Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 11 - February 13, 2022

Pool-liga 5 Øst PL1199

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Bernt Even Nilsen
Ask BC
6 (6/0) 53 (36/17)
68%
100
2 Egil Arne Sørensen
Oslo BK
6 (4/2) 58 (31/27)
53%
87
3 BArild Sørum
Unique BK
5 (4/1) 46 (27/19)
59%
77
3 Sindre S Johansen
Grenland BK
5 (3/2) 52 (27/25)
52%
77
5 Espen Kristiansen
Fredrikstad BK
3 (2/1) 24 (14/10)
58%
64
5 Raymond Kandola
Plankebyen BK
4 (3/1) 38 (22/16)
58%
64
5 Hamad Malik
Unique BK
5 (3/2) 46 (23/23)
50%
64
5 Odd Magnus Eidstø
Fredrikstad BK
4 (3/1) 31 (21/10)
68%
64
9 Moises Farfan
Plankebyen BK
4 (2/2) 38 (22/16)
58%
44
Show more
9 Vegard Daapan
Grenland BK
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
44
9 Stig Nesvik
Oslo BK
4 (2/2) 33 (17/16)
52%
44
9 Kjell Martin Andersen
Grenland BK
2 (1/1) 19 (10/9)
53%
44
9 Morten Gulbrandsen
Grenland BK
4 (2/2) 36 (18/18)
50%
44
9 Odd Martin Asp
Ask BC
4 (2/2) 38 (19/19)
50%
44
9 Simen (7ern) Jøndal
Oslo BK
3 (2/1) 28 (13/15)
46%
44
9 Didrik Voga Berg
Oslo BK
3 (2/1) 29 (17/12)
59%
44
17 Chairat Pho
Grenland BK
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
16
17 Trond-Michael Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
3 (1/2) 28 (15/13)
54%
16
17 Martin Løvbakk Iversen
Horten BK
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
16
17 Hamza Malik
Unique BK
3 (1/2) 25 (9/16)
36%
16
17 Tayab Malik
Unique BK
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
16
17 Sebastian Bergslien
Grenland BK
3 (1/2) 28 (13/15)
46%
16
17 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
16
17 James Leahy
Grenland BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
16
25 Bjørn Birger Andreassen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
13
25 Veejay Adriano
Grenland BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
13
25 Aleksander Gill
Grenland BK
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
13
25 Arne Wiese-Hansen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
13
Entry deadline Feb 9, 2022, 5:59 PM (local time)
Starts Feb 11, 2022, 11:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (28 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Grenland BK
More info
Vi i Grenland Biljardklubb ønsker alle velkommen til Pl 1199.
Du finner oss i floodmyrvegen 21,3946 Porsgrunn.
Vi ligger i samme bygg som Eidanger Auto,bare i motsatt ende av bygget og i 2etg.
Du parkerer på samme side som Eidanger Auto holder til,bare å kjøre til enden av bygget og se om det er plasser ledig der.Så går du bare langs kortveggen på bygget og finner trappa opp til i 2 etg.
Overnatting Thon Hotel Høyer,dette ligger i Skien,ca 15 min å kjøre til salongen.
Pris for dobbeltrom 1095,-Ledige rom pr dags dato.
Comfort Hotel Porsgrunn,ligger 5 min i fra klubben med bil
Ca 1200,- for både enkelt og dobbeltrom

Vi har 6 stk Olio Cyber Biljardbord med Simonis 760 tournament blue på alle bordene.
Det er 2 stk toaletter,ett dame og ett herretoalett.

Kiosken vil være åpen under hele turneringen med noe forskjellig mat som baguetter,lapsskaus,pølser,nudler,toast…..
Samt at vi har enn del forskjellig mineralvann og sjokolade til en gunstig pris!

Så da vil vi i Grenland Biljardklubb ønske dere alle en hyggelig turnering sammen med oss

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Kjell Martin Andersen
Walk Over
 
2   
James Leahy
Morten Gulbrandsen
Sat 09:54  Table 1
3   
Trond-Michael Borrie Stensrød
Aleksander Gill
Sat 09:54  Table 2
4   
Simen Jøndal
Moises Farfan
Sat 09:54  Table 3
5   
Raymond Kandola
Veejay Adriano
Sat 09:55  Table 4
6   
Sebastian Bergslien
Martin Løvbakk Iversen
Sat 09:55  Table 5
7   
Vegard Daapan
Didrik Voga Berg
Sat 09:55  Table 6
8   
Walk Over
Daniel Lorentzen-Styr
 
9   
Espen Kristiansen
Walk Over
 
10   
Sindre S Johansen
Hamza Malik
Sat 11:09  Table 6
11   
Odd Martin Asp
Stig Nesvik
Sat 10:42  Table 2
12   
Arne Wiese-Hansen
BArild Sørum
Sat 11:01  Table 3
13   
Bernt Even Nilsen
Bjørn Birger Andreassen
Sat 10:46  Table 5
14   
Hamad Malik
Chairat Pho
Sat 10:49  Table 4
15   
Tayab Malik
Odd Magnus Eidstø
Sat 10:48  Table 1
16   
Walk Over
Egil Arne Sørensen
 

Winners qualification

Race to 6
17   
Kjell Martin Andersen
Morten Gulbrandsen
Sat 11:40  Table 5
18   
Trond-Michael Borrie Stensrød
Simen Jøndal
Sat 11:45  Table 2
19   
Raymond Kandola
Sebastian Bergslien
Sat 11:47  Table 3
20   
Didrik Voga Berg
Daniel Lorentzen-Styr
Sat 11:58  Table 4
21   
Espen Kristiansen
Hamza Malik
Sat 12:35  Table 3
22   
Odd Martin Asp
BArild Sørum
Sat 12:38  Table 5
23   
Bernt Even Nilsen
Chairat Pho
Sat 12:22  Table 6
24   
Odd Magnus Eidstø
Egil Arne Sørensen
Sat 12:03  Table 1

Loser round 1

Race to 6
25   
Walk Over
James Leahy
 
26   
Aleksander Gill
Moises Farfan
Sat 12:49  Table 2
27   
Veejay Adriano
Martin Løvbakk Iversen
Sat 12:50  Table 1
28   
Vegard Daapan
Walk Over
 
29   
Walk Over
Sindre S Johansen
 
30   
Stig Nesvik
Arne Wiese-Hansen
Sat 12:55  Table 4
31   
Bjørn Birger Andreassen
Hamad Malik
Sat 13:13  Table 6
32   
Tayab Malik
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 6
33   
James Leahy
Egil Arne Sørensen
Sat 13:30  Table 3
34   
Moises Farfan
Chairat Pho
Sat 13:40  Table 2
35   
Martin Løvbakk Iversen
Odd Martin Asp
Sat 14:00  Table 5
36   
Vegard Daapan
Hamza Malik
Sat 13:35  Table 1
37   
Sindre S Johansen
Daniel Lorentzen-Styr
Sat 13:45  Table 4
38   
Stig Nesvik
Sebastian Bergslien
R1
Sat 14:24  Table 3
39   
Hamad Malik
Trond-Michael Borrie Stensrød
Sat 14:31  Table 6
40   
Tayab Malik
Morten Gulbrandsen
Sat 14:29  Table 5

Last sixteen

Race to 6
41   
Kjell Martin Andersen
Egil Arne Sørensen
Sat 15:53  Table 1
42   
Simen Jøndal
Hamad Malik
Sat 15:53  Table 2
43   
Raymond Kandola
R1
Vegard Daapan
Sat 15:53  Table 3
44   
Didrik Voga Berg
Sindre S Johansen
Sat 15:53  Table 4
45   
Espen Kristiansen
R1
Odd Martin Asp
Sat 15:53  Table 5
46   
BArild Sørum
Moises Farfan
Sat 15:53  Table 6
47   
Bernt Even Nilsen
Morten Gulbrandsen
Sat 16:31  Table 3
48   
Odd Magnus Eidstø
Stig Nesvik
Sat 16:40  Table 2

Quarter final

Race to 6
49   
Egil Arne Sørensen
Hamad Malik
Sat 17:30  Table 3
50   
Raymond Kandola
Sindre S Johansen
Sat 17:09  Table 1
51   
Espen Kristiansen
BArild Sørum
Sat 17:30  Table 5
52   
Bernt Even Nilsen
Odd Magnus Eidstø
Sat 17:30  Table 6

Semi final

Race to 6
53   
Egil Arne Sørensen
Sindre S Johansen
Sat 18:27  Table 6
54   
BArild Sørum
Bernt Even Nilsen
Sat 18:27  Table 5

Final

Race to 6
55   
Egil Arne Sørensen
Bernt Even Nilsen
Sat 19:19  Table 5

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer