Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 11, 2018

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018 #21

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Stein Posthuma
9 (7/2) 34 (24/10)
71%
50
2 Frans van Tatenhove
9 (6/3) 37 (20/17)
54%
35
3 Ben Zaza
7 (5/2) 29 (18/11)
62%
25
3 Crelis Hogchem
8 (5/3) 31 (17/14)
55%
25
5 Mario Martokarijo
6 (3/3) 20 (11/9)
55%
20
5 H.F. Chen
7 (5/2) 27 (16/11)
59%
20
5 Tim Craven
7 (5/2) 25 (18/7)
72%
20
5 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
5 (4/1) 17 (10/7)
59%
20
9 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
6 (3/3) 19 (9/10)
47%
15
Show more
9 Adrie van Delft
5 (4/1) 16 (11/5)
69%
15
9 Jum Zwijnenburg
6 (4/2) 19 (11/8)
58%
15
9 Karin Roijen
5 (1/4) 16 (6/10)
38%
15
9 Ray Zwaan
5 (3/2) 16 (10/6)
63%
15
9 Tara Verharen
6 (3/3) 18 (9/9)
50%
15
9 Sigfried Janga
6 (3/3) 20 (11/9)
55%
15
17 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
5 (3/2) 15 (9/6)
60%
10
17 Rodrigo Matias
5 (2/3) 15 (9/6)
60%
10
17 Alvin Stevens
4 (1/3) 12 (3/9)
25%
10
17 Jeroen van Uffelen
4 (1/3) 11 (3/8)
27%
10
17 Robin Schilling
5 (2/3) 15 (6/9)
40%
10
22 Bob Worku
5 (2/3) 15 (6/9)
40%
5
22 Theo Schutte
4 (0/4) 12 (2/10)
17%
5
22 Yiu-Fai Cheung
5 (2/3) 15 (6/9)
40%
5
22 Elfried Jansen
4 (1/3) 12 (3/9)
25%
5
22 Zumfer Benquku
5 (2/3) 15 (6/9)
40%
5
27 Alex Costa
5 (1/4) 15 (5/10)
33%
5
27 Nathalie Slagboom
5 (0/5) 15 (2/13)
13%
5
27 Erwin van der Meer
5 (1/4) 15 (2/13)
13%
5
Entry deadline Nov 11, 2018, 1:45 PM (local time)
Starts Nov 11, 2018, 1:00 PM (local time)
Format Round robin (28 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking 2018 and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang and Peter Bron
More info
Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* Aanmelden via CueScore (tot vrijdag: max 48 spelers ivm afmeldingen), betaling op de toernooidag zelf.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball, alternate break, geen handicapsysteem.
* Op elk huistoernooi zijn er punten te verdienen voor de interne ranking.
* In totaal: 24 huistoernooien, in 2018.
* Op 30 december 2018 speelt de Top-16 het “King/Queen Of The Table” Masterstoernooi.
* Bedoeld voor alle recreatieve en regionale spelers van PBD en daarbuiten.
* Inschrijfgeld van 10 euro is inclusief een borrelhapje. Inschrijfgeld dient cash te worden voldaan bij de wedstrijdbalie.
* 60% van het inschrijfgeld wordt als prijzengeld uitgekeerd op de dag zelf. 30% gaat naar de Masters. 10% is bestemd voor de jackpot.

(( RESTERENDE SPEELDAGEN ))
* November 11/25 (spelsoort 8/9)
* December 9/23 (spelsoort 10/8)

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 12.30, meldtijd 13.00, start toernooi 13.30.
* Alle toernooien worden bijgehouden in CueScore.
* Starten met poules.
* Beste 2 spelers van elke poule gaan naar de SKO-A-ronde. Nummers 3 en 4 gaan naar de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde en de winnaar van de SKO-B-ronde.

(( JACKPOT OPZET ))
Je wint de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het geldbedrag gedeeld onder deze spelers.

Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten.
Als aan het eind van de toernooi-reeks nog geld in de jackpot zit, wordt er tijdens de Masters een side-event gespeeld, waarbij de winnaar de gehele jackpot wint.

(( RANKING ))
* De ranking wordt in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd. Dat willen zeggen dat b.v. de winnaar 50 punten wint.
* Elk toernooi telt ook als C-toernooi mee voor de Pool Ranking Nederland.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
Inschrijven kan door op de Going-knop te drukken hier in CueScore.
Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers komen op een black-list en zijn niet welkom in toekomstige events.

(( MASTERS ))
* Top-16 na 24 edities van de Ranking plaatst zich voor de Masters “King/Queen Of The Table” op 30 december 2018, met als criterium dat je aan minimaal 10 van de 24 edities hebt deelgenomen.
* De Top-16 wordt bepaald aan de hand van het meest aantal rankingpunten, daarna gevolgd door het meest aantal deelnames, daarna gevold door de hoogste gemiddelde eindpositie van de gespeelde toernooien. Mochten dan nog spelers gelijk staan in de Ranking, dan wordt er een of meerdere beslissingspartijen gespeeld op de dag van de Masters.
* Bij afmeldingen worden de hoogst geeindigde spelers in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.
* Format: DKO tot laatste 8 met een vaste draw in 1e ronde: Nr 1 vs Nr 16, Nr 2 vs Nr 15, etc.
* Spelsoort: Multi-ball (2 racks 8-ball, 2 racks 9-ball, 2 racks 10-ball, 2 racks 8-ball etc), race naar 7 (winnaarskant), race naar 6 (verliezerskant). SKO: Race naar 8.
* Alle spelers krijgen prijzengeld.

(( LIVESTREAM ))
De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Aidan Mauricio 4 4 0 0 9 3 6 0 0 0 0.75 4
2 Ben Zaza 4 3 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 3
3 Mario Martokarijo 4 2 0 2 8 4 4 0 0 0 0.667 2
4 Alvin Stevens 4 1 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 1
5 Theo Schutte 4 0 0 4 2 10 -8 0 0 0 0.167 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Frans van Tatenhove 5 3 0 2 8 7 1 0 0 0 0.533 3
2 Crelis Hogchem 5 3 0 2 8 7 1 0 0 0 0.533 3
3 Stein Posthuma 5 3 0 2 9 6 3 0 0 0 0.6 3
4 Niels van Adrichem 5 3 0 2 9 6 3 0 0 0 0.6 3
5 Yiu-Fai Cheung 5 2 0 3 6 9 -3 0 0 0 0.4 2
6 Alex Costa 5 1 0 4 5 10 -5 0 0 0 0.333 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tim Craven 5 4 0 1 13 2 11 0 0 0 0.867 4
2 Sigfried Janga 5 3 0 2 9 6 3 0 0 0 0.6 3
3 Tara Verharen 5 3 0 2 9 6 3 0 0 0 0.6 3
4 Robin Schilling 5 2 0 3 6 9 -3 0 0 0 0.4 2
5 Bob Worku 5 2 0 3 6 9 -3 0 0 0 0.4 2
6 Erwin van der Meer 5 1 0 4 2 13 -11 0 0 0 0.133 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jum Zwijnenburg 5 4 0 1 10 5 5 0 0 0 0.667 4
2 H.F. Chen 5 4 0 1 10 5 5 0 0 0 0.667 4
3 Łukasz Cabała 5 3 0 2 8 7 1 0 0 0 0.533 3
4 Rodrigo Matias 5 2 0 3 9 6 3 0 0 0 0.6 2
5 Zumfer Benquku 5 2 0 3 6 9 -3 0 0 0 0.4 2
6 Nathalie Slagboom 5 0 0 5 2 13 -11 0 0 0 0.133 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Adrie van Delft 4 4 0 0 10 2 8 0 0 0 0.833 4
2 Ray Zwaan 4 3 0 1 8 3 5 0 0 0 0.727 3
3 Karin Roijen 4 1 0 3 5 7 -2 0 0 0 0.417 1
4 Jeroen van Uffelen 4 1 0 3 3 8 -5 0 0 0 0.273 1
5 Elfried Jansen 4 1 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Mario Martokarijo
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 13:31  Table 7
2-A   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 14:00  Table 10
3-B   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 13:31  Table 8
4-B   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Yiu-Fai Cheung
Sun 13:31  Table 9
5-B   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 13:31  Table 10
6-C   
Germany
Robin Schilling
Netherlands
Bob Worku
Sun 13:31  Table 11
7-C   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Erwin van der Meer
Sun 13:31  Table 15
8-C   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Tim Craven
Sun 13:31  Table 16
9-D   
Netherlands
H.F. Chen
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 13:31  Table 17
10-D   
Kosovo
Zumfer Benquku
Poland
Łukasz Cabała
Sun 13:31  Table 18
11-D   
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 13:53  Table 8
12-E   
Netherlands
Raynor Zwaan
Netherlands
Aad Van Delft
Sun 13:54  Table 16
13-E   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Karin Roijen
Sun 14:00  Table 7

Round 2

Race to 3
14-A   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 14:40  Table 7
15-A   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Ben Zaza
Sun 14:04  Table 11
16-B   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Yiu-Fai Cheung
Sun 14:20  Table 16
17-B   
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 14:32  Table 10
18-B   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 14:13  Table 9
19-C   
Germany
Robin Schilling
Netherlands
Erwin van der Meer
Sun 14:05  Table 17
20-C   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Tim Craven
Sun 14:05  Table 18
21-C   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Tara Verharen
Sun 14:06  Table 15
22-D   
Netherlands
H.F. Chen
Poland
Łukasz Cabała
Sun 14:20  Table 8
23-D   
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 14:31  Table 15
24-D   
Kosovo
Zumfer Benquku
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 14:34  Table 17
25-E   
Netherlands
Aad Van Delft
Netherlands
Karin Roijen
Sun 14:43  Table 18
26-E   
Netherlands
Raynor Zwaan
Netherlands
Elfried Jansen
Sun 14:38  Table 11

Round 3

Race to 3
27-A   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Ben Zaza
Sun 15:27  Table 10
28-A   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Theo Schutte
Sun 15:16  Table 16
29-B   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 15:05  Table 10
30-B   
Netherlands
Yiu-Fai Cheung
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 14:57  Table 17
31-B   
Netherlands
Crelis Hogchem
Portugal
Alex Costa
Sun 15:10  Table 15
32-C   
Germany
Robin Schilling
Netherlands
Tim Craven
Sun 14:44  Table 9
33-C   
Netherlands
Erwin van der Meer
Netherlands
Tara Verharen
Sun 14:49  Table 16
34-C   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:59  Table 8
35-D   
Netherlands
H.F. Chen
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 15:11  Table 7
36-D   
Poland
Łukasz Cabała
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 15:00  Table 11
37-D   
Netherlands
Nathalie Slagboom
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 15:17  Table 9
38-E   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Elfried Jansen
Sun 15:27  Table 18
39-E   
Netherlands
Aad Van Delft
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 15:18  Table 8

Round 4

Race to 3
40-A   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Theo Schutte
Sun 16:04  Table 10
41-A   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 16:25  Table 9
42-B   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 15:32  Table 11
43-B   
Netherlands
Niels van Adrichem
Portugal
Alex Costa
Sun 15:53  Table 8
44-B   
Netherlands
Yiu-Fai Cheung
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 15:51  Table 9
45-C   
Germany
Robin Schilling
Netherlands
Tara Verharen
Sun 15:33  Table 17
46-C   
Netherlands
Tim Craven
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 15:34 
47-C   
Netherlands
Erwin van der Meer
Netherlands
Bob Worku
Sun 15:46  Table 18
48-D   
Netherlands
H.F. Chen
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 15:51  Table 7
49-D   
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 15:56  Table 17
50-D   
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 16:01  Table 11
51-E   
Netherlands
Elfried Jansen
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 16:07  Table 16
52-E   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Raynor Zwaan
Sun 15:48  Table 15

Round 5

Race to 3
53-A   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 16:45  Table 15
54-A   
Netherlands
Ben Zaza
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 16:33  Table 17
55-B   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Portugal
Alex Costa
Sun 16:28  Table 10
56-B   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 16:28  Table 8
57-B   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Yiu-Fai Cheung
Sun 16:45  Table 9
58-C   
Germany
Robin Schilling
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 16:12  Table 18
59-C   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Bob Worku
Sun 16:15  Table 7
60-C   
Netherlands
Tim Craven
Netherlands
Erwin van der Meer
Sun 16:20  Table 15
61-D   
Netherlands
H.F. Chen
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 16:42  Table 16
62-D   
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 16:48  Table 7
63-D   
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Poland
Łukasz Cabała
Sun 16:50  Table 10
64-E   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Raynor Zwaan
Sun 16:43  Table 18
65-E   
Netherlands
Elfried Jansen
Netherlands
Aad Van Delft
Sun 16:48  Table 11

Last sixteen

Race to 3
66   
Netherlands
Aidan Mauricio
Walk Over
 
67   
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 17:34  Table 7
68   
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 17:38  Table 8
69   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Aad Van Delft
Sun 17:38  Table 9
70   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Tara Verharen
Sun 18:14  Table 11
71   
Netherlands
H.F. Chen
Netherlands
Raynor Zwaan
Sun 17:37  Table 10
72   
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Tim Craven
Sun 17:39  Table 11
73   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Karin Roijen
Sun 18:15  Table 9

Quarter final

Race to 4
74   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 18:39  Table 10
75   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 18:32  Table 8
76   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
H.F. Chen
Sun 18:37  Table 7
77   
Netherlands
Tim Craven
Netherlands
Ben Zaza
Sun 18:50  Table 9

Semi final

Race to 4
78   
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 19:33  Table 7
79   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Ben Zaza
Sun 19:44  Table 9

Final

Race to 4
80   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Frans van Tatenhove
Sun 20:50  Table 7