Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 16, 2023

V. FireBird JC CUES Open

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Hungary Róbert Nagy
6 (5/1) 52 (32/20)
62%
2 Hungary Csaba Virág
6 (5/1) 50 (33/17)
66%
3 Hungary Pataki Tamás
5 (4/1) 38 (22/16)
58%
3 Hungary Dudás Viktor
5 (3/2) 43 (21/22)
49%
5 Hungary Tóth László
4 (1/3) 28 (11/17)
39%
5 Hungary Zoltán Haller
4 (2/2) 33 (16/17)
48%
5 Hungary Csaba Jéhn
4 (2/2) 32 (17/15)
53%
5 Hungary Kolenicska Levente
4 (1/3) 30 (12/18)
40%
9 Hungary Laszlo Lucza
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
10 Hungary Gábor Ulicsik
3 (0/3) 19 (4/15)
21%
10 Hungary Tibor Németh
3 (0/3) 24 (9/15)
38%
10 Hungary Molnár László Milán
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
Starts Dec 16, 2023, 9:00 AM (local time)
Entry deadline Dec 16, 2023, 8:30 AM (local time)
Organizer MBSZ Pool Szakág
Contact Csaba Virág (viragcsaba91@hotmail.com)
Format Round robin (12 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
More info
Változás!!!

A 2 versenysorozatunkat összevontuk, mivel nem szeretnénk különbséget tenni a játékosok között, azt szeretnénk hogy bárki aki szeretne jönni az nevezhessen, ne legyen abból vita, hogy “ő indulhat akkor én mért nem”, stb. Így a nevezési díjat csökkentettük 7000 Ft-ra de egy db verseny lesz amin innentől kezdve bárki indulhat, minden más marad a régiben.

Kezdés: 9 óra (8 órától érkezés lehetséges)
Helyszín: Szolnok, Bocskai út 20. 1/B.
Kapcsolat: Virág Csaba (70/3129748)
Büfé üzemel továbbra is
Max létszám: 16 fő
Játéknem: 9es, versenyszabályok szerint, csoport: 5 nyert, legjobb 8ban 6, döntő/bronzmeccs 7-7nyert, végig váltott kezdés

Nevezési díj: 7000 FT

Díjazás( a nevezési díjak 80%át visszaosztjuk):

I. 50% - Max létszám esetén: 44000 FT
II.30% - 27000 FT
III.20% - 18000 FT

Köszönjük támogatònknak Szalóki Józsinak és a JC Cues-nak!
Várunk mindenkit szeretettel!

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Pataki Tamás 3 3 0 0 15 10 5 0 0 0 0.6 3
2 Zoltán Haller 3 2 0 1 13 11 2 0 0 0 0.542 2
3 Tóth László 3 1 0 2 10 11 -1 0 0 0 0.476 1
4 Tibor Németh 3 0 0 3 9 15 -6 0 0 0 0.375 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Csaba Virág 3 3 0 0 15 6 9 0 0 0 0.714 3
2 Csaba Jéhn 3 2 0 1 13 9 4 0 0 0 0.591 2
3 Laszlo Lucza 3 1 0 2 10 12 -2 0 0 0 0.455 1
4 Gábor Ulicsik 3 0 0 3 4 15 -11 0 0 0 0.211 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Róbert Nagy 3 2 0 1 13 10 3 0 0 0 0.565 2
2 Dudás Viktor 3 2 0 1 12 12 0 0 0 0 0.5 2
3 Kolenicska Levente 3 1 0 2 12 12 0 0 0 0 0.5 1
4 Molnár László Milán 3 1 0 2 11 14 -3 0 0 0 0.44 1

Schedule

BETA Try the new playing schedule (beta). Try now!
Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1-A   
Hungary
Tibor Németh
Hungary
Tóth László
Sat 09:02 
2-A   
Hungary
Zoltán Haller
Hungary
Pataki Tamás
Sat 09:34 
3-B   
Hungary
Csaba Virág
Hungary
Laszlo Lucza
Sat 09:02 
4-B   
Hungary
Gábor Ulicsik
Hungary
Csaba Jéhn
Sat 09:03 
5-C   
Hungary
Dudás Viktor
Hungary
Molnár László Milán
Sat 09:45 
6-C   
Hungary
Róbert Nagy
Hungary
Kolenicska Levente
Sat 10:14 

Round 2

Race to 5
7-A   
Hungary
Tibor Németh
Hungary
Pataki Tamás
Sat 11:06 
8-A   
Hungary
Tóth László
Hungary
Zoltán Haller
Sat 10:26 
9-B   
Hungary
Csaba Virág
Hungary
Csaba Jéhn
Sat 11:07 
10-B   
Hungary
Laszlo Lucza
Hungary
Gábor Ulicsik
Sat 11:15 
11-C   
Hungary
Dudás Viktor
Hungary
Kolenicska Levente
Sat 11:53 
12-C   
Hungary
Molnár László Milán
Hungary
Róbert Nagy
Sat 11:56 

Round 3

Race to 5
13-A   
Hungary
Tibor Németh
Hungary
Zoltán Haller
Sat 12:42 
14-A   
Hungary
Pataki Tamás
Hungary
Tóth László
Sat 12:44 
15-B   
Hungary
Csaba Virág
Hungary
Gábor Ulicsik
Sat 13:28 
16-B   
Hungary
Csaba Jéhn
Hungary
Laszlo Lucza
Sat 12:44 
17-C   
Hungary
Dudás Viktor
Hungary
Róbert Nagy
Sat 12:56 
18-C   
Hungary
Kolenicska Levente
Hungary
Molnár László Milán
Sat 13:45 

Quarter final

Race to 5
19   
Hungary
Csaba Virág
Hungary
Tóth László
Sat 14:31 
20   
Hungary
Csaba Jéhn
Hungary
Dudás Viktor
Sat 14:31 
21   
Hungary
Róbert Nagy
Hungary
Zoltán Haller
Sat 15:20 
22   
Hungary
Pataki Tamás
Hungary
Kolenicska Levente
Sat 14:31 

Semi final

Race to 5
23   
Hungary
Csaba Virág
Hungary
Dudás Viktor
Sat 16:14 
24   
Hungary
Róbert Nagy
Hungary
Pataki Tamás
Sat 16:21 

Final

Race to 5
25   
Hungary
Csaba Virág
Hungary
Róbert Nagy
Sat 18:50 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants