Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 26, 2019

RT3 1. Divisjon Vest

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Rudi Andre Wolff
Hyllestad IL, BG
5 (5/0) 55 (35/20)
64%
100
2 Jan Helge Kordts
Os Biljard og Snookerklubb
5 (4/1) 58 (34/24)
59%
87
3 Dag Arve Gjerde
Herøy BK
4 (3/1) 41 (26/15)
63%
74
3 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 42 (24/18)
57%
74
5 Edvin Eri Pettersen
Herøy BK
5 (3/2) 53 (29/24)
55%
61
5 Mona Bergstø
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 39 (17/22)
44%
61
5 Ali Mirzaei
Herøy BK
4 (2/2) 41 (19/22)
46%
61
5 Viljar Glavær Akse
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 47 (23/24)
49%
61
9 Eirik Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 34 (16/18)
47%
49
Show more
9 Gjermund Flage
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 30 (13/17)
43%
49
9 Kurt Hatlem
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 32 (17/15)
53%
49
9 Paul Townsend
Feios IL-BG
3 (1/2) 38 (19/19)
50%
49
13 Roger Daniel Helland
Herøy BK
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
37
13 Lars emil Siljander
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
37
13 Bernt Olav Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 43 (23/20)
53%
37
13 Michael F Olderøy
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
37
17 Jarle Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 33 (14/19)
42%
29
17 Rune Bergsvåg
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
29
Entry deadline Oct 23, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Oct 26, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (18 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Vest 2019/2020
Organizer Hyllestad IL, BG
Contact Stein-Tore Nybakk (nybakken85@gmail.com) and Gjermund Flage (gjermund.flage@gmail.com, 93218780)
More info
Velkommen til 3. runde i 1. og 2. divisjon Vest 2019/2020

Turneringane går i våre nye lokale i Hyllestad.

1. divisjon med spelestart laurdag kl. 10.00, ferdig ca. kl. 21.00
2. divisjon med spelestart laurdag kl. 16.00, ferdig søndag ca. kl. 14.00

Vi ønskjer å ha mykje folk i lokalet under semifinalar og finalar, derfor prøver vi eit slikt oppsett. Vi legg til rette for at 2. divisjonsspelarar også kan delta i 1. divisjonsturneringa.

Vi har 8 Diamond PRO AM biljardbord, duken er Simonis 860 HR, og vi brukar Aramith Tournament TV Pro-Cup. Hola er 11,4 cm.

Premiering, pokal/medaljer + pengepremiar slik:
1. plass 1000 kr.
2. plass 500 kr.
3. plassar 250 kr.

Reglar:
Alle må setje seg inn i gjeldande reglar for utøvar og turneringsbestemmingane slik de finn dei i TBR: http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?turneringsbestemmelser.htm


Overnatting:
www.hotelsognefjord.no har ledig kapasitet. Bruk kodeord biljard, så får de gunstig pris (790, 890 og 1090 kr.).
Andre de kan kontakte:
www.fjordkick.no
www.sognhostel.no
Lavik Hytter tlf. 48100597
Eide Ferie og Fritid tlf. 93218780
Storelia hytter tlf. 95893689
Birkeland Camping tlf. 97968131

Fredag er salongen open for trening frå ca. kl. 17.00

Kantina er open heile helga. Laurdag er det Kims svinesteik på menyen :)

Vel møtt!

Hyllestad IL Biljard
Gjermund Flage

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Rune Bergsvåg
Jarle Tonning Hatløy
Sat 09:44  Table 1
2   
Roger Helland
Walk Over
 
3   
Walk Over
Mona Bergstø
 
4   
Lars emil Siljander
Walk Over
 
5   
Walk Over
Michael Forbes Olderøy
 
6   
Kurt Hatlem
Walk Over
 
7   
Walk Over
Ali Mirzaei
 
8   
Edvin Eri Pettersen
Bernt Olav Lundetræ
Sat 09:44  Table 2

Winner round 1

Race to 7
9   
Jan Helge Kordts
Jarle Tonning Hatløy
Sat 11:12  Table 1
10   
Roger Helland
Viljar Glavær Akse
Sat 09:44  Table 3
11   
Dag Arve Gjerde
Mona Bergstø
Sat 09:44  Table 4
12   
Lars emil Siljander
Gjermund Flage
Sat 09:44  Table 5
13   
Eirik Tonning Hatløy
Michael Forbes Olderøy
Sat 09:44  Table 6
14   
Kurt Hatlem
Rudi Andre Wolff
Sat 09:44  Table 7
15   
Astrid Eiken Flage
Ali Mirzaei
Sat 09:44  Table 8
16   
Bernt Olav Lundetræ
Paul Townsend
Sat 11:39  Table 4

Loser round 1

Race to 7
17   
Rune Bergsvåg
Bernt Olav Lundetræ
Sat 13:08  Table 8
18   
Walk Over
Ali Mirzaei
 
19   
Walk Over
Kurt Hatlem
 
20   
Walk Over
Michael Forbes Olderøy
 
21   
Walk Over
Lars emil Siljander
 
22   
Walk Over
Mona Bergstø
 
23   
Walk Over
Roger Helland
 
24   
Edvin Eri Pettersen
Jarle Tonning Hatløy
Sat 12:10  Table 2

Loser round 2

Race to 7
25   
Bernt Olav Lundetræ
Ali Mirzaei
Sat 14:12  Table 8
26   
Kurt Hatlem
Michael Forbes Olderøy
Sat 13:00  Table 1
27   
Lars emil Siljander
Mona Bergstø
Sat 13:00  Table 3
28   
Roger Helland
Edvin Eri Pettersen
Sat 13:45  Table 2

Winners qualification

Race to 7
29   
Jan Helge Kordts
Viljar Glavær Akse
Sat 13:00  Table 5
30   
Dag Arve Gjerde
Gjermund Flage
Sat 13:00  Table 6
31   
Eirik Tonning Hatløy
Rudi Andre Wolff
Sat 13:00  Table 7
32   
Astrid Eiken Flage
Paul Townsend
Sat 13:06  Table 4

Losers qualification

Race to 7
33   
Ali Mirzaei
Gjermund Flage
Sat 15:38  Table 2
34   
Kurt Hatlem
Viljar Glavær Akse
Sat 14:50  Table 3
35   
Mona Bergstø
Paul Townsend
Sat 14:50  Table 1
36   
Edvin Eri Pettersen
Eirik Tonning Hatløy
Sat 15:23  Table 4

Quarter final

Race to 7
37   
Jan Helge Kordts
Edvin Eri Pettersen
Sat 17:33  Table 4
38   
Dag Arve Gjerde
Viljar Glavær Akse
Sat 17:33  Table 3
39   
Rudi Andre Wolff
Ali Mirzaei
Sat 17:33  Table 1
40   
Astrid Eiken Flage
Mona Bergstø
Sat 17:33  Table 2

Semi final

Race to 7
41   
Jan Helge Kordts
Dag Arve Gjerde
Sat 18:56  Table 4
42   
Rudi Andre Wolff
Astrid Eiken Flage
Sat 18:56  Table 3

Final

Race to 7
43   
Jan Helge Kordts
Rudi Andre Wolff
Sat 20:20  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer