Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 10, 2019

Brabants Open Kampioenschap 2019

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Marc Bijsterbosch
7 (7/0) 55 (43/12)
78%
700
2 Tobias Bongers
7 (6/1) 60 (40/20)
67%
550
3 Jan van Lierop
6 (5/1) 55 (34/21)
62%
410
3 Ivar Saris
6 (5/1) 49 (32/17)
65%
410
5 Pascal Meulenhoff
House of Billiards Weert Org
7 (5/2) 64 (38/26)
59%
290
5 Tim Jonkman
5 (4/1) 46 (29/17)
63%
290
5 Christoph Marien
7 (5/2) 60 (36/24)
60%
290
5 Joey Haegmans
5 (4/1) 50 (29/21)
58%
290
9 Jan Rempe
Boven 't IJ
4 (2/2) 36 (17/19)
47%
190
Show more
9 Joël Kartowikromo
5 (3/2) 36 (22/14)
61%
190
9 William Gelens
5 (3/2) 42 (21/21)
50%
190
9 Michael Sagar
4 (3/1) 35 (20/15)
57%
190
9 Cyriel Ledoux
6 (4/2) 51 (27/24)
53%
190
9 Yannick Pongers
SPC Woensel
6 (4/2) 48 (29/19)
60%
190
9 Quinten Pongers
SPC Woensel
4 (3/1) 31 (19/12)
61%
190
9 Christian Cüster
5 (3/2) 44 (25/19)
57%
190
17 Peter Knuever
4 (2/2) 37 (17/20)
46%
140
17 Gilliano Smit
5 (3/2) 38 (20/18)
53%
140
17 Jan Smeels
Plan B
4 (2/2) 32 (14/18)
44%
140
17 Biao Wu
5 (3/2) 44 (27/17)
61%
140
17 Michael Verbeek
Plan B
4 (2/2) 31 (15/16)
48%
140
17 Guido Janssen
5 (3/2) 47 (25/22)
53%
140
17 Frank Strerath
4 (2/2) 34 (17/17)
50%
140
17 Kris Vanmechelen
5 (3/2) 48 (24/24)
50%
140
25 Tim De Ruyter
4 (2/2) 34 (20/14)
59%
120
25 Kevin Den Hartigh
Plan B
4 (2/2) 37 (17/20)
46%
120
25 Mervin Saib
4 (2/2) 37 (19/18)
51%
120
25 Stavros van de Kerkhof
4 (2/2) 34 (18/16)
53%
120
25 Mitchel Knuever
4 (2/2) 38 (19/19)
50%
120
25 Lynn Pijpers
4 (2/2) 34 (13/21)
38%
120
25 jefrey guiban
4 (2/2) 35 (18/17)
51%
120
25 Johannes Geihe
4 (2/2) 39 (20/19)
51%
120
33 Anna Huang
3 (1/2) 25 (9/16)
36%
100
33 Frans Diepstraten
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
100
33 Tom Penrose
3 (1/2) 28 (14/14)
50%
100
33 Anand Manurat
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
100
33 Ralf Zigahn
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
100
33 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
100
33 Paul Buijs
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
100
33 Carsten Köhler
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
100
33 Rani Matti
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
100
33 Jacob Siemaszko
3 (1/2) 29 (12/17)
41%
100
33 René Beysens
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
100
33 Timothy Voortman
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
100
33 Rodrigo Matias
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
100
33 David Elfferich
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
100
33 Thomas Vanbroekhoven
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
100
33 Thibaut De Bruecker
3 (1/2) 26 (11/15)
42%
100
49 Kevin Dijkstra
SPC Capelle
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
70
49 Frans Ooijen
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
70
49 Chantal Schaftlein
SPC Woensel
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
70
49 Micha Beuriot
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
70
49 Hylco van Oers
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
70
49 Sonny van den Bosch
House of Billiards Weert Org
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
70
49 Diana Meijer
Plan B
2 (0/2) 12 (0/12)
0%
70
49 Mika van Berkel
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
70
49 Geoffrey Ibes
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
70
49 Bjorge Masselink
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
70
49 Richard V Velthoven
Plan B
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
70
49 Marijn Romers
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
70
49 Kristina Jäger
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
70
999 Nick van den Berg
Plan B
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
999 Hugo Leung
Thurston Rotterdam
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
999 Ralf Mrnka
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Entry deadline Mar 9, 2019, 11:59 PM (local time)
Starts Mar 10, 2019, 11:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (64 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Organizer Railbirds and Poolcentrum 4friends
Contact Gino De Ruyter
More info
Deelnemerslijst: https://www.facebook.com/events/356887674895734/

Inschrijven op Facebook of door een bericht achter te laten onder dit evenement!

OP ZONDAG 10 MAART 2019 WORDT HET BRABANTS OPEN KAMPIOENSCHAP 2019 GEORGANISEERD. DIT TOERNOOI WORDT MEDE MOGELIJK GEMAAKT DOOR ONZE SPONSORS:

Pepsi || Bierkoerier || PoolBrothers || Sonny's Billiard Supply

Net zoals vorig jaar zal dit evenement plaatsvinden bij Poolcentrum 4Friends te Tilburg. Het toernooi wordt gespeeld op Sam “Kim Steel” tafels gefit met Iwan Simonis Cloths en met Aramith Tournament Balls.

----------
OPZET:
----------

Datum: 10 maart 2019
Zaal open: 10.00
Aanvang: 11.00
Inschrijfgeld: €30,-
Speltype: 9-ball
Racelengte: minimaal b.o. 11
Racking: Winner Breaks, No Magic Rack, Rack Your Own, No 9-Ball Breaks, 1 op de spot
Schema: 64 man Double K.O, daarna 16 man Single K.O.
Prijzen: 16 prijzen

Prijsverdeling:
1e € 750.00
2e € 450.00
3-4 € 230.00
5-8 € 110.00
9-16 € 50.00

-------------------
INSCHRIJVEN:
-------------------

Inschrijven doe je in twee stappen. Eerst bevestig je je aanwezigheid. Dit kun je doen door een bericht naar Gino De Ruyter te sturen. Vervolgens schrijf je het geld over naar het rekeningnummer van de organisatie. Dan pas wordt je vermeld als ingeschreven op de lijst. Hierin worden geen uitzonderingen gemaakt! Contante voldoening van je inschrijving is mogelijk, maar niet op de dag zelf! Dit kan bij Gino De Ruyter of bij Poolcentrum 4Friends.
Hoe betaal je je inschrijfgeld:

Nederland:

Rekeningnummer: NL28INGB0652748988 t.n.v “Poolcentrum 4Friends”
Omschrijving: “Brabants Open 2019” en “voor- en achternaam”

Payment outside Netherlands:

IBAN: NL28INGB0652748988
BIC: INGBNL2A
Name Bank: ING Bank N.V.
Description: “Brabants Open 2019” en “First- & Lastname”

------------------
MELDTIJDEN:
------------------

De zaal zal om 10.00 open zijn en de eerste wedstrijden beginnen om 11.00. Voor een beter verloop van het toernooi, zal een dag voor het toernooi de loting gedaan worden. Het tijdstip van aanmelden voor de spelers wordt dan ook bekendgemaakt. Bij te late aanmelding kan de wedstrijdleiding ingrijpen door de speler een achterstand op te leggen. Uitkeren van de sponsorgelden zal enkel gebeuren als de finale uitgespeeld is.

Aanmelding eerste wedstrijden: 10.00 - 10.45
Aanmelding andere wedstrijden: 10.00 – 11.30
Dresscode: Niet verplicht tijdens het toernooi.

Om op de hoogte te blijven van andere evenementen van Poolcentrum 4 Friends ' like' onze Facebook pagina poolcentrum 4Friends. Dit kun je doen op de website www.poolcentrum4friends.nl.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Netherlands
Carsten Köhler
Netherlands
Hugo Leung
Sun 11:00 
2   
Netherlands
William Gelens
Netherlands
René Beysens
Sun 10:56  Table 1
3   
Netherlands
Anand Manurat
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 10:56  Table 2
4   
Germany
Ralf Mrnka
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 11:00 
5   
Netherlands
David Elfferich
Netherlands
Guido Janssen
Sun 10:56  Table 3
6   
Netherlands
Jan Smeels
Germany
Kristina Jäger
Sun 10:57  Table 4
7   
Netherlands
Ivar Saris
Netherlands
Marijn Romers
Sun 10:57  Table 5
8   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Tom Penrose
Sun 10:57  Table 6
9   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Chantal Schaftlein
Sun 11:41  Table 1
10   
Germany
Christian Cüster
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 10:57  Table 8
11   
Netherlands
Geoffrey Ibes
Germany
Thibaut De Bruecker
Sun 10:57  Table 17
12   
Netherlands
Tim De Ruyter
United Kingdom
Michael Sagar
Sun 10:57  Table 18
13   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Netherlands
Paul Buijs
Sun 10:57  Table 7
14   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Netherlands
Bjorge Masselink
Sun 11:47  Table 6
15   
Poland
Jacob Siemaszko
R1
Suriname
Joël Kartowikromo
R2
Sun 11:52  Table 3
16   
Netherlands
Hylco van Oers
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 11:53  Table 2
17   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Nick van den Berg
Sun 12:00 
18   
Netherlands
Kevin den Hartigh
Netherlands
Timothy Voortman
Sun 11:32  Table 5
19   
Netherlands
Richard Van velthoven
Netherlands
Biao Wu
Sun 11:32  Table 11
20   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 12:03  Table 4
21   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Diana Meijer
Sun 11:32  Table 13
22   
Netherlands
Joey Haegmans
Netherlands
Stavros Van de Kerkhof
Sun 11:58  Table 17
23   
Belgium
Christoph Marien
Netherlands
Peter Knuever
Sun 11:34  Table 8
24   
Netherlands
Sonny van den Bosch
Netherlands
Frans Diepstraten
Sun 12:03  Table 13
25   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Germany
Johannes Geihe
Sun 12:05  Table 18
26   
Netherlands
Frans Ooijen
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 12:12  Table 7
27   
Netherlands
Michael Verbeek
Netherlands
Mika van Berkel (:
Sun 12:24  Table 11
28   
Philippines
jefrey guiban
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 12:24  Table 6
29   
Germany
Tobias Bongers
Belgium
Kris Vanmechelen
Sun 12:32  Table 8
30   
Netherlands
Micha Beuriot
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 12:46  Table 5
31   
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Netherlands
Mervin Saib
Sun 12:49  Table 3
32   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Frank Strerath
Sun 12:57  Table 13

Winner round 1

Race to 6
33   
Netherlands
Carsten Köhler
Netherlands
William Gelens
Sun 13:00  Table 18
34   
Netherlands
Quinten Pongers
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 13:04  Table 8
35   
Netherlands
David Elfferich
Netherlands
Jan Smeels
Sun 13:07  Table 1
36   
Netherlands
Ivar Saris
Netherlands
Tom Penrose
Sun 13:05  Table 4
37   
Netherlands
Anna Huang
Germany
Christian Cüster
Sun 13:11  Table 2
38   
Germany
Thibaut De Bruecker
United Kingdom
Michael Sagar
Sun 13:14  Table 6
39   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 13:12  Table 17
40   
Suriname
Joël Kartowikromo
R1
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 13:16  Table 11
41   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Kevin den Hartigh
Sun 13:17  Table 7
42   
Netherlands
Biao Wu
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 13:50  Table 6
43   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Joey Haegmans
Sun 13:52  Table 2
44   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Frans Diepstraten
Sun 13:55  Table 7
45   
Germany
Johannes Geihe
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 14:00  Table 8
46   
Netherlands
Michael Verbeek
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 14:07  Table 4
47   
Germany
Tobias Bongers
R2
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 14:19  Table 3
48   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Frank Strerath
Sun 14:30  Table 17

Loser round 1

Race to 6
49   
Netherlands
Hugo Leung
Netherlands
René Beysens
 
50   
Netherlands
Anand Manurat
Germany
Ralf Mrnka
 
51   
Netherlands
Guido Janssen
Germany
Kristina Jäger
Sun 13:34  Table 13
52   
Netherlands
Marijn Romers
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 13:43  Table 5
53   
Netherlands
Chantal Schaftlein
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 13:47  Table 17
54   
Netherlands
Geoffrey Ibes
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 13:50  Table 3
55   
Netherlands
Paul Buijs
Netherlands
Bjorge Masselink
Sun 13:56  Table 18
56   
Poland
Jacob Siemaszko
R1
Netherlands
Hylco van Oers
Sun 13:50  Table 11
57   
Netherlands
Nick van den Berg
Netherlands
Timothy Voortman
 
58   
Netherlands
Richard Van velthoven
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 14:27  Table 13
59   
Netherlands
Diana Meijer
Netherlands
Stavros Van de Kerkhof
Sun 14:35  Table 1
60   
Belgium
Christoph Marien
Netherlands
Sonny van den Bosch
Sun 14:38  Table 11
61   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Frans Ooijen
Sun 14:43  Table 5
62   
Netherlands
Mika van Berkel (:
Philippines
jefrey guiban
Sun 14:44  Table 2
63   
Belgium
Kris Vanmechelen
Netherlands
Micha Beuriot
Sun 14:57  Table 4
64   
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Netherlands
Mitchel Knuever
Sun 14:48  Table 8

Loser round 2

Race to 6
65   
Netherlands
René Beysens
Netherlands
Mervin Saib
Sun 15:27  Table 6
66   
Netherlands
Anand Manurat
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 15:22  Table 1
67   
Netherlands
Guido Janssen
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 15:19  Table 2
68   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Germany
Johannes Geihe
Sun 15:14  Table 18
69   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Frans Diepstraten
Sun 15:05  Table 3
70   
Netherlands
Tim De Ruyter
R3
Netherlands
Rani Matti
Sun 15:09  Table 17
71   
Netherlands
Paul Buijs
Netherlands
Biao Wu
Sun 15:36  Table 4
72   
Poland
Jacob Siemaszko
Netherlands
Kevin den Hartigh
R1
Sun 14:59  Table 13
73   
Netherlands
Timothy Voortman
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
R1
Sun 14:57  Table 7
74   
Uganda
Cyriel Ledoux
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
R1
Sun 15:31  Table 3
75   
Netherlands
Stavros Van de Kerkhof
Germany
Thibaut De Bruecker
Sun 16:16  Table 4
76   
Belgium
Christoph Marien
Netherlands
Anna Huang
Sun 15:49  Table 8
77   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Tom Penrose
Sun 16:03  Table 1
78   
Philippines
jefrey guiban
Netherlands
David Elfferich
Sun 15:50  Table 17
79   
Belgium
Kris Vanmechelen
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 15:52  Table 5
80   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Carsten Köhler
Sun 15:58  Table 18

Winners qualification

Race to 6
81   
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 16:18  Table 6
82   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Ivar Saris
Sun 16:21  Table 7
83   
Germany
Christian Cüster
United Kingdom
Michael Sagar
Sun 16:23  Table 2
84   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Suriname
Joël Kartowikromo
Sun 16:40  Table 5
85   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 16:33  Table 8
86   
Netherlands
Joey Haegmans
Netherlands
Peter Knuever
Sun 16:51  Table 17
87   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Michael Verbeek
Sun 16:49  Table 18
88   
Germany
Tobias Bongers
Netherlands
Frank Strerath
Sun 16:57  Table 6

Loser round 3

Race to 6
89   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 16:53  Table 3
90   
Netherlands
Guido Janssen
Germany
Johannes Geihe
Sun 17:06  Table 1
91   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Tim De Ruyter
R1
Sun 17:07  Table 7
92   
Netherlands
Biao Wu
Netherlands
Kevin den Hartigh
Sun 17:08  Table 2
93   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 17:19  Table 18
94   
Netherlands
Stavros Van de Kerkhof
Belgium
Christoph Marien
Sun 17:38  Table 6
95   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Philippines
jefrey guiban
Sun 17:25  Table 5
96   
Belgium
Kris Vanmechelen
Netherlands
Mitchel Knuever
Sun 17:32  Table 8

Losers qualification

Race to 6
97   
Netherlands
Gilliano Smit
Suriname
Joël Kartowikromo
R2
Sun 18:01  Table 7
98   
Netherlands
Guido Janssen
Germany
Christian Cüster
Sun 18:02  Table 3
99   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Jan Smeels
Sun 17:59  Table 18
100   
Netherlands
Biao Wu
Netherlands
William Gelens
Sun 18:11  Table 1
101   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Frank Strerath
Sun 17:59  Table 4
102   
Belgium
Christoph Marien
Netherlands
Michael Verbeek
Sun 18:21  Table 5
103   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Peter Knuever
Sun 18:13  Table 2
104   
Belgium
Kris Vanmechelen
Netherlands
Jan Rempe
Sun 18:35  Table 6

Last sixteen

Race to 6
105   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 19:12  Table 1
106   
Netherlands
Ivar Saris
Germany
Christian Cüster
Sun 19:12  Table 2
107   
United Kingdom
Michael Sagar
Belgium
Christoph Marien
Sun 19:12  Table 3
108   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Netherlands
William Gelens
Sun 19:12  Table 4
109   
Netherlands
Jan van Lierop
Suriname
Joël Kartowikromo
Sun 19:12  Table 5
110   
Netherlands
Joey Haegmans
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 19:12  Table 7
111   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Jan Rempe
Sun 19:43  Table 8
112   
Germany
Tobias Bongers
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 19:12  Table 17

Quarter final

Race to 6
113   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Ivar Saris
Sun 20:22  Table 7
114   
Belgium
Christoph Marien
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 20:22  Table 5
115   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Joey Haegmans
Sun 20:22  Table 4
116   
Netherlands
Tim Jonkman
Germany
Tobias Bongers
Sun 20:30  Table 2

Semi final

Race to 6
117   
Netherlands
Ivar Saris
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 21:42  Table 4
118   
Netherlands
Jan van Lierop
Germany
Tobias Bongers
Sun 21:42  Table 1

Final

Race to 7
119   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Germany
Tobias Bongers
Sun 22:52  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants