Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 25 - March 27, 2022

Pool-liga 6 Øst PL1200

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Roger Rasmussen
Ask BC
6 (6/0) 45 (33/12)
73%
100
2 Thomas Pedersen
Fredrikstad BK
7 (5/2) 54 (33/21)
61%
87
3 Lars Jørgen Langrind
Kongsberg BK
6 (4/2) 42 (23/19)
55%
77
3 Didrik Vatne
Gjøvik&Raufoss BK
4 (3/1) 28 (20/8)
71%
77
5 Bjørn Erik Bergh
Grenland BK
4 (3/1) 27 (16/11)
59%
64
5 Kjell Martin Andersen
Grenland BK
4 (3/1) 32 (15/17)
47%
64
5 Veejay Adriano
Grenland BK
5 (3/2) 36 (23/13)
64%
64
5 Ivan Blomqvist
Oslo BK
4 (3/1) 27 (17/10)
63%
64
9 Albert-Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
3 (2/1) 24 (13/11)
54%
44
Show more
9 Håvard Lykke
Gjøvik&Raufoss BK
4 (2/2) 31 (14/17)
45%
44
9 Henrik Hagen
BEX BK
4 (2/2) 29 (14/15)
48%
44
9 Tommy Myhre
Grenland BK
3 (2/1) 19 (11/8)
58%
44
9 Vegard Daapan
Grenland BK
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
44
9 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
2 (1/1) 14 (6/8)
43%
44
9 Morten Gulbrandsen
Grenland BK
4 (2/2) 29 (13/16)
45%
44
9 Kenneth Mydland
Fredrikstad BK
4 (2/2) 29 (18/11)
62%
44
17 Espen Kristiansen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
16
17 Finn-Ari Syrrist
Grenland BK
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
16
17 Jørgen Nilsen
BEX BK
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
16
17 Trond Ivar Larsen
Grenland BK
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
16
17 Espen Kristoffersen
Gjøvik&Raufoss BK
3 (1/2) 19 (7/12)
37%
16
17 Ragnar Hansen
Grenland BK
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
16
17 Terje Kristoffersen
Oslo BK
3 (1/2) 17 (6/11)
35%
16
17 Odd Magnus Eidstø
Fredrikstad BK
3 (1/2) 17 (7/10)
41%
16
25 Chairat Pho
Grenland BK
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
13
25 Geir Tollefsrud
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
13
25 Kent Hansen
Oslo BK
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
13
25 Tommy Waskaas Andersen
Grenland BK
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
13
25 Joakim Langkås
Grenland BK
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
13
25 James Leahy
Grenland BK
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
13
Entry deadline Mar 23, 2022, 5:59 PM (local time)
Starts Mar 25, 2022, 8:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (30 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Grenland BK
Contact Tommy Myhre (myhreungen@hotmail.com, 97195387)
More info
Vi i Grenland Biljardklubb ønsker alle velkommen til Pl 1200.
Du finner oss i floodmyrvegen 21,3946 Porsgrunn.
Vi ligger i samme bygg som Eidanger Auto,bare i motsatt ende av bygget og i 2etg.
Du parkerer på samme side som Eidanger Auto holder til,bare å kjøre til enden av bygget og se om det er plasser ledig der.Så går du bare langs kortveggen på bygget og finner trappa opp til i 2 etg.
Overnatting Thon Hotel Høyer,dette ligger i Skien,ca 15 min å kjøre til salongen.
Pris for dobbeltrom 1095,-Ledige rom pr dags dato.
Comfort Hotel Porsgrunn,ligger 5 min i fra klubben med bil
Ca 1200,- for både enkelt og dobbeltrom

Vi har 6 stk Olio Cyber Biljardbord med Simonis 760 tournament blue på alle bordene.
Det er 2 stk toaletter,ett dame og ett herretoalett.

Kiosken vil være åpen under hele turneringen med noe forskjellig mat som baguetter,lapsskaus,pølser,nudler,toast…..
Samt at vi har enn del forskjellig mineralvann og sjokolade til en gunstig pris!

Så da vil vi i Grenland Biljardklubb ønske dere alle en hyggelig turnering sammen med oss

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Ole Kristian Rudshavn
Walk Over
 
2   
Vegard Daapan
HÅVARD LYKKE
Sat 10:34  Table 6
3   
Tommy Myhre
Terje Kristoffersen
Sat 09:57  Table 1
4   
James Leahy
Jørgen Nilsen
Sat 09:57  Table 2
5   
Albert Roman Borrie Stensrød
Geir Tollefsrud
Sat 10:37  Table 1
6   
Odd Magnus Eidstø
Kenneth Mydland
Sat 09:57  Table 3
7   
Kjell Martin Andersen
Kent Hansen
Sat 09:57  Table 4
8   
Morten Gulbrandsen
Henrik Hagen
R1
Sat 09:57  Table 5
9   
Roger Rasmussen
Chairat Pho
Sat 09:58  Table 6
10   
Trond Ivar Larsen
Finn-Ari Syrrist
Sat 10:38  Table 2
11   
Thomas Pedersen
Joakim Langkås
Sat 10:59  Table 5
12   
Espen Kristoffersen
Bjørn Erik Bergh
Sat 10:43  Table 3
13   
Ivan Blomqvist
Tommy Waskaas Andersen
Sat 10:53  Table 4
14   
Veejay Adriano
Lars Jørgen Langrind
Sat 11:29  Table 1
15   
Ragnar Hansen
Espen Kristiansen
Sat 11:27  Table 2
16   
Walk Over
Didrik Vatne
 

Winners qualification

Race to 5
17   
Ole Kristian Rudshavn
HÅVARD LYKKE
Sat 11:42  Table 6
18   
Tommy Myhre
Jørgen Nilsen
Sat 11:45  Table 4
19   
Albert Roman Borrie Stensrød
Kenneth Mydland
Sat 11:34  Table 3
20   
Kjell Martin Andersen
Henrik Hagen
Sat 11:50  Table 5
21   
Roger Rasmussen
Trond Ivar Larsen
Sat 12:11  Table 1
22   
Thomas Pedersen
Bjørn Erik Bergh
R1
Sat 12:12  Table 2
23   
Ivan Blomqvist
Veejay Adriano
Sat 12:29  Table 4
24   
Ragnar Hansen
Didrik Vatne
Sat 12:40  Table 1

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Vegard Daapan
 
26   
Terje Kristoffersen
James Leahy
Sat 12:41  Table 3
27   
Geir Tollefsrud
Odd Magnus Eidstø
Sat 12:43  Table 6
28   
Kent Hansen
Morten Gulbrandsen
Sat 12:48  Table 2
29   
Chairat Pho
Finn-Ari Syrrist
Sat 12:52  Table 5
30   
Joakim Langkås
Espen Kristoffersen
Sat 13:24  Table 1
31   
Tommy Waskaas Andersen
Lars Jørgen Langrind
Sat 13:31  Table 5
32   
Espen Kristiansen
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 5
33   
Vegard Daapan
Ragnar Hansen
Sat 13:31  Table 6
34   
Terje Kristoffersen
Veejay Adriano
Sat 13:43  Table 3
35   
Odd Magnus Eidstø
Thomas Pedersen
Sat 13:41  Table 4
36   
Morten Gulbrandsen
Trond Ivar Larsen
R1
Sat 13:56  Table 2
37   
Finn-Ari Syrrist
Henrik Hagen
Sat 14:18  Table 4
38   
Espen Kristoffersen
Kenneth Mydland
Sat 14:52  Table 6
39   
Lars Jørgen Langrind
Jørgen Nilsen
Sat 14:26  Table 5
40   
Espen Kristiansen
HÅVARD LYKKE
Sat 14:22  Table 3

Last sixteen

Race to 5
41   
Ole Kristian Rudshavn
Veejay Adriano
Sat 15:37  Table 1
42   
Tommy Myhre
Thomas Pedersen
Sat 15:37  Table 2
43   
Albert Roman Borrie Stensrød
Lars Jørgen Langrind
Sat 15:37  Table 3
44   
Kjell Martin Andersen
R1
Kenneth Mydland
R1
Sat 15:37  Table 4
45   
Roger Rasmussen
Vegard Daapan
Sat 15:38  Table 5
46   
Bjørn Erik Bergh
R1
Henrik Hagen
R1
Sat 15:38  Table 6
47   
Ivan Blomqvist
HÅVARD LYKKE
Sat 16:07  Table 5
48   
Didrik Vatne
Morten Gulbrandsen
Sat 16:09  Table 6

Quarter final

Race to 6
49   
Veejay Adriano
Thomas Pedersen
Sat 16:31  Table 2
50   
Lars Jørgen Langrind
Kjell Martin Andersen
Sat 16:39  Table 3
51   
Roger Rasmussen
R1
Bjørn Erik Bergh
Sat 16:30  Table 1
52   
Ivan Blomqvist
Didrik Vatne
Sat 16:58  Table 6

Semi final

Race to 6
53   
Thomas Pedersen
Lars Jørgen Langrind
Sat 17:42  Table 1
54   
Roger Rasmussen
Didrik Vatne
Sat 18:03  Table 5

Final

Race to 6
55   
Thomas Pedersen
Roger Rasmussen
Sat 19:27  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer