Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

June 29, - July 1, 2018

Trondheim Open

Add players

Please wait...
9-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Marcus Chamat
8 (7/1) 127 (77/50)
61%
2 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
6 (5/1) 93 (53/40)
57%
3 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
6 (4/2) 108 (56/52)
52%
3 Vegar Kristiansen
Stoppball Nidaros BK
5 (4/1) 77 (47/30)
61%
5 Albert Roman Stensrød
Fredrikstad BK
4 (3/1) 67 (37/30)
55%
5 Bjørnar Tveraas
Trondheim BK
4 (3/1) 67 (34/33)
51%
5 Geir Nilsen
Fredrikstad BK
5 (3/2) 88 (47/41)
53%
5 Jörgen Karlsson
5 (3/2) 91 (46/45)
51%
9 Anders Brannfjell
Arctic BK
5 (3/2) 82 (40/42)
49%
Show more
9 Arild Kråkvik
Oslo BK
3 (2/1) 51 (27/24)
53%
9 Arild Moilanen
Reisa BK
3 (2/1) 51 (23/28)
45%
9 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
4 (2/2) 61 (29/32)
48%
9 Robert Grønlie
Trondheim BK
3 (2/1) 48 (26/22)
54%
9 Simon Thomassen
Alta BK
3 (2/1) 48 (29/19)
60%
9 Vegar Lind
Stoppball Nidaros BK
4 (2/2) 70 (35/35)
50%
9 Lars Petter Løkken
Trondheim BK
4 (2/2) 63 (26/37)
41%
17 Henrik Flatås
Trondheim BK
3 (1/2) 54 (25/29)
46%
17 Martin Rottem Dahle
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 43 (16/27)
37%
17 Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Fredrikstad BK
4 (2/2) 65 (32/33)
49%
17 Raymond Kandola
Fredrikstad BK
3 (1/2) 56 (28/28)
50%
17 Ronny Kraft
Trondheim BK
3 (1/2) 51 (24/27)
47%
17 Tom Bjerke
Gjøvik&Raufoss BK
4 (2/2) 71 (34/37)
48%
17 Trond-Michael Stensrød
Fredrikstad BK
3 (1/2) 55 (26/29)
47%
17 Giena Tanilon
Fredrikstad BK
3 (1/2) 47 (24/23)
51%
25 Asle M. Johansen
Oslo BK
3 (1/2) 53 (27/26)
51%
25 Bjørn Birger Andreassen
Alta BK
2 (0/2) 33 (13/20)
39%
25 Christian Wikeby
Oslo BK
2 (0/2) 38 (18/20)
47%
25 June Therese Håndstad
Stoppball Nidaros BK
2 (0/2) 34 (14/20)
41%
25 Magne Saltnessand
Trondheim BK
2 (0/2) 29 (9/20)
31%
25 John E.Erstad
Alta BK
2 (0/2) 36 (16/20)
44%
25 Snorre Wold
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 33 (13/20)
39%
25 Kim Owe Elverum
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 36 (16/20)
44%
33 Espen Eriksen
Trondheim BK
2 (0/2) 38 (18/20)
47%
33 Stig Nesvik
Oslo BK
2 (0/2) 34 (14/20)
41%
33 Knut Isaksen
Biljard1 Trondheim
3 (1/2) 50 (25/25)
50%
Entry deadline Jun 27, 2018, 6:00 PM (local time)
Starts Jun 29, 2018, 5:00 PM (local time)
Format Double elimination (35 Participants)
Race to 10
Handicap With handicap
Organizer Trondheim BK
Contact Ronny Kraft (rokraft@online.no, 95292997)
More info
Trondheim biljardklubb feirer 20 år!
I den forbindelsen ønsker vi å invitere til feiring med HC-turnering i 9-ball og bankett på lørdagskvelden.
Turneringen finner sted i nardoveien 12.
Vi garanterer at det minimum blir en premiepott på 25.000,-
Ved 64 deltakere blir premiepotten på 40.000,-
Fordelingsnøkkelen til NB vil bli brukt når premiene deles ut, den finner dere i TBR.

Det vil ikke bli noen form for seeding og maks antall deltakere er 64!
Ingen grunn til å vente med påmeldingen her altså.

Påmeldingsavgift er satt til 700 nok.
Betales inn til klubbens kontonr.: 4200 01 99839
Husk å merke med navn

Turneringen er godkjent av NB med ID-nummer 18PGN25709500 og er åpen for deltakelse for utøvere med gyldig spillerlisens.

HC

0
Vegar, Marcus og Mats

1
Anders B, Robert G, Knut Inge R og Tom B

2
Martin R D, Simon T, Emil A G, Vegar L og Arild M

3
Lars P L, Ole T G, Bjørnar T, Bjørn B A, Ronny K, Magne S og Espen E

4
Albert

5
Christian W, Snorre W, Henrik F, Knut I, Jørgen K, John E, Raymond K og Arild K

6
Asle, Stig, Kim, Trond og June

7
Giena T og Geir

Premiefordeling:

1. 8500,-
2 .4250,-
3. 2125,- x 2
5. 1000,- x 4
9. 500,- x 8

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 10
1   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Anders Brannfjell
Fri 19:42  Table 1
2   
Simon Thomassen
Walk Over
 
3   
Walk Over
Christian Wikeby
 
4   
Martin Rottem Dahle
Walk Over
 
5   
Walk Over
Bjørnar Tveraas
 
6   
Geir Nilsen
Walk Over
 
7   
Walk Over
Raymond Kandola
 
8   
Asle M. Johansen
Walk Over
 
9   
Stig Nesvik
Marcus Chamat
Sat 09:14  Table 1
10   
Albert Roman Stensrød
Walk Over
 
11   
Walk Over
Vegar Kristiansen
 
12   
Kim Owe Elverum
Walk Over
 
13   
Walk Over
Arild Kråkvik
 
14   
John E.Erstad
Walk Over
 
15   
Walk Over
Snorre Wold
 
16   
Tom Bjerke
Knut Isaksen
Fri 18:31  Table 2

Winner round 1

Race to 10
17   
Espen Eriksen
Anders Brannfjell
Sat 09:14  Table 2
18   
Simon Thomassen
Bjørn Birger Andreassen
Fri 18:31  Table 3
19   
Robert Grønlie
Christian Wikeby
Fri 18:31  Table 4
20   
Martin Rottem Dahle
Jörgen Karlsson
Fri 18:31  Table 5
21   
June Therese Håndstad
Bjørnar Tveraas
Fri 18:31  Table 6
22   
Geir Nilsen
Trond-Michael Stensrød
Fri 18:31  Table 7
23   
Arild Moilanen
Raymond Kandola
Fri 18:31  Table 8
24   
Asle M. Johansen
Emil André Gangfløt
Fri 19:37  Table 3
25   
Magne Saltnessand
Marcus Chamat
Sat 10:38  Table 5
26   
Albert Roman Stensrød
Giena Tanilon
Fri 19:37  Table 7
27   
Knut Inge Røstvold
Vegar Kristiansen
Fri 19:47 
28   
Kim Owe Elverum
Ronny Kraft
Fri 19:43  Table 5
29   
Vegar Lind
Arild Kråkvik
Fri 19:44  Table 6
30   
John E.Erstad
Henrik Flatås
Fri 19:43  Table 8
31   
Mats Brujordet Schjetne
Snorre Wold
Fri 18:31  Table 1
32   
Knut Isaksen
Lars Petter Løkken
Fri 19:47  Table 2

Loser round 1

Race to 10
33   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Knut Isaksen
Sat 10:38  Table 4
34   
Walk Over
Snorre Wold
 
35   
Walk Over
John E.Erstad
 
36   
Walk Over
Vegar Lind
 
37   
Walk Over
Kim Owe Elverum
 
38   
Walk Over
Knut Inge Røstvold
 
39   
Walk Over
Giena Tanilon
 
40   
Walk Over
Magne Saltnessand
 
41   
Stig Nesvik
Asle M. Johansen
Sat 10:38  Table 6
42   
Walk Over
Raymond Kandola
 
43   
Walk Over
Geir Nilsen
 
44   
Walk Over
June Therese Håndstad
 
45   
Walk Over
Jörgen Karlsson
 
46   
Walk Over
Christian Wikeby
 
47   
Walk Over
Bjørn Birger Andreassen
 
48   
Tom Bjerke
Espen Eriksen
Sat 10:38  Table 3

Winners qualification

Race to 10
49   
Anders Brannfjell
Simon Thomassen
Sat 10:39  Table 1
50   
Robert Grønlie
Martin Rottem Dahle
Sat 09:13  Table 3
51   
Bjørnar Tveraas
Trond-Michael Stensrød
Sat 09:13  Table 4
52   
Arild Moilanen
Emil André Gangfløt
Sat 09:13  Table 5
53   
Marcus Chamat
Albert Roman Stensrød
Sat 12:10  Table 7
54   
Vegar Kristiansen
Ronny Kraft
Sat 10:39  Table 8
55   
Arild Kråkvik
Henrik Flatås
Sat 09:13  Table 6
56   
Mats Brujordet Schjetne
Lars Petter Løkken
Sat 10:39  Table 7

Loser round 2

Race to 10
57   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Snorre Wold
Sat 12:14  Table 8
58   
John E.Erstad
Vegar Lind
Sat 12:09  Table 1
59   
Kim Owe Elverum
Knut Inge Røstvold
Sat 12:21  Table 2
60   
Giena Tanilon
Magne Saltnessand
Sat 12:25  Table 3
61   
Asle M. Johansen
Raymond Kandola
Sat 12:12  Table 4
62   
Geir Nilsen
June Therese Håndstad
Sat 12:11  Table 5
63   
Jörgen Karlsson
Christian Wikeby
Sat 12:13  Table 6
64   
Bjørn Birger Andreassen
Tom Bjerke
Sat 12:39  Table 8

Losers qualification

Race to 10
65   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Emil André Gangfløt
Sat 13:28  Table 1
66   
Vegar Lind
Trond-Michael Stensrød
Sat 13:56  Table 8
67   
Knut Inge Røstvold
Martin Rottem Dahle
Sat 13:28  Table 7
68   
Giena Tanilon
Anders Brannfjell
Sat 13:28  Table 6
69   
Raymond Kandola
Lars Petter Løkken
Sat 13:28  Table 5
70   
Geir Nilsen
Henrik Flatås
Sat 13:28  Table 3
71   
Jörgen Karlsson
Ronny Kraft
Sat 13:28  Table 4
72   
Tom Bjerke
Marcus Chamat
Sat 14:01  Table 2

Last sixteen

Race to 10
73   
Simon Thomassen
Emil André Gangfløt
Sat 15:45  Table 1
74   
Robert Grønlie
Geir Nilsen
Sat 15:47  Table 2
75   
Bjørnar Tveraas
Vegar Lind
Sat 15:45  Table 3
76   
Arild Moilanen
Marcus Chamat
Sat 15:47  Table 4
77   
Albert Roman Stensrød
Anders Brannfjell
Sat 15:46  Table 5
78   
Vegar Kristiansen
Lars Petter Løkken
Sat 15:48  Table 6
79   
Arild Kråkvik
Jörgen Karlsson
Sat 15:46  Table 7
80   
Mats Brujordet Schjetne
Knut Inge Røstvold
Sat 15:46  Table 8

Quarter final

Race to 10
81   
Emil André Gangfløt
Geir Nilsen
Sun 10:08  Table 1
82   
Bjørnar Tveraas
Marcus Chamat
Sun 10:08  Table 4
83   
Albert Roman Stensrød
Vegar Kristiansen
Sun 10:08  Table 2
84   
Jörgen Karlsson
Mats Brujordet Schjetne
Sun 10:08  Table 3

Semi final

Race to 10
85   
Emil André Gangfløt
Marcus Chamat
Sun 11:48  Table 2
86   
Vegar Kristiansen
Mats Brujordet Schjetne
Sun 11:48  Table 1

Final

Race to 10
87   
Marcus Chamat
Mats Brujordet Schjetne
Sun 13:24  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer