Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 2, 2023

RT1 Vest - 1. Div

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Eirik Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
5 (5/0) 53 (38/15)
72%
100
2 Vidar Blidensol
Marken IL, Kong Oscar BK
5 (4/1) 66 (36/30)
55%
87
3 Ole Eidsheim
Marken IL, Kong Oscar BK
5 (3/2) 56 (29/27)
52%
74
3 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
4 (3/1) 44 (26/18)
59%
74
5 Jan Helge Kordts
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 42 (22/20)
52%
61
5 Robin Hauge Pettersen
Herøy BK
4 (2/2) 41 (22/19)
54%
61
5 Bernt Olav Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
3 (2/1) 33 (18/15)
55%
61
5 Benjamin Herland Aralden
Hyllestad IL, BG
6 (4/2) 59 (32/27)
54%
61
9 Helge Seilen
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 41 (19/22)
46%
49
Show more
9 Ketil Andre Strømmen
Marken IL, Kong Oscar BK
3 (1/2) 34 (18/16)
53%
49
9 Mona Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
5 (3/2) 47 (26/21)
55%
49
9 Roger Daniel Helland
Herøy BK
4 (2/2) 38 (17/21)
45%
49
13 Jarle Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 32 (15/17)
47%
37
13 Johnny Ellingsen
Svithun BK
3 (1/2) 31 (14/17)
45%
37
13 Daniel Høvding Øvreeide
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 20 (7/13)
35%
37
13 Martin Hatløy Engdal
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 19 (6/13)
32%
37
17 Sveinung Arnesson østgård
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
29
17 Marcin Góra
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
29
17 Brede Arnøy
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 29 (11/18)
38%
29
17 Stian Vangen
Marken IL, Kong Oscar BK
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
29
17 Armanas Tiskus
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
29
Entry deadline Aug 30, 2023, 5:59 PM (local time)
Starts Sep 2, 2023, 9:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (21 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Pool 1.div. Vest 23/24
Organizer Os Biljard og Snookerklubb
Contact Bernt Olav Lundetræ (bernt_olav_7@hotmail.com, +4797722284)
More info
OBSK har gleden av å invitere til RT1 Vest 1.div disiplin 9ball på Os ! Vi serverer mat og god stemning hele helgen! Vel møtt!!

Endelig tidsskjema for hele helgen blir satt opp etter at påmeldingsfristen er gått ut.

Vi starter lørdag kl 09:00og spiller ferdig samme dag.
Klubben åpner dørene for fri speling fredag ettermiddag for dei som vil teste borda/trene.

Velkommen til Os og håpar mange tar turen :)

Oppmøte senest 30min før start.

Premie:
1.plass 1000kr
2.plass 500kr

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Helge Seilen
Sveinung Arnesson østgård
Sat 08:43  Table 2
2   
Daniel Høvding Øvreeide
Walk Over
 
3   
Stian Vangen
Johnny Ellingsen
Sat 08:43  Table 3
4   
Marcin Góra
Mona Lundetræ
Sat 08:43  Table 5
5   
Benjamin Herland Aralden
Armanas Tiskus
Sat 08:44  Table 7
6   
Jarle Tonning Hatløy
Walk Over
 
7   
Walk Over
Martin Hatløy Engdal
 
8   
Roger Daniel Helland
Brede Arnøy
Sat 08:44  Table 8

Winner round 1

Race to 7
9   
Reidar Rundsveen
Sveinung Arnesson østgård
Sat 10:15  Table 1
10   
Daniel Høvding Øvreeide
Ketil Andre Strømmen
Sat 10:15  Table 2
11   
Ole Eidsheim
Johnny Ellingsen
Sat 10:16  Table 3
12   
Mona Lundetræ
Vidar Blidensol
Sat 10:16  Table 4
13   
Eirik Tonning Hatløy
Benjamin Herland Aralden
Sat 10:16  Table 5
14   
Jarle Tonning Hatløy
R1
Jan Helge Kordts
Sat 10:16  Table 6
15   
Bernt Olav Lundetræ
Martin Hatløy Engdal
Sat 10:16  Table 7
16   
Brede Arnøy
Robin Hauge Pettersen
Sat 11:12  Table 8

Loser round 1

Race to 6
17   
Helge Seilen
Brede Arnøy
Sat 12:13  Table 2
18   
Walk Over
Martin Hatløy Engdal
 
19   
Stian Vangen
Jarle Tonning Hatløy
Sat 11:18  Table 2
20   
Marcin Góra
Benjamin Herland Aralden
Sat 11:18  Table 7
21   
Armanas Tiskus
Mona Lundetræ
Sat 11:18  Table 5
22   
Walk Over
Johnny Ellingsen
 
23   
Walk Over
Daniel Høvding Øvreeide
 
24   
Roger Daniel Helland
Sveinung Arnesson østgård
Sat 11:19  Table 6

Loser round 2

Race to 6
25   
Helge Seilen
Martin Hatløy Engdal
Sat 13:37  Table 8
26   
Jarle Tonning Hatløy
Benjamin Herland Aralden
Sat 12:31  Table 3
27   
Mona Lundetræ
Johnny Ellingsen
Sat 12:31  Table 7
28   
Daniel Høvding Øvreeide
Roger Daniel Helland
Sat 12:32  Table 5

Winners qualification

Race to 7
29   
Reidar Rundsveen
Ketil Andre Strømmen
Sat 14:06  Table 2
30   
Ole Eidsheim
Vidar Blidensol
Sat 14:06  Table 3
31   
Eirik Tonning Hatløy
R1
Jan Helge Kordts
Sat 14:06  Table 5
32   
Bernt Olav Lundetræ
Robin Hauge Pettersen
R2
Sat 14:06  Table 7

Losers qualification

Race to 7
33   
Helge Seilen
Ole Eidsheim
Sat 15:43  Table 2
34   
Benjamin Herland Aralden
Ketil Andre Strømmen
Sat 15:43  Table 3
35   
Mona Lundetræ
Robin Hauge Pettersen
Sat 15:43  Table 5
36   
Roger Daniel Helland
Jan Helge Kordts
Sat 15:43  Table 7

Quarter final

Race to 8
37   
Reidar Rundsveen
Robin Hauge Pettersen
Sat 17:14  Table 2
38   
Vidar Blidensol
R1
Jan Helge Kordts
Sat 17:14  Table 3
39   
Eirik Tonning Hatløy
R1
Benjamin Herland Aralden
Sat 17:14  Table 5
40   
Bernt Olav Lundetræ
Ole Eidsheim
Sat 17:14  Table 7

Semi final

Race to 8
41   
Reidar Rundsveen
Vidar Blidensol
Sat 18:47  Table 3
42   
Eirik Tonning Hatløy
Ole Eidsheim
Sat 18:47  Table 7

Final

Race to 8
43   
Vidar Blidensol
R1
Eirik Tonning Hatløy
Sat 19:46  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer