Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 10 - February 11, 2024

3ª PRUEBA COPA DE ESPAÑA ABSOLUTA DE POOL 23/24

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Spain José Alberto Delgado
7 (7/0) 89 (60/29)
67%
2 Argentina Ruben Omar Docampo
9 (7/2) 122 (70/52)
57%
3 Spain Nacho Schmit
6 (5/1) 72 (50/22)
69%
3 Spain Killian Negrin Sánchez
8 (6/2) 102 (59/43)
58%
5 Spain Pablo Garcia Lagar
5 (4/1) 65 (34/31)
52%
5 Spain Juan Carlos Exposito
5 (4/1) 63 (37/26)
59%
5 Spain Felipe González
6 (4/2) 76 (37/39)
49%
5 Spain Pelayo Cueli
6 (4/2) 75 (38/37)
51%
9 Spain Iker Andoni Echeverria Rodriguez
4 (3/1) 44 (32/12)
73%
Show more
9 Spain Javi Del Santo Sanz
4 (3/1) 50 (30/20)
60%
9 Netherlands Quique Escudero
6 (4/2) 77 (41/36)
53%
9 Spain Álvaro Lama-Pereira
4 (2/2) 49 (21/28)
43%
9 Spain José Agustín Donate Díaz
5 (4/1) 65 (40/25)
62%
9 Spain Oscar Arroyo
6 (4/2) 81 (42/39)
52%
9 Spain Oscar León Rodrigo
6 (4/2) 78 (42/36)
54%
9 Spain Salvador Garcia Fernandez
4 (3/1) 45 (27/18)
60%
17 Spain Eduardo González Fandiño
4 (2/2) 47 (24/23)
51%
17 Spain Ivan Gonzalez Cabal
4 (2/2) 47 (22/25)
47%
17 Spain Raúl Martín Muela
4 (2/2) 50 (26/24)
52%
17 Spain Alvaro Canóniga García
6 (4/2) 72 (44/28)
61%
17 Spain Marcos Rodiño Portela
5 (3/2) 64 (35/29)
55%
17 Spain Jaime Serrano Dominguez
4 (2/2) 52 (24/28)
46%
17 Spain Omar Fidalgo
5 (3/2) 62 (35/27)
56%
17 Spain Joel Marco
4 (2/2) 48 (23/25)
48%
25 Portugal Telmo A. BARBOSA TORRES
4 (2/2) 44 (24/20)
55%
25 Spain Héctor Luna
4 (2/2) 46 (23/23)
50%
25 Spain Iávor Ricárdov Moreno
4 (2/2) 50 (21/29)
42%
25 North Macedonia Emilio Amado Pico
4 (2/2) 56 (30/26)
54%
25 Spain David Nuñez Blanco
4 (2/2) 45 (22/23)
49%
25 Spain Ivan Rey palmeiro
4 (2/2) 47 (24/23)
51%
25 Spain Renzo Sierra
4 (2/2) 45 (24/21)
53%
25 Spain Jaime Serrano Hernández
4 (2/2) 51 (30/21)
59%
33 Spain Richard Lueches
3 (1/2) 33 (16/17)
48%
33 Spain Samuel Izquierdo
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
33 Spain Lucas Díaz Arias
3 (1/2) 40 (21/19)
53%
33 Spain Julián Ruiz
3 (1/2) 39 (16/23)
41%
33 Spain David Castro Rodriguez
3 (1/2) 34 (16/18)
47%
33 Spain Omar El hataf Crespo
3 (1/2) 35 (14/21)
40%
33 Spain Diego Pedro Simon Parra
3 (1/2) 43 (20/23)
47%
33 Spain Dani Roman Garrido
3 (1/2) 38 (17/21)
45%
33 Spain Carlos Belmonte blanca
3 (1/2) 36 (15/21)
42%
33 Spain Rafael López Medina
3 (1/2) 35 (13/22)
37%
33 Spain Alejandro Doval Fernandez
3 (1/2) 37 (17/20)
46%
33 Spain Pablo Marqués
3 (1/2) 35 (17/18)
49%
33 Spain Carlos Quiles Solís
2 (0/2) 22 (6/16)
27%
33 Spain Guillermo Gonzalez Valles
3 (1/2) 35 (17/18)
49%
33 Saint Lucia Victor Cuadrado Pascual
3 (1/2) 36 (16/20)
44%
33 Spain Samuel Bru
3 (1/2) 36 (14/22)
39%
49 Romania Paul Florin Mandroiu
2 (0/2) 23 (7/16)
30%
49 Spain Gonzalo Fernández San Martín
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
49 Spain Sergio Lagunas
2 (0/2) 28 (12/16)
43%
49 Bahamas Javier Cortés Mazuelas
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
49 Spain Ivan Benito
4 (2/2) 52 (23/29)
44%
49 Spain Iñaki Rodriguez Rico
2 (0/2) 24 (8/16)
33%
49 Spain Angel Valarezo Sanchez
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
49 Vietnam Pablo Montaña
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
49 Spain Víctor López H.
2 (0/2) 21 (5/16)
24%
49 Spain Benito Perez Vazquez
2 (0/2) 20 (4/16)
20%
49 Spain Hector Cuesta
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
49 Spain Andres Gonzalez Lopez
2 (0/2) 23 (7/16)
30%
49 Palestinian Territory Marcos Montaña
2 (0/2) 20 (4/16)
20%
49 Spain Martin Ares Noya
2 (0/2) 24 (8/16)
33%
49 Cameroon Jose A. Costas
2 (0/2) 21 (5/16)
24%
65 Spain Guti Novas
2 (0/2) 24 (8/16)
33%
65 Italy Luciano Amato
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
9993 Italy Gabriele Crovetto
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
Starts Feb 10, 2024, 9:00 AM Until Feb 11, 2024 (local time)
Organizer Federación de Billar de Cyl and REAL FEDERACION ESPAÑOLA DE BILLAR
Contact REAL FEDERACION ESPAÑOLA DE BILLAR (rfeb@rfeb.org)
Format Double to Single elimination (66 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Dresscode

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
Spain
Alvaro Canóniga García
Walk Over
 
2   
Italy
Luciano Amato
Spain
José Agustín Donate Díaz
Sat 08:30  Table 1
3   
Spain
Martin Ares Noya
Walk Over
 
4   
Walk Over
Spain
Samuel Bru
 
5   
Bahamas
Javier Cortés Mazuelas
Walk Over
 
6   
Walk Over
Spain
Jaime Serrano Dominguez
 
7   
Spain
Dani Roman Garrido
Walk Over
 
8   
Walk Over
Spain
Lucas Díaz Arias
 
9   
Spain
Eduardo González Fandiño
Walk Over
 
10   
Walk Over
Spain
Rafael López Medina
 
11   
Vietnam
Pablo Montaña
Walk Over
 
12   
Walk Over
Spain
Alejandro Doval Fernandez
 
13   
Spain
Salvador Garcia Fernandez
Walk Over
 
14   
Walk Over
Spain
Richard Lueches
 
15   
Palestinian Territory
Marcos Montaña
Walk Over
 
16   
Walk Over
Spain
Héctor Luna
 
17   
Spain
Pablo Garcia Lagar
Walk Over
 
18   
Walk Over
Spain
Angel Valarezo Sanchez
 
19   
Spain
Carlos Belmonte blanca
Walk Over
 
20   
Walk Over
Spain
Omar Fidalgo
 
21   
Spain
Raúl Martín Muela
Walk Over
 
22   
Walk Over
Romania
Paul Florin Mandroiu
 
23   
Portugal
Telmo A. BARBOSA TORRES
Walk Over
 
24   
Walk Over
Spain
David Nuñez Blanco
 
25   
Spain
Nacho Schmit
Walk Over
 
26   
Walk Over
Spain
Samuel Izquierdo
 
27   
Spain
Benito Perez Vazquez
Walk Over
 
28   
Walk Over
Spain
Jaime Serrano Hernández
 
29   
Spain
Oscar León Rodrigo
Walk Over
 
30   
Walk Over
Spain
Felipe González
 
31   
Spain
Killian Negrin Sánchez
Walk Over
 
32   
Walk Over
Spain
Sergio Lagunas
 
33   
Spain
Diego Pedro Simon Parra
Walk Over
 
34   
Walk Over
North Macedonia
Emilio Amado Pico
 
35   
Spain
José Alberto Delgado
Walk Over
 
36   
Walk Over
Spain
Andres Gonzalez Lopez
 
37   
Spain
Iávor Ricárdov Moreno
Walk Over
 
38   
Walk Over
Spain
Hector Cuesta
 
39   
Spain
Oscar Arroyo
Walk Over
 
40   
Walk Over
Spain
Ivan Gonzalez Cabal
 
41   
Spain
Juan Carlos Exposito
Walk Over
 
42   
Walk Over
Spain
Marcos Rodiño Portela
 
43   
Spain
Iñaki Rodriguez Rico
Walk Over
 
44   
Walk Over
Spain
Renzo Sierra
 
45   
Netherlands
Quique Escudero
Walk Over
 
46   
Walk Over
Spain
Guillermo Gonzalez Valles
 
47   
Cameroon
Jose A. Costas
Walk Over
 
48   
Walk Over
Spain
Pelayo Cueli
 
49   
Spain
Javi Del Santo Sanz
Walk Over
 
50   
Walk Over
Spain
Víctor López H.
 
51   
Spain
Pablo Marqués
Walk Over
 
52   
Walk Over
Argentina
Ruben Omar Docampo
 
53   
Spain
David Castro Rodriguez
Walk Over
 
54   
Walk Over
Spain
Carlos Quiles Solís
 
55   
Italy
Gabriele Crovetto
Walk Over
 
56   
Walk Over
Spain
Álvaro Lama-Pereira
 
57   
Spain
Gonzalo Fernández San Martín
Walk Over
 
58   
Walk Over
Spain
Ivan Rey palmeiro
 
59   
Spain
Omar El hataf Crespo
Walk Over
 
60   
Walk Over
Spain
Joel Marco
 
61   
Spain
Julián Ruiz
Walk Over
 
62   
Walk Over
Saint Lucia
Victor Cuadrado Pascual
 
63   
Spain
Ivan Benito
Spain
Guti Novas
Sat 08:30  Table 2
64   
Walk Over
Spain
Iker Andoni Echeverria Rodriguez
 

Winner round 1

Race to 8
65   
Spain
Alvaro Canóniga García
Spain
José Agustín Donate Díaz
Sat 10:09  Table 7
66   
Spain
Martin Ares Noya
Spain
Samuel Bru
Sat 08:30  Table 3
67   
Bahamas
Javier Cortés Mazuelas
Spain
Jaime Serrano Dominguez
Sat 08:30  Table 4
68   
Spain
Dani Roman Garrido
Spain
Lucas Díaz Arias
Sat 08:30  Table 5
69   
Spain
Eduardo González Fandiño
Spain
Rafael López Medina
Sat 08:30  Table 6
70   
Vietnam
Pablo Montaña
Spain
Alejandro Doval Fernandez
Sat 08:30  Table 7
71   
Spain
Salvador Garcia Fernandez
Spain
Richard Lueches
Sat 08:30  Table 8
72   
Palestinian Territory
Marcos Montaña
Spain
Héctor Luna
Sat 08:30  Table 9
73   
Spain
Pablo Garcia Lagar
Spain
Angel Valarezo Sanchez
Sat 08:30  Table 10
74   
Spain
Carlos Belmonte blanca
Spain
Omar Fidalgo
Sat 10:01  Table 6
75   
Spain
Raúl Martín Muela
Romania
Paul Florin Mandroiu
Sat 10:08  Table 1
76   
Portugal
Telmo A. BARBOSA TORRES
Spain
David Nuñez Blanco
Sat 10:11  Table 5
77   
Spain
Nacho Schmit
Spain
Samuel Izquierdo
Sat 10:17  Table 8
78   
Spain
Benito Perez Vazquez
Spain
Jaime Serrano Hernández
Sat 10:33  Table 9
79   
Spain
Oscar León Rodrigo
Spain
Felipe González
Sat 10:39  Table 4
80   
Spain
Killian Negrin Sánchez
Spain
Sergio Lagunas
Sat 10:41  Table 10
81   
Spain
Diego Pedro Simon Parra
North Macedonia
Emilio Amado Pico
Sat 10:43  Table 3
82   
Spain
José Alberto Delgado
Spain
Andres Gonzalez Lopez
Sat 11:11  Table 8
83   
Spain
Iávor Ricárdov Moreno
Spain
Hector Cuesta
Sat 11:13  Table 5
84   
Spain
Oscar Arroyo
Spain
Ivan Gonzalez Cabal
Sat 11:19  Table 2
85   
Spain
Juan Carlos Exposito
Spain
Marcos Rodiño Portela
Sat 11:20  Table 6
86   
Spain
Iñaki Rodriguez Rico
Spain
Renzo Sierra
R1
Sat 11:25  Table 1
87   
Netherlands
Quique Escudero
Spain
Guillermo Gonzalez Valles
Sat 11:51  Table 7
88   
Cameroon
Jose A. Costas
Spain
Pelayo Cueli
Sat 11:57  Table 9
89   
Spain
Javi Del Santo Sanz
Spain
Víctor López H.
Sat 12:03  Table 8
90   
Spain
Pablo Marqués
Argentina
Ruben Omar Docampo
Sat 12:08  Table 10
91   
Spain
David Castro Rodriguez
Spain
Carlos Quiles Solís
Sat 12:30  Table 6
92   
Italy
Gabriele Crovetto
Spain
Álvaro Lama-Pereira
Sat 12:40  Table 3
93   
Spain
Gonzalo Fernández San Martín
Spain
Ivan Rey palmeiro
Sat 12:50  Table 2
94   
Spain
Omar El hataf Crespo
Spain
Joel Marco
Sat 12:53  Table 1
95   
Spain
Julián Ruiz
Saint Lucia
Victor Cuadrado Pascual
Sat 12:56  Table 4
96   
Spain
Ivan Benito
Spain
Iker Andoni Echeverria Rodriguez
Sat 12:01  Table 4

Loser round 1

Race to 8
97   
Walk Over
Italy
Luciano Amato
 
98   
Walk Over
Walk Over
 
99   
Walk Over
Walk Over
 
100   
Walk Over
Walk Over
 
101   
Walk Over
Walk Over
 
102   
Walk Over
Walk Over
 
103   
Walk Over
Walk Over
 
104   
Walk Over
Walk Over
 
105   
Walk Over
Walk Over
 
106   
Walk Over
Walk Over
 
107   
Walk Over
Walk Over
 
108   
Walk Over
Walk Over
 
109   
Walk Over
Walk Over
 
110   
Walk Over
Walk Over
 
111   
Walk Over
Walk Over
 
112   
Walk Over
Walk Over
 
113   
Walk Over
Walk Over
 
114   
Walk Over
Walk Over
 
115   
Walk Over
Walk Over
 
116   
Walk Over
Walk Over
 
117   
Walk Over
Walk Over
 
118   
Walk Over
Walk Over
 
119   
Walk Over
Walk Over
 
120   
Walk Over
Walk Over
 
121   
Walk Over
Walk Over
 
122   
Walk Over
Walk Over
 
123   
Walk Over
Walk Over
 
124   
Walk Over
Walk Over
 
125   
Walk Over
Walk Over
 
126   
Walk Over
Walk Over
 
127   
Walk Over
Walk Over
 
128   
Spain
Guti Novas
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 8
129   
Italy
Luciano Amato
Spain
Ivan Benito
Sat 13:08  Table 3
130   
Walk Over
Spain
Julián Ruiz
 
131   
Walk Over
Spain
Omar El hataf Crespo
 
132   
Walk Over
Spain
Gonzalo Fernández San Martín
 
133   
Walk Over
Italy
Gabriele Crovetto
 
134   
Walk Over
Spain
Carlos Quiles Solís
 
135   
Walk Over
Spain
Pablo Marqués
 
136   
Walk Over
Spain
Víctor López H.
 
137   
Walk Over
Cameroon
Jose A. Costas
 
138   
Walk Over
Spain
Guillermo Gonzalez Valles
 
139   
Walk Over
Spain
Iñaki Rodriguez Rico
 
140   
Walk Over
Spain
Marcos Rodiño Portela
 
141   
Walk Over
Spain
Oscar Arroyo
 
142   
Walk Over
Spain
Hector Cuesta
 
143   
Walk Over
Spain
Andres Gonzalez Lopez
 
144   
Walk Over
North Macedonia
Emilio Amado Pico
 
145   
Walk Over
Spain
Sergio Lagunas
 
146   
Walk Over
Spain
Oscar León Rodrigo
 
147   
Walk Over
Spain
Benito Perez Vazquez
 
148   
Walk Over
Spain
Samuel Izquierdo
 
149   
Walk Over
Spain
David Nuñez Blanco
 
150   
Walk Over
Romania
Paul Florin Mandroiu
 
151   
Walk Over
Spain
Carlos Belmonte blanca
 
152   
Walk Over
Spain
Angel Valarezo Sanchez
 
153   
Walk Over
Palestinian Territory
Marcos Montaña
 
154   
Walk Over
Spain
Richard Lueches
 
155   
Walk Over
Vietnam
Pablo Montaña
 
156   
Walk Over
Spain
Rafael López Medina
 
157   
Walk Over
Spain
Dani Roman Garrido
 
158   
Walk Over
Bahamas
Javier Cortés Mazuelas
 
159   
Walk Over
Spain
Martin Ares Noya
 
160   
Spain
Guti Novas
Spain
Alvaro Canóniga García
Sat 13:08  Table 5

Winner round 2

Race to 8
161   
Spain
José Agustín Donate Díaz
Spain
Samuel Bru
Sat 13:13  Table 7
162   
Spain
Jaime Serrano Dominguez
Spain
Lucas Díaz Arias
Sat 13:16  Table 9
163   
Spain
Eduardo González Fandiño
Spain
Alejandro Doval Fernandez
Sat 13:38  Table 8
164   
Spain
Salvador Garcia Fernandez
Spain
Héctor Luna
Sat 13:46  Table 6
165   
Spain
Pablo Garcia Lagar
Spain
Omar Fidalgo
Sat 13:52  Table 10
166   
Spain
Raúl Martín Muela
Portugal
Telmo A. BARBOSA TORRES
Sat 14:10  Table 5
167   
Spain
Nacho Schmit
Spain
Jaime Serrano Hernández
Sat 14:32  Table 1
168   
Spain
Felipe González
Spain
Killian Negrin Sánchez
Sat 14:38  Table 7
169   
Spain
Diego Pedro Simon Parra
Spain
José Alberto Delgado
Sat 14:39  Table 4
170   
Spain
Iávor Ricárdov Moreno
Spain
Ivan Gonzalez Cabal
Sat 14:45  Table 8
171   
Spain
Juan Carlos Exposito
Spain
Renzo Sierra
R1
Sat 14:55  Table 2
172   
Netherlands
Quique Escudero
Spain
Pelayo Cueli
R1
Sat 15:09  Table 3
173   
Spain
Javi Del Santo Sanz
Argentina
Ruben Omar Docampo
Sat 15:19  Table 5
174   
Spain
David Castro Rodriguez
Spain
Álvaro Lama-Pereira
Sat 15:29  Table 7
175   
Spain
Ivan Rey palmeiro
Spain
Joel Marco
Sat 15:31  Table 6
176   
Saint Lucia
Victor Cuadrado Pascual
Spain
Iker Andoni Echeverria Rodriguez
Sat 15:32  Table 9

Loser round 3

Race to 8
177   
Spain
Ivan Benito
Spain
Julián Ruiz
Sat 15:51  Table 10
178   
Spain
Omar El hataf Crespo
Spain
Gonzalo Fernández San Martín
Sat 16:01  Table 2
179   
Italy
Gabriele Crovetto
Spain
Carlos Quiles Solís
Sat 16:02  Table 8
180   
Spain
Pablo Marqués
Spain
Víctor López H.
Sat 16:11  Table 4
181   
Cameroon
Jose A. Costas
Spain
Guillermo Gonzalez Valles
Sat 16:14  Table 8
182   
Spain
Iñaki Rodriguez Rico
Spain
Marcos Rodiño Portela
Sat 16:16  Table 3
183   
Spain
Oscar Arroyo
Spain
Hector Cuesta
Sat 16:40  Table 1
184   
Spain
Andres Gonzalez Lopez
North Macedonia
Emilio Amado Pico
Sat 16:40  Table 7
185   
Spain
Sergio Lagunas
Spain
Oscar León Rodrigo
Sat 16:40  Table 9
186   
Spain
Benito Perez Vazquez
Spain
Samuel Izquierdo
Sat 16:48  Table 6
187   
Spain
David Nuñez Blanco
Romania
Paul Florin Mandroiu
Sat 16:58  Table 5
188   
Spain
Carlos Belmonte blanca
Spain
Angel Valarezo Sanchez
Sat 17:20  Table 4
189   
Palestinian Territory
Marcos Montaña
Spain
Richard Lueches
Sat 17:31  Table 2
190   
Vietnam
Pablo Montaña
Spain
Rafael López Medina
Sat 17:31  Table 8
191   
Spain
Dani Roman Garrido
Bahamas
Javier Cortés Mazuelas
Sat 17:39  Table 6
192   
Spain
Martin Ares Noya
Spain
Alvaro Canóniga García
Sat 17:44  Table 1

Loser round 4

Race to 8
193   
Spain
Julián Ruiz
Spain
Killian Negrin Sánchez
Sat 18:11  Table 9
194   
Spain
Omar El hataf Crespo
Spain
Jaime Serrano Hernández
Sat 17:58  Table 3
195   
Spain
Carlos Quiles Solís
Portugal
Telmo A. BARBOSA TORRES
Sat 18:07  Table 10
196   
Spain
Pablo Marqués
Spain
Omar Fidalgo
Sat 18:23  Table 5
197   
Spain
Guillermo Gonzalez Valles
Spain
Héctor Luna
Sat 18:28  Table 7
198   
Spain
Marcos Rodiño Portela
Spain
Alejandro Doval Fernandez
Sat 18:46  Table 4
199   
Spain
Oscar Arroyo
Spain
Lucas Díaz Arias
Sat 18:50  Table 1
200   
North Macedonia
Emilio Amado Pico
Spain
Samuel Bru
Sat 18:52  Table 8
201   
Spain
Oscar León Rodrigo
Saint Lucia
Victor Cuadrado Pascual
Sat 19:09  Table 2
202   
Spain
Samuel Izquierdo
Spain
Ivan Rey palmeiro
Sat 19:10  Table 3
203   
Spain
David Nuñez Blanco
Spain
David Castro Rodriguez
Sat 19:12  Table 10
204   
Spain
Carlos Belmonte blanca
Argentina
Ruben Omar Docampo
Sat 19:27  Table 5
205   
Spain
Richard Lueches
Netherlands
Quique Escudero
Sat 19:28  Table 9
206   
Spain
Rafael López Medina
Spain
Renzo Sierra
Sat 19:57  Table 6
207   
Spain
Dani Roman Garrido
Spain
Iávor Ricárdov Moreno
Sat 19:57  Table 7
208   
Spain
Alvaro Canóniga García
Spain
Diego Pedro Simon Parra
Sat 20:06  Table 5

Winners qualification

Race to 8
209   
Spain
José Agustín Donate Díaz
Spain
Jaime Serrano Dominguez
Sat 20:08  Table 3
210   
Spain
Eduardo González Fandiño
Spain
Salvador Garcia Fernandez
Sat 20:16  Table 8
211   
Spain
Pablo Garcia Lagar
Spain
Raúl Martín Muela
Sat 20:21  Table 4
212   
Spain
Nacho Schmit
Spain
Felipe González
Sat 20:25  Table 1
213   
Spain
José Alberto Delgado
Spain
Ivan Gonzalez Cabal
Sat 20:31  Table 10
214   
Spain
Juan Carlos Exposito
Spain
Pelayo Cueli
Sat 20:42  Table 6
215   
Spain
Javi Del Santo Sanz
Spain
Álvaro Lama-Pereira
Sat 20:52  Table 2
216   
Spain
Joel Marco
Spain
Iker Andoni Echeverria Rodriguez
Sat 21:04  Table 9

Loser round 5

Race to 8
217   
Spain
Killian Negrin Sánchez
Spain
Jaime Serrano Hernández
Sat 21:12  Table 1
218   
Portugal
Telmo A. BARBOSA TORRES
Spain
Omar Fidalgo
Sat 21:34  Table 8
219   
Spain
Héctor Luna
Spain
Marcos Rodiño Portela
Sat 21:36  Table 10
220   
Spain
Oscar Arroyo
North Macedonia
Emilio Amado Pico
Sat 21:52  Table 9
221   
Spain
Oscar León Rodrigo
Spain
Ivan Rey palmeiro
Sat 22:01  Table 3
222   
Spain
David Nuñez Blanco
Argentina
Ruben Omar Docampo
Sat 22:07  Table 2
223   
Netherlands
Quique Escudero
Spain
Renzo Sierra
Sat 22:13  Table 6
224   
Spain
Iávor Ricárdov Moreno
Spain
Alvaro Canóniga García
Sat 22:27  Table 4

Losers qualification

Race to 8
225   
Spain
Killian Negrin Sánchez
Spain
Ivan Gonzalez Cabal
Sun 09:45  Table 1
226   
Spain
Omar Fidalgo
R2
Spain
Pelayo Cueli
R2
Sun 09:45  Table 2
227   
Spain
Marcos Rodiño Portela
Spain
Álvaro Lama-Pereira
Sun 09:45  Table 3
228   
Spain
Oscar Arroyo
Spain
Joel Marco
Sun 09:45  Table 4
229   
Spain
Oscar León Rodrigo
Spain
Jaime Serrano Dominguez
Sun 09:45  Table 5
230   
Argentina
Ruben Omar Docampo
Spain
Eduardo González Fandiño
Sun 09:45  Table 6
231   
Netherlands
Quique Escudero
Spain
Raúl Martín Muela
Sun 09:45  Table 7
232   
Spain
Alvaro Canóniga García
Spain
Felipe González
Sun 09:45  Table 8

Last sixteen

Race to 9
233   
Spain
José Agustín Donate Díaz
Spain
Felipe González
Sun 11:36  Table 1
234   
Spain
Salvador Garcia Fernandez
Argentina
Ruben Omar Docampo
Sun 11:36  Table 2
235   
Spain
Pablo Garcia Lagar
Netherlands
Quique Escudero
Sun 11:36  Table 3
236   
Spain
Nacho Schmit
Spain
Oscar León Rodrigo
Sun 11:36  Table 4
237   
Spain
José Alberto Delgado
Spain
Álvaro Lama-Pereira
Sun 11:36  Table 5
238   
Spain
Juan Carlos Exposito
Spain
Oscar Arroyo
Sun 11:36  Table 6
239   
Spain
Javi Del Santo Sanz
Spain
Killian Negrin Sánchez
Sun 11:36  Table 7
240   
Spain
Iker Andoni Echeverria Rodriguez
Spain
Pelayo Cueli
Sun 11:36  Table 8

Quarter final

Race to 9
241   
Spain
Felipe González
Argentina
Ruben Omar Docampo
Sun 13:28  Table 4
242   
Spain
Pablo Garcia Lagar
Spain
Nacho Schmit
Sun 14:03  Table 5
243   
Spain
José Alberto Delgado
Spain
Juan Carlos Exposito
Sun 12:58  Table 2
244   
Spain
Killian Negrin Sánchez
Spain
Pelayo Cueli
Sun 14:03  Table 3

Semi final

Race to 9
245   
Argentina
Ruben Omar Docampo
Spain
Nacho Schmit
Sun 15:32  Table 5
246   
Spain
José Alberto Delgado
Spain
Killian Negrin Sánchez
Sun 14:55  Table 4

Final

Race to 9
247   
Argentina
Ruben Omar Docampo
Spain
José Alberto Delgado
Sun 17:31  Table 2

Participants