Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 11 - February 12, 2017

RT1 Snooker

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Matias Sætre
Herøy BK
7 (6/1) 18 (14/4)
78%
60, 44, 31, 30 80
2 Daniel Skaathun
Os Biljard og Snookerklubb
7 (6/1) 17 (14/3)
82%
75, 64, 62, 59, 52, 52, 50, 49, 36, 36, 30, 29, 27 70
3 Jardar Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
6 (4/2) 14 (8/6)
57%
38 62
3 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
6 (3/3) 15 (7/8)
47%
58, 32 62
5 Rudi Andre Wolff
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 13 (7/6)
54%
51
5 Kjell Henriksen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (3/2) 11 (6/5)
55%
51
7 Geir Bentzen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (3/2) 13 (7/6)
54%
38, 30 43
7 Gjermund Flage
Hyllestad IL, BG
5 (2/3) 11 (5/6)
45%
43
9 Gard Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
5 (2/3) 11 (5/6)
45%
26 35
9 Kim Fluge
Os Biljard og Snookerklubb
5 (1/4) 11 (2/9)
18%
35
11 Magnus Sæther
Hyllestad IL, BG
5 (0/5) 12 (2/10)
17%
29
11 Trond Johan Eeg Nielsen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (0/5) 12 (2/10)
17%
29
Entry deadline Feb 8, 2017, 6:00 PM (local time)
Starts Feb 11, 2017, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (12 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Snooker 2017
Organizer Os Biljard og Snookerklubb
Contact Kjell Henriksen
More info

Velkommen til første regionale turnering i snooker på os ! All påmelding skjer via Cuescore, noko som betyr at ein må ha oppretta brukarkonto på Cuescore for å kunna melda seg på. Ved påmelding betaler ein både deltakaravgift (kr 250) og evt. spelarlisens til Norges biljardforbund (kr 275) om ein ikkje har gjort dette tidlegare i år.

Os Biljard og Snookerklubb ligger ca 35 minutter kjøring fra Bergen i Ulvenvegen 36.
Følg skilting mot Stavanger og når du kommer til en stor rundkjøring (etter ca 35 minutter) der du har en Uno-X bensinstasjon på høyre side og Menybutikk rett frem skal du ta til høyre mot Stavanger. Deretter kommer du til en ny rundkjøring der du tar til høyre inn på Ulvenvegen. Ta deretter to ganger til høyre slik at du kommer inn på en stor parkeringsplass. Kjør på baksiden av bygget du ser fremfor deg og du er fremme.

OBS - OBS - OBS
Kles kode b er tillat på denne turneringen og det vil se dress sko og dress bukse og klubb skjorte



Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Matias Sætre 5 4 0 1 8 3 5 0 0 0 0.727 4
2 Reidar Rundsveen 5 3 0 2 7 5 2 0 0 0 0.583 3
3 Rudi Andre Wolff 5 3 0 2 7 6 1 0 0 0 0.538 3
4 Geir Bentzen 5 3 0 2 7 6 1 0 0 0 0.538 3
5 Gard Eiken Flage 5 2 0 3 5 6 -1 0 0 0 0.455 2
6 Magnus Sæther 5 0 0 5 2 10 -8 0 0 0 0.167 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Daniel Skaathun 5 5 0 0 10 0 10 0 0 0 1 5
2 Jardar Eiken Flage 5 4 0 1 8 3 5 0 0 0 0.727 4
3 Kjell Henriksen 5 3 0 2 6 5 1 0 0 0 0.545 3
4 Gjermund Flage 5 2 0 3 5 6 -1 0 0 0 0.455 2
5 Kim Fluge 5 1 0 4 2 9 -7 0 0 0 0.182 1
6 Trond Johan Eeg Nielsen 5 0 0 5 2 10 -8 0 0 0 0.167 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Reidar Rundsveen
Magnus Sæther
Sat 10:00 
2-A   
Matias Sætre
Geir Bentzen
Sat 10:00 
3-A   
Gard Eiken Flage
Rudi Andre Wolff
Sat 10:00 
4-B   
Trond Johan Eeg Nielsen
Kjell Henriksen
Sat 10:00 
5-B   
Daniel Skaathun
Jardar Eiken Flage
Sat 11:30 
6-B   
Gjermund Flage
Kim Erwin Fluge
Sat 11:30 

Round 2

Race to 2
7-A   
Reidar Rundsveen
Geir Bentzen
Sat 11:30 
8-A   
Magnus Sæther
Rudi Andre Wolff
Sat 11:30 
9-A   
Matias Sætre
Gard Eiken Flage
Sat 13:00 
10-B   
Trond Johan Eeg Nielsen
Jardar Eiken Flage
Sat 13:00 
11-B   
Kjell Henriksen
Kim Erwin Fluge
Sat 13:00 
12-B   
Daniel Skaathun
Gjermund Flage
Sat 13:00 

Round 3

Race to 2
13-A   
Reidar Rundsveen
Rudi Andre Wolff
Sat 14:30 
14-A   
Geir Bentzen
Gard Eiken Flage
Sat 14:30 
15-A   
Magnus Sæther
Matias Sætre
Sat 14:30 
16-B   
Trond Johan Eeg Nielsen
Kim Erwin Fluge
Sat 14:30 
17-B   
Jardar Eiken Flage
Gjermund Flage
Sat 16:00 
18-B   
Kjell Henriksen
Daniel Skaathun
Sat 16:00 

Round 4

Race to 2
19-A   
Reidar Rundsveen
Gard Eiken Flage
Sat 16:00 
20-A   
Rudi Andre Wolff
Matias Sætre
Sat 16:00 
21-A   
Geir Bentzen
Magnus Sæther
Sat 17:30 
22-B   
Trond Johan Eeg Nielsen
Gjermund Flage
Sat 17:30 
23-B   
Kim Erwin Fluge
Daniel Skaathun
Sat 17:30 
24-B   
Jardar Eiken Flage
Kjell Henriksen
Sat 17:30 

Round 5

Race to 2
25-A   
Reidar Rundsveen
Matias Sætre
Sat 19:00 
26-A   
Gard Eiken Flage
Magnus Sæther
Sat 19:00 
27-A   
Rudi Andre Wolff
Geir Bentzen
Sat 19:00 
28-B   
Trond Johan Eeg Nielsen
Daniel Skaathun
Sat 19:00 
29-B   
Gjermund Flage
Kjell Henriksen
Sat 20:30 
30-B   
Kim Erwin Fluge
Jardar Eiken Flage
Sat 20:30 

Semi final

Race to 3
31   
Matias Sætre
Jardar Eiken Flage
Sun 10:00 
32   
Reidar Rundsveen
Daniel Skaathun
Sun 10:00 

Final

Race to 3
33   
Matias Sætre
Daniel Skaathun
Sun 12:00 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer