Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

January 12, - January 14, 2018

RT1 1. Divisjon Vest

Add players

Please wait...
10-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Stian Larsen
Marken IL, Kong Oscar BK
7 (6/1) 66 (42/24)
64%
100
2 Tommy Wolff
Hyllestad IL, BG
5 (4/1) 44 (30/14)
68%
87
3 Jan Erik Hatlem
Hyllestad IL, BG
5 (4/1) 51 (29/22)
57%
74
3 Rudi Andre Wolff
Hyllestad IL, BG
7 (5/2) 62 (38/24)
61%
74
5 Aleksander Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 51 (25/26)
49%
61
5 Daniel Huldal Schjelderup
Herøy BK
4 (3/1) 40 (19/21)
48%
61
5 Jan Ove Kvalsund Hansen
Herøy BK
3 (2/1) 25 (15/10)
60%
61
5 Robert Gelin Rysjedal
Hyllestad IL, BG
6 (4/2) 51 (26/25)
51%
61
9 Jonas Kvalsund Hansen
Herøy BK
3 (1/2) 27 (14/13)
52%
49
Show more
9 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 41 (21/20)
51%
49
9 Sveinung Arnesson Østgård
Marken IL, Kong Oscar BK
4 (2/2) 35 (17/18)
49%
49
9 Bjarne Pettersen
Herøy BK
3 (1/2) 31 (16/15)
52%
49
13 Kurt Hatlem
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 38 (20/18)
53%
37
13 Pål Hatteberg
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 28 (14/14)
50%
37
13 Paul Townsend
Feios IL-BG
3 (1/2) 31 (15/16)
48%
37
13 Trond Bendal
Herøy BK
4 (2/2) 36 (16/20)
44%
37
17 Edvin Eri Pettersen
Herøy BK
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
29
17 Eirik Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
29
17 Henning Solem
Herøy BK
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
29
17 Ketil Andre Strømmen
Marken IL, Kong Oscar BK
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
29
17 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
29
17 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
1 (0/1) 7 (1/6)
14%
29
17 Even Eiken Pettersen
Herøy BK
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
29
17 Alexander Dybvik
Herøy BK
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
29
25 Vegard Notøy
Herøy BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
22
Entry deadline Jan 10, 2018, 6:00 PM (local time)
Starts Jan 12, 2018, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (25 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Vest 2018
Organizer Hyllestad IL, BG
Contact Gjermund Flage (gjermund.flage@gmail.com, 93218780)
More info
Vel møtt til RT1 i 1. divisjon Vest 2018!

Turneringa blir arrangert i 10 ball. Vi spelar dobbelcup, enten 16/4 eller 32/8, og med distanse 5-7. Spelestart laurdag kl. 10.00, oppmøte seinast 30 min. før kampstart.

Sjå TBR om turneringsavvikling og reglar: http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?10_12_3_-_pool__divisjon_1.htm

Fredag serverer vi lasagne klokka kl 20.00, og salongen er open frå kl. 18.00.

Søndag er det 2. divisjon frå kl. 10.00.

Overnatting:

Fjordkick AS: http://www.fjordkick.no/
Lavik Hytter: https://www.fjordkysten.no/overnatting/lavik-feriehus-p809963
Hotel Sognefjord: http://www.hotelsognefjord.no/
Eide Ferie og Fritid tlf. 93218780

Mvh.
Gjermund Flage
Turneringsleiar

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Tommy Wolff
Walk Over
 
2   
Pål Hatteberg
Robert Gelin Rysjedal
Sat 09:22  Table 1
3   
Aleksander Tonning Hatløy
Rudi Andre Wolff
Fri 20:28  Table 1
4   
Vegard Notøy
Kurt Hatlem
Sat 09:22  Table 2
5   
Kim Ronny Nygård
Walk Over
 
6   
Jan Erik Hatlem
Astrid Eiken Flage
Fri 20:48  Table 2
7   
Even Eiken Pettersen
Sveinung Arnesson Østgård
Sat 09:22  Table 3
8   
Walk Over
Paul Townsend
 
9   
Jonas Kvalsund Hansen
Walk Over
 
10   
Trond Bendal
Edvin Eri Pettersen
Sat 09:22  Table 4
11   
Nina Torvund
Daniel Huldal Schjelderup
Fri 20:28  Table 4
12   
Walk Over
Bjarne Pettersen
 
13   
Eirik Tonning Hatløy
Walk Over
 
14   
Stian Larsen
Henning Solem
Sat 09:22  Table 5
15   
Alexander Dybvik
Ketil Andre Strømmen
Sat 09:22  Table 6
16   
Walk Over
Jan Ove Kvalsund Hansen
 

Winner round 1

Race to 7
17   
Tommy Wolff
Robert Gelin Rysjedal
Sat 11:51  Table 1
18   
Aleksander Tonning Hatløy
Kurt Hatlem
Sat 11:22  Table 2
19   
Kim Ronny Nygård
Jan Erik Hatlem
Sat 10:34  Table 6
20   
Sveinung Arnesson Østgård
Paul Townsend
Sat 10:41  Table 3
21   
Jonas Kvalsund Hansen
Trond Bendal
Sat 10:55  Table 5
22   
Daniel Huldal Schjelderup
Bjarne Pettersen
Sat 10:50  Table 4
23   
Eirik Tonning Hatløy
Stian Larsen
Sat 11:17  Table 1
24   
Ketil Andre Strømmen
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 11:56  Table 5

Loser round 1

Race to 7
25   
Walk Over
Pål Hatteberg
 
26   
Rudi Andre Wolff
Vegard Notøy
Sat 12:07  Table 6
27   
Walk Over
Astrid Eiken Flage
 
28   
Even Eiken Pettersen
Walk Over
 
29   
Walk Over
Edvin Eri Pettersen
 
30   
Nina Torvund
Walk Over
 
31   
Walk Over
Henning Solem
 
32   
Alexander Dybvik
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 7
33   
Pål Hatteberg
Ketil Andre Strømmen
Sat 12:39  Table 5
34   
Rudi Andre Wolff
Eirik Tonning Hatløy
Sat 13:07  Table 6
35   
Astrid Eiken Flage
Bjarne Pettersen
Sat 12:00 
36   
Even Eiken Pettersen
Trond Bendal
Sat 12:16  Table 4
37   
Edvin Eri Pettersen
Paul Townsend
Sat 12:23  Table 3
38   
Nina Torvund
Kim Ronny Nygård
Sat 12:51  Table 2
39   
Henning Solem
Kurt Hatlem
Sat 13:16  Table 1
40   
Alexander Dybvik
Robert Gelin Rysjedal
Sat 12:33  Table 1

Winners qualification

Race to 7
41   
Tommy Wolff
Aleksander Tonning Hatløy
Sat 13:41  Table 4
42   
Jan Erik Hatlem
Sveinung Arnesson Østgård
Sat 13:52  Table 5
43   
Jonas Kvalsund Hansen
Daniel Huldal Schjelderup
Sat 13:42  Table 3
44   
Stian Larsen
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 13:58  Table 6

Loser round 3

Race to 7
45   
Pål Hatteberg
Rudi Andre Wolff
Sat 14:13  Table 4
46   
Bjarne Pettersen
Trond Bendal
Sat 14:19  Table 1
47   
Paul Townsend
Nina Torvund
Sat 14:36  Table 2
48   
Kurt Hatlem
Robert Gelin Rysjedal
Sat 14:54  Table 6

Losers qualification

Race to 7
49   
Rudi Andre Wolff
Sveinung Arnesson Østgård
Sat 15:19  Table 1
50   
Bjarne Pettersen
Aleksander Tonning Hatløy
Sat 15:19  Table 3
51   
Nina Torvund
Stian Larsen
Sat 16:09  Table 2
52   
Robert Gelin Rysjedal
Jonas Kvalsund Hansen
Sat 16:14  Table 4

Quarter final

Race to 7
53   
Tommy Wolff
Robert Gelin Rysjedal
Sat 17:25  Table 1
54   
Jan Erik Hatlem
Aleksander Tonning Hatløy
Sat 17:25  Table 2
55   
Daniel Huldal Schjelderup
Stian Larsen
Sat 17:25  Table 3
56   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Rudi Andre Wolff
Sat 17:25  Table 4

Semi final

Race to 7
57   
Tommy Wolff
Jan Erik Hatlem
Sat 19:12 
58   
Stian Larsen
Rudi Andre Wolff
Sat 19:10  Table 2

Final

Race to 7
59   
Tommy Wolff
Stian Larsen
Sat 20:19  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer