Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 31, 2022

2. "SZEGED OPEN" Nyílt Pénzdíjas Verseny

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Csaba Nagy
9 (9/0) 72 (49/23)
68%
2 Csaba Virág
9 (7/2) 67 (44/23)
66%
3 Zoltán Gémesi
8 (5/3) 66 (36/30)
55%
3 Miklós Bakos
8 (5/3) 66 (36/30)
55%
5 Péter Bálint
7 (6/1) 55 (36/19)
65%
5 Zsolt Süli
7 (3/4) 60 (28/32)
47%
5 Komlósi Gábor
7 (4/3) 56 (30/26)
54%
5 Csaba Jéhn
7 (4/3) 56 (28/28)
50%
9 Molnár László Milán
6 (2/4) 48 (23/25)
48%
Show more
9 Gábor Barna
6 (2/4) 41 (17/24)
41%
9 Gábor Petre
6 (3/3) 48 (24/24)
50%
9 József Gölöncsér
6 (3/3) 46 (25/21)
54%
9 Gábor Kiss
6 (2/4) 51 (24/27)
47%
9 Mihály Szalai
6 (4/2) 52 (27/25)
52%
9 Ferenc Tánczos
6 (4/2) 47 (27/20)
57%
9 Ferenc Mangó
6 (4/2) 40 (22/18)
55%
17 Patrik Pelt
5 (2/3) 37 (15/22)
41%
17 Attila Greguska
Szegedi Biliárd Egyesület
5 (1/4) 34 (11/23)
32%
17 Ferenc Ari
5 (2/3) 38 (19/19)
50%
17 Zsolt Kovács
5 (1/4) 38 (15/23)
39%
21 Kornél Mangra
5 (1/4) 35 (11/24)
31%
21 Csaba Bognár
5 (1/4) 39 (15/24)
38%
21 Gibizer András
5 (0/5) 32 (7/25)
22%
21 PÉter Asztalos
5 (0/5) 36 (11/25)
31%
Entry deadline Jul 31, 2022, 2:00 PM (local time)
Starts Jul 31, 2022, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (24 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
More info
1. A verseny célja:
A biliárd sport online népszerűsítése, és a pool biliárd játékosok összetartásának növelése.
Versenyzési lehetőség biztosítása a nyári hónapokban is, kezdő és haladó játékosoknak egyaránt.

2. A verseny rendezője:
Bálint Péter és a Vegas Pub.

3. A verseny helyszíne:
6723 Szeged, Budapesti krt. 5-7, Vegas Pub.

4. A verseny időpontja:
A verseny időpontja: 2022. július 31. vasárnap, 9 órai kezdéssel, a Vegas Pubban.
Nevezési határidő : 2022. július 27. szerda, 18 óráig.

5. A verseny résztvevői:
A versenyen bárki részt vehet, aki befizeti a nevezési díjat, elfogadja és betartja a versenykiírásban foglaltakat.
Továbbá a versenyző, a játékával, és a magatartásával elősegíti a biliárdsport népszerűsítését és a verseny színvonalát. Mérkőzéseit a Fair Play jegyében játssza le. A versenybírók intézkedéseit elfogadja, és betartja, valamint betartatja.

6. A verseny lebonyolítása:
A versenyre maximum 24 fő nevezését tudjuk fogadni, a zökkenőmentes lebonyolítás érdekében.
A nevezők kiemelés nélkül, csoportokba kerülnek, véletlenszerűen sorsolva, a cuescore oldalán.
A versenyt csoport mérkőzésekkel bonyolítjuk le, a legjobb 16-ba jutással, ahonnan egyenes kiesésben zajlik tovább a verseny.
A csoportokban a mérkőzések 5 nyert frameig tartanak. Az egyenes kiesés alatt pedig 6 nyert frameig.
A csoportokban a helyezések a következők alapján kerülnek megállapításra: Több nyert mérkőzés - Több nyert frame - Kevesebb vesztett frame - Egymás elleni jobb eredmény. Totális egyenlőség esetén, a csoportokon belüli sorrend eldöntésére "szétlökést" alkalmazunk. A "szétlökés" szabályait, lásd a "szabályok" menüpontban.
Amennyiben a versenybíró úgy ítéli meg, hogy egy mérkőzés nem fejeződik be időben, úgy időmérést alkalmazhat bármikor.
A csoportmérkőzéses lebonyolítás esetén az 5 nyert mérkőzésekre maximum 1 órát számolunk. Amennyiben a versenybíró úgy ítéli meg, hogy egy mérkőzés nem fejeződik be időben, úgy időmérést alkalmazhat bármikor.

7. Nevezési díj:
Játékosonként: 7.000.- HUF
A nevezési díjat a fent megadott határidőig kell utalással vagy készpénzben kifizetni.

8. A verseny díjazása:

24 fő nevezése esetén:
1. hely: 20.000.- forint pénzdíj + oklevél
2. hely: 17.000.- forint pénzdíj + oklevél
3 - 4. hely: 13.000.- forint pénzdíj + oklevél (A 3 - 4 helyezett is megkapja)
5 - 8. hely: 10.000.- forint pénzdíj + oklevél (Az 5 - 6 - 7 - 8 helyezett is megkapja)

(A versenyen két 3. helyezett és négy 5. helyezett lesz, akik mindannyian jogosultak a fenti nyereményre a helyezésüknek megfelelően)

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Péter Bálint 5 5 0 0 25 9 16 0 0 0 0.735 5
2 Ferenc Tánczos 5 4 0 1 23 14 9 0 0 0 0.622 4
3 Csaba Jéhn 5 3 0 2 20 19 1 0 0 0 0.513 3
4 Zsolt Süli 5 2 0 3 17 21 -4 0 0 0 0.447 2
5 Zsolt Kovács 5 1 0 4 15 23 -8 0 0 0 0.395 1
6 PÉter Asztalos 5 0 0 5 11 25 -14 0 0 0 0.306 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Csaba Nagy 5 5 0 0 25 7 18 0 0 0 0.781 5
2 Miklós Bakos 5 3 0 2 20 14 6 0 0 0 0.588 3
3 Zoltán Gémesi 5 3 0 2 20 17 3 0 0 0 0.541 3
4 Gábor Barna 5 2 0 3 16 18 -2 0 0 0 0.471 2
5 Attila Greguska 5 1 0 4 11 23 -12 0 0 0 0.324 1
6 Kornél Mangra 5 1 0 4 11 24 -13 0 0 0 0.314 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Csaba Virág 5 4 0 1 23 10 13 0 0 0 0.697 4
2 Ferenc Mangó 5 4 0 1 20 12 8 0 0 0 0.625 4
3 József Gölöncsér 5 3 0 2 20 15 5 0 0 0 0.571 3
4 Molnár László Milán 5 2 0 3 18 19 -1 0 0 0 0.486 2
5 Patrik Pelt 5 2 0 3 15 22 -7 0 0 0 0.405 2
6 Gibizer András 5 0 0 5 7 25 -18 0 0 0 0.219 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mihály Szalai 5 4 0 1 22 19 3 0 0 0 0.537 4
2 Gábor Petre 5 3 0 2 21 18 3 0 0 0 0.538 3
3 Komlósi Gábor 5 3 0 2 20 16 4 0 0 0 0.556 3
4 Gábor Kiss 5 2 0 3 20 21 -1 0 0 0 0.488 2
5 Ferenc Ari 5 2 0 3 19 19 0 0 0 0 0.5 2
6 Csaba Bognár 5 1 0 4 15 24 -9 0 0 0 0.385 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1-A   
Hungary
Zsolt Kovács
Hungary
Csaba Jéhn
Sun 09:14  Table 1
2-A   
Hungary
Péter Bálint
Hungary
PÉter Asztalos
Sun 09:14  Table 2
3-A   
Hungary
Zsolt Süli
Hungary
Ferenc Tánczos
Sun 09:14  Table 3
4-B   
Hungary
Kornél Mangra
Hungary
Miklós Bakos
Sun 09:14  Table 4
5-B   
Hungary
Zoltán Gémesi
Hungary
Attila Greguska
Sun 09:14  Table 5
6-B   
Hungary
Csaba Nagy
Hungary
Gábor Barna
Sun 09:14  Table 6
7-C   
Hungary
Patrik Pelt
Hungary
József Gölöncsér
Sun 09:14  Table 7
8-C   
Hungary
Molnár László Milán
Hungary
Csaba Virág
Sun 09:14  Table 8
9-C   
Hungary
Gibizer András
Hungary
Ferenc Mangó
Sun 10:02  Table 3
10-D   
Hungary
Ferenc Ari
Hungary
Mihály Szalai
Sun 09:46  Table 6
11-D   
Hungary
Csaba Bognár
Hungary
Komlósi Gábor
Sun 09:57  Table 2
12-D   
Hungary
Gábor Kiss
Hungary
Gábor Petre
Sun 09:55  Table 1

Round 2

Race to 5
13-A   
Hungary
Zsolt Kovács
Hungary
PÉter Asztalos
Sun 10:03  Table 4
14-A   
Hungary
Csaba Jéhn
Hungary
Ferenc Tánczos
Sun 10:22  Table 8
15-A   
Hungary
Péter Bálint
Hungary
Zsolt Süli
Sun 10:16  Table 7
16-B   
Hungary
Kornél Mangra
Hungary
Attila Greguska
Sun 10:52  Table 7
17-B   
Hungary
Miklós Bakos
Hungary
Gábor Barna
Sun 10:17  Table 5
18-B   
Hungary
Zoltán Gémesi
Hungary
Csaba Nagy
Sun 10:52  Table 5
19-C   
Hungary
Patrik Pelt
Hungary
Csaba Virág
Sun 10:35  Table 3
20-C   
Hungary
József Gölöncsér
Hungary
Ferenc Mangó
Sun 11:00  Table 3
21-C   
Hungary
Molnár László Milán
Hungary
Gibizer András
Sun 10:45  Table 2
22-D   
Hungary
Ferenc Ari
Hungary
Komlósi Gábor
Sun 10:58  Table 6
23-D   
Hungary
Mihály Szalai
Hungary
Gábor Petre
Sun 11:04  Table 4
24-D   
Hungary
Csaba Bognár
Hungary
Gábor Kiss
Sun 10:46  Table 1

Round 3

Race to 5
25-A   
Hungary
Zsolt Kovács
Hungary
Ferenc Tánczos
Sun 11:26  Table 3
26-A   
Hungary
PÉter Asztalos
Hungary
Zsolt Süli
Sun 11:10  Table 8
27-A   
Hungary
Csaba Jéhn
Hungary
Péter Bálint
Sun 11:35  Table 6
28-B   
Hungary
Kornél Mangra
Hungary
Gábor Barna
Sun 12:11  Table 7
29-B   
Hungary
Attila Greguska
Hungary
Csaba Nagy
Sun 12:14  Table 6
30-B   
Hungary
Miklós Bakos
Hungary
Zoltán Gémesi
Sun 11:56  Table 8
31-C   
Hungary
Patrik Pelt
Hungary
Ferenc Mangó
Sun 11:42  Table 1
32-C   
Hungary
Csaba Virág
Hungary
Gibizer András
Sun 11:27  Table 2
33-C   
Hungary
József Gölöncsér
Hungary
Molnár László Milán
Sun 11:43  Table 5
34-D   
Hungary
Ferenc Ari
Hungary
Gábor Petre
Sun 12:12  Table 2
35-D   
Hungary
Komlósi Gábor
Hungary
Gábor Kiss
Sun 11:57  Table 3
36-D   
Hungary
Mihály Szalai
Hungary
Csaba Bognár
Sun 11:59  Table 4

Round 4

Race to 5
37-A   
Hungary
Zsolt Kovács
Hungary
Zsolt Süli
Sun 12:23  Table 1
38-A   
Hungary
Ferenc Tánczos
Hungary
Péter Bálint
Sun 12:29  Table 5
39-A   
Hungary
PÉter Asztalos
Hungary
Csaba Jéhn
Sun 12:55  Table 7
40-B   
Hungary
Kornél Mangra
Hungary
Csaba Nagy
Sun 12:59  Table 8
41-B   
Hungary
Gábor Barna
Hungary
Zoltán Gémesi
Sun 13:06  Table 4
42-B   
Hungary
Attila Greguska
Hungary
Miklós Bakos
Sun 13:30  Table 3
43-C   
Hungary
Patrik Pelt
Hungary
Gibizer András
Sun 12:38  Table 3
44-C   
Hungary
Ferenc Mangó
Hungary
Molnár László Milán
Sun 12:48  Table 6
45-C   
Hungary
Csaba Virág
Hungary
József Gölöncsér
Sun 13:11  Table 5
46-D   
Hungary
Ferenc Ari
Hungary
Gábor Kiss
Sun 13:12  Table 1
47-D   
Hungary
Gábor Petre
Hungary
Csaba Bognár
Sun 13:30  Table 8
48-D   
Hungary
Komlósi Gábor
Hungary
Mihály Szalai
Sun 13:09  Table 2

Round 5

Race to 5
49-A   
Hungary
Zsolt Kovács
Hungary
Péter Bálint
Sun 13:58  Table 5
50-A   
Hungary
Zsolt Süli
Hungary
Csaba Jéhn
Sun 13:37  Table 7
51-A   
Hungary
Ferenc Tánczos
Hungary
PÉter Asztalos
Sun 13:51  Table 2
52-B   
Hungary
Kornél Mangra
Hungary
Zoltán Gémesi
Sun 14:08  Table 4
53-B   
Hungary
Csaba Nagy
Hungary
Miklós Bakos
Sun 14:08  Table 3
54-B   
Hungary
Gábor Barna
Hungary
Attila Greguska
Sun 14:40  Table 5
55-C   
Hungary
Patrik Pelt
Hungary
Molnár László Milán
Sun 13:35  Table 6
56-C   
Hungary
Gibizer András
Hungary
József Gölöncsér
Sun 14:23  Table 7
57-C   
Hungary
Ferenc Mangó
Hungary
Csaba Virág
Sun 14:30  Table 6
58-D   
Hungary
Ferenc Ari
Hungary
Csaba Bognár
Sun 14:37  Table 2
59-D   
Hungary
Gábor Kiss
Hungary
Mihály Szalai
Sun 13:56  Table 1
60-D   
Hungary
Gábor Petre
Hungary
Komlósi Gábor
Sun 14:06  Table 8

Last sixteen

Race to 6
61   
Hungary
Péter Bálint
Hungary
Gábor Kiss
Sun 15:25  Table 1
62   
Hungary
Miklós Bakos
Hungary
József Gölöncsér
Sun 15:25  Table 2
63   
Hungary
Csaba Nagy
Hungary
Molnár László Milán
Sun 15:25  Table 3
64   
Hungary
Ferenc Tánczos
Hungary
Komlósi Gábor
Sun 15:25  Table 4
65   
Hungary
Csaba Virág
Hungary
Gábor Barna
Sun 15:25  Table 5
66   
Hungary
Csaba Jéhn
Hungary
Gábor Petre
Sun 15:25  Table 6
67   
Hungary
Mihály Szalai
Hungary
Zsolt Süli
Sun 15:25  Table 7
68   
Hungary
Zoltán Gémesi
Hungary
Ferenc Mangó
Sun 15:25  Table 8

Quarter final

Race to 6
69   
Hungary
Péter Bálint
Hungary
Miklós Bakos
Sun 16:37  Table 3
70   
Hungary
Csaba Nagy
Hungary
Komlósi Gábor
Sun 16:37  Table 4
71   
Hungary
Csaba Virág
Hungary
Csaba Jéhn
Sun 16:37  Table 5
72   
Hungary
Zsolt Süli
Hungary
Zoltán Gémesi
Sun 16:37  Table 8

Semi final

Race to 6
73   
Hungary
Miklós Bakos
Hungary
Csaba Nagy
Sun 17:58  Table 4
74   
Hungary
Csaba Virág
Hungary
Zoltán Gémesi
Sun 17:58  Table 5

Final

Race to 6
75   
Hungary
Csaba Nagy
Hungary
Csaba Virág
Sun 19:16  Table 5

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants