
3 (1/2) 27 (12/15)
44%
160
33 Chaka Sanichar
Boven 't IJ
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
160
33 Mathijs Waijers
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
160
33 Kevin Beun
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
160
33 Maikel Do
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
160
33 Richard Floris
3 (1/2) 27 (10/17)
37%
160
33 Arek Skorski
3 (1/2) 28 (14/14)
50%
160
33 Mika van Berkel
3 (1/2) 28 (14/14)
50%
160
33 Arek Pach
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
160
49 Arse de Jong
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
120
49 Alan Terng
Cues & Darts Tilburg
2 (0/2) 12 (0/12)
0%
120
49 Mirjam Alfons
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
120
49 Ralf Zigahn
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
120
49 Edt Oosterlaak
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
120
49 Paul Buijs
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
120
49 Cyriel Ledoux
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
120
49 Ivan Braakhekke
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
120
49 Geoffrey Ibes
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
120
49 Timothy Voortman
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
120
49 Duke Boerboom
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
120
49 David Elfferich
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
120
49 Nicky Vanacker
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
120
49 Sean Reilly
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
120
49 Chris Dewispelaere
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
120
49 Gabriel de Klerk
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
120
Entry deadline Feb 1, 2020, 12:00 AM (local time)
Starts Feb 2, 2020, 11:00 AM (local time)
Format Double elimination (64 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Organizer Poolcentrum 4friends
Contact Gino De Ruyter
More info
Inschrijven op Facebook of door een bericht achter te laten onder dit evenement!

Facebook: https://www.facebook.com/events/593615651198699/

OP ZONDAG 2 FEBRUARI WORDT HET BRABANTS OPEN KAMPIOENSCHAP 2020 GEORGANISEERD. DIT TOERNOOI WORDT MEDE MOGELIJK GEMAAKT DOOR ONZE SPONSORS:

Pepsi || Bavaria|| PoolBrothers || Sonny's Billiard Supply

Net zoals vorig jaar zal dit evenement plaatsvinden bij Poolcentrum 4Friends te Tilburg. Het toernooi wordt gespeeld op Sam “Kim Steel” tafels gefit met Iwan Simonis Cloth en met Aramith Tournament Balls.

----------
OPZET:
----------

Datum: 2 februari 2020
Zaal open: 10.00
Aanvang: 11.00
Inschrijfgeld: €30,-
Speltype: 9-ball
Racelengte: minimaal b.o. 11
Racking: Winner Breaks, No Magic Rack, Rack Your Own, No 9-Ball Breaks, 1 op de spot
Schema: 64 man Double K.O, daarna 16 man Single K.O.
Prijzen: 16 prijzen

Prijsverdeling:
1e € 750.00
2e € 450.00
3-4 € 230.00
5-8 € 110.00
9-16 € 50.00

-------------------
INSCHRIJVEN:
-------------------

Inschrijven doe je in twee stappen. Eerst bevestig je je aanwezigheid. Dit kun je doen door een bericht naar Gino De Ruyter te sturen. Vervolgens schrijf je het geld over naar het rekeningnummer van de organisatie. Dan pas wordt je vermeld als ingeschreven op de lijst. Hierin worden geen uitzonderingen gemaakt! Contante voldoening van je inschrijving is mogelijk, maar niet op de dag zelf! Dit kan bij Gino De Ruyter of bij Poolcentrum 4Friends.
Hoe betaal je je inschrijfgeld:

Nederland:

Rekeningnummer: NL28INGB0652748988 t.n.v “Poolcentrum 4Friends”
Omschrijving: “Brabants Open 2020” en “voor- en achternaam”

Payment outside Netherlands:

IBAN: NL28INGB0652748988
BIC: INGBNL2A
Name Bank: ING Bank N.V.
Description: “Brabants Open 2020” en “First- & Lastname”

------------------
MELDTIJDEN:
------------------

De zaal zal om 10.00 open zijn en de eerste wedstrijden beginnen om 11.00. Voor een beter verloop van het toernooi, zal een dag voor het toernooi de loting gedaan worden. Het tijdstip van aanmelden voor de spelers wordt dan ook bekendgemaakt. Bij te late aanmelding kan de wedstrijdleiding ingrijpen door de speler een achterstand op te leggen. Uitkeren van de sponsorgelden zal enkel gebeuren als de finale uitgespeeld is.

Aanmelding eerste wedstrijden: 10.00 - 10.45
Aanmelding andere wedstrijden: 10.00 – 11.30
Dresscode: Niet verplicht tijdens het toernooi.

Om op de hoogte te blijven van andere evenementen van Poolcentrum 4 Friends ' like' onze Facebook pagina poolcentrum 4Friends. Dit kun je doen op de website www.poolcentrum4friends.nl.  

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Netherlands
Ralf Zigahn
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 11:02  Table 1
2   
Germany
Christian Cüster
Netherlands
Richard Floris
Sun 11:02  Table 2
3   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Poland
Arek Skorski
Sun 11:02  Table 3
4   
Belgium
Chris Dewispelaere
Netherlands
Chris Pronk
Sun 11:02  Table 4
5   
Netherlands
Martijn Meijerink
Netherlands
Gabriel de Klerk
Sun 11:02  Table 11
6   
Netherlands
Tom Penrose
Croatia
Goran Kobas
Sun 11:03  Table 13
7   
Vietnam
Maikel Do
Netherlands
Jan Rempe
Sun 11:02  Table 5
8   
Netherlands
Rani Matti
R1
Netherlands
Edt Oosterlaak
Sun 11:02  Table 6
9   
Taiwan
Alex Kuiper
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 11:02  Table 7
10   
Belgium
Nicky Vanacker
Philippines
John Roels
Sun 11:02  Table 8
11   
Netherlands
Duke Boerboom
Poland
Adam Kiernicki
R2
Sun 11:03  Table 17
12   
Netherlands
Biao Wu
Netherlands
Kevin Beun
Sun 11:03  Table 18
13   
Belgium
Joris Vaes
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Sun 11:53  Table 1
14   
Netherlands
Geoffrey Ibes
Netherlands
Mathijs Waijers
Sun 11:37  Table 6
15   
Netherlands
Jan van Lierop
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 11:40  Table 2
16   
Netherlands
Stavros van de Kerkhof
Belgium
anthony vandenbussche
Sun 11:54  Table 8
17   
Suriname
Joël Kartowikromo
Netherlands
Arse de Jong
Sun 11:42  Table 13
18   
Poland
Arek Pach
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 11:46  Table 5
19   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Ivar Saris
Sun 11:48  Table 3
20   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 11:54  Table 4
21   
Germany
Johannes Geihe
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 12:03  Table 18
22   
Germany
Ralf Mrnka
Netherlands
David Elfferich
Sun 12:20  Table 17
23   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
William Gelens
Sun 11:48  Table 7
24   
Belgium
Christoph Marien
Ireland
Sean Robert Reilly
Sun 11:49  Table 17
25   
Netherlands
Alan Terng
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
Sun 11:59  Table 11
26   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Arno Brouwer
Sun 12:38  Table 5
27   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Ivan Braakhekke
R1
Sun 12:38  Table 3
28   
Netherlands
Same Afzali
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sun 12:41  Table 1
29   
Netherlands
Paul Buijs
Netherlands
Rene Peeters
Sun 12:43  Table 2
30   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Otman Acharrat
Sun 12:47  Table 13
31   
Netherlands
Timothy Voortman
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 12:47  Table 7
32   
Netherlands
Hilbrand Boschma
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 12:46  Table 4

Winner round 1

Race to 6
33   
Netherlands
Stein Posthuma
Germany
Christian Cüster
Sun 13:07  Table 18
34   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Chris Pronk
Sun 12:53  Table 6
35   
Netherlands
Martijn Meijerink
Netherlands
Tom Penrose
Sun 12:53  Table 8
36   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Rani Matti
Sun 12:53  Table 11
37   
Netherlands
Yannick Pongers
Philippines
John Roels
Sun 13:18  Table 4
38   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Kevin Beun
Sun 13:19  Table 5
39   
Belgium
Joris Vaes
Netherlands
Mathijs Waijers
Sun 13:34  Table 17
40   
Netherlands
Jan van Lierop
Belgium
anthony vandenbussche
Sun 13:38  Table 7
41   
Suriname
Joël Kartowikromo
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 14:01  Table 8
42   
Netherlands
Ivar Saris
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 14:05  Table 18
43   
Germany
Johannes Geihe
Germany
Ralf Mrnka
Sun 14:06  Table 3
44   
Netherlands
William Gelens
Belgium
Christoph Marien
Sun 14:13  Table 6
45   
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
Netherlands
Ivo Aarts
Sun 14:23  Table 4
46   
Netherlands
Jan Smeels
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sun 14:50  Table 2
47   
Netherlands
Rene Peeters
Netherlands
Otman Acharrat
Sun 14:33  Table 1
48   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 14:50  Table 3

Loser round 1

Race to 6
49   
Netherlands
Ralf Zigahn
Netherlands
Richard Floris
Sun 14:59  Table 5
50   
Poland
Arek Skorski
Belgium
Chris Dewispelaere
Sun 14:51  Table 11
51   
Netherlands
Gabriel de Klerk
Croatia
Goran Kobas
Sun 14:53  Table 6
52   
Vietnam
Maikel Do
Netherlands
Edt Oosterlaak
Sun 14:33  Table 17
53   
Taiwan
Alex Kuiper
Belgium
Nicky Vanacker
Sun 14:13  Table 13
54   
Netherlands
Duke Boerboom
Netherlands
Biao Wu
Sun 13:44  Table 1
55   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Netherlands
Geoffrey Ibes
Sun 14:30  Table 5
56   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Stavros van de Kerkhof
Sun 13:44  Table 11
57   
Netherlands
Arse de Jong
Poland
Arek Pach
Sun 13:39  Table 2
58   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 15:09  Table 7
59   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
David Elfferich
Sun 15:03  Table 4
60   
Netherlands
Chaka Sanichar
Ireland
Sean Robert Reilly
Sun 15:07  Table 8
61   
Netherlands
Alan Terng
Netherlands
Arno Brouwer
Sun 15:07  Table 18
62   
Netherlands
Ivan Braakhekke
Netherlands
Same Afzali
Sun 15:23  Table 13
63   
Netherlands
Paul Buijs
Netherlands
Anna Huang
Sun 15:22  Table 1
64   
Netherlands
Timothy Voortman
Netherlands
Hilbrand Boschma
Sun 15:29  Table 17

Loser round 2

Race to 6
65   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 16:36  Table 18
66   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
Otman Acharrat
Sun 15:57  Table 4
67   
Croatia
Goran Kobas
Netherlands
Jan Smeels
Sun 16:09  Table 7
68   
Vietnam
Maikel Do
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
Sun 15:56  Table 3
69   
Taiwan
Alex Kuiper
Belgium
Christoph Marien
Sun 15:41  Table 18
70   
Netherlands
Biao Wu
Germany
Ralf Mrnka
Sun 15:36  Table 6
71   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 15:52  Table 8
72   
Netherlands
Stavros van de Kerkhof
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 16:14  Table 6
73   
Poland
Arek Pach
Belgium
anthony vandenbussche
Sun 15:38  Table 11
74   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Mathijs Waijers
Sun 16:26  Table 1
75   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Kevin Beun
Sun 16:42  Table 17
76   
Netherlands
Chaka Sanichar
Philippines
John Roels
Sun 15:57  Table 2
77   
Netherlands
Arno Brouwer
Netherlands
Jan Rempe
Sun 16:15  Table 5
78   
Netherlands
Same Afzali
Netherlands
Martijn Meijerink
Sun 16:51  Table 3
79   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 16:46  Table 7
80   
Netherlands
Hilbrand Boschma
Germany
Christian Cüster
Sun 16:46  Table 8

Winners qualification

Race to 6
81   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Chris Pronk
Sun 16:56  Table 2
82   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Rani Matti
Sun 16:56  Table 5
83   
Netherlands
Yannick Pongers
Poland
Adam Kiernicki
Sun 16:59  Table 13
84   
Belgium
Joris Vaes
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 17:04  Table 18
85   
Suriname
Joël Kartowikromo
Netherlands
Ivar Saris
Sun 17:10  Table 17
86   
Germany
Johannes Geihe
Netherlands
William Gelens
Sun 17:25  Table 1
87   
Netherlands
Ivo Aarts
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sun 17:24  Table 7
88   
Netherlands
Rene Peeters
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 17:26  Table 4

Loser round 3

Race to 6
89   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Netherlands
Otman Acharrat
Sun 17:44  Table 5
90   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Tamara Peeters-Rademakers
Sun 17:36  Table 6
91   
Belgium
Christoph Marien
Germany
Ralf Mrnka
Sun 17:24  Table 8
92   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 17:44  Table 18
93   
Belgium
anthony vandenbussche
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 18:11  Table 2
94   
Netherlands
Tim Jonkman
Philippines
John Roels
Sun 18:16  Table 5
95   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Same Afzali
Sun 18:28  Table 8
96   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Germany
Christian Cüster
Sun 18:03  Table 17

Losers qualification

Race to 6
97   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Belgium
Joris Vaes
Sun 18:16  Table 6
98   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 18:19  Table 1
99   
Belgium
Christoph Marien
Netherlands
Tom Penrose
Sun 18:23  Table 3
100   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 18:36  Table 4
101   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Rene Peeters
Sun 19:16  Table 5
102   
Philippines
John Roels
Netherlands
Ivo Aarts
Sun 19:10  Table 3
103   
Netherlands
Same Afzali
Germany
Johannes Geihe
Sun 19:14  Table 6
104   
Germany
Christian Cüster
Netherlands
Ivar Saris
Sun 19:06  Table 7

Last sixteen

Race to 6
105   
Netherlands
Chris Pronk
Germany
Johannes Geihe
Sun 19:51  Table 1
106   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Ivo Aarts
Sun 19:51  Table 2
107   
Poland
Adam Kiernicki
R1
Netherlands
Quinten Pongers
R1
Sun 20:27  Table 17
108   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Ivar Saris
Sun 19:51  Table 3
109   
Suriname
Joël Kartowikromo
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 19:52  Table 6
110   
Netherlands
William Gelens
Belgium
Joris Vaes
Sun 19:51  Table 4
111   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Netherlands
Tom Penrose
Sun 19:52  Table 8
112   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Jan Smeels
Sun 19:52  Table 7

Quarter final

Race to 6
113   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Rani Matti
Sun 21:25  Table 5
114   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 21:45  Table 4
115   
Suriname
Joël Kartowikromo
Netherlands
William Gelens
Sun 21:45  Table 2
116   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 21:25  Table 1

Semi final

Race to 6
117   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 23:04  Table 1
118   
Suriname
Joël Kartowikromo
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sun 23:04  Table 4

Final

Race to 6
119   
Netherlands
Quinten Pongers
Suriname
Joël Kartowikromo
Mon 01:15  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment