Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 11 - September 12, 2021

Pool-liga 2 Vest PL1199

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Daniel Skaathun
Os Biljard og Snookerklubb
9 (8/1) 57 (44/13)
77%
100
2 Jason Hawker
Os Biljard og Snookerklubb
9 (6/3) 65 (40/25)
62%
87
3 Ketil Andre Strømmen
Marken IL, Kong Oscar BK
8 (7/1) 60 (38/22)
63%
77
3 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
8 (4/4) 52 (23/29)
44%
77
5 Edvin Eri Pettersen
Herøy BK
7 (3/4) 54 (25/29)
46%
64
5 Gjermund Flage
Hyllestad IL, BG
7 (5/2) 49 (31/18)
63%
64
5 Tor Espen H. Skoglund
Os Biljard og Snookerklubb
7 (4/3) 52 (25/27)
48%
64
5 Rune Bergsvåg
Os Biljard og Snookerklubb
7 (3/4) 42 (19/23)
45%
64
9 Kurt Hatlem
Hyllestad IL, BG
6 (2/4) 45 (20/25)
44%
44
9 Mona Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
6 (3/3) 42 (21/21)
50%
44
11 Sveinung Arnesson østgård
Os Biljard og Snookerklubb
6 (1/5) 47 (19/28)
40%
36
11 Kjell Henriksen
Os Biljard og Snookerklubb
6 (1/5) 38 (12/26)
32%
36
13 Roger Daniel Helland
Herøy BK
6 (1/5) 41 (14/27)
34%
28
13 Marius Antero Salmi Bostad
Os Biljard og Snookerklubb
6 (1/5) 40 (11/29)
28%
28
Entry deadline Sep 8, 2021, 5:59 PM (local time)
Starts Sep 11, 2021, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (14 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Os Biljard og Snookerklubb
Contact Jan Helge Kordts
More info
Os Biljard og Snookerklubb har gleden av å invitere til PL1199 vest! Vi har 7 goldcrown bord klar til denne turneringen . Vi serverer mat og god stemning hele helgen! Vel møtt!!

Endelig tidsskjema for hele helgen blir satt opp etter at påmeldingsfristen er gått ut.


Os Biljard og Snookerklubb ligger ca 35 minutter kjøring fra Bergen i Ulvenvegen 34.
Følg skilting mot Stavanger og når du kommer til en stor rundkjøring (etter ca 35 minutter) der du har en Uno-X bensinstasjon på høyre side og Menybutikk rett frem skal du ta til høyre mot Stavanger. Deretter kommer du til en ny rundkjøring der du tar til høyre inn på Ulvenvegen. Ta deretter to ganger til høyre slik at du kommer inn på en stor parkeringsplass. Kjør på baksiden av bygget du ser fremfor deg og du er fremme.

Overnatting :
Solstrand Fjordhotell
Bjørnafjorden Gjestetun
Air BnB

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ketil Andre Strømmen 6 6 0 0 30 12 18 1 0 0 0.714 6
2 Jason Hawker 6 4 0 2 27 16 11 0 0 0 0.628 4
3 Rune Bergsvåg 6 3 0 3 19 18 1 0 0 0 0.514 3
4 Kim Ronny Nygård 6 3 0 3 18 21 -3 0 0 0 0.462 3
5 Mona Lundetræ 6 3 0 3 21 21 0 0 0 0 0.5 3
6 Sveinung Arnesson østgård 6 1 0 5 19 28 -9 0 0 0 0.404 1
7 Marius Antero Salmi Bostad 6 1 0 5 11 29 -18 0 0 0 0.275 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Gjermund Flage 6 5 0 1 29 13 16 0 0 0 0.69 5
2 Daniel Skaathun 6 5 0 1 27 8 19 4 0 0 0.771 5
3 Tor Espen H. Skoglund 6 4 0 2 22 22 0 0 0 0 0.5 4
4 Edvin Eri Pettersen 6 3 0 3 21 24 -3 0 0 0 0.467 3
5 Kurt Hatlem 6 2 0 4 20 25 -5 0 0 0 0.444 2
6 Kjell Henriksen 6 1 0 5 12 26 -14 0 0 0 0.316 1
7 Roger Daniel Helland 6 1 0 5 14 27 -13 0 0 0 0.341 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1-A   
Ketil Andre Strømmen
Mona Lundetræ
Sat 10:13  Table 2
2-A   
Kim Ronny Nygård
Marius Antero Salmi Bostad
Sat 10:13  Table 3
3-A   
Jason Hawker
Rune Bergsvåg
Sat 10:13  Table 4
4-B   
Edvin Eri Pettersen
Tor Espen H. Skoglund
Sat 10:13  Table 6
5-B   
Gjermund Flage
Kjell Henriksen
Sat 10:13  Table 7
6-B   
Daniel Skaathun
R1
Roger Daniel Helland
Sat 10:13  Table 8

Round 2

Race to 5
7-A   
Mona Lundetræ
Marius Antero Salmi Bostad
Sat 11:08  Table 2
8-A   
Ketil Andre Strømmen
R1
Rune Bergsvåg
Sat 11:09  Table 3
9-A   
Kim Ronny Nygård
Sveinung Arnesson østgård
Sat 11:08  Table 4
10-B   
Tor Espen H. Skoglund
Kjell Henriksen
Sat 11:16  Table 6
11-B   
Edvin Eri Pettersen
Roger Daniel Helland
Sat 11:16  Table 7
12-B   
Gjermund Flage
Kurt Hatlem
Sat 10:57  Table 8

Round 3

Race to 5
13-A   
Marius Antero Salmi Bostad
Rune Bergsvåg
Sat 12:18  Table 4
14-A   
Mona Lundetræ
Sveinung Arnesson østgård
Sat 12:18  Table 3
15-A   
Ketil Andre Strømmen
Jason Hawker
Sat 12:16  Table 2
16-B   
Kjell Henriksen
Roger Daniel Helland
Sat 12:29  Table 6
17-B   
Tor Espen H. Skoglund
Kurt Hatlem
Sat 12:27  Table 8
18-B   
Edvin Eri Pettersen
Daniel Skaathun
R1
Sat 12:50  Table 7

Round 4

Race to 5
19-A   
Rune Bergsvåg
Sveinung Arnesson østgård
Sat 13:29  Table 4
20-A   
Marius Antero Salmi Bostad
Jason Hawker
Sat 13:29  Table 3
21-A   
Mona Lundetræ
Kim Ronny Nygård
Sat 13:29  Table 2
22-B   
Roger Daniel Helland
Kurt Hatlem
Sat 13:55  Table 8
23-B   
Kjell Henriksen
Daniel Skaathun
R2
Sat 13:38  Table 6
24-B   
Tor Espen H. Skoglund
Gjermund Flage
Sat 13:54  Table 7

Round 5

Race to 5
25-A   
Sveinung Arnesson østgård
Jason Hawker
Sat 14:25  Table 4
26-A   
Rune Bergsvåg
Kim Ronny Nygård
Sat 14:31  Table 3
27-A   
Marius Antero Salmi Bostad
Ketil Andre Strømmen
Sat 14:24  Table 2
28-B   
Kurt Hatlem
Daniel Skaathun
Sat 15:13  Table 7
29-B   
Roger Daniel Helland
Gjermund Flage
Sat 15:14  Table 8
30-B   
Kjell Henriksen
Edvin Eri Pettersen
Sat 15:00  Table 6

Round 6

Race to 5
31-A   
Jason Hawker
Kim Ronny Nygård
Sat 15:41  Table 4
32-A   
Sveinung Arnesson østgård
Ketil Andre Strømmen
Sat 15:38  Table 3
33-A   
Rune Bergsvåg
Mona Lundetræ
Sat 15:24  Table 2
34-B   
Daniel Skaathun
Gjermund Flage
Sat 16:22  Table 6
35-B   
Kurt Hatlem
Edvin Eri Pettersen
Sat 15:51  Table 7
36-B   
Roger Daniel Helland
Tor Espen H. Skoglund
Sat 16:22  Table 8

Round 7

Race to 5
37-A   
Kim Ronny Nygård
Ketil Andre Strømmen
Sat 16:40  Table 2
38-A   
Jason Hawker
Mona Lundetræ
Sat 16:37  Table 3
39-A   
Sveinung Arnesson østgård
Marius Antero Salmi Bostad
Sat 16:40  Table 4
40-B   
Gjermund Flage
Edvin Eri Pettersen
Sat 17:11  Table 7
41-B   
Daniel Skaathun
Tor Espen H. Skoglund
Sat 17:30  Table 8
42-B   
Kurt Hatlem
Kjell Henriksen
Sat 17:17  Table 6

Quarter final

Race to 5
43   
Ketil Andre Strømmen
Edvin Eri Pettersen
Sat 18:49  Table 7
44   
Rune Bergsvåg
Daniel Skaathun
R1
Sat 18:49  Table 2
45   
Jason Hawker
Tor Espen H. Skoglund
Sat 18:49  Table 6
46   
Kim Ronny Nygård
Gjermund Flage
Sat 18:49  Table 3

Semi final

Race to 6
47   
Ketil Andre Strømmen
Daniel Skaathun
R1
Sat 20:05  Table 7
48   
Jason Hawker
Kim Ronny Nygård
Sat 20:05  Table 3

Final

Race to 6
49   
Daniel Skaathun
R1
Jason Hawker
Sat 20:57  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer