Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 15 - December 17, 2023

ARENA BILLIARD CUP 2023

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Albania Besar Spahiu
7 (7/0) 85 (63/22)
74%
550
2 Albania Eklent Kaçi
6 (5/1) 82 (48/34)
59%
480
3 Albania Edmond Zaja
6 (5/1) 76 (45/31)
59%
420
3 Albania Kledio Kaci
8 (6/2) 102 (67/35)
66%
420
5 Kosovo Her Totaj
6 (5/1) 79 (48/31)
61%
370
5 North Macedonia Dritar Bajrami
5 (3/2) 68 (35/33)
51%
370
5 Albania Ermal Dyli
4 (3/1) 51 (33/18)
65%
370
5 Albania Milorad Sinaj
7 (5/2) 87 (51/36)
59%
370
9 Albania Ildo Cekrezi
4 (2/2) 48 (20/28)
42%
330
Show more
9 Albania Astrit Tolaj
4 (3/1) 65 (33/32)
51%
330
9 Kosovo Valon Gashi
6 (4/2) 80 (42/38)
53%
330
9 Albania Elkjer Kokaj
6 (4/2) 76 (39/37)
51%
330
9 Albania Erald Selaci
4 (3/1) 52 (35/17)
67%
330
9 Albania Besjan Sinanaj
5 (4/1) 68 (40/28)
59%
330
9 Albania Kushtrim Prenga
4 (2/2) 50 (23/27)
46%
330
9 Albania Klevi Hyka
5 (4/1) 73 (41/32)
56%
330
17 Kosovo Bedri Sijarina
4 (3/1) 57 (30/27)
53%
300
17 Kosovo Arlind Juniku
Federata Kosovare e Biliardos
2 (1/1) 29 (13/16)
45%
300
17 Kosovo Benjamin Rama
2 (1/1) 30 (17/13)
57%
300
17 Kosovo Labinot Markaj
3 (2/1) 41 (23/18)
56%
300
17 Albania Gentian Lengu
5 (3/2) 65 (29/36)
45%
300
17 Kosovo Iris Gashi
3 (2/1) 39 (25/14)
64%
300
17 Albania Bledi Çeka
5 (3/2) 58 (35/23)
60%
300
17 Albania Fatosh Dervishaj
3 (2/1) 43 (24/19)
56%
300
17 Albania Sehar Sokoli
5 (3/2) 56 (34/22)
61%
300
17 Kosovo Sharr Shehu
4 (2/2) 54 (23/31)
43%
300
17 Albania Diego Minxalli
5 (3/2) 65 (36/29)
55%
300
17 Albania Julian Xhafa
4 (3/1) 53 (30/23)
57%
300
17 Albania Ervis Dervishi
4 (2/2) 50 (24/26)
48%
300
17 Edmond Ndou
3 (1/2) 39 (19/20)
49%
300
17 Kosovo Mal Shehu
3 (1/2) 41 (18/23)
44%
300
17 Albania Zamir Hodaj
5 (3/2) 68 (30/38)
44%
300
33 Albania Genci Minxalli
3 (1/2) 42 (19/23)
45%
235
33 Albania Mario Zaja
3 (1/2) 34 (14/20)
41%
235
33 Albania Ogert Shkrepa
3 (1/2) 36 (15/21)
42%
235
33 Kosovo Hasan Shehu
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
235
33 Albania Preng Gjomarkaj
3 (1/2) 36 (14/22)
39%
235
33 Albania Rizar Alibali
3 (1/2) 38 (16/22)
42%
235
33 Albania Deni Kuci
3 (2/1) 41 (23/18)
56%
235
33 Kosovo Muhammed Çuni
Federata Kosovare e Biliardos
1 (0/1) 17 (8/9)
47%
235
33 Kosovo Don Hajra
4 (2/2) 41 (22/19)
54%
235
33 Albania Dorjan Maknori
4 (2/2) 51 (26/25)
51%
235
33 Kosovo Gani Ahmeti
3 (1/2) 34 (17/17)
50%
235
33 Albania Kastriot Kokaj
3 (1/2) 39 (15/24)
38%
235
33 Albania Edison Hasanbasha
3 (1/2) 38 (18/20)
47%
235
33 Albania Tonet Shehaj
3 (1/2) 39 (20/19)
51%
235
33 Albania .... ....
4 (2/2) 52 (30/22)
58%
235
33 Albania Donald Çela
2 (1/1) 18 (9/9)
50%
235
49 Albania Mikael Brahja
4 (2/2) 44 (22/22)
50%
230
49 Kosovo Ismet Gashi
3 (1/2) 42 (18/24)
43%
230
49 Albania Zeqir Igrishti
1 (1/0) 17 (9/8)
53%
230
49 Albania Genti Kasemi
1 (0/1) 12 (3/9)
25%
230
49 Albania Myqerem Dervishaj
2 (0/2) 29 (13/16)
45%
230
49 Albania Elton Bukri
3 (1/2) 36 (14/22)
39%
230
49 Albania Stiven Veizi
3 (1/2) 32 (10/22)
31%
230
49 Albania Gesti Cela
3 (1/2) 29 (11/18)
38%
230
49 Albania Klevis Çezmolli
3 (1/2) 34 (12/22)
35%
230
49 Albania Auron Haxhiu
2 (0/2) 22 (6/16)
27%
230
49 Albania Enea Shytaj
3 (1/2) 40 (18/22)
45%
230
49 Albania Euxhen Ibi
1 (0/1) 17 (8/9)
47%
230
65 Albania Roland Fusha
1 (0/1) 9 (0/9)
0%
200
65 Kosovo Veton Dyla
2 (0/2) 24 (8/16)
33%
200
65 Albania Eri Llakaj
1 (0/1) 12 (5/7)
42%
200
65 Kosovo Faton Bajgora
2 (0/2) 23 (7/16)
30%
200
65 Albania Gerald Muka
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
200
65 Kosovo Reshat Dedia
2 (0/2) 23 (7/16)
30%
200
65 Kosovo Riza Sele
2 (0/2) 27 (11/16)
41%
200
65 Albania Iljano Permeti
2 (0/2) 23 (7/16)
30%
200
65 Albania ALFRED KACI
1 (0/1) 13 (4/9)
31%
200
65 Albania Kristian Qirici
2 (0/2) 25 (9/16)
36%
200
65 Albania Panajot Qirici
2 (0/2) 21 (5/16)
24%
200
65 Albania Gazi Cenaj
2 (0/2) 24 (8/16)
33%
200
65 Albania sualdo muho
2 (0/2) 25 (9/16)
36%
200
65 Albania Boris Caushi
1 (0/1) 15 (6/9)
40%
200
65 Albania Blendi Murataj
2 (0/2) 29 (13/16)
45%
200
65 Albania Arlind Shkembi
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
200
65 Edlir Kurthysa
1 (0/1) 10 (3/7)
30%
200
65 Albania Edison Halili
2 (0/2) 23 (7/16)
30%
200
8880 Albania Danjel Duka
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9993 Albania Orand Malka
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9993 Luxembourg Toni Yoveski
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9993 Albania EDUARD ZEQIRI
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9993 Serbia Dejan power shot Stankovic
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9993 Kosovo Amar Gjyshinca
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9993 Albania Erjon Gjergji
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9993 Kosovo Milot Mujku
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9993 Albania Briken Lala
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9993 Albania Erjon Suli
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9993 Albania Krenar Seiti
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9993 Albania Ylmi Hoxha
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9993 Albania Admir Neli
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9993 Albania Ernesto Gjoni
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9993 Albania OLSI HYSA
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9993 Albania klajdi andrea
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9993 Albania Ardian Gocaj
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
9993 Albania Ervin Lleshi
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Dec 15, 2023, 11:00 AM Until Dec 17, 2023 (local time)
Entry deadline Dec 15, 2023, 11:00 AM (local time)
Organizer Albanian Snooker Federation
Contact Dorjan Maknori (dorjanmaknori@gmail.com)
Format Double to Single elimination (96 Participants)
Race to 9
Handicap No handicap
More info
Te dashur lojtare,
Jeni te ftuar te merrni pjese ne dy eventet qe zhvillon Federata e Bilardos dhe Snookerit ne Air Albania ne datat 15-17 dhjetor.
Rregullat e kampionatit do jene sipas standarteve te EPBF dhe EBSA
Dear Participants,
You are invited to be part two of our events organised by the Billiard and Snooker Federation at Air Albania on 15-17 December
The rules of this championship will be reguard the standart of EPBF and EBSA.

🎱 POOL

🔴Table : Dynamic 2
🔴Cloth : Royal pro
🔴Balls : Aramith
🔴Dress Code B
🔴Register until 8 december

Facebook:Dorjan Maknori
Contact: +355693333434

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 9
1   
Albania
Zeqir Igrishti
R2
Albania
Gerald Muka
R1
Fri 11:27  Table 1
2   
Albania
Kushtrim Prenga
Albania
Ardian Gocaj
 
3   
Albania
Klevi Hyka
Albania
Euxhen Ibi
Fri 11:26  Table 2
4   
Kosovo
Ismet Gashi
Albania
Arlind Shkembi
Fri 12:59  Table 3
5   
Albania
klajdi andrea
Kosovo
Mal Shehu
 
6   
Kosovo
Riza Sele
Kosovo
Bedri Sijarina
Fri 11:23  Table 1
7   
Albania
Eri Llakaj
Albania
sualdo muho
 
8   
Albania
Ylmi Hoxha
Albania
Erjon Gjergji
 
9   
Albania
Elkjer Kokaj
Albania
.... ....
Fri 11:55  Table 4
10   
Albania
Bledi Çeka
Albania
Gesti Cela
Fri 13:13  Table 4
11   
Albania
Julian Xhafa
Albania
Myqerem Dervishaj
Fri 11:26  Table 3
12   
Albania
Rizar Alibali
Kosovo
Valon Gashi
Fri 13:57  Table 1
13   
Albania
Auron Haxhiu
Albania
Sehar Sokoli
Fri 13:22  Table 2
14   
Albania
Besjan Sinanaj
Albania
Edison Halili
Fri 17:34  Table 2
15   
Edlir Kurthysa
Luxembourg
Toni Yoveski
 
16   
Albania
Boris Caushi
Albania
Klevis Çezmolli
Fri 14:33 
17   
Kosovo
Milot Mujku
Albania
Krenar Seiti
 
18   
Albania
Gentian Lengu
Kosovo
Don Hajra
Fri 14:28  Table 2
19   
Albania
Diego Minxalli
Albania
Zamir Hodaj
Fri 16:15  Table 2
20   
Albania
Blendi Murataj
Albania
Fatosh Dervishaj
Fri 16:08  Table 1
21   
Kosovo
Benjamin Rama
Albania
Ervin Lleshi
  Table 3
22   
Albania
Tonet Shehaj
Albania
Kastriot Kokaj
Fri 19:07  Table 3
23   
Albania
Kristian Qirici
Albania
Deni Kuci
R4
Fri 14:35  Table 3
24   
Albania
Ernesto Gjoni
Kosovo
Veton Dyla
 
25   
Albania
Danjel Duka
Albania
EDUARD ZEQIRI
 
26   
Kosovo
Her Totaj
Edmond Ndou
Fri 14:49  Table 4
27   
Albania
Milorad Sinaj
R3
Kosovo
Reshat Dedia
Fri 15:16  Table 1
28   
Albania
Ervis Dervishi
Albania
Erald Selaci
Fri 15:50  Table 3
29   
Albania
OLSI HYSA
Albania
Donald Çela
 
30   
Serbia
Dejan power shot Stankovic
Albania
Roland Fusha
 
31   
Kosovo
Faton Bajgora
Albania
Kledio Kaci
Fri 17:24  Table 3
32   
Albania
Mikael Brahja
Albania
ALFRED KACI
Fri 17:40  Table 4

Winner round 1

Race to 9
33   
Albania
Eklent KaÇi
Albania
Zeqir Igrishti
 
34   
Albania
Kushtrim Prenga
Albania
Preng Gjomarkaj
Fri 17:43  Table 1
35   
Kosovo
Gani Ahmeti
Albania
Klevi Hyka
Fri 18:58  Table 4
36   
Kosovo
Ismet Gashi
Kosovo
Sharr Shehu
Fri 19:09  Table 2
37   
Albania
Admir Neli
Kosovo
Mal Shehu
Fri 11:30  Table 1
38   
Kosovo
Bedri Sijarina
Albania
Enea Shytaj
Fri 20:35  Table 1
39   
Albania
Genci Minxalli
Albania
sualdo muho
Fri 20:26  Table 2
40   
Albania
Erjon Gjergji
Kosovo
Arlind Juniku
Fri 20:00  Table 3
41   
Albania
Astrit Tolaj
Albania
.... ....
Fri 20:04  Table 4
42   
Albania
Bledi Çeka
Albania
Stiven Veizi
Fri 19:34  Table 4
43   
Albania
Panajot Qirici
Albania
Julian Xhafa
Fri 18:12  Table 3
44   
Kosovo
Valon Gashi
Albania
Genti Kasemi
Sat 10:10  Table 1
45   
Albania
Elton Bukri
Albania
Sehar Sokoli
Fri 22:05  Table 1
46   
Albania
Besjan Sinanaj
Albania
Iljano Permeti
Fri 21:30  Table 3
47   
North Macedonia
Dritar Bajrami
Edlir Kurthysa
 
48   
Albania
Klevis Çezmolli
Kosovo
Labinot Markaj
Sat 10:10  Table 2
49   
Albania
Ermal Dyli
Albania
Krenar Seiti
 
50   
Albania
Gentian Lengu
Kosovo
Muhammed Çuni
Sat 12:40  Table 1
51   
Albania
Dorjan Maknori
Albania
Zamir Hodaj
Fri 19:21  Table 1
52   
Albania
Fatosh Dervishaj
Albania
Briken Lala
 
53   
Albania
Erjon Suli
Kosovo
Benjamin Rama
 
54   
Albania
Kastriot Kokaj
Kosovo
Amar Gjyshinca
 
55   
Albania
Gazi Cenaj
Albania
Deni Kuci
Sat 12:27  Table 2
56   
Kosovo
Veton Dyla
Albania
Besar Spahiu
Sat 10:10  Table 3
57   
Albania
Ildo Cekrezi
Albania
Danjel Duka
 
58   
Kosovo
Her Totaj
Albania
Ogert Shkrepa
Sat 11:21  Table 1
59   
Albania
Edison Hasanbasha
Albania
Milorad Sinaj
R2
Sat 10:10  Table 4
60   
Albania
Erald Selaci
Albania
Orand Malka
 
61   
Kosovo
Hasan Shehu
Albania
Donald Çela
 
62   
Albania
Roland Fusha
Kosovo
Iris Gashi
Fri 16:32  Table 4
63   
Albania
Mario Zaja
Albania
Kledio Kaci
Sat 14:11  Table 1
64   
Albania
Mikael Brahja
Albania
Edmond Zaja
Sat 11:36  Table 4

Loser round 1

Race to 7
65   
Albania
Gerald Muka
Albania
Mikael Brahja
Sat 16:46  Table 4
66   
Albania
Ardian Gocaj
Albania
Mario Zaja
 
67   
Albania
Euxhen Ibi
Albania
Roland Fusha
Sat 10:45  Table 3
68   
Albania
Arlind Shkembi
R1
Albania
Donald Çela
R1
Sat 15:30  Table 3
69   
Albania
klajdi andrea
Albania
Orand Malka
 
70   
Kosovo
Riza Sele
Albania
Edison Hasanbasha
Sat 16:11  Table 2
71   
Albania
Eri Llakaj
Albania
Ogert Shkrepa
Sat 16:08  Table 1
72   
Albania
Ylmi Hoxha
Walk Over
 
73   
Albania
Elkjer Kokaj
Kosovo
Veton Dyla
Sat 14:54  Table 4
74   
Albania
Gesti Cela
Albania
Gazi Cenaj
Sat 14:47  Table 3
75   
Albania
Myqerem Dervishaj
Kosovo
Amar Gjyshinca
 
76   
Albania
Rizar Alibali
Albania
Erjon Suli
 
77   
Albania
Auron Haxhiu
Albania
Briken Lala
Sat 12:15  Table 3
78   
Albania
Edison Halili
Albania
Dorjan Maknori
Sat 11:46  Table 3
79   
Luxembourg
Toni Yoveski
Kosovo
Muhammed Çuni
 
80   
Albania
Boris Caushi
Albania
Krenar Seiti
  Table 1
81   
Kosovo
Milot Mujku
Albania
Klevis Çezmolli
 
82   
Kosovo
Don Hajra
Edlir Kurthysa
Sat 12:48  Table 3
83   
Albania
Diego Minxalli
Albania
Iljano Permeti
Sat 16:16  Table 3
84   
Albania
Blendi Murataj
Albania
Elton Bukri
Sat 13:28  Table 4
85   
Albania
Ervin Lleshi
Albania
Genti Kasemi
 
86   
Albania
Tonet Shehaj
Albania
Panajot Qirici
Sat 12:38  Table 4
87   
Albania
Kristian Qirici
Albania
Stiven Veizi
Sat 10:58  Table 2
88   
Albania
Ernesto Gjoni
Albania
.... ....
 
89   
Albania
EDUARD ZEQIRI
Albania
Erjon Gjergji
 
90   
Edmond Ndou
Albania
sualdo muho
Sat 13:47  Table 3
91   
Kosovo
Reshat Dedia
Albania
Enea Shytaj
Sat 14:14  Table 2
92   
Albania
Ervis Dervishi
Albania
Admir Neli
Sat 13:00 
93   
Albania
OLSI HYSA
Kosovo
Ismet Gashi
Sat 13:00 
94   
Serbia
Dejan power shot Stankovic
Kosovo
Gani Ahmeti
 
95   
Kosovo
Faton Bajgora
Albania
Preng Gjomarkaj
Sat 14:48  Table 1
96   
Albania
ALFRED KACI
Albania
Zeqir Igrishti
Sat 19:20 

Winners qualification

Race to 9
97   
Albania
Eklent KaÇi
Albania
Kushtrim Prenga
Sat 21:26  Table 3
98   
Albania
Klevi Hyka
Kosovo
Sharr Shehu
Sat 18:18  Table 1
99   
Kosovo
Mal Shehu
Kosovo
Bedri Sijarina
Sat 17:20  Table 2
100   
Albania
Genci Minxalli
Kosovo
Arlind Juniku
Sat 17:38  Table 4
101   
Albania
Astrit Tolaj
Albania
Bledi Çeka
Sat 17:23  Table 3
102   
Albania
Julian Xhafa
Kosovo
Valon Gashi
Sat 19:02  Table 2
103   
Albania
Sehar Sokoli
Albania
Besjan Sinanaj
Sat 19:13  Table 4
104   
North Macedonia
Dritar Bajrami
Kosovo
Labinot Markaj
Sat 19:54  Table 3
105   
Albania
Ermal Dyli
Albania
Gentian Lengu
Sat 17:10  Table 1
106   
Albania
Zamir Hodaj
Albania
Fatosh Dervishaj
Sat 21:53  Table 1
107   
Kosovo
Benjamin Rama
Albania
Kastriot Kokaj
Sat 20:32  Table 4
108   
Albania
Deni Kuci
Albania
Besar Spahiu
Sat 20:36  Table 1
109   
Albania
Ildo Cekrezi
Kosovo
Her Totaj
Sat 20:35  Table 2
110   
Albania
Milorad Sinaj
Albania
Erald Selaci
Sat 19:29  Table 1
111   
Kosovo
Hasan Shehu
R2
Kosovo
Iris Gashi
Sat 21:53  Table 2
112   
Albania
Kledio Kaci
Albania
Edmond Zaja
Sat 23:24  Table 1

Loser round 2

Race to 7
113   
Albania
Mikael Brahja
Albania
Mario Zaja
Sat 22:24  Table 3
114   
Albania
Euxhen Ibi
Albania
Donald Çela
Sat 22:38  Table 4
115   
Albania
Orand Malka
Albania
Edison Hasanbasha
 
116   
Albania
Ogert Shkrepa
Albania
Ylmi Hoxha
 
117   
Albania
Elkjer Kokaj
Albania
Gesti Cela
Sat 22:38  Table 4
118   
Albania
Myqerem Dervishaj
Albania
Rizar Alibali
Sat 23:14  Table 2
119   
Albania
Auron Haxhiu
Albania
Dorjan Maknori
Sat 23:47  Table 3
120   
Kosovo
Muhammed Çuni
Albania
Krenar Seiti
 
121   
Albania
Klevis Çezmolli
Kosovo
Don Hajra
Sat 23:53  Table 4
122   
Albania
Diego Minxalli
Albania
Elton Bukri
Sun 01:20  Table 1
123   
Albania
Genti Kasemi
Albania
Tonet Shehaj
 
124   
Albania
Stiven Veizi
Albania
.... ....
Sun 00:24  Table 2
125   
Albania
Erjon Gjergji
Edmond Ndou
 
126   
Albania
Enea Shytaj
Albania
Ervis Dervishi
Sun 00:22  Table 4
127   
Kosovo
Ismet Gashi
Kosovo
Gani Ahmeti
R4
Sun 00:30  Table 1
128   
Albania
Preng Gjomarkaj
Albania
Zeqir Igrishti
 

Losers qualification

Race to 7
129   
Albania
Mario Zaja
North Macedonia
Dritar Bajrami
Sun 00:51  Table 3
130   
Albania
Donald Çela
Albania
Sehar Sokoli
Sun 01:13  Table 2
131   
Albania
Edison Hasanbasha
Kosovo
Valon Gashi
Sun 10:44  Table 1
132   
Albania
Ogert Shkrepa
Albania
Bledi Çeka
Sun 09:38  Table 4
133   
Albania
Elkjer Kokaj
Albania
Genci Minxalli
Sun 01:50  Table 4
134   
Albania
Rizar Alibali
Kosovo
Mal Shehu
Sun 10:47  Table 2
135   
Albania
Dorjan Maknori
Kosovo
Sharr Shehu
Sun 02:01  Table 3
136   
Kosovo
Muhammed Çuni
Albania
Kushtrim Prenga
 
137   
Kosovo
Don Hajra
Albania
Kledio Kaci
  Table 2
138   
Albania
Diego Minxalli
Kosovo
Hasan Shehu
Sun 11:52  Table 2
139   
Albania
Tonet Shehaj
Albania
Milorad Sinaj
Sun 09:38  Table 3
140   
Albania
.... ....
Albania
Ildo Cekrezi
Sun 10:58  Table 3
141   
Edmond Ndou
Albania
Deni Kuci
 
142   
Albania
Ervis Dervishi
Albania
Kastriot Kokaj
Sun 12:28  Table 1
143   
Kosovo
Gani Ahmeti
R-2
Albania
Zamir Hodaj
Sun 10:36  Table 4
144   
Albania
Preng Gjomarkaj
Albania
Gentian Lengu
Sun 12:24  Table 4

Last thirtytwo

Race to 9
145   
Albania
Eklent KaÇi
Edmond Ndou
Sun 18:03  Table 2
146   
Albania
Klevi Hyka
Albania
Sehar Sokoli
Sun 12:58  Table 2
147   
Kosovo
Bedri Sijarina
Albania
Milorad Sinaj
Sun 12:58  Table 3
148   
Kosovo
Arlind Juniku
Albania
Ildo Cekrezi
Sun 13:18  Table 4
149   
Albania
Astrit Tolaj
Albania
Diego Minxalli
Sun 14:01  Table 3
150   
Albania
Julian Xhafa
North Macedonia
Dritar Bajrami
Sun 13:31  Table 1
151   
Albania
Besjan Sinanaj
Kosovo
Mal Shehu
Sun 18:24  Table 4
152   
Kosovo
Labinot Markaj
Albania
Kledio Kaci
Sun 18:13  Table 1
153   
Albania
Ermal Dyli
Albania
Zamir Hodaj
Sun 14:17  Table 2
154   
Albania
Fatosh Dervishaj
Albania
Kushtrim Prenga
Sun 14:57  Table 1
155   
Kosovo
Benjamin Rama
Kosovo
Valon Gashi
Sun 15:06  Table 4
156   
Albania
Besar Spahiu
Albania
Bledi Çeka
Sun 15:30  Table 2
157   
Kosovo
Her Totaj
Albania
Gentian Lengu
Sun 15:49  Table 3
158   
Albania
Erald Selaci
Kosovo
Sharr Shehu
Sun 16:49  Table 2
159   
Kosovo
Iris Gashi
R1
Albania
Elkjer Kokaj
Sun 16:57  Table 3
160   
Albania
Edmond Zaja
Albania
Ervis Dervishi
Sun 17:23  Table 4

Last sixteen

Race to 9
161   
Albania
Eklent KaÇi
Albania
Klevi Hyka
Sun 19:43  Table 1
162   
Albania
Milorad Sinaj
Albania
Ildo Cekrezi
Sun 18:46  Table 3
163   
Albania
Astrit Tolaj
North Macedonia
Dritar Bajrami
Sun 19:26  Table 4
164   
Albania
Besjan Sinanaj
Albania
Kledio Kaci
Sun 22:37  Table 4
165   
Albania
Ermal Dyli
Albania
Kushtrim Prenga
Sun 19:57  Table 3
166   
Kosovo
Valon Gashi
Albania
Besar Spahiu
Sun 19:02  Table 2
167   
Kosovo
Her Totaj
Albania
Erald Selaci
Sun 20:09  Table 2
168   
Albania
Elkjer Kokaj
Albania
Edmond Zaja
Sun 20:26  Table 1

Quarter final

Race to 9
169   
Albania
Eklent KaÇi
Albania
Milorad Sinaj
Sun 21:09  Table 4
170   
North Macedonia
Dritar Bajrami
Albania
Kledio Kaci
Sun 23:33  Table 4
171   
Albania
Ermal Dyli
Albania
Besar Spahiu
Sun 22:37  Table 3
172   
Kosovo
Her Totaj
Albania
Edmond Zaja
Sun 22:22  Table 1

Semi final

Race to 9
173   
Albania
Eklent KaÇi
Albania
Kledio Kaci
Mon 00:35  Table 3
174   
Albania
Besar Spahiu
Albania
Edmond Zaja
Sun 23:54  Table 1

Final

Race to 9
175   
Albania
Eklent KaÇi
Albania
Besar Spahiu
Mon 01:03  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants