Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 28 - January 29, 2023

Regionsmesterskap Midt

10-Ball
1.Disipliner: Det arrangeres regionsmesterskap hver sesong. Disiplinen bestemmes av Turneringsutvalget (se 3.2 - Turneringsutvalg). 2.Distanser: a.8-Ball 6-8 b.9-Ball 7-9 c.10-Ball 6-8 d.14.1 100-125* *Begrensning av antall innings kan benyttes kun i dobbelcup og kun på tapersiden ved distanse 75. Maksimalt 30 innings. Ved likt antall poeng i en match med støtbegrensning avgjør høyeste serie (2. høyeste serie, 3. høyeste, osv.) 3.Spilleform: a.Dobbelcup eller puljespill. b.Ved dobbelcup se 10.4.3.3. - Spilleskjema. c.Dersom antall tilgjengelige bord, antall deltakere og den tiden som står til rådighet tilsier at det ikke er mulig å gjennomføre turneringen fordelt på stipulert antall puljer, skal turneringen innledes med dobbelcup. 4.Deltakelse: RM er åpent for alle utøvere som innfrir følgende vilkår: a.Gyldig medlemskap i klubb tilknyttet NB. b.Innehar gyldig lisens i NB. 5.Påmelding: a.Påmeldingsfrist er kl. 17:59 fem dager før turneringsstart. b.Trekning og tidsskjema skal foreligge kl. 23:59 tre dager før turneringsstart. c.Klagefrist er satt til kl. 11:59 to dager før turneringsstart. d.Eventuell ny trekning skal foreligge kl. 23:59 samme dag. 6.Startavgift: Kr. 440,- Ungdom U17/U19, Student og Honnør betaler kr. 330,- 7.Rating og seeding foretas i henhold til 10.5 - Seeding og 10.10 - Norgesrating 8.Premier: a.Medaljer til 1. til 3. plass (det spilles ingen bronsefinale, 2 utøvere får 3. plass). b.Pokal til 1.plass. c.Pengepremier totalt Kr. 4.000,- •1. plass Kr. 2.000,- •2. plass Kr. 1.000,- •3. plass Kr. 500,- 9.Turneringsleder: Godkjent turneringsleder.
1.Disipliner: Det arrangeres regionsmesterskap hver sesong. Disiplinen bestemmes av Turneringsutvalget (se 3.2 - Turneringsutvalg). 2.Distanser: a.8-Ball 6-8 b.9-Ball 7-9 c.10-Ball 6-8 d.14.1 100-125* *Begrensning av antall innings kan benyttes kun i dobbelcup og kun på tapersiden ved distanse 75. Maksimalt 30 innings. Ved likt antall poeng i en match med støtbegrensning avgjør høyeste serie (2. høyeste serie, 3. høyeste, osv.) 3.Spilleform: a.Dobbelcup eller puljespill. b.Ved dobbelcup se 10.4.3.3. - Spilleskjema. c.Dersom antall tilgjengelige bord, antall deltakere og den tiden som står til rådighet tilsier at det ikke er mulig å gjennomføre turneringen fordelt på stipulert antall puljer, skal turneringen innledes med dobbelcup. 4.Deltakelse: RM er åpent for alle utøvere som innfrir følgende vilkår: a.Gyldig medlemskap i klubb tilknyttet NB. b.Innehar gyldig lisens i NB. 5.Påmelding: a.Påmeldingsfrist er kl. 17:59 fem dager før turneringsstart. b.Trekning og tidsskjema skal foreligge kl. 23:59 tre dager før turneringsstart. c.Klagefrist er satt til kl. 11:59 to dager før turneringsstart. d.Eventuell ny trekning skal foreligge kl. 23:59 samme dag. 6.Startavgift: Kr. 440,- Ungdom U17/U19, Student og Honnør betaler kr. 330,- 7.Rating og seeding foretas i henhold til 10.5 - Seeding og 10.10 - Norgesrating 8.Premier: a.Medaljer til 1. til 3. plass (det spilles ingen bronsefinale, 2 utøvere får 3. plass). b.Pokal til 1.plass. c.Pengepremier totalt Kr. 4.000,- •1. plass Kr. 2.000,- •2. plass Kr. 1.000,- •3. plass Kr. 500,- 9.Turneringsleder: Godkjent turneringsleder.

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ronny Oldervik
Stoppball Nidaros BK
6 (6/0) 47 (36/11)
77%
100
2 Even Letnes Wærnes
Stoppball Nidaros BK
6 (5/1) 57 (33/24)
58%
87
3 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
5 (4/1) 42 (26/16)
62%
77
3 Roger Lysholm
Stoppball Nidaros BK
5 (4/1) 50 (29/21)
58%
77
5 Espen M. Andersen
Trondheim BK
4 (3/1) 32 (21/11)
66%
64
5 Robert Grønlie
Trondheim BK
4 (3/1) 31 (22/9)
71%
64
5 Morten Rakfjord
Biljard1 Trondheim
5 (3/2) 44 (20/24)
45%
64
5 Jørn Kjølaas
Trondheim BK
4 (3/1) 34 (22/12)
65%
64
9 Nina Torvund
Trondheim BK
3 (2/1) 28 (16/12)
57%
44
Show more
9 Carl Johan Claussen
Trondheim BK
4 (2/2) 30 (16/14)
53%
44
9 Roger Reppe
Stoppball Nidaros BK
4 (2/2) 37 (20/17)
54%
44
9 Marius Falch Fiveltun
Trondheim BK
4 (2/2) 38 (17/21)
45%
44
9 Bjørn Dahlø
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 27 (10/17)
37%
44
9 Knut Lossius
Trondheim BK
4 (2/2) 31 (15/16)
48%
44
9 Tasos Mertzanis
Trondheim BK
4 (2/2) 36 (16/20)
44%
44
9 Terence Gribbin
Trondheim BK
4 (2/2) 32 (16/16)
50%
44
17 Henrik Flatås
Trondheim BK
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
16
17 Jahn Marius Wærnes
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
16
17 Magne Saltnessand
Trondheim BK
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
16
17 Reidar Schive-Berg
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 28 (13/15)
46%
16
17 Øystein Asklund
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
16
17 John-Ivar Rubach
Trondheim BK
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
16
17 Erlend Fagermo
Trondheim BK
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
16
17 Øyvind Fredheim
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 32 (16/16)
50%
16
25 Edvard Ringen
Biljard1 Trondheim
3 (1/2) 32 (15/17)
47%
13
25 Kim Owe Elverum
Trondheim BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
13
25 Gunnar Aronsen
Trondheim BK
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
13
25 Roy Skogvold
Trondheim BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
13
25 Ola Larsen
Trondheim BK
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
13
25 Hamed Khowazack
Trondheim BK
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
13
25 Odin Svedjan Moe
Trondheim BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
13
33 Tommy Eggen
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
10
9992 Knut Isaksen
Biljard1 Trondheim
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
1
Entry deadline Jan 23, 2023, 5:59 PM (local time)
Starts Jan 28, 2023, 9:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (33 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Norges Biljardforbund and Trondheim BK
Contact Ronny Kraft (rokraft@online.no, 95292997)
More info
TBK inviterer til årets regionsmesterskap i 10-ball!
Matservering hele helgen :-)

1.Disipliner: Det arrangeres regionsmesterskap hver sesong. Disiplinen bestemmes av Turneringsutvalget (se 3.2 - Turneringsutvalg).



2.Distanser:



a.8-Ball 6-8

b.9-Ball 7-9

c.10-Ball 6-8

d.14.1 100-125*

*Begrensning av antall innings kan benyttes kun i dobbelcup og kun på tapersiden ved distanse 75. Maksimalt 30 innings. Ved likt antall poeng i en match med støtbegrensning avgjør høyeste serie (2. høyeste serie, 3. høyeste, osv.)



3.Spilleform:



a.Dobbelcup eller puljespill.

b.Ved dobbelcup se 10.4.3.3. - Spilleskjema.

c.Dersom antall tilgjengelige bord, antall deltakere og den tiden som står til rådighet tilsier at det ikke er mulig å gjennomføre turneringen fordelt på stipulert antall puljer, skal turneringen innledes med dobbelcup.



4.Deltakelse: RM er åpent for alle utøvere som innfrir følgende vilkår:



a.Gyldig medlemskap i klubb tilknyttet NB.

b.Innehar gyldig lisens i NB.



5.Påmelding:



a.Påmeldingsfrist er kl. 17:59 fem dager før turneringsstart.

b.Trekning og tidsskjema skal foreligge kl. 23:59 tre dager før turneringsstart.

c.Klagefrist er satt til kl. 11:59 to dager før turneringsstart.

d.Eventuell ny trekning skal foreligge kl. 23:59 samme dag.



6.Startavgift:



Kr. 440,-



Ungdom U17/U19, Student og Honnør betaler kr. 330,-



7.Rating og seeding foretas i henhold til 10.5 - Seeding og 10.10 - Norgesrating



8.Premier:



a.Medaljer til 1. til 3. plass (det spilles ingen bronsefinale, 2 utøvere får 3. plass).

b.Pokal til 1.plass.

c.Pengepremier totalt Kr. 4.000,-

•1. plass Kr. 2.000,-

•2. plass Kr. 1.000,-

•3. plass Kr. 500,-



9.Turneringsleder: Godkjent turneringsleder.

Velkommen til en fartsfylt turnering hos oss i Nardoveien 12.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Tommy Eggen
Hamed Khowazack
Sat 08:59  Table 1
2   
Tasos Mertzanis
Walk Over
 
3   
Walk Over
Kim Owe Elverum
 
4   
Jørn Kjølaas
Walk Over
 
5   
Walk Over
Ola Larsen
 
6   
Øystein Asklund
Walk Over
 
7   
Walk Over
Bjørn Dahlø
 
8   
John-Ivar Rubach
Walk Over
 
9   
Walk Over
Gunnar Aronsen
 
10   
Carl Johan Claussen
Walk Over
 
11   
Walk Over
Erlend Fagermo
 
12   
Roy Skogvold
Walk Over
 
13   
Walk Over
Terence Gribbin
 
14   
Odin Svedjan Moe
Walk Over
 
15   
Walk Over
Øyvind Fredheim
 
16   
Edvard Ringen
Walk Over
 

Winner round 1

Race to 6
17   
Ronny Oldervik
Hamed Khowazack
Sat 10:01  Table 2
18   
Tasos Mertzanis
Henrik Flatås
Sat 10:01  Table 1
19   
Magne Saltnessand
Kim Owe Elverum
Sat 09:59  Table 3
20   
Jørn Kjølaas
Knut Lossius
Sat 09:59 
21   
Espen M. Andersen
Ola Larsen
Sat 09:59  Table 5
22   
Øystein Asklund
Reidar Schive-Berg
Sat 09:59 
23   
Knut Isaksen
Bjørn Dahlø
Sat 10:00 
24   
John-Ivar Rubach
Knut Inge Røstvold
Sat 09:59  Table 4
25   
Even Letnes Wærnes
Gunnar Aronsen
Sat 09:59 
26   
Carl Johan Claussen
Jahn Marius Wærnes
Sat 09:58 
27   
Morten Rakfjord
Erlend Fagermo
Sat 09:59 
28   
Roy Skogvold
Robert Grønlie
R1
Sat 09:59  Table 6
29   
Nina Torvund
Terence Gribbin
Sat 09:59  Table 7
30   
Odin Svedjan Moe
Roger Reppe
Sat 09:58 
31   
Marius Falch Fiveltun
Øyvind Fredheim
Sat 09:58 
32   
Edvard Ringen
Roger Lysholm
Sat 09:59  Table 8

Loser round 1

Race to 6
33   
Tommy Eggen
Edvard Ringen
Sat 11:09  Table 5
34   
Walk Over
Øyvind Fredheim
 
35   
Walk Over
Odin Svedjan Moe
 
36   
Walk Over
Terence Gribbin
 
37   
Walk Over
Roy Skogvold
 
38   
Walk Over
Morten Rakfjord
 
39   
Walk Over
Jahn Marius Wærnes
 
40   
Walk Over
Gunnar Aronsen
 
41   
Walk Over
John-Ivar Rubach
 
42   
Walk Over
Walk Over
 
43   
Walk Over
Øystein Asklund
 
44   
Walk Over
Ola Larsen
 
45   
Walk Over
Knut Lossius
 
46   
Walk Over
Kim Owe Elverum
 
47   
Walk Over
Henrik Flatås
 
48   
Walk Over
Hamed Khowazack
 

Winners qualification

Race to 6
49   
Ronny Oldervik
Tasos Mertzanis
Sat 12:02  Table 2
50   
Magne Saltnessand
Jørn Kjølaas
Sat 11:25  Table 3
51   
Espen M. Andersen
Reidar Schive-Berg
Sat 11:35  Table 6
52   
Bjørn Dahlø
R1
Knut Inge Røstvold
Sat 11:25  Table 7
53   
Even Letnes Wærnes
Carl Johan Claussen
Sat 11:29  Table 8
54   
Erlend Fagermo
Robert Grønlie
Sat 11:15  Table 2
55   
Nina Torvund
Roger Reppe
Sat 11:41  Table 1
56   
Marius Falch Fiveltun
Roger Lysholm
Sat 11:40  Table 4

Loser round 2

Race to 6
57   
Edvard Ringen
Øyvind Fredheim
Sat 12:55  Table 8
58   
Odin Svedjan Moe
Terence Gribbin
Sat 12:55  Table 6
59   
Roy Skogvold
R1
Morten Rakfjord
Sat 12:15  Table 3
60   
Jahn Marius Wærnes
Gunnar Aronsen
Sat 12:20  Table 7
61   
John-Ivar Rubach
Walk Over
Sat 12:45 
62   
Øystein Asklund
Ola Larsen
Sat 12:45  Table 4
63   
Knut Lossius
R1
Kim Owe Elverum
Sat 12:38  Table 5
64   
Henrik Flatås
Hamed Khowazack
Sat 13:04  Table 2

Losers qualification

Race to 6
65   
Øyvind Fredheim
Bjørn Dahlø
Sat 14:34  Table 8
66   
Terence Gribbin
R1
Reidar Schive-Berg
Sat 14:07  Table 6
67   
Morten Rakfjord
Magne Saltnessand
Sat 13:48  Table 5
68   
Jahn Marius Wærnes
Tasos Mertzanis
Sat 13:52  Table 4
69   
John-Ivar Rubach
Marius Falch Fiveltun
Sat 13:17  Table 1
70   
Øystein Asklund
Roger Reppe
Sat 13:52  Table 7
71   
Knut Lossius
Erlend Fagermo
Sat 13:46  Table 3
72   
Henrik Flatås
Carl Johan Claussen
Sat 14:06  Table 2

Last sixteen

Race to 6
73   
Ronny Oldervik
Terence Gribbin
Sat 16:16  Table 3
74   
Jørn Kjølaas
Tasos Mertzanis
Sat 16:16  Table 1
75   
Espen M. Andersen
Carl Johan Claussen
Sat 16:16  Table 4
76   
Knut Inge Røstvold
Knut Lossius
Sat 16:16  Table 7
77   
Even Letnes Wærnes
Bjørn Dahlø
Sat 16:16  Table 6
78   
Robert Grønlie
Marius Falch Fiveltun
Sat 16:16  Table 8
79   
Nina Torvund
Morten Rakfjord
Sat 16:16  Table 2
80   
Roger Lysholm
Roger Reppe
Sat 16:16  Table 5

Quarter final

Race to 6
81   
Ronny Oldervik
Jørn Kjølaas
Sat 17:45  Table 1
82   
Espen M. Andersen
Knut Inge Røstvold
Sat 17:45  Table 3
83   
Even Letnes Wærnes
Robert Grønlie
Sat 17:45  Table 2
84   
Morten Rakfjord
Roger Lysholm
Sat 17:45  Table 4

Semi final

Race to 6
85   
Ronny Oldervik
Knut Inge Røstvold
Sat 19:19  Table 3
86   
Even Letnes Wærnes
Roger Lysholm
Sat 19:19  Table 1

Final

Race to 6
87   
Ronny Oldervik
Even Letnes Wærnes
Sat 20:40  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer